Перейти до вмісту

Помер Майкл Джексон

Повідомлень в темі: 75

#41 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.06.2009 – 17:22

Перегляд дописуKassandra (26.06.2009 22:29) писав:

гг, я теж зла)))
Нічого такого сказати не можу...Ну, місячна хода, ну Оскар за 11-хвилинний кліп( ще як негром був), ну купа хітів...
Особисто для мене то все далеке і сильно я не переймаюся..Те що він зірка ще не означає що він не людина. От чому ми за бомжом Васьою так не плачемо?
Просто ти не жила в 80-і, ось і не розумієш такого грандіозного для тих часів співака і танцюриста. Люди ж не зря розкопувовали мільйонами його диски та йшли тисячами на концерти. У тебе зараз свої кумири, а на той час Майкл Джексон був неперевершений.
Його кліпи "Bad", "Thriller", 'Black and White" для мене особисто були найкращими. Звичайно, зараз змінились смаки, і його музику не слухаю. Людина -легенда, і як Елвіс Преслі чи Джон Леннон його неочікувано не стало. Він з повним правом буде зачислений в історію музики, як Король Поп. (Зараз тут розумники почнуть гнати про "Короля Попси і т.п. Бггг)

Пан Іржавий Цвях влучно навів цитати про його заслуги, і відняти тут нічого.

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.06.2009 – 17:23

• 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.06.2009 – 17:49

Перегляд дописуKassandra (26.06.2009 23:38) писав:

от власне ж! Бо Вася - не звідза мірового маштабу...Думаю що от такі...плачі...бувають переважно тоді, коли зірки скандальні... От не чула нічого такого, коли померла Астрід Ліндгрен, хоч вона письменниця дійсно світового рівня.
Сумую за померлими, які були для мене кимось більше, аніж просто Вася. Джексон дійсно ціла епоха. Сумно, коли помирає епоха...

Перегляд дописуyushchenko (27.06.2009 18:22) писав:

Просто ти не жила в 80-і, ось і не розумієш такого грандіозного для тих часів співака і танцюриста. Люди ж не зря розкопувовали мільйонами його диски та йшли тисячами на концерти. У тебе зараз свої кумири, а на той час Майкл Джексон був неперевершений.
Його кліпи "Bad", "Thriller", 'Black and White" для мене особисто були найкращими. Звичайно, зараз змінились смаки, і його музику не слухаю. Людина -легенда, і як Елвіс Преслі чи Джон Леннон його неочікувано не стало. Він з повним правом буде зачислений в історію музики, як Король Поп. (Зараз тут розумники почнуть гнати про "Короля Попси і т.п. Бггг)

Повністю підтримую. Ми, старікі, більше те відчуваємо.
  • 0

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 19:03

Перегляд дописуОлеська (27.06.2009 17:49) писав:

Сумую за померлими, які були для мене кимось більше, аніж просто Вася. Джексон дійсно ціла епоха. Сумно, коли помирає епоха...

Повністю підтримую. Ми, старікі, більше те відчуваємо.
Ми старіки в свій час "Лунную походку" танцювали. Зараз вже не можу, хребет хрустить, живіт премістив центр важкості вперед. Ггг

Змахую скупу сльозу з морщин "Годы волосы скосили, вытерли мое пальто..."
  • 0

#44 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 20:50

Перегляд дописуyushchenko (27.06.2009 20:03) писав:

Змахую скупу сльозу з морщин "Годы волосы скосили, вытерли мое пальто..."

А що, Майкл ще і жидом був?
  • 0

#45 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 20:54

Перегляд дописуОгiрок (27.06.2009 20:50) писав:

А що, Майкл ще і жидом був?
Аякже, чорношкірим, а "лунну походку" тобі любий раввін забацає. Це основний елемент лезгінки.
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.06.2009 – 21:03

Так! Не обс..е покійника. Ніззя :itshe:
  • 0

#47 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 27.06.2009 – 21:04

А де "що буде далі?"? :itshe:
  • 0

#48 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.06.2009 – 22:42

Перегляд дописуyushchenko (27.06.2009 18:22) писав:

по-перше, у мене нема кумирів.
по-друге,може 80 я і не зачепила,але початки 90х дуже добре пам`ятаю,хоч і мацьопа була, і пам`ятаю його кліпи і т.д.
по-третє, та ж Астрід Ліндгрен - не легенда? Я на її книгах виросла, виростуть і мої діти. Чому тоді за нею так не плакали?
  • 0

#49 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 22:49

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 22:42) писав:

по-друге,може 80 я і не зачепила,але початки 90х дуже добре пам`ятаю,хоч і мацьопа була, і пам`ятаю його кліпи і т.д.
по-третє, та ж Астрід Ліндгрен - не легенда? Я на її книгах виросла, виростуть і мої діти. Чому тоді за нею так не плакали?
Мабуть тому, що в масовій "культурі" все ж таки Джексон був більш доходчивим, тобто людині необов'язково було вміти читати, щоб зрозуміти його. Тому його твори завоювали більше прибічників.
  • 0

#50 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.06.2009 – 08:34

Та як би там не було, а він став жертвою людей, успіху, слави чи як вам це зручніше назвати...
Не думаю, що він прожив щасливе життя, особливо останні роки. Нехай тепер спокійно спочиває.
  • 0

#51 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 28.06.2009 – 10:41

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 23:42) писав:

А можете пригадати хоч одного письменника, за яким би масово плакали після його смерті???..Не плакали, бо далеко не всі письменники є частиною поп-культури.
  • 0

#52 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 28.06.2009 – 14:38

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 23:42) писав:

А навіщо плакати? Плачуть за кумирами, бо вони дійсно зникають, а там народжуюця нові. А справжні люди живуть вічно...

Повідомлення відредагував Огiрок: 28.06.2009 – 14:43

• 0

#53 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 28.06.2009 – 15:33

Перегляд дописуРуда_миша (28.06.2009 10:41) писав:

А можете пригадати хоч одного письменника, за яким би масово плакали після його смерті???..Не плакали, бо далеко не всі письменники є частиною поп-культури.

Є дуже багато письменників за якими реально сумували. Просто ви про це не знаєте, бо не цікавились. Наведу навіть дуже яскравий приклад: "У листопаді 1989 В. Стуса разом із побратимами Юрієм Литвином і Олексою Тихим, що також загинули в таборі ВС-389/36 селища Кучино, перепоховали в Києві на Байковому кладовищі." В цей день, як розповідала нам вчителька укр. мови та літератури, дуже багато людей вийшли на вулицю, щоб проводити його. То був мало не загальнодержавний похід. Жаль, що під час поховання людей було небагато, бо радянська влада вважала Стуса за ворога. Він, до речі за тиждень чи місяць до смерті в таборі мав одержати Нобелівську премію.
  • 0

#54 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 08:03

Чорношкіра Америка важко пережила зраду Джексоном кольору шкіри... Але пишуть, що по смерті він знову почорнів...
  • 0

#55 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:25

Перегляд дописуЮст (29.06.2009 09:03) писав:

Але пишуть, що по смерті він знову почорнів...

Тай не дивно. Чорного кобеля не відмиєш до біла. :itshe:
  • 0

#56 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 13:28

Та блін, люди, ви ж Люди...чи як?
Ото прочитала щойно нові подробиці про нього...я в шоці з людей...невже всіх так хвилює чи був він лисий і чи носив перуку, скільки мав операцій і скільки важив, чи був він чорним чи нє?...
Він терпів, жив своє життя, не зовсім щасливе, як на мене, він заплатив дорого за популярність...і навіть після смерті його починають поливати брудом і обмивати кісточки...Така людська природа мабуть, за чужими бідами забувати про свої.
  • 0

#57 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 13:38

Перегляд дописуAmili (29.06.2009 14:28) писав:

Ото прочитала щойно нові подробиці про нього...я в шоці з людей...невже всіх так хвилює чи був він лисий і чи носив перуку, скільки мав операцій і скільки важив, чи був він чорним чи нє?...
Він терпів, жив своє життя, не зовсім щасливе, як на мене, він заплатив дорого за популярність...і навіть після смерті його починають поливати брудом і обмивати кісточки...Така людська природа мабуть, за чужими бідами забувати про свої.

Та то нічого...То як хелувин, зовсім не від якогось зла, а лише з того, що небайдужі.
І взагалі, він же з шоу бізнесу, а шоу маст гоу он. А це нормально.

І яка біда у нього? Напроти, для нього це звільнення. А егоістичні фанати ну по-ридають та нових знайдуть потім, дехто вб"ється с горя, ну той що? Цеж іхня біда, а не Майкла.
  • 0

#58 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 13:55

Перегляд дописуAmili (29.06.2009 13:28) писав:

Та що тут такого. Така доля кожного небіжчика, а тим більше зіркового.
  • 0

#59 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 29.06.2009 – 17:44

а хто то такий? ким він був? помер?
  • 0

#60 -=VJ=-