Перейти до вмісту

Помер Майкл Джексон

Повідомлень в темі: 75

#21 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 26.06.2009 – 18:15

не була його фанаткою.. Але коли дізналася про смерть, взяв якийсь жаль.. Не можу пояснити чому так. Аж самій дивно...
  • 0

#22 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 26.06.2009 – 19:21

Сьогодні при заході на сайт автоматично в колонках звучить пісня, якої Ластівочка не могла не чути:
http://music.open.ua/

Цитата

4 несомненные заслуги Майкла Джексона перед человечеством:

— Майкл Джексон изобрел самостоятельный танцевальный жанр, основанный на резких взмахах головой, почти балетных вспрыгиваниях на носки ботинок и стопроцентно узнаваемых манипуляций с паховой областью. Отдельный патент следовало бы выдать за «лунную походку» (Джексон, впрочем, никогда не претендовал на авторство), ставшую частью обязательной программы для миллионов пародистов, имперсонаторов и, разумеется, «лунатиков».

— Самые дурнопахнущие обвинения в адрес Джексона не отменяют гениальности таких мегашлягеров, как «Billie Jean», «Liberian Girl», «Give It To Me», «Black or White», «Dirty Diana» и многих других. Без этих песен XX век не был бы тем, чем он был.

— Майкл Джексон, периодически сотрудничающий с Ван Халеном и Слэшем, вбил последний гвоздь в гробовую доску таких понятий, как «поп» и «рок».

— Внешний вид поп-короля, наверняка, уберег от назревающего романа с пластической хирургией многих хороших людей.

Андрей Зимоглядов

• 0

#23 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.06.2009 – 20:10

новина сколихнула весь світ... значить життя він прожив недаремно... залишив свій слід... далі Бог йому суддя :itshe:
  • 0

#24 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 20:28

ніколи не був його фанатом,але дуже збентеживя,коли почув ці сумні новини. Все ж таки,який би він не був,але це дійсно одна з найяскравіших постатей в музиці ХХ ст, не менша аніж Элвіс чи Меркурі.
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.06.2009 – 20:52

Оце новина... Не скажу, що для мене це велика трагедія, та все ж неприємно. Він був людиною з великої букви.
  • 0

#26 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:31

Перегляд допису-=VJ=- (26.06.2009 08:09) писав:

Я ніколи не був особливим фанатом, але навіть для мене це була людина, яка символізувала собою епоху в музиці - на рівні з Ленноном та Елвісом, а кілька його пісень - Bad, Beat It, Billie Jean, Black Or White, Earth Song - завжди були в моєму плей-листі.

Не знаю чому, але мене смерть його фізичного тіла навіть байдужа.
Може я відстав, тому прошу пробачення, але я не можу пригадати його останніх і навіть не дуже нових хитів. Виходить він як би помер не зараз.
  • 0

#27 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.06.2009 – 21:37

Як жаль, як жаль... Помер білий нігєр... Та всі ми здохнемо, то й що з того?

Пе.С.
Міха по вокалу був відстійний, але танцюристом майстерним був - це без питань)
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.06.2009 – 21:41

Перегляд дописуbulbashka_aero (26.06.2009 13:16) писав:

А тепер це хіба принципово?
Шкода людини. Співака - то таке... я не фанатка (...хоча місячна хода...), а от людини, якій нелегко жилося - шкода-таки.
та не принципово і навіть не важливо для мене. просто сказала свою думку: не захоплювалась, не слухала тому - ставлення нейтральне.
  • 0

#29 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:42

Перегляд дописуAdios (26.06.2009 22:37) писав:

Міха по вокалу був відстійний, але танцюристом майстерним був - це без питань)

Та годі, миж не в опері... А настрій він створював добре... колись.
  • 0

#30 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.06.2009 – 21:53

Перегляд дописуОгiрок (26.06.2009 22:42) писав:

Та годі, миж не в опері... А настрій він створював добре... колись.
Взагалі то його вважали видатним танцюристом а не видатним співаком, О всезнаючий Огірок зі своєю оперою! :itshe:

Повідомлення відредагував Adios: 26.06.2009 – 21:53

• 0

#31 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 22:08

Перегляд дописуAdios (26.06.2009 22:53) писав:

Взагалі то його вважали видатним танцюристом а не видатним співаком, О всезнаючий Огірок зі своєю оперою! :itshe:

Та і танцями можна створити настрій...Але якщо по классиці, як по опері, то і танці бувають краще.
Це його стиль, свій стиль, він його зробив і він його довів, тому що не кожний доводить навіть гарніше. Колись це мені подобалося, та підіймало настрій, та і годі. Десь потрєбітельські це звучить, але нічого страшного, він же нічого більшого і не пропонував. По його дитячої педофільности, як кажуть, та бажання стати білим за гроші, та бажання відокремитись від бацил всьго світу, то це для мене огидно. Тому я і кажу що для мене він вмер давно. І якщо при цих вадах він би зробив ще щось підпальне в музиці, то він би тоді і жив. А так його нема зараз і не було вже давно, так щож це сталося нещодавно?
  • 0

#32 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.06.2009 – 22:14

Про мертву людину або добре або ніяк. Я промовчу)
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.06.2009 – 22:17

Злі ви якісь всі :itshe:
  • 0

#34 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 22:24

Перегляд дописуFT232BM (26.06.2009 23:14) писав:

Про мертву людину або добре або ніяк. Я промовчу)

Да, краще ніяк. Але добре пригадано. А недобре він і сам вже знає.
  • 0

#35 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.06.2009 – 22:29

Перегляд дописуОлеська (26.06.2009 23:17) писав:

Злі ви якісь всі :itshe:
гг, я теж зла)))
Нічого такого сказати не можу...Ну, місячна хода, ну Оскар за 11-хвилинний кліп( ще як негром був), ну купа хітів...
Особисто для мене то все далеке і сильно я не переймаюся..Те що він зірка ще не означає що він не людина. От чому ми за бомжом Васьою так не плачемо?
  • 0

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 22:34

Перегляд дописуKassandra (26.06.2009 23:29) писав:

гг, я теж зла)))
Нічого такого сказати не можу...Ну, місячна хода, ну Оскар за 11-хвилинний кліп( ще як негром був), ну купа хітів...
Особисто для мене то все далеке і сильно я не переймаюся..Те що він зірка ще не означає що він не людина. От чому ми за бомжом Васьою так не плачемо?
Чому?...а бо нині мене навіь власний дід здивував тим, шо замість звичного "Драстуйте" він спитав мого чоловіка:"Чув?Тойво..Джексон вмер".А бомжа Васі ніхто не знає..Хоча я теж не прихильниця культу зірок...
  • 0

#37 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.06.2009 – 22:38

Перегляд дописувеснянка (26.06.2009 23:34) писав:

Чому?...а бо нині мене навіь власний дід здивував тим, шо замість звичного "Драстуйте" він спитав мого чоловіка:"Чув?Тойво..Джексон вмер".А бомжа Васі ніхто не знає..Хоча я теж не прихильниця культу зірок...
от власне ж! Бо Вася - не звідза мірового маштабу...Думаю що от такі...плачі...бувають переважно тоді, коли зірки скандальні... От не чула нічого такого, коли померла Астрід Ліндгрен, хоч вона письменниця дійсно світового рівня.
  • 0

#38 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.06.2009 – 00:47

Цитата

От не чула нічого такого, коли померла Астрід Ліндгрен, хоч вона письменниця дійсно світового рівня.
Бо в нас самі неуки.
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.06.2009 – 08:31

Перегляд дописуLactarius (27.06.2009 01:47) писав:

Бо в нас самі неуки.
та ну. не можна так казати:itshe: просто є людина відома, про яку час від часу говорять, але вона тобі не цікава з різних причин. Мене набагато більше хвилювала хвороба Ріїси Кириченко (наприклад) ніж цього співакачи смерть Абдулова. Але людина увійшла в історію, людина пішла на спочинок і най собі з Богом спочиває. Але новина, що він лишив дітям боргів на 60 млн таки добряче здивувала.
  • 0

#40 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 27.06.2009 – 15:00

Перегляд дописуKassandra (26.06.2009 22:29) писав:

гг, я теж зла)))

А я чув декілька його пісень і знаєте-музика хороша, що не кажи. Скажу навіть так: позитивна. У ці важкі часи ХХІ ст. позитив просто необхідний. Що ж до Васьки, то ніхто за ним не плаче, бо він не хвилював мільйони сердець, не заставляв мимохіть дивуватися його танцям. Хоч не фанат, але те що він зробив для світу-неоціненне. В наш час музика (хоч і не вся, особливо музика суто шоубізнесова)-це єдине справжнє (Елвіс, Боб Марлі, 2Pac)

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних