Перейти до вмісту

патріотизм

Повідомлень в темі: 105

#101 остап1933

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.01.2012 – 15:31

Перегляд дописуphobos (15.01.2012 15:49) писав:

А що тільки в західній Україні живуть патріоти?
Звичайно,що ні.Але більшість на західній Україні!Я не акцентую на цему увагу і взагалі,я не це-мав на увазі!
  • 0

#102 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.01.2012 – 15:39

А що саме Ви мали на увазі можна уточнити? Бо серед цього хаосу помилок я щось не зорієнтувався напевно.
  • 0

#103 остап1933

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.01.2012 – 15:40

Перегляд дописуshіver2005 (15.01.2012 16:17) писав:

Про що ж думали ви, Остапе, коли писали на такому суржику, хіба не:

Адже:

Найжахливіше, коли про патріотизм намагаються говорити неграмотні люди. Я розумію, вам захотілось висловитись.
Галичина - це білі хорвати, Закарпаття - словаки, Запоріжжя - фіно-угорське поселення, Центр - суміш тюрків з балтами, майже весь Південь румуни з турками. Годі вже вестись на політичні пропаганди. Будь то Україна, Росія, Англія, США - кожен народ має право на свободу. Натомість різні народи тримають у різних державах світу називаючи їх єдиним народом, як то поляки, українці, німці і ще купа "націй". Кожен народ повинен мати свою державу.
Зробіть аналіз гаплогрупи і зможете казати за національність. Це правда.

А є те, у що хочуть вірити у всіх країнах, людина взагалі усього боїться. Тому живіть своїм життям. Наука не сумісна з патріотизмом. Краще б ви вивчали наше іншопланетне походження, натомість цікавляться розбірки князьків (країн) поміж собою, хто кого перебреше.
Я думав про те ,що мене болить ,а не про те ,як правельно це написати.І взагалі,я СТРИЯНИН,Я не можу спілкуватись суржиком. В мене чистий Львівський діалект!
  • 0

#104 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.01.2012 – 16:00

Перегляд дописуостап1933 (15.01.2012 15:40) писав:

Я думав про те ,що мене болить ,а не про те ,як правельно це написати.
Дуже багато питань виникає з приводу того що у Вас болить.

Перегляд дописуостап1933 (15.01.2012 14:44) писав:

Христос народився!Я б хотів ,поговорити на рахунок:ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ.Я не політик,але мене болить душа!За те:що самий мальовничий край,такий як ЗАХІДНА УКРАЇНА,хочуть опустити.Люди,ЛЬВІВ*ЯНИ,БОЙКИ і ГАЛИЧАНИ,ми серце УКРАЇНИ,МИ діти,внуки, патріотів які віддали все що мали,за одну думку:ПРО ВІЛЬНУ УКРАЇКУ,про УКРАЇНСЬКУ мову,про УКРАЇНСЬКІ звичаї,про ЄДИНУ,МОГУЧУ УКРАЇНУ.
Хто опускає західну Україну?
Повторюсь, хіба в західній Україні живуть патріоти?

Я не історик,
але всі наші ,іноземні ,сусіди хотіли нас мати під собою.Я хочу ,щоб Ви задумались над своїми вчинками.
Хотіли і зараз не проти, які мають бути наші вчинки?

Я не пам*ятаю дати,коли молоді студенти зі всеї Львівщини зібрались в м.Стрию,на вокзалі,щоб захистити:УКРАЇНУ,її єдність і цілісність.Вони були патріотами своєї САМОЇ любимиї думки:"УКРАЇНИ"Я думаю,що тепер ніхто з молоді таке не зробить,бо переживає хіба-що за свою дупу.
Звідки такі думки?

Мені 26 років,я служив армії,в Полку Охорони президента УКРАЇНИ(А0222)саме обідно що я не знаю,кому я служив,це не Українці,вони запроданці.Я не хочу розколу України,але я впевнений.що "ЗАПАДЕНЦІ,БАНДЕРІВЦІ"як вони на Нас кажуть,самі розумні і красиві на світі.Я вірю що-ми вирвемся з цього багна,коли почнем думати про наших дітей і внуків,не про своїх,а про УКРАЇНЦІВ,про наших нащадків.
Знову ці невідомі "вони", містика якась..

Перегляд дописуостап1933 (15.01.2012 15:40) писав:

І взагалі,я СТРИЯНИН,Я не можу спілкуватись суржиком. В мене чистий Львівський діалект!
Відкрию Вам одну таємницю, діалект і суржик це близнюки браття.
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2012 – 17:36

i 

теми об"єднано

• 0

#106 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 15.01.2012 – 17:50

Перегляд дописуshіver2005 (15.01.2012 15:46) писав:

Львівський діалект - це ґвара, а в вас русизми. Додайте трохи полонизмуф і фшистко бенде ф пожонтку з вашим діалектом.
- кіко кіко?
- цванціх!
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua