Перейти до вмісту

Телегонія

Повідомлень в темі: 108

#41 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 14:46

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 14:54) писав:

Які змістовні фрази. Так і хочеться читати далі цей "гон".

А дуже важко на "гон" мітати бісер, тому "гон" і виходить. :happy1:
Тиж все відкинув без якихось аргументів. Гадаю, що навіть перший пост не прочитав. Я його теж читав бєгло, але тому що інформация ця для мене відома і зрозуміла.

Знайду лише жіночі журнали. Хоча навіть там в половині зауважують, що це просто дурний забобон.

Пробач, але ти неуважно прочитав. Малася на увазі вже не телегонія, а ті факти про які я запропонував пореготати разом.

Не в рівних, але в пропорціях, так. В середньому 105 хлопців на 100 дівчат з коливаннями залежно від сотень факторів: від географічного розташування країни до персональної дієти, ага. А не від "хтось там дівчину десять років тому трахнув, і тепер вона народить негра".

У хлопчиків смертність більше, а після війни дійсно народжується більше хлопчиків і їх смертність менше. Але по твоєму це мабуть звичайний брак хозяйського мила після війни. Як один з факторів.
Народжується хлопчиків більше і в мусульманських странах, бо там народження дівчини м"яко кажучи не дуже бажане.
А в сім'ях військовослужбовців (без війни) народжується чомусь більше дівчаток. Може то офіцерські жони багато м"яса з солдатської столової таскають....

Але якщо ти вважаєш, що з людьми також можна, як з мендельским горошком, тому що так більш приємно для науки, то можна і так. Ось буду реготати, коли ці толстолобики відкриють свободу волі смерматазоїда та яйцеклітини... Це буде великий прорив в шнобілівські лауреати. :)
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2009 – 16:09

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 15:46) писав:

Тиж все відкинув без якихось аргументів. Гадаю, що навіть перший пост не прочитав.

А, аргументи щодо статті потрібні? Добре, ось:

Академік Нью-йоркської академії наук професор - так звана "НАН" є громадським об"єднанням, для вступу до якого треба заплатити трішки більше ста баксів. Такими академіками є і багато наших депутатів - бо звучить голосно. По факту ця "організація" створена якраз для заробляння грошей на продажі гучних титулів, і використання таких в згадках і статтях вже давно є поганим тоном і ознакою "жовтої преси". Стосовно самого Бердишева - прихильника сироїдіння, енергетичних пірамід та ще цілої купи "езотерики" я навіть розводитись довго не хочу, і так все зрозуміло. Принаймні мені.

У біології вона є - це факт, як би її не заперечували деякі вчені. - фактів нема. Взагалі.

це явище постійно зустрічають ті, хто тримає і розводить чистопорідних голубів. Якщо сизий «топтав» чистопорідну голубку, її відразу вбивають. Тому що надалі, навіть при найелітнішому «шлюбі» у неї будуть тільки нечистокровні пташенята. - типовий приклад печерних забобон, які призводять до загибелі невинних пташок - типу кари небесної, яку нащось наслано на чорних котів. Специфіка розмноження птахів така, що сперматозоіди можуть зберігати активність в статевих шляхах самки до трьох місяців - тому цілком ймовірні появи "неправильних" пташенят. Слідкувати треба за своїми голубками краще, а не вбивати їх.

Будь-який собаковод знає, що якщо він не устежить за своєю породистою сукою і вона перший раз погуляє з дворнягою, то породистих щенят від неї вже не дочекатися ніколи. - аналогічна дурня. Більше за, наприклад, "данные современного московского кинолога высшей категории, заводчицы доберманов И.А.Сивцовой. По ее убеждению, основанному на тридцатилетнем опыте работы, явление телегонии у собак не встречается. Таким образом, ссылки на собаководов, которым, якобы, это явление давным-давно известно, не соответствуют действительности" казати не бачу сенсу. Хіба що не можу не звернути увагу на те, що в статті ці дві дурниці подаються як загальновизнаний факт, що відповідним чином говорить про всю статтю - типова "жовта преса" для бабусь на лавочках.

гамети самця, потрапляючи в статеві шляхи самок, розповсюджуються там і досягають яєчника, який покритий так званим зародковим епітелієм, з якого утворюються яйцеклітини. - демонстрація ганебного незнання будови жіночих статевих органів в принципі. Епітелій яєчників називали зародковим в сідій давнині, коли ще не знали їх будови. Зараз кожен школяр має знати, що яйцеклітини не утворюються з епітелія, а розвиваються з фолікулів, які утворюються у дівчаток ще на етапі внутрішньоутробного розвитку. Знання автора цієї фрази знаходяться на рівні Середньовіччя. Про рівень статті це теж багато чого говорить. На фоні цього твердження маразм типу "сперматозоїди, які несуть заряд генів, розпадаються, і окремі гени можуть проникнути в первинну статеву клітину самки" навіть не виглядає дивним - людина, яка не має базових знань може і не таке ляпнути.

інформаційний слід. Що ж тоді казати про перший статевий контакт, який завжди супроводжується бурхливими емоціями - особливо бурхливими емоціями супроводжується перший статевий контакт в житті миші чи коня. Ох і маячня...

через деякий час народилося лоша з чіткими смугами, як у зебри. - чергове прибріхування вже тепер очевидно "жовтої" статті. "Они были гнедые, помечены как квагга, рассеянными темными пятнами с черными полосами вдоль хребта, на плечах и на задней части ног. Жесткая и торчащая грива также напоминала кваггу», - таково описание Мортона" Таким чином лошата були з ознаками не зебри, а тарпана - вимерлого предка сучасних свійських коней. Типовий приклад атавізму і не більше, надзвичайно, до речі, популярний тоді - тарпани ще не вимерли остаточно, а породи коней ще не були "вилизані" так, як зараз.

Розпочалися досліди, і виявилося, що перший статевий партнер (в описуваному випадку це самець зебри) передає деякі зовнішні ознаки наступному поколінню. - дурня повня, жоден дослід починаючи з Юарта і закінчуючи Спіріном так і не зміг повторити хоч щось схоже. Ця брехня ще не раз повторена і нижче - "Почалися досліди з іншими тваринами. Феномен підтвердився і тут"

Дитині передаються не лише зовнішні ознаки першого статевого партнера матері, а й його темперамент і навіть хвороби - остання заява повинна викликати здоровий сміх не лише у вченого, а у будь-якої людини зі здоровим глуздом, бо знаходиться вона на тому ж рівні, що і заяви середньовічних алхіміків про самозародження мишей в брудній білизні.

куди страшніше бачити 15-тирічних повій й 11-тирічних вагітних дівчат! - правильно, чим займатись вихованням замість середньовічних забобон які якраз і призводять до таких наслідків, давайте спихнемо все на якусь "телегонію" :happy1:

І незабаром неупереджена наука твердо проголосила: - чергова брехня. Причому далі мені просто ліньки аналізувати, бо ця частина посту і нижче - це просто суцільне нагромадження брехні без жодного нормального факту.

Достатньо аргументів для початку?

Пробач, але ти неуважно прочитав. Малася на увазі вже не телегонія, а ті факти про які я запропонував пореготати разом.

Пробач, але це ти неуважно читав - я якраз про ці "факти" і написав.

після війни дійсно народжується більше хлопчиків і їх смертність менше

Ванга сказала?

Народжується хлопчиків більше і в мусульманських странах

Я просто натякну - УЗД Кораном не заборонене.

Але якщо ти вважаєш, що з людьми також можна, як з мендельским горошком, тому що так більш приємно для науки

Початок ще більш-менш нормальний, а кінець - знову дурня.
Те, що люди є аеробами, як і деякі мікроби, тебе не бентежить?
  • 0

#43 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 17:09) писав:

А, аргументи щодо статті потрібні? Добре, ось:

Мабуть ти усіх порвав своїми супер-аргументами.

Якщо по твоєму допису запустити пошук, то "дурня" це самий вагомий науковий аргумент.
І навіщо ти оцей непотріб привів, особливо доберманську Сівцеву. Абхекатись, кінолог вищої категорії по доберманам.
Я тоді іхтіолог вищої категорії по рибкам гуппі. :happy1:
  • 0

#44 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 06.11.2011 – 11:38

Телегонія річ вже доведена багатьма людьми. В мене в селі навіть бігають декілька живих прикладів цієї справи.
Особисто я, дуже відповідально підійшла до вибору свого першого партнера. Коли ми з ним тільки познайомились, і ше тійсно не спілкувались, то я собі зразу уявила що мій перший хлопець буде схожим на нього. Відповідно і діти будуть схожі на нього (в мене гени слабкі, тому від мене мало перепаде). І так сталося що він дійсно став моїм першим, і я дуже рада що саме так і склалося. В ідеалі було б добре ще і дітей від цього чоловіка, щоб вже точно перейняли від нього всі найкращі якості.
Дивує мене коли 15-річні дівчатка сплять з ким попало, бо вже всі спробували а вони ще ні. А потім народжуються дітки які є наслідком п'яної поведінки своїх батьків.
  • 0

#45 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 12:03

Я дуже часто стаю учасницею суперечок на цю тему))
Попри всі сумнівні докази я вважаю що телегонії не існує.
  • 0

#46 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 12:05

Перегляд дописуЧортеня (6.11.2011 12:03) писав:

Я дуже часто стаю учасницею суперечок на цю тему))
Попри всі сумнівні докази я вважаю що телегонії не існує.
А діти у вас є?
  • 0

#47 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 12:12

Поки що немає)
Але є подруги з дітьми, і так сталось, що я знаю, хто був їхніми першими партнерами :rolleyes:
всі діти схожі на батьків.
  • 0

#48 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 12:16

Перегляд дописуЧортеня (6.11.2011 12:12) писав:

Поки що немає)
Але є подруги з дітьми, і так сталось, що я знаю, хто був їхніми першими партнерами :rolleyes:
всі діти схожі на батьків.
Нехай діти схожі на батьків зовнішньо а характер?
В мене в селі дівчинка зустрічалась з хлопцем, потім розійшлись і він поїхав на заробітки. Вона вийшла заміж за іншого, і в неї народилась дитина копія першого (він фізично не міг бути її батьком) як ви це поясните?
Та й вчені постійно вивчають телегонію, і з'являються нові факти і нові докази що вона існує.
Ви можете і не вірити, але це нічого не змінить.
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.11.2011 – 14:29

Перегляд дописуHalka (6.11.2011 12:16) писав:

Нехай діти схожі на батьків зовнішньо а характер?

О, боже, як жалюгідно.

(він фізично не міг бути її батьком) як ви це поясните?

Святим духом, бугога...
Відкрию страшну таємницю - інколи люди повертаються із заробітків

з'являються нові факти і нові докази що вона існує.

Ги. Нові анекдоти, швидше.

Ви можете і не вірити, але це нічого не змінить.

Ви можете вірити, але це точно нічого не змінить.
  • 0

#50 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 16:29

Перегляд дописуHalka (6.11.2011 11:38) писав:

Телегонія річ вже доведена багатьма людьми. В мене в селі навіть бігають декілька живих прикладів цієї справи.
Особисто я, дуже відповідально підійшла до вибору свого першого партнера. Коли ми з ним тільки познайомились, і ше тійсно не спілкувались, то я собі зразу уявила що мій перший хлопець буде схожим на нього. Відповідно і діти будуть схожі на нього :lol: :ggggg: :happy1: :rolleyes: (в мене гени слабкі, тому від мене мало перепаде).

Цитата

Баришню можна витягти з села, але село з баришні не витягти.
:)
  • 0

#51 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 19:42

Цікаво, тоді чи реально знайти симпатичну тобі дівчину (кохану), припустимо я планую одруження після 25 років, дівчині мабуть буде 19-24 і щоб вона була ще й незайманою ? шанси не великі я думаю, як виходити з положення ?
  • 0

#52 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 19:45

Перегляд дописуx-man (6.11.2011 19:42) писав:

Цікаво, тоді чи реально знайти симпатичну тобі дівчину (кохану), припустимо я планую одруження після 25 років, дівчині мабуть буде 19-24 і щоб вона була ще й незайманою ? шанси не великі я думаю, як виходити з положення ?
при знайомстві проси довідку від гініколога щоб надарма час не витрачати)
  • 0

#53 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 06.11.2011 – 19:51

реально
я таких знаю з 10 - і це тільки привабливих

Перегляд дописуDynkan 113 (6.11.2011 19:45) писав:

при знайомстві проси довідку від гініколога щоб надарма час не витрачати)

гінеколог тобі за 200 грн яку хоч довідку випише - хоч шо ти мужик :rolleyes:
  • 0

#54 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 20:00

Перегляд дописуПластун (6.11.2011 19:51) писав:

гінеколог тобі за 200 грн яку хоч довідку випише - хоч шо ти мужик :rolleyes:
тоді єдиний вихід проводити огляд при знайомстві)))))
  • 0

#55 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 06.11.2011 – 20:25

Перегляд дописуDynkan 113 (6.11.2011 20:00) писав:

тоді єдиний вихід проводити огляд при знайомстві)))))

вмієш дзерколом користуватися?
  • 0

#56 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.11.2011 – 20:39

i 

Нє, рєбрята....
це не сєкас...
тема прямує в науку, а там хоч формули пишіть, хоть цитати академіків постіть... Куроче - телегонія - явище яке потрібно досліджувати і вивчати, а отже - в науку
(сподіваюсь модер науки мене не прокляне :rolleyes: )

• 0

#57 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 20:54

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2011 14:29) писав:

О, боже, як жалюгідно.
Переживати за характер своєї дитини жалюгідно? Фіговий з вас батько.

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2011 14:29) писав:

Святим духом, бугога...
Відкрию страшну таємницю - інколи люди повертаються із заробітків
Він не приїжджав 100%.

Перегляд дописуshіver2005 (6.11.2011 16:57) писав:

Навіть дитиною я помічав, що люди шукають собі схожих партнерів на свій смак і вони дійсно схожі поміж собою. як ви могли цього не помітити?
Партнери з часом стають схожими один на одного, але при знайомстві вони виглядають трохи інакше.

Зазвичай стосунки серйозні зав'язуються десь у 18-20 років для дівчини, якщо йде до весілля то цілком можливо що партнер в неї буде тільки один.
Якщо дівчина старша, але мала голову на плечах раніше, то партнерів в неї було не багато, і навпено вона довго вибирала перш ніж з ними в ліжко лягти.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 06.11.2011 – 23:21
Dynkan

• 0

#58 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 22:17

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 17:03) писав:

Бритва Оккама - не треба плодити речей понад потрібне. Якщо її науково не доведено - її не існує. А її ніхто довести так і не зміг.
Бритва Оккама - не треба шукати складні пояснення якщо можна пояснити щось елементарно, тобто найпростіше пояснення буде максимально правильним, наприклад якщо я зранку подивився в віко і побачив мокре дерево, мокру дорогу і мокру галявину, то, згідно принципу бритви Окками, найпростіше пояснення - дощ - буде максимально правильним. Принцип бритви Окками може як підтвердити так і спростувати явище телегонії.

А у матросів вважається, що якщо на кораблі з"явилася жінка, то в майбутньому вдалого плавання чекати вже не можна.
Тому що в колись матросів на сушу майже не спускали, от в них, матросів, жорсткий недойоб був, і коли вони жінку бачили то реально шизіли і нічорта нормального на кораблі зробити не могли, як фізично так і психологічно.

ще й як можна
ні, не можна) Постулати ж не доведені.

Перегляд дописуОгiрок (5.07.2009 19:36) писав:

А що, повії коли-небудь народжували гарних дітей?
Так.

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 19:51) писав:

Покажіть її.
А бозон Хігса я не можу показати, ніхто не може... то його не існує?

До чого в цій темі питання складності доведення існуючих явищ?
до того, що якщо щось не доведене, то це ще не означає що воно не існує...

Ви його самі пробували проводити?
хм... я ніколи не бачив маленьких голубів, а Ви бачили? якщо ні - їх не існує, правда??

Та невже? Як цікаво. Отже існування кульових блискавок теж ніхто не може довести аргументами?
Є декілька теорії, але нічого ствердного.

Ще раз нагадую про Оккама - не плодіть сутностей.
Бритва Оккама тут ні до чого
  • 0

#59 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 06.11.2011 – 22:24

от моя мала на мого першого не схожа зовні абсолютно. але дуже його любить (ну, так сталося, що він став моїм кумом,а її херщеним, хі-хі), а ще,як і він, обожнює барабани і вміє навчитися на них грати :rolleyes:
  • 0

#60 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 23:11

Базовий науковий принцип - будь-яке явище має право на існування, якщо його можна повторити для достовірної вибірки. Крапка.
створіть кульву блискавку яка б була копією природньою, існувала б тривалий проміжок часу і поводилася б аналогічно до природньої... не получається - це явище не має права на існування))

Як цікаво - а от нема жінки, і відразу всі думки про секс відбиває повністю?
Нє, думки такі пробігають, але коли об'єкту поряд нема, то менше думають а більше вкалують побоюючись гніву командира. Очі не бачать - серце не болить.

Перегляд дописуОгiрок (5.07.2009 19:36) писав:

Ключове слово "довести". Якщо існування явища не можна довести - його не існує. Крапка.
Доведіть існування кульової блискавки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних