Перейти до вмісту

Артполе(Колишній фестиваль Шешори)

Повідомлень в темі: 152

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.07.2007 – 19:52

Після фестивалю лишилася нова дорога

ФестиваЛь ”Шешори-2007 — Подільські” в селі Воробіївка Немирівського району на Вінниччині обійшовся в мільйон гривень. З обласного бюджету виділили 300 тис., решта — кошти комунальних і державних структур.

Фестиваль тривав із 11 по 14 липня. Уперше його перенесли з селища Шешори на Івано-Франківщині.

— Найбільше пощастило з дорогою, яка була в жахливому стані, — розповідає голова Воробіївки Віталій Яремко, 46 років. — Раніше сюди вела ґрунтовка зі щебенем, а в селі була колія в землі. То за 900 тисяч гривень зробили освітлену трасу від шосе та провели її через село. Півтора кілометра капітального ремонту. Ще на півтора зарівняли ями.

Із двохсот хат гостей приймали шістдесят. Решта господарів або не захотіли, або не мали достатніх умов. Селяни брали 50 грн за день перебування з триразовим харчуванням. Більшість приїжджих жили в наметах, у таборі на березі Бугу.

— Це була безнадійно депресивна територія. А землі тут майже заповідні, — каже голова Немирівської райради Валерій Каричинський, 49 років. — Місцину називають подільською Швейцарією. Варто тут зробити ландшафтний парк.

Воробіївку вважають одним із найбідніших сіл у районі.
  • 0

#82 winilla

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 22:40

От щодо поганої організації фестивалю це ви ,шановні,щось перебільшуєте.Як на мене вона була просто чудовою.Оті душі,ліхтарі,таксофони не завжди стояли посеред поля :8:

P.S.Вистави театру "Дах" як завжди були неперевершені :P
  • 0

#83 viktort

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 27.08.2007 – 11:00

підтримую тезу про те, що організація фестивалю була на ДУЖЕ високому рівні!!
організаторам- ріспект і уважуха!! :)
вони не тільки знайшли чудове (реально чудове!) місце, до якого від Києва їхати кілька годин, але й змогли "нагнути" державні органи, які доклалися до створення інфраструктури. ну я не кажу про дуже розумне планування самого містечка і супер-класну музичну і іншу творчу програму!!!
дійсно, в неділю так не хотілося звідти їхати.... B)
сподіваюся, наступного року фест буде там само! але спонсором буде вже не алкоголічний "Немірофф", а якийсь спортивний =)
  • 0

#84 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.02.2008 – 16:13

Шешори-2008

Цьогорічний фестиваль етнічної музики та ленд-арту “Шешори-2008” завітає на мальовничу Бучацьку землю. Про таке обопільне рішення заявили організатори фестивалю та місцева районна та міська адміністрація.
Чому Бучач? Це місто – культурна скарбниця нашого краю. Тут працювали такі видатні митці як Желеховський, Мармуць, Онопрієнко, Гурчук, письменники Павук, Венцко. З містом також пов’язані імена видатних європейських творців: Себастіяна де Руаяля, Гуґо Пертіша, Оноре де Бальзака, Франца Ксавера Вольфґанґа Моцарта, сина відомого австрійського композитора. Знаними суспільству пам’ятками Бучача є, очевидно, міська ратуша, до створення якої мав безпосереднє відношення відомий скульптор Пінзель, руїни Бучацького замку, з якими пов’язано немало героїчних сторінок історії нашої Батьківщини.
Фестиваль “Шешори-2008”, як зізнається начальник Управління культури Бучацької районної державної адміністрації Григорій Семенина, для міста є шансом повернутися до ряду найвизначніших пам’яток нашої державипоряд з Львовом, Київом, Одесою, Жмеринкою тощо, адже саме цього року Бучач буде розглядатися Радою ЮНЕСКО на предмет внесення міста до переліку культурних пам’яток. “Місто до липня цього року буде цілком готове до зустрічі відвідувачів та учасників фествалю, – розповідає пан Григорій, – А Бучач може запропонувати не лише велику кількість цікавих місць для відвідин, але й розвинену інфраструктуру послуг – від їдалень та ресторанів до кінних екскурсій містом та його околицями. У Бучачі на сьогодні функціонують два великі готелі та кілька невеликих домашнього типу. Чекаємо з нетерпінням гостей!”
А цьогорічний фестиваль зустріне відвідувачів кількома несподіванками, серед яких найголовнішою є запрошений з далекого Китаю гурт “І Цзи”, який виконує музику на народних інструментах з дивними для українського вуха назвами: морін-хур, янґкін, конґгоу. Також заплановано приїзд гуртів “Вальпараїсо” (Португалія), “Ґульбао” (Туркменістан), “Кровавий апрєль” (Хакаський автономний округ РФ) тощо. Традиційно фестиваль відвідають “Гайдамаки”, “Оркестра Святого Миколая”, фолькові гурти з усієї України та з-поза її меж.

Бучач щиро запрошує гостей та вітає фестиваль “Шешори-2008”

З громадсько-політичної газети Бучаччини “ДОБА ДОБРА”

джерело: http://community.liv...ory/116554.html

Хм, Цікаво чи то дійсно правда )) В мене вже слина потекла))
  • 0

#85 Veselka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 28.02.2008 – 16:27

Перегляд дописуjakobz (28.02.2008 16:13) писав:

Шешори-2008

Хм, Цікаво чи то дійсно правда ))
Хай би була правда, бо як ні то не знаю як буду далі жити!
  • 0

#86 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 16:40

Думаю Ластівочка про це знає більше)) Може десь появиться і розповість. Бучач до мене ближче, ніж Воробіївка, тай нове місце буде цікаво відвіддати... Чекаєм до липня
  • 0

#87 Veselka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 28.02.2008 – 16:58

А ще в Бучачі непоганий коньяк виготовляють, значить товариству буде ще веселіше.

Повідомлення відредагував Veselka: 28.02.2008 – 17:02

• 0

#88 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.02.2008 – 17:12

Шкода, що перенесуть, бо мені ближче було до Воробіївки. Але те, що організація в нас була нікудишня - то факт.
  • 0

#89 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2008 – 18:46

нє, офіційні Шешори-2008 будуть у Воробіївці.
  • 0

#90 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 11:13

Буду мати офіційну відповідь з управління культури - повідомлю. А взагалі, особисто мені прикро, що фестиваль не в Карпатах. Шешори - це Карпати, а воробіївські-немирівські-бучацькі мали б мати іншу назву. Так само було гидко бачити на вінницькому фестивалі як організатори виганяли шешорських(!) народних майстрів, бо ті не погоджувались платити 400 грн за місце - ДУРДОМ я вам скажу. Використовувати назву села - так, а розмістити на здоровенній площі тих пару селян - зась, але то таке....
  • 0

#91 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 20:02

Організація була дійсно кльова=) Таксофони та душові - це, можливо, й зручно, але, на мою думку - зайве) Ще не сподобалася велика кількість авто, ціни на харчі (які з кожним днем все зростали й зростали), готові дрова) Занадто вже все було одразу на тарілочці=) Хоча Воробіївка теж досить гарна, але це, звісно ж, не Карпати... Все пізнається в порівнянні) Тому, може, й на краще, що мене не було на Шешорах 2006) Хоча! Той дух, той настрій, ті емоції, ті пісні на гітарі біля вогнища, те постійне невисипання та тих дружніх людей - все це просто неможливо передати=) Так що поїду знову, де б вони не були=)

ТЕМИ "ШЕШОРИ 2006" та "ШЕШОРИ 2007" з`єднав і підредагував назву Мій_Травень

Повідомлення відредагував Мій_Травень: 25.05.2008 – 18:22

• 0

#92 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.07.2008 – 18:38

Шешори 2008

http://www.sheshory.org/

Хто їде?
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 00:02

Ну, я буду по-любому. Матиму з собою палатку, тобто кілька місць вільних. Так що прошу звертатись до мене - поможу чим можу.)

А взагалі непогано було б зібратись сходинами тим, хто буде. Кілька чоловік з форуму буде, це я знаю. Підтягуйтесь й інші.)
  • 0

#94 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.07.2008 – 08:02

Маю півтора наметомісця :lol:
  • 0

#95 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 08:11

Я їду.З ким і яким чином ще не знаю, але їду))
  • 0

#96 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 08:25

Перегляд дописуjakobz (2.07.2008 09:11) писав:

Я їду.З ким і яким чином ще не знаю, але їду))
Тещу тобі пришлю, щоб наглядала:lol:
  • 0

#97 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 08:34

Перегляд дописуЛастiвочка (2.07.2008 09:25) писав:

Тещу тобі пришлю, щоб наглядала:lol:
Ти теж приїжджай. У мене в палатці місця на вас з чоловіком (я про Якобза) вистачить.)
  • 0

#98 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 09:01

Перегляд дописуОлеська (2.07.2008 09:34) писав:

Ти теж приїжджай. У мене в палатці місця на вас з чоловіком (я про Якобза) вистачить.)
Та дякуємо, а ти все груповухи хоч?:lol: Ото запросіть ше Маркоса з Фобосом і Стаффа і більш мені нічо не тре)))Ну якщо можна то ЗАВа ше(помріяла)
  • 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 09:11

Перегляд дописуЛастiвочка (2.07.2008 10:01) писав:

Та дякуємо, а ти все груповухи хоч?:angry1: Ото запросіть ше Маркоса з Фобосом і Стаффа і більш мені нічо не тре)))Ну якщо можна то ЗАВа ше(помріяла)
Ось так завжди... Хочу як краще, а мені одразу хамлять. :lol: Хоча Фобоса можна було б запросити...)))
  • 0

#100 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 02.07.2008 – 10:56

це в кам*янець подільську?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1