Перейти до вмісту

Телегонія

Повідомлень в темі: 108

#21 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.07.2009 – 00:19

Перегляд дописуDynkan 113 (6.07.2009 01:10) писав:

Позитивність чи негативність емоцій тут ні до чого. Можливо, не на стільки важлива навіть їх сила - важливим є їх вплив. І знову таки "енергетична пам’ять" - це ваш термін, який я у своїй думці не згадував.
  • 0

#22 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.07.2009 – 00:25

Цитата

Позитивність чи негативність емоцій тут ні до чого. Можливо, не на стільки важлива навіть їх сила - важливим є їх вплив. І знову таки "енергетична пам’ять" - це ваш термін, який я у своїй думці не згадував.

ну тоді чомуб недопустити такого:

Цитата

виходить, якщо дівчина їде в громадському транспорті, поруч з хлопцем який їй сподобався, їхні енергетичні поля "труться", і її діти можуть мати риси цього юнака? ))))))))))))
)))))))))))
  • 0

#23 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 00:33

Перегляд дописуDynkan 113 (6.07.2009 01:25) писав:

Населення Землі біля 6 млрд. осіб. Якщо погодитися, що предки були спільні, то будь-яка випадковим чином вибрана особа може мати частину генетичного матеріалу певної іншої людини. Тоді є ймовірність як мінімум 1 до 6 млрд, що дитина дівчини буде схожа на прохожого юнака, бо її обраний містить частину його генетичного спадкового матеріалу.

Звійсно, припустити можна що завгодно. Але моя думка зовсім не говорить, про описаний вами хід подій. І ваша ідея аж ніяк не випливає з моєї.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2009 – 05:59

Перегляд дописуEvol (5.07.2009 22:28) писав:

обмеженість людей завжди викликає в мене усмішку
вони впевнені, що тільки їхній погляд правильний та не слухають інших співрозмовників.

А висмоктування "істин" з пальця - у мене :shy:
А базові закони науки - це не "мій погляд", це те, чим керується вся людська наука. Це так, для довідки. :)

покажіть мені що Земля кругла :shy:

Двадцять мільйонів доларів маєте?

то виходить до того як відкрили кулевидність Землі вона була пласким диском? :)

Виходить, що до відкриття вона була для людства невідомо якою. Але вона була однозначно, на відміну від "телегонії" та янголів з полум"яними мечами.

Перегляд дописуZoresvit (6.07.2009 00:38) писав:

Складність доведення телегонії чи подібних явищ полягає ще й в моральних нормах, адже багато експериментів над людьми заборонені керуючись гуманістичними засадами.

Не бачу тут ніяких порушень жодних засад. Тому не зараховано.
Ви, до речі, на кого самі схожі - на свого батька чи на першого коханця своєї матері? Це ж самий простий спосіб доведення - і ніхто не забороняє перевірити. То як, вже перевірили?

якщо при схрещенні родичів вироджуються діти з вадами

Слово яке, "вироджуються". Цікаво - куди? :shy:
При схрещенні діти з "вадами" нізвідки не з"являються - лише зникає домінанта, яка раніше "глушила" рецесивні ознаки спадкових хвороб. Банальні закони Менделя, якщо вчились в школі. Якщо мало - почитайте, що таке аутосомно-рецесивний тип спадкування.

можливо телегонія також має місце як для тварин так і для людей. Адже вірно сказали:

Її ще й для тварин ніхто не показав, а вже до людей приплітають - от народ. Не забудьте до баби Дусі збігати, переляк відлити. :shy:

єдиним методом впливу на потомство є енергетика чи дух партнера.

Біохімики всього світу сильно сміялись :shy:
Дух партнера, який через роки впливає на генетичну інформацію - це сильно.

Те, що вищі енергії мають вплив на матерію та речовини свідчить не один експеримент (та хоча б той, що я описав вище).

Вивчайте критику, тоді будете розповідати про "експерименти з вищими енергіями".

емоційне переживання є нематеріальним

О, ще одне відкриття в сфері біохімії. Так, Ви дійсно не спец в ній - швидше взагалі нічого не знаєте. :shy: Зате все замінюють знання чудової "науки" - езотерики.

Було б чудово, якби хтось з ґрунтовнішою освітою міг дати коментарі.

Я п"ять років вивчав ту саму Вашу улюблену біохімію, а моя дипломна робота якраз стосувалась генетики і розмноження тварин - тих самих, "телегонію" у яких Ви намагаєтесь вже перетягнути і на людей. Вам від цього легше стало? :shy:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.07.2009 – 05:59

• 0

#25 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 08:36

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 22:13) писав:

О, господи... Як об стіну горохом.
Ще раз, на пальцях, востаннє: "гени" - матеріальна структура, для відкриття якої потрібен певний технічний розвиток. Вони просто є, їх лише треба було відкрити. Після того, як їх відкрили - вони зайняли своє місце в переліку усталеного набору теорій. Вони вже не стануть, образно кажучи, масляною фарбою надалі. Так само, як Земля, після того, як відкрили її кулевидність, вже не стане ніколи пласким диском.

І не кажи...краще ото горохом не кидатись, а щось казати по ділу.
А для тих для кого генетика була лженаукою, тих вже саміх немає, а може і не існувало зовсім з наукової точки зору.

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 22:13) писав:

Телегонія - це якийсь ефект, не виражений в матеріальній формі, який нібито хтось колись раз помітив і з тих пір ніхто не зміг його відтворити. Так само я можу сказати, що створив еліксир безсмертя, але десь загубив формулу - від самих моїх слів люди смертними бути не перестануть.

З цього все і починається, що колись хтось помітив.
Якби цей ефект не мав ніяких спостережень в матеріальній формі, то про ньогоб і не говорили.
А те що його не можуть відтворити, то це недоліки дослідів і тільки.

І це не теж саме, що ти там чогось там скажеш про свій елексір і не продемонструєш його того що загубив. Це тільки говорить про те, що ти щось загубив чого ніхто не бачив і не знає що там було взагалі, а це з розряду нібилиць, а може і брехні.
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 08:44

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 09:36) писав:

З цього все і починається, що колись хтось помітив.

Де свідчення того, що "щось помітив", а не збрехав з корисною метою?

Якби цей ефект не мав ніяких спостережень в матеріальній формі, то про ньогоб і не говорили.

Про вічний двигун і еліксир безсмертя розмов на кілька порядків більше - це значить, що їх хтось колись спостерігав?

А те що його не можуть відтворити, то це недоліки дослідів і тільки.

Ага, цікаві "недоліки" - нездоланні :happy1:

Це тільки говорить про те, що ти щось загубив чого ніхто не бачив і не знає що там було взагалі, а це з розряду нібилиць, а може і брехні.

Так отож.
Хоча для адептів "езотерики" мої вигадки, цілком можливо, стануть новим стовпом віри, як от "телегонія" :)
  • 0

#27 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 09:24

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 09:44) писав:

Де свідчення того, що "щось помітив", а не збрехав з корисною метою?

На початку теми від Толераст спостереження та думки. Там багато чого.

Зрозуміло, що це не тягне на досліди, та й і висліви давніх "дослідників" народного досвіда можна не вважати за щось сурйозне. Але і наукові досліди теж не тягнуть на щось категоричне, що цього немає. Хіба що немає, тому що не може бути. :happy1:
Це як кому зручно.

Можно це вважати забобонами, а кінологів віруючими у всяку дурню, аби пристєбатись до якоїсь суки. Але така тема, що вона виходить за рамки "механічної" науковості.
Це як наука про суспільство, коли дослідник сам не усвідомлюючи цього може впливати на результати дослідів і вважати це чомусь науковим.
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 09:42

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 10:24) писав:

така тема, що вона виходить за рамки "механічної" науковості.

Яким чином?

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 10:24) писав:

Це як наука про суспільство, коли дослідник сам не усвідомлюючи цього може впливати на результати дослідів і вважати це чомусь науковим.

Не плутайте мух з котлетами. Дослідник a priori є частиною суспільства, не кажучи вже про ефемерність самого поняття "суспільства".
А дитина - це дитина. Перевірити, на кого вона схожа, абсолютно нескладно.
З самим собою кожен це взагалі може зробити самостійно, без проведення якихось дослідів. Тому аж дивно, коли прихильники існування телегонії соромляться відповідати на питання про те, на кого вони схожі - таки на свого батька, чи на того, хто був першим коханцем їх матері, хоча це найпростіший спосіб дослідження такої тематики. Скидається на те, що вони готові визнати телегонію за ким завгодно, тільки не за собою, що є ще одним доказом проти. З чим і вітаю.
  • 0

#29 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 10:03

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 10:42) писав:

Яким чином?

А яким чином виникла ця дурня про "свободну волю елементарних часток" у физиків?

Не плутайте мух з котлетами. Дослідник a priori є частиною суспільства, не кажучи вже про ефемерність самого поняття "суспільства".

Дослідник частина суспільства і сам же її досліджує. :happy1:
Про "науковість" науки про суспільство це дуже широка тема.

А дитина - це дитина. Перевірити, на кого вона схожа, абсолютно нескладно.
З самим собою кожен це взагалі може зробити самостійно, без проведення якихось дослідів. Тому аж дивно, коли прихильники існування телегонії соромляться відповідати на питання про те, на кого вони схожі - таки на свого батька, чи на того, хто був першим коханцем їх матері, хоча це найпростіший спосіб дослідження такої тематики. Скидається на те, що вони готові визнати телегонію за ким завгодно, тільки не за собою, що є ще одним доказом проти. З чим і вітаю.

А чого соромитись? Я схож на свого батька і ще так, що кращеб було щоб поменше. З ким ще зрівняти за для "чистоти експерименту" не маю поняття.
А ось як раз супротивники телегонії все це приміряють на себе і їм огидно навіть про це думати. Так це їхні проблеми і до науки це теж не має відношення.

До речі, у пращурів були свої способи, як звести негатив телегонії до мінімума фактично через очищення аури. Але аура це теж все білянаукове. Тому науці може і не потрібно лізти туди, де вона нічого не тямить. Це для неї як вирахувати вагу душі, яка відлітає від тіла і якої не може бути :)

Да і життя цілком не наукове явище. Як часто виникає завдання щось зробити у свою користь і це сдається неможливим, тому що логічної науковості для вирішення питання просто немає. Але дуже потрібно, тому починаєш міркувати як звести к мінімуму негативний вплив, та підсилити вплив на свою користь. В результаті проводиш "спробу" і вона діє і на цьому можна писати наукову книгу по психології, як "гарантованно" добитись успіху в житті. Але це знову ненаукове, бо хвормул немає і на кроліках не перевірялось, але за науковостю психології можна сховатись.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 10:15

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 11:03) писав:

А чого соромитись? Я схож на свого батька і ще так, що кращеб було щоб поменше.

То куди ж тоді телегонія поділася, га? Випарувалася?

А ось як раз супротивники телегонії все це приміряють на себе і їм огидно навіть про це думати.

Дурня.
Хоча може десь такі і є, але не зустрічав поки що.

Да і життя цілком не наукове явище.

Чергове відкриття?

Як часто виникає завдання щось зробити у свою користь і це сдається неможливим, тому що логічної науковості для вирішення питання просто немає. Але дуже потрібно, тому починаєш міркувати як звести к мінімуму негативний вплив, та підсилити вплив на свою користь. В результаті проводиш "спробу" і вона діє і на цьому можна писати наукову книгу по психології, як "гарантованно" добитись успіху в житті. Але це знову ненаукове, бо хвормул немає і на кроліках не перевірялось, але за науковостю психології можна сховатись.

Знову в метафізику полізли. Ох ці мені вже любителі езотерики...
  • 0

#31 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 10:35

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 11:15) писав:

То куди ж тоді телегонія поділася, га? Випарувалася?

Що так важко здогадатись, чи для тебе такого не може бути? Мій батько був першим і єдиним чоловіком у моєї матері. Звідкіля той телегонії взятися. Про цеж і річь.

Дурня.
Хоча може десь такі і є, але не зустрічав поки що.

Поспілкуйся з собаководами. Вони і живі гавкаючи приклади знайдуть.
А для житєйського, авжеж ненаукового досвіду, спробуй згадати приклади сімей, де діти народжені від різних батьків за відносно короткий час, і згадати не одну сім"ю і не обов"язково з двома дітьми, бо телегонія має всеж вєроятностний характер і може нівелюватися як часом, так і іншими життевими подіями...
Наприклад перший аборт і наступні проблеми з родами які бувають не у всіх можна пояснити заподіяною шкодою здоров"ю жінки, а можна і хворобою душі і телегонічною "помстою". Але про душу це знову ненаукове.

Чергове відкриття?

А що поробиш, краще метафізика, чим дурна віра у будь-що (і во всемогутність сучасної науки в том числі) :happy1:
  • 0

#32 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.07.2009 – 10:37

В телегонію не вірю. На простому прикладі. Моя мама була одружена два рази, від першого шлюбу має сина (відповідно і чоловік в неї був, так? ))) ) Так сталося, що мама пішла від нього через алкоголізм. Одружилася з моїм батьком. Отже, відповідно з телегонією і я, і моя сестра мають бути схожі на першого маминого чоловіка? Чи не так?
Ну так от. І я і моя сестра викраплений тато)) Вірніше є і мамине і татове, от я найбільше схожа на тата. Але від першого чоловіка маминого в нас немає нічого :) Не проявилася так звана ваша телегонія і на внуках (можливо є таке, що воно через покоління проявляється згідно з тою теорією). Все ж ні. Ні характером, ні зовнішністю. :happy1: Таких прикладів серед знайомих можу навести безліч. Як кажуть, вірю в те, що бачу. Тому в такі "казки" не вірю. І нехай мене тут зараз заплюють і закидають камінцями.
Тим більше, що люди з нормальною поведнкою не мають про таке хвилюватися ;) Не спіть з ким попало, та й все буде гуд ;)
  • 0

#33 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 10:58

І ще до теми, що має не дуже безпосереднє відношення. Чому народжуються дівчата, та хлопці не в рівній пропорції, і чому після війни, та в мусульманських країнах народжується більше хлопців. Чому яйце-клітина відбірково діє на допуск, пустити спермотозоїда з ХХ хромосомою, чи з XY.
А чому при одночасному контакті між сперматазоїдами утворюються війни за захоплення піхвового простіру, але остаточно яйцеклітина вирішує кого впустити до запліднення.

Можеш пореготати, я сам з тобою поржу. :)

Перегляд дописуAmili (6.07.2009 11:37) писав:

В телегонію не вірю. На простому прикладі. Моя мама була одружена два рази, від першого шлюбу має сина (відповідно і чоловік в неї був, так? ))) ) Так сталося, що мама пішла від нього через алкоголізм. Одружилася з моїм батьком. Отже, відповідно з телегонією і я, і моя сестра мають бути схожі на першого маминого чоловіка? Чи не так?
Ну так от. І я і моя сестра викраплений тато)) Вірніше є і мамине і татове, от я найбільше схожа на тата. Але від першого чоловіка маминого в нас немає нічого ;) Не проявилася так звана ваша телегонія і на внуках (можливо є таке, що воно через покоління проявляється згідно з тою теорією). Все ж ні. Ні характером, ні зовнішністю. :happy1: Таких прикладів серед знайомих можу навести безліч. Як кажуть, вірю в те, що бачу. Тому в такі "казки" не вірю. І нехай мене тут зараз заплюють і закидають камінцями.
Тим більше, що люди з нормальною поведнкою не мають про таке хвилюватися ;) Не спіть з ким попало, та й все буде гуд ;)

А це не обов"язково. Є ефект телегонії по ймовірності про який згадують тоді, коли клюне, чи коли потрібно цей фактр виключити зовсім.
У алкоголіків теж народжуються діти, які не пьють і не хворі.
А у якогось Бормана син став священником і це не означає, що там до Бормана хтось потоптався.
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.07.2009 – 11:34

ой,фігня це все. Цю вашу телегонію придумали невпевнені у собі жлобливі чоловіки,щоб ще більше обмежити жінку.
  • 0

#35 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 12:05

-=VJ=-
, як ви звикли казати, покажіть, де ви вчилися? Де свідчення цього? Поки що у вас не аргументи, а лише провокативні питання без будь-якого змістовного підтвердження - так 6-річна дитина може. Це вже справа не в освіті, а у вмінні людей спілкуватись. У деяких його, нажаль, немає.

Amili пояснила свою точку зору і обґгрунтвала її.
Sensssorika теж висловила свою версію.

А ви з пустого в порожнє, аби всім наперекір - жодного аргументу чи факту. Якщо ви такий вимогливий до інших, то подивіться спочатку на себе, а не задавайте дурнуваті питання.

Вам не здається, що визначити, чи схожий я на чиїхось коханців (якщо вони є) викликає деякі трудності, якщо врахувати, що я їх НІКОЛИ НЕ БАЧИВ?
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 12:45

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 11:35) писав:

Що так важко здогадатись

Простіше - я не збираюся здогадуватись.
В будь-якому разі знайомих з протилежними прикладами довкола безліч. Що так важко придивитись?

Поспілкуйся з собаководами. Вони і живі гавкаючи приклади знайдуть.

Я сам собаковод. Тому не треба намагатись на мої вуха навішати локшини - не вийде. Я не з тих, хто підмінює відсутність знань "езотерикою" і "телегонією".

А для житєйського, авжеж ненаукового досвіду, спробуй згадати приклади сімей, де діти народжені від різних батьків за відносно короткий час

І? Жодного відхилення від стандартного менделівського правила там нема. Що далі? Все людство перебрати?

Наприклад перший аборт і наступні проблеми з родами які бувають не у всіх можна пояснити заподіяною шкодою здоров"ю жінки, а можна і хворобою душі і телегонічною "помстою"

Угу. Або навроком, або "чорним оком", або "червоною рукою". Або ще зірки не так склалися.

краще метафізика, чим дурна віра у будь-що (і во всемогутність сучасної науки в том числі)

Краще головою думати. І не вигадувати без потреби зайвих сутностей, допомагаючи попам промивати мізки народу.

Перегляд дописуAmili (6.07.2009 11:37) писав:

і я, і моя сестра мають бути схожі на першого маминого чоловіка? Чи не так?

І ще - бути алкоголіками ;)

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 11:58) писав:

Чому народжуються дівчата, та хлопці не в рівній пропорції, і чому після війни, та в мусульманських країнах народжується більше хлопців. Чому яйце-клітина відбірково діє на допуск, пустити спермотозоїда з ХХ хромосомою, чи з XY.

Знову суміш з незнання, "езотеричних" теорій та дурниць. Не набридло ще?
Про яйцеклітину взагалі жесть. Треба буде знайомим розповісти.

Можеш пореготати, я сам з тобою поржу. :happy1:

ну хоч здатність до самокритики залишилась - значить не все безнадійно ;)

А це не обов"язково.

Хе, весело :)
Вся генетика підкоряється законам Менделя, за виключенням мутацій, а тут деякі відкрили щось таке, що ніби-то і є, але насправді так необов"язково, що його знайти ніхто не може. Але воно є - точно! :)

Перегляд дописуZoresvit (6.07.2009 13:05) писав:

Вам не здається, що визначити, чи схожий я на чиїхось коханців (якщо вони є) викликає деякі трудності, якщо врахувати, що я їх НІКОЛИ НЕ БАЧИВ?

То це ж вирішується дуже просто за Вашою ж логікою - вираховуйте не схожість, а несхожість. От і зрозумієте ;)
  • 0

#37 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 12:45

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 13:28) писав:

Ви не собаковод, а троль. І припиняйте хамити людям - попередження по вам плаче.

Згоден, що телегонія - явище спірне. І явних доказів його існування складно знайти. Але немає і явних доказів його неможливості теж немає. А те, що явище проявляється значно рідше інших ще не свідчить про його відсутність. Крім того за нормальним законом розподілу існує парадокс, що найбільш малоймовірна подія відбувається частіше. :happy1:

Якщо немає ґрунтовних доказів зворотнього, VJ, то краще мовчати.

PS: Don't feed the troll :) I'm out of here.
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 12:51

Перегляд дописуZoresvit (6.07.2009 13:45) писав:

Ви не собаковод, а троль. І припиняйте хамити людям - попередження по вам плаче.

Ви вже в модератори записалися? :happy1:

Нічого, Ви мене потішили самим лише технічним з"їздом з теми - і це після того, як самі кричали "дайте нам знавців біохімії" - мабуть вважали, що не знайдеться нікого :)

Але немає і явних доказів його неможливості теж немає.

Докази неможливості - це сильно ;) Мабуть нове слово в науці - кидаємо відкривати щось нове в пошуках доказів існування чогось і переходимо на знаходження доказів неможливості існування цього самого ;)

те, що явище проявляється значно рідше інших ще не свідчить про його відсутність

Значно рідше? ;) Поки що воно взагалі жодного разу не відбулося - принаймні ніхто так і не зміг його продемонструвати попри десятки і сотні досліджень. В грубу такі теорії :)

PS: Don't feed the troll ;) I'm out of here.

на все добре :)
  • 0

#39 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 13:08

Перегляд допису-=VJ=- (6.07.2009 13:35) писав:

Я сам собаковод. Тому не треба намагатись на мої вуха навішати локшини - не вийде. Я не з тих, хто підмінює відсутність знань "езотерикою" і "телегонією".

То тебе мабуть до клюба не пустили з твоїми науковими поглядами. Та і не пустять вже.

Краще головою думати. І не вигадувати без потреби зайвих сутностей, допомагаючи попам промивати мізки народу.

Та а я про що? І до чого тут попи? А якщо попи, то свого часу теж використовувало право першої ночі, а Марію так навіть одним духом запліднили і щоб там ніхто до нього не топтався. Та і твій Мендель - отець Грегор промив мозок генетикою добре. :happy1:

Знову суміш з незнання, "езотеричних" теорій та дурниць. Не набридло ще?
Про яйцеклітину взагалі жесть. Треба буде знайомим розповісти.

Угу, пошукай ще наукову літературу по цьому питанню. Це вже не езотеріка. Знайдеш обов"язково. Чи ти, як ті супер-віруючи, навіть біблії не читали і досі гадаєш що хлопці та дівчата з"являються в рівних пропорціях по подібності менделівського плямистого горошку.

Хе, весело ;)
Вся генетика підкоряється законам Менделя, за виключенням мутацій, а тут деякі відкрили щось таке, що ніби-то і є, але насправді так необов"язково, що його знайти ніхто не може. Але воно є - точно! :)

А генетика як раз і починалась з пропорцій успішно схрещених бобів, та ймовірностей.

Яка глубинна думка в нього була, у цього Менделя, що різні властивості зеленого горошку проявляються не із повітря, а залежать від "батьків", які передають там щось через гени. Але не обов"язково, є ще і мутації. Але передається точно... ;)

Повідомлення відредагував Огiрок: 06.07.2009 – 13:11

• 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 13:54

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 14:08) писав:

То тебе мабуть до клюба не пустили з твоїми науковими поглядами. Та і не пустять вже.
Та і твій Мендель - отець Грегор промив мозок генетикою добре. :happy1:
Але передається точно... :)

Які змістовні фрази. Так і хочеться читати далі цей "гон".

Угу, пошукай ще наукову літературу по цьому питанню.

Знайду лише жіночі журнали. Хоча навіть там в половині зауважують, що це просто дурний забобон.

досі гадаєш що хлопці та дівчата з"являються в рівних пропорціях по подібності менделівського плямистого горошку.

Не в рівних, але в пропорціях, так. В середньому 105 хлопців на 100 дівчат з коливаннями залежно від сотень факторів: від географічного розташування країни до персональної дієти, ага. А не від "хтось там дівчину десять років тому трахнув, і тепер вона народить негра".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних