Перейти до вмісту

Телегонія

Повідомлень в темі: 108

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.11.2011 – 23:24

Перегляд дописуMiguel (6.11.2011 22:17) писав:

Принцип бритви Окками може як підтвердити так і спростувати явище телегонії.

Він може лише спростувати.
Будь-яка метафізика в генетиці, м'яко кажучи, недоречна.
Ви читати уважно вмієте?
"З точки зору сучасної науки телегонія — це забобон, помилка, яка не базується на експериментальних дослідженнях і повністю протирічить відомим механізмам спадковості"
Кінець цитати.

А бозон Хігса я не можу показати, ніхто не може... то його не існує?

Так, не існує, доки не буде доведено протилежне.

до того, що якщо щось не доведене, то це ще не означає що воно не існує...

Означає

хм... я ніколи не бачив маленьких голубів, а Ви бачили? якщо ні - їх не існує, правда??

Не треба переносити власний емпіричний досвід на весь світ.

Перегляд дописуMiguel (6.11.2011 23:11) писав:

створіть кульву блискавку яка б була копією природньою, існувала б тривалий проміжок часу і поводилася б аналогічно до природньої...

На біса це робити, якщо природних вистачає?

Перегляд дописуMiguel (6.11.2011 23:11) писав:

Доведіть існування кульової блискавки.

Це вже давно доведено без мене тисячами людей.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.11.2011 – 23:26

• 0

#62 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.11.2011 – 13:42

i 

Почистив

• 0

#63 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.11.2011 – 21:00

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2011 23:24) писав:

Він може лише спростувати.
Будь-яка метафізика в генетиці, м'яко кажучи, недоречна.
Ви читати уважно вмієте?
"З точки зору сучасної науки телегонія — це забобон, помилка, яка не базується на експериментальних дослідженнях і повністю протирічить відомим механізмам спадковості"
Кінець цитати.
Читати я вмію. Якщо Ви зауважили, то я не висловлюю своєї думки щодо телегонії.
Явище невагомості в звичайнійхижі на землі без застосування всяких спецзасобів - теж суперечить законам фізики і вважвється дурнею, але ж існує...
Не треба так скептично до всього відноситися, адже те що зараз вважається загальноприйнятою нормою - колись суперечило законам науки...

Так, не існує, доки не буде доведено протилежне.
А тоді ні з того ні з сього почне існувати? Ні - його просто відкриють, а існував він завжди. От наприклад, якщо Ви ніколи не бачили серцевини яблука, що зараз у моїй руці, і ще ніхто ніколи її не бачив, бо воно не розрізане, то невже вона не існує? І чи почне існувати якщо я розріжу яблуко?

Означає
В існування метрових павуків-людоїдів теж не вірила наука, але вони існували і гамали людей, а потім коли їх "предявили". вони раптом почали існувати)))

Не треба переносити власний емпіричний досвід на весь світ.
Т це не я переношу свій досвід, це Ви своїм досвідом намагаєтеся задавити інакомислячих. Ви бачили, вживу, маленьких голубів?))

На біса це робити, якщо природних вистачає?
ну щоб відтворити, проаналізувати, вивчити і підтвердити, що вона існує.

Це вже давно доведено без мене тисячами людей.
Таким чином можна багато чого довести.
  • 0

#64 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.11.2011 – 21:50

Ти не зрозумів, бо плутаєш не було відомо з немає доказів. Коли люди про щось дізналися і змогли це перевірити, тоді вже можна говорити існує воно чи ні.

От електрика існувала до її виявлення. Коли люди дізналися, то змогли експерементально це перевірити. Про телегонію відомо і доведено, що це маячня безмозклого противіха (пробачте за тавтологію).
  • 0

#65 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 07.11.2011 – 23:50

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.11.2011 22:50) писав:

Про телегонію відомо і доведено, що це маячня безмозклого противіха (пробачте за тавтологію).

Тут спостерігається цікава закономірність: щоб це зрозуміти, треба бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто не має наукового погляду на світ, той налаштований довіряти усякій маячні. Цікаво, чи можливо, щоб віруюча людина стала критичною до того, в що вона вірить? Аджеж віра якраз і означає некритичний погляд, бо критична людина не може бути віруючою!
  • 0

#66 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.11.2011 – 00:06

Перегляд дописуВасиль (8.11.2011 00:50) писав:

Тут спостерігається цікава закономірність: щоб це зрозуміти, треба бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто не має наукового погляду на світ, той налаштований довіряти усякій маячні.
Я цю цікаву закономірність також помічав. Якщо людина боїться телегонії, то разом можуть іти инші супровідні сюрпризи: боязнь ГМО, щеплень, віра в надприродне, китайська народна медицина, заперечення існування ВІЛУ, противсіхство головного мозку. :rolleyes:

Тобто це наслідок більш системної хиби світосприйняття, яка тягне за собою инші прояви.
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2011 – 07:39

Перегляд дописуMiguel (7.11.2011 21:00) писав:

Явище невагомості в звичайнійхижі на землі без застосування всяких спецзасобів - теж суперечить законам фізики і вважвється дурнею, але ж існує...

Яким дурнем вважається? :rolleyes:
Явище невагомості в звичайній хижі без застосування спецзасобів досягається дуже просто - досить зістрибнути з даху хижі.

Не треба так скептично до всього відноситися, адже те що зараз вважається загальноприйнятою нормою - колись суперечило законам науки...

Не було такого ніколи.

А тоді ні з того ні з сього почне існувати?

Для людства - так.
А доти - його нема і квит.
І нема чого додумувати неіснуючих речей.

якщо Ви ніколи не бачили серцевини яблука, що зараз у моїй руці, і ще ніхто ніколи її не бачив, бо воно не розрізане, то невже вона не існує?

Існує, бо я бачив серцевини тисяч інших яблук. А "всі" бачили їх мільйони. Тому припиняйте з софізмом гратися.

В існування метрових павуків-людоїдів теж не вірила наука

Припиняйте вже з фантазіями.

Ви бачили, вживу, маленьких голубів?))

Мені їх бачити не потрібно.
І в останній раз попереджаю - припиняйте з софізмом, бо підете в ігнор.

Таким чином можна багато чого довести.

Не виходить - нема там за результатами пошуку доведень.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.11.2011 00:06) писав:

Тобто це наслідок більш системної хиби світосприйняття, яка тягне за собою инші прояви.

Чим менше знань - тим більше віри, так.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.11.2011 21:50) писав:

Про телегонію відомо і доведено, що це маячня безмозклого противіха (пробачте за тавтологію).

Ну чому ж маячня.
Це зброя релігійної пропаганди, така сама, як і "пекло" чи там "чистилище".
От, на деяких навіть діє.
  • 0

#68 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.11.2011 – 00:28

Не вірю. Бо не доведено експерементально.
І ще, не можу второпати як може існувати телегонія, якщо зараз більшість користується презервативами і генетичний матеріал (виділення і сперма) не попадає до жіночого організму. Швидше вже телегонія виникатиме від поцілунків, там хоч слюнями обмінюються :)
  • 0

#69 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 11.11.2011 – 14:27

Перегляд дописуAmili (10.11.2011 00:28) писав:

Не вірю. Бо не доведено експерементально.
І ще, не можу второпати як може існувати телегонія, якщо зараз більшість користується презервативами і генетичний матеріал (виділення і сперма) не попадає до жіночого організму. Швидше вже телегонія виникатиме від поцілунків, там хоч слюнями обмінюються :)
та ні мабуть це явище повязане з процесом тертя,принцип роботи як в ебонітової палички , шерсті та винекненням заряду, так що дівчатам в громадському транспорті треба бути обережним, ато труться всякі). в явище телегонії не вірю)
  • 0

#70 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 11.11.2011 – 14:37

Перегляд дописуDynkan 113 (11.11.2011 14:27) писав:

та ні мабуть це явище повязане з процесом тертя,принцип роботи як в ебонітової палички , шерсті та винекненням заряду, так що дівчатам в громадському транспорті треба бути обережним, ато труться всякі). в явище телегонії не вірю)
А труться так, як ніби завагітніють :)
  • 0

#71 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.11.2011 – 03:40

Перегляд дописуВасиль (7.11.2011 23:50) писав:

Тут спостерігається цікава закономірність: щоб це зрозуміти, треба бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто не має наукового погляду на світ, той налаштований довіряти усякій маячні. Цікаво, чи можливо, щоб віруюча людина стала критичною до того, в що вона вірить? Аджеж віра якраз і означає некритичний погляд, бо критична людина не може бути віруючою!

Таким чином виходить досить кумедна ситуація. Аби щось зрозуміти, потрібно бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто цього не робить, той є останнім лохом і вірить у всіляку маячню....н-да...якщо вже хтось і займається софістикою, то це так звана, "офіційна наука". От мені цікаво, офіційна наука, це що ? Де починаються і де закінчуються її кордони ? А ніде. Звичайнісінька порожня фраза за котру ніхто не несе някої відповідальності. А усіляку помилку назвивають, пошуком істини....дослідом..і т.п. Досить зручна позиція. Всім відомо що науку творять люди. Відповідно цьому, офіційна наука є якимось обєднанням окремої групи людей зайнятими вказаним тобою науковим пізнанням світу. Причому, на зразок релігійних обєднань, всередині цієї "общини" існують маса течій котрі протирічать одна одній. Наприклад, представники офіційної науки з одного боку, стверджують про безкінечність Всесвіту, а з іншого, зовсім протилежне. Кумедність полягає в тому, що керуючись науковими методами визнання тих чи інших явищ, виходить слідуюче : якщо офіційна наука не відає чи є "щось" безбежним, чи, навпаки, має кордони, то ніякого "щось", не існує. І не повинно існувати до тих пір, допоки не буде точно ВІДКРИТО його безмежність, або навпаки, обмеженість. Але офіційна наука каже що Всесвіт існує. А про телегонію, каже, ні. Якої кращої софістики, інакше кажучи, цинічної тріпології з боку науки, потрібно ще ? Як і кращого прикладу, повної відсутності будь якого критичного підходу.
Справді критичні люди, Василю, досить давно, і справедливо, називають науку різновидом релігії. Таким собі обєднанням віруючих. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.11.2011 – 03:50

• 0

#72 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 04:08

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2011 04:40) писав:

Таким чином виходить досить кумедна ситуація. Аби щось зрозуміти, потрібно бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто цього не робить, той є останнім лохом і вірить у всіляку маячню....н-да...якщо вже хтось і займається софістикою, то це так звана, "офіційна наука". От мені цікаво, офіційна наука, це що ? Де починаються і де закінчуються її кордони ? А ніде. Звичайнісінька порожня фраза за котру ніхто не несе някої відповідальності. А усіляку помилку назвивають, пошуком істини....дослідом..і т.п. Досить зручна позиція. Всім відомо що науку творять люди. Відповідно цьому, офіційна наука є якимось обєднанням окремої групи людей зайнятими вказаним тобою науковим пізнанням світу. Причому, на зразок релігійних обєднань, всередині цієї "общини" існують маса течій котрі протирічать одна одній. Наприклад, представники офіційної науки з одного боку, стверджують про безкінечність Всесвіту, а з іншого, зовсім протилежне. Кумедність полягає в тому, що керуючись науковими методами визнання тих чи інших явищ, виходить слідуюче : якщо офіційна наука не відає чи є "щось" безбежним, чи, навпаки, має кордони, то ніякого "щось", не існує. І не повинно існувати до тих пір, допоки не буде точно ВІДКРИТО його безмежність, або навпаки, обмеженість. Але офіційна наука каже що Всесвіт існує. А про телегонію, каже, ні. Якої кращої софістики, інакше кажучи, цинічної тріпології з боку науки, потрібно ще ? Як і кращого прикладу, повної відсутності будь якого критичного підходу.
Справді критичні люди, Василю, досить давно, і справедливо, називають науку різновидом релігії. Таким собі обєднанням віруючих. Угу.

Я писав про науку, а не про "офіційну науку"! Хто протирає штани в академічній установі, ще не є критично налаштованою людиною. Наука - це не посада.
  • 0

#73 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 04:46

Перегляд дописуВасиль (14.11.2011 04:08) писав:

Я писав про науку, а не про "офіційну науку"! Хто протирає штани в академічній установі, ще не є критично налаштованою людиною. Наука - це не посада.

Можеш викинути слово "офіційна", раз воно тобі так не подобається. По любому, це нічого не змінює про безмежність чи, навпаки, обмеженість неіснуючого Всесвіту.
  • 0

#74 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 10:37

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2011 05:46) писав:

Можеш викинути слово "офіційна", раз воно тобі так не подобається. По любому, це нічого не змінює про безмежність чи, навпаки, обмеженість неіснуючого Всесвіту.

Про Всесвіт - це не в тему. А що стосується сучасної теоретичної біології, то вона є чистою феноменологією, бо не спирається на справжню фізичну теорію життя. А що таке телегонія як фізичний процес?
  • 0

#75 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 16:22

Перегляд дописуВасиль (14.11.2011 10:37) писав:

Про Всесвіт - це не в тему.

А хто про нього каже ? Я навів приклад коли науковий підхід до ідентично непізнанного "чогось" використовується по різному.

Цитата

А що таке телегонія як фізичний процес?

Те ж саме що і всесвіт, безмежний і, водночас, обмежений кордонами...як фізичний процес. Те ж саме, що і чорна діра...як фізичний процес. Але ж тебе це не лякає? нє ? І навряд чи тобі спаде на думку назвати теоретика чорних дір, описуючого перебіг фізичних процесів в ній, ідіотом, котрий користується ненауковим пізнанням світу. При всьому тому, що наявність самого обєкту, себто чорної діри, є як безсумнівним, так і сумнівним фактором. Або, як ти кажеш, феноменологія. І чим же, в такому випадку, телегонія, гірша ? За певних обставин, себто, за певного, можливого перебігу історичних подій у майбутньому, вона, телегонія, може навіть посісти чільне місце, наприклад, в питанні походження рас на Землі. Все залежатиме від того, кому, і в який бік, заманеться повернути "дишло".

Цитата

Цікаво, чи можливо, щоб віруюча людина стала критичною до того, в що вона вірить? Аджеж віра якраз і означає некритичний погляд, бо критична людина не може бути віруючою!

Всьому світу віруючих відомо, що може, а тобі, якимось дивом, ні.
  • 0

#76 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 17:21

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2011 17:22) писав:

Те ж саме що і всесвіт, безмежний і, водночас, обмежений кордонами...як фізичний процес. Те ж саме, що і чорна діра...як фізичний процес. Але ж тебе це не лякає? нє ? І навряд чи тобі спаде на думку назвати теоретика чорних дір, описуючого перебіг фізичних процесів в ній, ідіотом, котрий користується ненауковим пізнанням світу. При всьому тому, що наявність самого обєкту, себто чорної діри, є як безсумнівним, так і сумнівним фактором. Або, як ти кажеш, феноменологія. І чим же, в такому випадку, телегонія, гірша ? За певних обставин, себто, за певного, можливого перебігу історичних подій у майбутньому, вона, телегонія, може навіть посісти чільне місце, наприклад, в питанні походження рас на Землі. Все залежатиме від того, кому, і в який бік, заманеться повернути "дишло".

Неправда! Телегонія не є ні Всесвітом, ні чорною дірою! Це різні речі.
  • 0

#77 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 19:35

Перегляд дописуВасиль (14.11.2011 17:21) писав:

Неправда! Телегонія не є ні Всесвітом, ні чорною дірою! Це різні речі.

Да ? І в чОму ж, цікаво, різниця між теорією про чорну діру, та теорією про телегонію ?..окрім їх "соціального статусу", єсстно.
І потім. З яких таких вареників ти "накинувся" на мене...он навіть питання поставив:

Цитата

А що таке телегонія як фізичний процес?
знаками оклику щодо телегонії. Я десь сказав що вірю в її існування?....не помічав. Я, вкотре повторюю, говорю про підхід до "справи" у визначенні "чогось" відповідно твоєї цитати:

Цитата

щоб це зрозуміти, треба бути налаштованим на наукове пізнання світу. А хто не має наукового погляду на світ, той налаштований довіряти усякій маячні.
І ще:

Цитата

А що стосується сучасної теоретичної біології, то вона є чистою феноменологією, бо не спирається на справжню фізичну теорію життя.
І в цьому сенсі, наявність безмежно-обмеженого всесвіту та чорних дір у ньому, є така ж маячня, як і наявність телегонії. Але це не заважає тобі вирізняти одне, відкидати друге, називаючи це, різні речі. В такому випадку, якщо телегонія є туфта, то тобі повинно бути достеменно відомо: чому, не дивлячись на те що у приматів не зустрічаються блондини з голубими очима, вони є серед людей...і навіть непогано себе почувають ? Звідкіля вони? Тобі відомо?...ну от так, щоб твоїм "відомостям" повірили всі ?...Далі. Хто б там що не казав, я впевнений, що в майбутньому ми все таки зрозуміємо, що походження людини від якогось одного джерела в Африці, є чистої води туфтою оскільки ця "новина" всього навсього повтор біблійної теорії, "від Адама та Хави". Себто, звичайнісінька релігійна шняга, тільки написана поза межами біблії. І цей факт ставить науку на один щабель з релігією, про що я вже казав. Я впевнений також в тому, що обєднуючим фактором біологічної спадковості повинно бути не людство загалом, а відповідна раса. І, виходячи з цього, ніякого загальнолюдського "бика проізводітеля" (чи то творця) людства не було ані в Африці, ані в біблії. Я думаю, що кількість "первинних" рас на землі можна порахувати на пальцях однієї руки. Залишається відкритим і джерело їх появи на Землі. Все, що поза межами пяти пальців, є результатом міграцій та траха поміж ними...наприклад, сьогодні це можна побачити по метисах котрі в історичному часі зявились на наших очах, буквально. Інша справа, загадковість факту змішування рас. Кому і для чого це було потрібно ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.11.2011 – 19:45

• 0

#78 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 19:45

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2011 20:35) писав:

Да ? І в чОму ж, цікаво, різниця між теорією про чорну діру, та теорією про телегонію ?..окрім їх "соціального статусу", єсстно.

Різниця в тім, що перша має фізичний зміст, а у другої такий відсутній.
  • 0

#79 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 20:15

Перегляд дописуВасиль (14.11.2011 19:45) писав:

Різниця в тім, що перша має фізичний зміст, а у другої такий відсутній.

Гм...це схоже на твоє наївне запитання:

Цитата

Цікаво, чи можливо, щоб віруюча людина стала критичною до того, в що вона вірить?
Твоя самовпевненість навіть не підказала тобі, що ти про це можеш прочитати у світі літератури віруючих, або, як мінімум, ти про це чув у вигляді "крилатої фрази". Я говорю про історію євангельського Фоми. Так от, ти, мені його нагадуєш. З одного боку для тебе існує чорна діра зі своїм фізичним змістом, а з іншого, існує телегонія, але без фізичного змісту. Так воно виходить по твоїй цитаті(читай її ще раз). Але я допускаю, що ти хотів просто сказати що телегонії неіснує, відповідно, неіснує і її фізичного змісту. Може і так, це не так важливо. Цікавішим виглядає фізичний зміст чорної діри. Беззаперечно аргументований, єсстно. Я весь увага. Окрім того, випливає ще одне. Якщо теорія телегонії не має право на життя, то повинна існувати можливість біологічного походження раси від раси. Ти таку неймовірність допускаєш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.11.2011 – 20:19

• 0

#80 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 20:34

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2011 21:15) писав:

Гм...це схоже на твоє наївне запитання:

Твоя самовпевненість навіть не підказала тобі, що ти про це можеш прочитати у світі літератури віруючих, або, як мінімум, ти про це чув у вигляді "крилатої фрази". Я говорю про історію євангельського Фоми. Так от, ти, мені його нагадуєш. З одного боку для тебе існує чорна діра зі своїм фізичним змістом, а з іншого, існує телегонія, але без фізичного змісту. Так воно виходить по твоїй цитаті(читай її ще раз). Але я допускаю, що ти хотів просто сказати що телегонії неіснує, відповідно, неіснує і її фізичного змісту. Може і так, це не так важливо. Цікавішим виглядає фізичний зміст чорної діри. Беззаперечно аргументований, єсстно. Я весь увага. Окрім того, випливає ще одне. Якщо теорія телегонії не має право на життя, то повинна існувати можливість біологічного походження раси від раси. Ти таку неймовірність допускаєш ?

Чорна діра - це не в тему, а походження рас пояснюється теорією еволюції (мутації і так далі)...

На відміну від еволюції, телегонія не має фізичного сенсу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних