Перейти до вмісту

Телегонія

Повідомлень в темі: 108

#101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.11.2011 – 11:55

Перегляд дописуБезбожник (20.11.2011 10:49) писав:

По-перше, а яким чином, не може, свідчити?

Таким же, яким наявність в магазині ковбаси не може свідчити про комуністичний чи капіталістичний устрій в державі.

По друге, звідкіля у тебе є беззаперечні докази що той фізичний контакт, 6 чи 10 тис років тому, взагалі відбувся?

Беззаперечні для кого? Для людини освіченої, чи для тої, яка навіть не знає слова "генетика"?

Хрєнь. Ти спочатку доведи, що 10 тис років тому вже були рецесивні ознаки. З переконливими прикладами, єсстно. Я весь увага.

Читайте матчастину стосовно хоча б і груп крові.

А ти ішов слідом і складав карту маршруту. Отак і зявились різні раси. Через те так впевнено і радиш ознайомитись з міграцією.

Ви впевнені взагалі, що я існую? Особисто мене бачили, виміряли, протестували?

Біохімію, не треба. Достатньо буде аргументовано вказати, де сАме, себто, в якій ділянці мозку запрограмована моральна установка під назвою, совість. Бажанно, вказати те місце з абсолютною точністю.

Персонально для Вас.

Зображення

Так що існувати може не тільки предмет, розміри котрого невідомі, існувати може все що завгодно, навіть коли про те, "що завгодно", уявлення немає...не подобається такий висновок?
а чим він гірший від висновку про наявність предметів без розмірів ?
Тож нєфіг гнать пургу.

Не подобається.
Нічим не гірший, такий самий поганий. Бо про наявність предметів без розмірів ніхто не говорив, говорилося про наявність предметів з розмірами, які не вдається виміряти через якісь причини - наприклад через змінний розмір або відсутність потрібного інструменту. При цьому сам предмет наявний і про його розміри можна вказати хоча б приблизно. На відміну від псевдонаукової маячні під назвою "телегонія", яку тут дехто відстоює.
Остання рекомендація просто чудова. Раджу прислухатися.
  • 0

#102 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.11.2011 – 18:51

Перегляд допису-=VJ=- (20.11.2011 11:55) писав:

Таким же, яким наявність в магазині ковбаси не може свідчити про комуністичний чи капіталістичний устрій в державі.

Ковбаса, це серйозний аргумент. Особливо, коли нІчого сказати по суті. Цікаво, а якщо ковбаси немає в магазині, то це НЕ може свідчити про що ? ?

Цитата

Беззаперечні для кого? Для людини освіченої,

Освідчена людина, це як ?...питання зрозуміле ?..нє?.

Цитата

чи для тої, яка навіть не знає слова "генетика"?

Вперше чую, що в генетиці закрили останню сторінку по причині : "все вивчено, все зрозуміло, все досліджено, подальші пошуки нових відкриттів не мають сенсу".

Цитата

Читайте матчастину стосовно хоча б і груп крові
.

Я не питав про групи крові. Я питав про докази рецесивних ознак. Я не любитель накочувати "снєжний ком" на проблеми. Але якщо ти вже так хочеш, то, заодно, наведи аргументовані докази існування розподілу крові на групи 10 тис років тому. Це ще одна порожня заява заснована більше на припущеннях, аніж на фактах. І ці факти, хоч до неба стрибай, на відміну від припущень та допущення випадковостей, невідомі нікому.

Цитата

Ви впевнені взагалі, що я існую? Особисто мене бачили, виміряли, протестували?

Цитата

Персонально для Вас.

Цікавий малюнок...і не більше тОго. Він і є доказ розташування "жорсткого диску" совісті ???...уму нєрастяжімо. Я тут, недавно, такий самісінький розглядав. Там було зображено місцезнаходження в мізку, бога.

Цитата

Не подобається.
Нічим не гірший, такий самий поганий. Бо про наявність предметів без розмірів ніхто не говорив, говорилося про наявність предметів з розмірами, які не вдається виміряти через якісь причини - наприклад через змінний розмір або відсутність потрібного інструменту.
Оце ти писав ? :

Цитата

Предмет може існувати, хоча при цьому може не бути відомо його розміри

Цитата

При цьому сам предмет наявний і про його розміри можна вказати хоча б приблизно.

Ну так...всесвіт... приблизно, це скільки ?

Цитата

Остання рекомендація просто чудова. Раджу прислухатися.

Відчувається прогрес. Замість вказівок пішли рекомендації. Це вже, щось. Красненько дякую.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.11.2011 – 19:01

• 0

#103 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.11.2011 – 20:32

Перегляд дописуБезбожник (20.11.2011 18:51) писав:

Освідчена людина, це як ?...питання зрозуміле ?..нє?.

Вам не зрозуміти.

Я не питав про групи крові. Я питав про докази рецесивних ознак.
наведи аргументовані докази існування розподілу крові на групи 10 тис років тому.

Мені відверто ліньки читати лікбез людині з агресивною неуковістю.

Ну так...всесвіт... приблизно, це скільки ?

Більший за км
Ще банальні питання залишились чи може вже гуглом навчитеся користуватися? Бо мені відповідати на них набридло.
  • 0

#104 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.11.2011 – 22:06

Перегляд допису-=VJ=- (20.11.2011 20:32) писав:

Вам не зрозуміти.
Мені відверто ліньки читати лікбез людині з агресивною неуковістю.

Ніяка лекція на рівні лікбезу тобі не допоможе. По тій простій причині що лікбез ні за яких обставин не замінить фактів. І якщо ти їх не знаєш (а ти їх не знаєш) то...але це одна сторона справи. Інша сторона полягає в тОму, що кожен з нас щось вивчав для, принаймі, професіоналізму у тій чи іншій сфері. І я сумніваюсь, що для моєї (як і для багатьох інших професій) потрібно було вивчати, генетику, наприклад. Тож не потрібно тут "засвічувати" співрозмовників у тій чи іншій некомпетентності. Є певний перелік речей котрі вимагали сумлінного вивчення і я в них, "дока", і цю оцінку мені дали, а не я її придумав. Але інша сторона справи навіть не у цьому, Віджею. Я побудував свій діалог з шановним Василем не тому що вважаю телегонію фактом, а тому що підхід з боку науки до багатьох речей котрі вона вперто не хоче визнавати, не завжди чесний і адекватний. Часто-густо, навіть брехливий. Оце є факт і я саме з цих позицій вів діалог з Василем. А якщо тобі здалось що я відстоюю телегонію, це твоя проблема. А щоби не бути голослівним. я наведу пару цитат зі статей про телегонію. Звісно ж, не якихось там "столєшнікових". Одна з авторів, на яку часто спираються противники телегонії, така собі Галина Муравник, генетик, викладач Біблійно-богословського інституту св. ап. Андрія. Не буду торкатись релігійної сторони у її статті...ще б пак, Христа, з його огидним родоводом, їй, як викладачу вказаного інституту потрібно відстоювати. Це зрозуміло. Але ось як вона пише :
"Необходимо прокомментировать утверждение о «чрезвычайной живучести живчиков» с позиций современной эмбриологии. Если говорить о человеке, то жизнеспособность сперматозоидов в половых путях женщины сохраняется не более 72 часов. Далее наступает их гибель. Поэтому такой вариант объяснения телегонии не состоятелен".
Отако. Все чітко і переконливо. Як належить генетику. Але тут знову, засада. Досить цікава стаття і не на захист телегонії, а навпаки, ось тут : http://www.telegonia...articles_06.htm
Але в ній чітко звучить зосім протилежне вказане у Г. Муравник.
Цитата : "Кроме того, зоологам и животноводам известны факты физиологической консервации спермы в половых путях самки, в том числе и у млекопитающих животных, о чем говорится в ряде научных публикаций (Г.Ю.Максудов, В.А.Артюшкова, 1989; Б.Н.Вепринцев, Н.Н.Ротт, 1978). Явление физиологической консервации спермы отмечено у представителей всех классов позвоночных животных и у человека, с разной длительностью сохранения ее оплодотворяющей способности.

Например, у птиц сперматозоиды сохраняются функциональными до 70-80 дней, у млекопитающих - от нескольких дней до нескольких месяцев. Не исключено, что такая сохраняющаяся в женских путях сперма и может участвовать в оплодотворении при последующих половых актах с другим половым партнером"
.
Додам, що чомусь стаття пані Муравник є однією з найбільш популярних в інеті, швидше за все тому, що написана нескільки науково, скільки емоційно-казково. Особливо в кінці...там де про родовід Христа, та роль христянської церкви і її бога. Ну дійсно, варто тільки оголоситищо телегонія є, і хрєн розберешся хто там чий син/доця у родоводі, та і сам Христос, невідомо чий стане. Хоч євангеліє переписуй з "нуля". І це теж, є "факт", проти телегонії. Так воно звучить у статті Муравник. Почитайте.

Цитата

Ще банальні питання залишились чи може вже гуглом навчитеся користуватися? Бо мені відповідати на них набридло.

Ну, послати в гугл і я можу...і будь хто.... якби я когось звинуватив у незнанні навіть значення слова, "генетика", то вважав би справою честі довести що я її знаю, по перше, привів би свої аргументи, по друге, бо так прийнято серед порядних людей а не високопарних тріпачів, по-третє.
Стосовно телегонії...тут можна по різному говорити. Вона може бути як туфтою, так і міною у світі релігії чи походження рас, наприклад. І не тільки. Я звернув увагу на одну обставину. Заперечення телегонії певними кругами звучить не скільки науково, скільки агресивно і напористо...почитайте, шановні, і цей факт вам кинеться у вічі. Що в цьому особливого ? Та нічого такого...але туфту, з таким напором і агресивністю не заперечують. На неї, просто, не звертають уваги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.11.2011 – 22:18

• 0

#105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.11.2011 – 11:03

Перегляд дописуБезбожник (20.11.2011 22:06) писав:

лікбез ні за яких обставин не замінить фактів

Які, для того, щоб ти їх прийняв, повинні бути персонально мною відкриті, запротокольовані і захищені в дисертації, ага.

я сумніваюсь, що для моєї (як і для багатьох інших професій) потрібно було вивчати, генетику

Для моєї професії вона теж триста років не потрібна. Але вже так склалося, що освіта з професією інколи не збігається.
А от що тебе змушує лізти в подібні теми, якщо ти в ній не розумієш нічого? Чисто бажання потролити?

якщо тобі здалось що я відстоюю телегонію, це твоя проблема

Фразу "тут ще одна засада,блін, на користь телегонії" теж, мабуть, я вигадав?

Звісно ж, не якихось там "столєшнікових".
Але в ній чітко звучить зосім протилежне вказане у Г. Муравник.
Цитата : "Кроме того, зоологам и животноводам известны факты физиологической консервации спермы в половых путях самки, в том числе и у млекопитающих животных, о чем говорится в ряде научных публикаций (Г.Ю.Максудов, В.А.Артюшкова, 1989; Б.Н.Вепринцев, Н.Н.Ротт, 1978). Явление физиологической консервации спермы отмечено у представителей всех классов позвоночных животных и у человека, с разной длительностью сохранения ее оплодотворяющей способности. Например, у птиц сперматозоиды сохраняются функциональными до 70-80 дней, у млекопитающих - от нескольких дней до нескольких месяцев. Не исключено, что такая сохраняющаяся в женских путях сперма и может участвовать в оплодотворении при последующих половых актах с другим половым партнером".

Звісно людина, яка не розбирається в темі, таки натягла "якихось там столєшнікових", бо через нестачу знань і агресивне небажання розбиратись в темі, не має досить змінних, щоб скласти їх докупи.

Тоді як тут все набагато простіше.

Змінна А: У цілком конкретних видів ссавців є властивість "розтягувати вагітність" через несприятливі умови, найбільші терміни властиві кажанам та броненосцям - їхня фізіологія дозволяє зберігати в органах розмноження статеві клітини певний час до настання кращих часів. Зокрема Максудов та Артюшкова писали саме про кажанів, а Вепрінцев та Ротт - взагалі про лісових птахів.

Змінна Б: Фізіологічно людині, хоч вона теж ссавець, така можливість недоступна - середовище піхви самки людського виду настільки агресивне, що вбиває статеві клітини за кілька годин. Інколи це середовище настільки агресивне, що люди не можуть сплановано завагітніти - тоді вони здають пробу Шуварського-Сімса-Хунера, і якщо за аналізами в цервікальному каналі знаходять 5-15 сперміїв, то проба вважається позитивною. 5-15 - це з сотень мільйонів, які туди потрапляють "на вході".

Змінна В: "повернутим" на деяких релігіях страшно хочеться притягнути свої догми в людське життя.

А+Б+В = кажани можуть, люди не можуть, але обоє відносяться до ссавців, тому ми опускаємо "дрібні деталі" і пишемо "ссавці можуть"(і навіть робимо посилання на наукові джерела, які читати все одно ніхто не буде), підкріплюємо фразами типу " у млекопитающих - от нескольких дней (люди) до нескольких месяцев (кажани)", з яких робимо глибокодумні висновки типу "Не исключено, что такая сохраняющаяся в женских путях сперма и может участвовать в оплодотворении". Все, теорія "телегонії" готова, можна поширювати, а деякі тролі цьому ще й допоможуть - виключно з метою попіарити свої глибокі філософські думки стосовно науки.
  • 0

#106 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.11.2011 – 19:30

Перегляд допису-=VJ=- (21.11.2011 11:03) писав:

Які, для того, щоб ти їх прийняв, повинні бути персонально мною відкриті, запротокольовані і захищені в дисертації, ага.

Так мені, чесно кажучи, пофіг. Але якщо людина подає загальний висновок шодо тієї чи іншої проблеми, наприклад, з "британіки", то цей загальний висновок вона просто зобовязана конкретизувати з позиції власного знань та досвіду:

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2011 23:24) писав:

З точки зору сучасної науки телегонія — це забобон, помилка, яка не базується на експериментальних дослідженнях і повністю протирічить відомим механізмам спадковості"
Себто, не посилати усіх підряд по "гуглам", це кожен знає і без подібних вказівок, а таки показати власні знання чи досвід, лише спираючись на ті чи інші наукові праці.

Цитата

А от що тебе змушує лізти в подібні теми, якщо ти в ній не розумієш нічого? Чисто бажання потролити?

Та говорити то я можу по різному. Моє власне розуміння тієї чи іншої проблеми я можу висловити теж, по різному. Все залежить від мого внутнішнього бажання і, ні разу, не залежить від обєктивних причин. Тож вести ту чи іншу дискусію я буду так, як хочу...ну, хоч би заради тОго, аби у таких як ти складалась думка що в питаннях телегонії...чи генетики, чи ще щось, окрім тебе ніхто, ні бум бум. Уявляю собі розкішний психологічний стан людини котра тицяє співрозмовників у "гугли" з почуттям власної суперзначимості та освіченості. Чому б не "підіграть" таким людям "власною простотою"?...ну хоч би заради, посміятись.

Цитата

Фразу "тут ще одна засада,блін, на користь телегонії" теж, мабуть, я вигадав?

Ну, при бажанні, можна перевернути з ніг на голову все що завгодно, в тому числі ось цю цитату. Але в ній немає ні слова щодо моєї власної позиції до телегонії. Так що, твій "інтерес", мимо.

Цитата

Звісно людина, яка не розбирається в темі, таки натягла "якихось там столєшнікових", бо через нестачу знань і агресивне небажання розбиратись в темі, не має досить змінних, щоб скласти їх докупи.

ХТО, натіг сюди "якихось там столєшнікових" ? Я ?...ну дик, хоч одну цитату...ТРІПЛО.

Цитата

підкріплюємо фразами типу " у млекопитающих - от нескольких дней (люди) до нескольких месяцев (кажани)", з яких робимо глибокодумні висновки типу "Не исключено, что такая сохраняющаяся в женских путях сперма и может участвовать в оплодотворении". Все, теорія "телегонії" готова, можна поширювати, а деякі тролі цьому ще й допоможуть - виключно з метою попіарити свої глибокі філософські думки стосовно науки.

Ги ги ги...так, якраз, подане мною посилання на статтю і цитата з неї, доводять що телегонія є міф а не навпаки ! І написана вона, медично генетичним центром Російської Академії Медицинських наук, а не піарщиками телегонії.
Я навіть підкресив це в коментарі. Дивись сюди, умнік:

Цитата

Досить цікава стаття і не на захист телегонії, а навпаки, ось тут :
Ну...і яким же боком тут, Столєшніков?...тобі так захотілось ?..мов, дивіться, я такий розумний і проникливий, а решта, лохи, ведуться на "столєшнікових". От тільки жодної цитати про телегонію від "столешнікових" з мого боку, тут немає. І бути не могло. Тому я і сказав, ТРІПЛО. Мужчина мусить відповідати за те що каже. Мене, принаймі, так учили.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.11.2011 – 19:37

• 0

#107 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 12:36

британські вчені довели, телегонії нема, вона в них кінчилиась
  • 0

#108 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2012 – 19:57

Пічаль... :D
Надворі- 21 сторіччя, усі присутні- як мінімум вчились у школі, а там їм читали біологію...
І не знати, звідки беруться діти і як передаються ознаки потомству....

Тілігонія.... Йоптить, так іще трохи- і будемо відьом спалювати на вогнищах, ога?
А шо- вони-ж порчу наводять, так же?
Ну нічо, Свята Інквізиція порятує вірних.
:angry12:
  • 0

#109 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 22:29

Перегляд допису-=VJ=- (21.11.2011 11:03) писав:

Змінна А: У цілком конкретних видів ссавців є властивість "розтягувати вагітність" через несприятливі умови, найбільші терміни властиві кажанам та броненосцям - їхня фізіологія дозволяє зберігати в органах розмноження статеві клітини певний час до настання кращих часів. Зокрема Максудов та Артюшкова писали саме про кажанів, а Вепрінцев та Ротт - взагалі про лісових птахів.
Ох ці птахи з їх пташиним молоком - такі вже ссавці...
Ну що ж, добре що таких випадків у людини не зафіксовано, як і випадків відростання крил та нічного полювання за комахами.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua