Перейти до вмісту

Помер Майкл Джексон

Повідомлень в темі: 75

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.06.2009 – 21:06

Amili та ну))чого ти? нормальна реакція . людина публічна тому хочеться комусь чи ні, а будть говорити і погане і гарне
  • 0

#62 over to you

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.06.2009 – 16:23

Він класно робив свою справу і саме за це його люблять.
  • 0

#63 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2009 – 15:15

Жаль, велика людина для музика, була...
  • 0

#64 scooter

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 20:43

Короля поп-музики Майкла Джексона можуть поховати у неділю, 5 липня, в скляній труні на території ранчо Neverland.
Як стало відомо британській газеті Daily Telegraph, в даний час рідні співака роздумують над тим, щоб помістити тіло в скляну труну або провезти в запряженій білим конем кареті для того, щоб фанати змогли відпровадити Джексона в останній шлях, не сходячи з узбіччя.
У четвер тіло Джексона доставлять в Neverland з Лос-Анджелеса з кортежем з кількох десятків автомобілів. Фанати будуть прощатися з Джексоном в п'ятницю та суботу, а в неділю перед похоронами відбудеться закрита церемонія для родичів.
На думку джерел Daily Telegraph, Майкла Джексона поховають на ранчо, яке згодом може стати меморіалом для шанувальників таланту музиканта.
Як повідомляє газета, в даний час в Neverland розпочалися приготування до похорону - в районі помістя курсують автомобілі, бульдозери, бетономішалки та інша будівельна техніка, ходять робочі.
Раніше ЗМІ повідомляли про те, що приготування до похорону викликали суперечку в родині Джексона, деякі члени якої хотіли нібито провести закриту від сторонніх траурну церемонію. Однак останнім часом серед близьких покійного запанувала думка про те, що Майкл був би не проти, щоб у його прихильників була можливість побачити свого кумира востаннє.
Раніше батько Майкла Джексона повідомив, що плани щодо похорону ще не визначені, оскільки сім'я чекає результатів зробленого приватним патологоанатомом розтину тіла співака. Джозеф Джексон також спростовував чутки про те, що співака поховають на ранчо Neverland.
Маєток Neverland було побудовано в 1988 році. Джексон назвав його на честь казкової країни, де жив Пітер Пен - його улюблений герой. На території маєтку крім житлових будинків розташовані зоопарк і парк розваг для дітей.
Раніше повідомлялося, що похорон Майкла Джексона може стати найбільш масштабними з часів принцеси Діани.
  • 0

#65 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 21:25

Перегляд дописуscooter (3.07.2009 21:43) писав:

Короля поп-музики Майкла Джексона можуть поховати у неділю, 5 липня, в скляній труні на території ранчо Neverland.
Як стало відомо британській газеті Daily Telegraph, в даний час рідні співака роздумують над тим, щоб помістити тіло в скляну труну або провезти в запряженій білим конем кареті для того, щоб фанати змогли відпровадити Джексона в останній шлях, не сходячи з узбіччя.
У четвер тіло Джексона доставлять в Neverland з Лос-Анджелеса з кортежем з кількох десятків автомобілів. Фанати будуть прощатися з Джексоном в п'ятницю та суботу, а в неділю перед похоронами відбудеться закрита церемонія для родичів.
На думку джерел Daily Telegraph, Майкла Джексона поховають на ранчо, яке згодом може стати меморіалом для шанувальників таланту музиканта.
Як повідомляє газета, в даний час в Neverland розпочалися приготування до похорону - в районі помістя курсують автомобілі, бульдозери, бетономішалки та інша будівельна техніка, ходять робочі.
Раніше ЗМІ повідомляли про те, що приготування до похорону викликали суперечку в родині Джексона, деякі члени якої хотіли нібито провести закриту від сторонніх траурну церемонію. Однак останнім часом серед близьких покійного запанувала думка про те, що Майкл був би не проти, щоб у його прихильників була можливість побачити свого кумира востаннє.
Раніше батько Майкла Джексона повідомив, що плани щодо похорону ще не визначені, оскільки сім'я чекає результатів зробленого приватним патологоанатомом розтину тіла співака. Джозеф Джексон також спростовував чутки про те, що співака поховають на ранчо Neverland.
Маєток Neverland було побудовано в 1988 році. Джексон назвав його на честь казкової країни, де жив Пітер Пен - його улюблений герой. На території маєтку крім житлових будинків розташовані зоопарк і парк розваг для дітей.
Раніше повідомлялося, що похорон Майкла Джексона може стати найбільш масштабними з часів принцеси Діани.

Та це нормально. Тіло мерцю вже не належить. :)
Тепер його пользують інші. Та будь хто.
  • 0

#66 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.07.2009 – 22:19

краще б він помер молодим..
  • 0

#67 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.07.2009 – 22:34

Почувши сумну новину, відразу згадав як у 90-х захоплювався його ефектною неповторною магнітною пластикою на екрані телевізора. А кліпи його тоді крутилися по ТБ досить часто. Не являюсь прихильником поп-культури і до цього часу в моєму ПК не було жодної пісні М.Джексона та ось згадав по нету такі шедеври як Billie Jean, Earth Song (Пісня Землі), They don't care about us, Black or White, Smooth Criminal... аж щемно стало :)

Перегляд дописуyushchenko (27.06.2009 23:49) писав:

Мабуть тому, що в масовій "культурі" все ж таки Джексон був більш доходчивим, тобто людині необов'язково було вміти читати, щоб зрозуміти його.
Все ж таки не рівняй маскульт 80-90-х із теперішнім, примітивним і одебілюючим :)

Повідомлення відредагував katapulta: 03.07.2009 – 22:51

• 0

#68 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 04.07.2009 – 00:22

Мої смаки в музиці формувались далеко від впливу Майкла. Я не слухала його пісень (окрім однієї). Тому для мене він лише один з купи інших виконавців.
Я не розумію оцього плачу, отих іграшок, шо понакидували, ніби вони йому допоможуть. Чула про самогубство фанатів. Ідіоти. Це ж треба такими імбіцильними бути. Нащо плакати, накладати на себе руки?? Мені шкода його як людину. Виглядав ніби живий мрець, який не ладнає з косметикою.
Мені жаль, що померла людина, залишила дітей, рідних. Але оцей маразм, оці сльози-соплі типу "помер король, всьо пісєц" - це вже смішно. Світ не став гіршим без нього, та й музика теж. Терпіти не можу коли з людини роблять майже Бога. Він таким не був.

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 23:42) писав:

по-третє, та ж Астрід Ліндгрен - не легенда? Я на її книгах виросла, виростуть і мої діти. Чому тоді за нею так не плакали?

А навіщо??????? Навіщо плакати???
Ось був Майкл. І нема Майкла. Хтось його знав? Був другом (кумом, сватом, братом)?? Ніхто! Всі знали лише його музику! Музика його буде жити доти доки живі його фанати. А це найголовніше. Так і про інших співаків (поетів, акторів і т.д.).

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 04.07.2009 – 00:32

• 0

#69 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 04.07.2009 – 00:28

Перегляд дописуkatapulta (3.07.2009 22:34) писав:

Все ж таки не рівняй маскульт 80-90-х із теперішнім, примітивним і одебілюючим :)
Прошу помітити що слово "культура" в лапках, 80-і та 90-і неперевершені. І теперешні виконавці часто роблять ремікси на теми remember the music. Дійсно - нема що порівнювати.
Нових не слухаю, попса, натомість з захопленням у сім'ї преслуховуємо старі композиції. Не той зараз час, і музика якась примітивна, нема чогось визначного. Майкл Джексон був легендою, легендою й помер. Молодому поколінню цього не зрозуміти.

Повідомлення відредагував yushchenko: 04.07.2009 – 00:33

• 1

#70 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 04.07.2009 – 00:36

Перегляд дописуyushchenko (4.07.2009 01:28) писав:

Прошу помітити що слово "культура" в лапках, 80-і та 90-і неперевершені. І теперешні виконавці часто роблять ремікси на теми remember the music. Дійсно - нема що порівнювати.
Нових не слухаю, попса, натомість з захопленням у сім'ї преслуховуємо старі композиції. Не той зараз час, і музика якась примітивна, нема чогось визначного. Майкл Джексон був легендою, легендою й помер. Молодому поколінню цього не зрозуміти.

Я постійно слухаю старі композиції, і скажу що вони часом набагато кращі ніж те, що маємо сьогодні.
Мені цікаво, що мають на увазі коли кажуть оце зайорзане і затерте "легенда"?

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 04.07.2009 – 00:36

• 0

#71 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 04.07.2009 – 01:08

Перегляд дописуДарця_Борхес (4.07.2009 00:36) писав:

Я постійно слухаю старі композиції, і скажу що вони часом набагато кращі ніж те, що маємо сьогодні.
Мені цікаво, що мають на увазі коли кажуть оце зайорзане і затерте "легенда"?
Хмм... на прикладі Майкла.
На моє розуміння:
В вісімдесяті він створив міф про себе "Білошкірий негр, мужик, який може співати жіночим голосом". Для того часу це було мегаскандально. І до сих пір його життя оточене серією скандалів, пліток, припущень, тобто насправді неможливо описати реальний стан речей в його сім'ї, оточенні. Оце і є "легенда", і вона буде продовжуватись.
  • 0

#72 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 06.07.2009 – 13:36

http://www.rbc.ua/rus/digests/2009/07/06/5...l?from=startqip

як вам останні новини?)
  • 0

#73 Лялька

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Чернігів

Відправлено 14.07.2009 – 13:57

Насправді дуже жалко...Він дійсно забрав із собою цілу музичну епоху...
Не дуже радує те що кругом в неті можна знайти різну інфу про те що він живий а його похорон це піар хід щоб розрахуватись з боргами...Люди настільки цинічні "тварини" що навіть зі смерті готові зробити скандал і сенсацію
  • 0

#74 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 14:42

Перегляд дописуЛялька (14.07.2009 14:57) писав:

Насправді дуже жалко...Він дійсно забрав із собою цілу музичну епоху...
Не дуже радує те що кругом в неті можна знайти різну інфу про те що він живий а його похорон це піар хід щоб розрахуватись з боргами...Люди настільки цинічні "тварини" що навіть зі смерті готові зробити скандал і сенсацію

Та як і с Христа. :ggggg:
  • 0

#75 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 20.04.2010 – 18:38

Перегляд дописуover to you (30.06.2009 17:23) писав:

Він класно робив свою справу і саме за це його люблять.
Та він НЕПЕРЕВЕРШЕНО робив свою справу! Нескоро з"явиться людина, яка зможе з ним зрівнятися своїм успіхом і вкладом в музику.
  • 1

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2011 – 02:11

Цитата

Attention people, tomorrow 25 June(2 years of Michael death)
we together watch Thriller!And make this video 100,000,000!So copy that message and paste of all MJ vides of youtube.
PS:Do that if u love Michael!

він помер, але досі живе і житиме у серцях фанатів. людина,яка навіть після смерті здатна випромінювати таку енергетику, шо і..уух. ну в мене просто слів нема.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua