Перейти до вмісту

Телегонія


Повідомлень в темі: 108

#1 Толераст

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 12 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 18:37

 • 108
Мені цікаво чи знає хтось з вас про таке явище як телегонія? Я приведу декілька статей і хотів би почути вашу думку з цього приводу....

Телегонія – це явище впливу попереднього самця на спадкові ознаки всього подальшого потомства. Явище властиве всім організмам, які розмножуються статевим шляхом.Необхідно відзначити, телегонія не вписується в існуючу теорію спадковості. З погляду генетики, у ссавців сперматозоїд і яйцеклітина містять гаплоїдні (одинарні) набори хромосом. У процесі запліднення з’являється зигота з диплоїдним (подвійним) набором хромосом. Тобто рівно половина генетичного матеріалу йде від батька, а друга половина - від матері.

Проте є вчені та навіть наукові колективи, що не погоджуються з офіційною думкою. Академік Нью-йоркської академії наук професор Геннадій Бердишев виділяє три основні моменти в цьому питанні: «По-перше, телегонія дійсно існує. По-друге, вона може виявлятися і в людини. По-третє, механізми цього явища до тепер не вивчені».

«У біології вона є - це факт, як би її не заперечували деякі вчені. Правда, щодо людей переконливих даних я не зустрічав. Випадок народження негренят від білих батьків, швидше за все, можна віднести до інших причин - скажімо, нещирості жінки або наявності у неї «чорних» генів. А ось у тварин таке трапляється доволі часто. Але чому це відбувається - напевно не знає ніхто» - каже директор українського центру медичної генетики професор Ігор Бариляк.

Прийняття теорії про телегонію найбільше поширене серед селекціонерів. Це явище виявив у XIX столітті в Англії приятель Чарльза Дарвіна - лорд Мартон. Він схрестив чистокровну англійську кобилу з жеребцем - зеброю. Потомства не було. Через деякий час, коли він її ж схрестив із англійським жеребцем, кобила народила лоша з явними слідами смуг як у зебри. Лорд Мартон назвав це явище телегонією. Проте спроби відтворити результат Мартона в дослідах селекціонерів Кассара Юарта (1889), а також І. Іванова в заповіднику Асканія-Нова закінчилися невдачею.

Стверджується, що це явище постійно зустрічають ті, хто тримає і розводить чистопорідних голубів. Якщо сизий «топтав» чистопорідну голубку, її відразу вбивають. Тому що надалі, навіть при найелітнішому «шлюбі» у неї будуть тільки нечистокровні пташенята.

Будь-який собаковод знає, що якщо він не устежить за своєю породистою сукою і вона перший раз погуляє з дворнягою, то породистих щенят від неї вже не дочекатися ніколи.

Не лише перший приплід може отримати ознаки і властивості першого самця, але і всі подальші нащадки. Передбачається, що успадковуються не лише зовнішні ознаки першого партнера, але і його хвороби: психічні, венеричні, захворювання крові і так далі.

Зрідка в пресі зустрічаються повідомлення, що у білої сім’ї з’являються чорні діти. Автор книги «близнюків з пробірки» Близнюченко А.Г. пише в своїй статті із цього приводу: «Аналіз показує, що така жінка була раніше з чорношкірим чоловіком».

Про це ж говорить також Іванов І. у своїй статті «Телегонія: за, проти чи утриматися?»: «Через дев’ять місяців після Усесвітнього молодіжного фестивалю 1958 року в Москві народилося немало чорних немовлят. Цьому мало хто здивувався, і основна частина новонароджених відразу ж поповнила місцеві дитячі будинки. Здивування прийшло через кілька років, коли в деяких московських сім’ях несподівано почали народжуватися негренята. При цьому нещасні матусі признавалися, що перший статевий контакт вони мали кілька років тому під час фестивалю з гостем з Африки, а дітей народили через кілька років від свого білого чоловіка, якого навіть і не думала зраджувати».

Відомі також і випадки чужорідних ознак не в першому, а в подальших поколіннях.

Що стосується існування телегонії як спадкового явища, то, за твердженням Близнюченка А.Г., для неї сьогодні існує генетичне пояснення. Річ у тому, що гамети самця, потрапляючи в статеві шляхи самок, розповсюджуються там і досягають яєчника, який покритий так званим зародковим епітелієм, з якого утворюються яйцеклітини. У такому разі сперматозоїди, які несуть заряд генів, розпадаються, і окремі гени можуть проникнути в первинну статеву клітину самки, що після її запліднення призведе до появи ознак попереднього самця. Звичайно, з теоретичної точки зору такі випадки дуже рідкісні.

Повідомляється і про випадок, коли телегонія може вплинути на чоловіка. У світло-русявих батьків народився первісток з явними рисами азіата, що було пояснене дошлюбними стосунками чоловіка з жінкою монголоїдної раси. Звичайно, в цьому випадку це твердження можна спростувати: можливо, гени азіата дитині передалися від батьків або дальших предків чоловіка або дружини.

Близнюченко А.Г. в своїх дослідах показав, що телегонія, заснована на проникненні окремих фрагментів ДНК, що утворилися після розпаду сперматозоїдів, безпосередньо в яйцеклітину, існує, хоча і маловірогідна.

Однак описаний механізм телегонії не єдиний. Такої думки дотримуються Артур Мінгрейм, директор Шведського інституту молекулярної біології і генетики, а також фахівці медико-генетичного наукового центру РАМН.

У багатьох тканинах організму міститься так звана гіалуронова кислота. Чоловіча сперма не є винятком - уміст гіалуронової кислоти в ній становить 1,3 міліграм на 100 мл. За своєю формою її молекула є «сіткою», здатною захоплювати ланцюжки ДНК. Оскільки ця кислота дуже активна, то вона здатна легко розчиняти клітинні оболонки, а отже вводити в жіночу ДНК чужі гени. Поширюючись з кров’ю по всьому організму, гіалуронова кислота здатна досягати і яєчників, викликаючи телегонію. Важливо відмітити, що в разі вагітності вірогідність роботи цього механізму в багато разів збільшується, оскільки обмін гіалуроновою кислотою відбувається вже з плодом.

Автор статті «Телегонія. Уперті факти», опублікованої на сайті РЗНС (Російський Загальнонаціональний Союз), Дмитро Богомолов розвиває цю тему ще далі:

«Останнім часом також інтенсивно вивчається роль рибонуклеїнової кислоти (РНК) в спадковості. Був виявлений цілий клас цих з’єднань, що отримали назву малих інтерферовників РНК (sirna), на які раніше дослідники просто не звертали увагу. Такі РНК не є переносником самої генетичної інформації як такої, проте істотно впливають на її інтерпретацію, блокуючи вироблення деяких білків у клітині. Наприклад, нещодавно в дослідах французьких дослідників із мишами були отримані вельми дивні з погляду класичної теорії спадковості результати. При схрещуванні мишей, гетерозиготних по гену, відповідальному за забарвлення хвоста, очікувалося розщеплення подальшого покоління за цією ознакою.

Проте очікуваного розщеплення не сталося, і практично всі мишенята народилися з хвостиками білого кольору. Генетичний аналіз показав, що, незважаючи на те, що чверть мишенят були носіями генів, які дають чорне забарвлення хвоста, дана ознака не виявилася. Разом з тим, в їхніх клітинах були виявлені відповідні малі РНК, які блокують прояв ознаки. Уже відомо, що стосовно цих РНК не діють закони Менделя і вони здатні впливати у низці поколінь» - пише Дмитро Богомолов.

Коментар НО:

Будь-які об’єкти, що хоча б раз взаємодіяли, залишають один на одному інформаційний слід. Що ж тоді казати про перший статевий контакт, який завжди супроводжується бурхливими емоціями та інтенсивним інформаційним обміном. Найвірогідніше, що саме тут треба шукати причини телегонії.


Справжнє батьківство. Телегонія.

Ми так переймаємося побутовими проблемами, що вже не помічаємо, як планомірно, крок за кроком наближаємось до самознищення! Я не буду доводити шкідливість куріння, переконувати в негативному впливі такого усіма улюбленого пива, чи тим більше заводити мову про наркотики. Про все це нам добре відомо, хоча користі від цього… ну ви самі розумієте, прикладів вистачає. У своїй статті я хочу торкнутиcя мало відомого, і донедавна зовсім прихованого явища, яке має назву ТЕЛЕГОНІЯ, або «феномен першого самця». Це не щось з зоології і навіть не про тварин, ну майже не про них. Це про НАС, про людей!Спочатку, як завжди, трохи історії.

Вперше телегонію було виявлено в XIX сторіччі в Англії приятелем Чарльза Дарвіна, лордом Мартоном, який під впливом свого друга вирішив зайнятися біологією. Він схрестив чистокровну кобилу з самцем-зеброю, але приплоду з того не вийшло. Потім, закинувши ідею про виведення нової породи, він забув про цей дослід. Кобила завагітніла від англійського жеребця, і через деякий час народилося лоша з чіткими смугами, як у зебри. Розпочалися досліди, і виявилося, що перший статевий партнер (в описуваному випадку це самець зебри) передає деякі зовнішні ознаки наступному поколінню. Той, хто займається розведенням голубів або цікавиться породистими собаками, стикався з чимось подібним.

Але найцікавіше було попереду. Вже в 60-х роках XX ст. науковцями було доведено, що явище телегонії поширюється і на людей. Більше того, у нас воно частіше й чіткіше проявляється. Дитині передаються не лише зовнішні ознаки першого статевого партнера матері, а й його темперамент і навіть хвороби (венеричні, психічні, захворювання крові і т. ін.).

Все дуже просто, перший чоловік, який позбавив цноти дівчину, буде батьком усіх дітей, яких вона народить у своєму житті, незалежно від того, скільки чоловіків в неї буде потім! Як вам таке? Тепер не треба дивуватися, коли у білої сім'ї з якоїсь Іванівки народився «темненький», як ніч, хлопчик. Це не засмага, і прати «Тайдом» його марно, просто студент — африканець, що приїхав до нас за обміном, обмінявся не лише культурою з українськими студентками, серед яких була і мати цього малюка.

До речі, про це явище знали ще наші предки, яких ми досі чомусь вважаємо дикунами. Так ось у них, коли батьки нареченого шукали йому дружину, перше питання до батьків дівчини було: «Чи чиста дівка?», тобто чи не була вона заміжня, чи не хворіє вона, та головне, чи не несе в собі чуже сім'я. Якщо ж дівчина «гуляла», то вважалося, що вона за це отримає безліч хвороб, а, накопичуючи різні генетичні ознаки від своїх партнерів, руйнує первісний образ дитини, переданий першим чоловіком. Тому дитина народжується не схожою на батьків, з купою психічних хвороб та патологій. Жорстоко, цинічно, по-дикунськи? Але ж куди страшніше бачити 15-тирічних повій й 11-тирічних вагітних дівчат! Нам багато чому треба повчитися у наших предків.

Телегонія — це дуже серйозна річ, і той, хто зможе це усвідомити, поки ще не пізно, отримає величезний шанс ростити СВОЇХ дітей, а це справжнє щастя для людини. Якщо ж ти не перший в своєї коханої і хочеш мати від неї дітей, а вони щоб були від тебе, то вихід є. Наші мудрі предки вважали, що лише справжнє кохання може стерти образ іншого чоловіка в тілі жінки. Тому все в твоїх руках.

Мені згадався один американській фільм, молодіжна комедія, в якій школярі пообіцяли собі до закінчення школи позбутися своєї цноти. Потім увесь фільм вони шукали, як це зробити. А коли їм це вдалося, то їх поздоровляли, батьки навіть пишалися ними і всі були щасливі. Саме на таких прикладах ми сьогодні виховуємося, саме про таке думає більшість школярів.

Бути незайманим або незайманою зараз не модно, це ознака відсталості. «Цього ніхто не цінує» — казала мені одна моя знайома. Жах якийсь! Це необхідно, життєво необхідно виправляти, бо від цього залежить майбутнє не тільки однієї сім'ї, а й всієї нації! Здорова родина — здорова дитина — здорова нація! А все, що суперечить цьому, вигідно нашим ворогам. Може, нас так і не виховували, але ми повинні виховувати наших дітей таким чином, лише тоді у нас є майбутнє!

І ше трохи інформації:
Націю врятують незайманки?

Виявляється, діти будь-якої жінки обов’язково успадковують якості її першого мужчини, навіть якщо народжуватиме їх вона зовсім від іншого. Саме перший мужчина, а не майбутній батько дитини, закладає генофонд потомства кожної жінки, поза залежністю від того, коли і від кого вона буде народжувати своїх дітей. Чоловік, котрий порушив невинність, стає ніби генним батьком усіх майбутніх дітей жінки.

Почалася ця історія з таємничого розділу науки про фізіологію людини 150 років тому, коли основною тягловою силою був звичайний кінь. Кінні заводи не припиняли активних пошуків покращання породи коней.

- А що, коли схрестити коня із зеброю? - мріяли вони. - Дуже приваблива перспектива!

І робота закипіла. Матерями майбутніх зеброконей відібрали кращих породистих кобил, а жеребцями - зебр. Пробували, звичайно, і навпаки. Хоча досліди по схрещуванню повторювали знову й знову, жодного зачаття кобил від зебр-самців так і не відбулося. В цьому немає нічого дивного, тому що науковий світ ще не знав про хромосоми і їх несумісність. Досліди були припинені, ніхто про них і не згадував. Та через декілька років трапилося щось неймовірне... У кобилиць, що побували під самцями-зебрами, раптом почали народжуватися... смугасті лошата! Чому? Батько - породистий жеребець, мати - теж чистокровка, а лошата смугасті! І це після того як пройшло вже декілька років після в'язки з “зеброю”, і ті запліднення не привели до зачаття і вагітності.

Науковий світ був приголомшений. Надзвичайне явище отримало назву “телегонія”

(теле...[грецьк. tele у далечінь, далеко] - перша частина складних слів, що означає: діючий на далеку відстань, напр.: телескоп, чи дія відбувається далеко, напр.: телебачення;

...гонія [грецьк. gone, gonos народження, породження (плоду, результату)] - друга частина складних слів, що означає: причетність до народження, походження, напр. гетерогонія, космогонія - ”Словник іноземних слів” - ред.).

Почалися досліди з іншими тваринами. Феномен підтвердився і тут, тобто телегонія існувала, але наукового пояснення їй дотепер не знайдено. Причина - досліди ці з волі якихось таємничих сил були припинені, а їхні результати - засекречені. Ми можемо назвати лише двох дослідників явища телегонії: це сучасник Ч. Дарвіна професор Флінт і Фелікс Ледантек. Останній залишив після себе книгу “Індивід, еволюція, спадковість і неодарвіністи” (М., 1899 р.). Приведена вище інформація про перші кроки засекреченої тепер науки описана в книзі “Телегонія, або “Вплив першого самця”, розділ 24, стр. 244.

Серед спеціалістів-практиків не здивувалися описам дослідів лише собаківники. Їм здавна було відомо, що коли навіть дуже породиста самка хоча б раз пов'яжеться з непородистим кобелем-дворнягою, і навіть якщо в результаті такої випадкової в'язки щенят і не буде в майбутньому від цієї самки породистих щенят чекати марно, навіть від найпородистішого кобеля. Про це знає кожний собаківник-спеціаліст і просто аматор.

У другій половині XIX століття приголомшені сучасники Флінта і Ледантека стали набридати фізіологам усього світу питанням: “А чи не поширюється ефект телегонії на людей?”. Але вчених вже не потрібно було підганяти. Почалися інтенсивні фізіологічні, антропологічні, соціологічні, статистичні дослідження і навіть досліди, якщо, звичайно, траплялася така можливість. І незабаром неупереджена наука твердо проголосила: “Так, ефект телегонії поширюється і на людей, при чому, у більш чітко вираженій формі, ніж у тварин!”

Завіса секретності знову опустилася!

Але немає таємниці, що колись не стала б очевидною. Сувора дійсність нашого сьогодення підвела б вчених до цієї проблеми, навіть якби і не було в XIX столітті випадку з зебрами. В другій половині XX століття, із розвитком комунікацій, можливості спілкування людей різних рас набагато зросли. І цих результатів може не бачити хіба що сліпий.

Наприклад, після всіх значних міжнародних заходів на території Москви (молодіжних фестивалів, спортивних олімпіад і т.п.) у нас набули поширення випадки народження дітей негроїдного типу. Від деяких жінок при цьому можна було почути визнання, що статевий контакт вони мали з представниками інших рас декілька років тому, а завагітніли й родили дітей від своїх чоловіків - білих людей. Але з якихось незрозумілих для них причин діти виходили “ні в матір, ні в отця, а в чорного молодця”. Крім того, відомі випадки, коли за гріхи матері розплачувалася донька, що родила дитину негроїдного виду, навіть не бачивши у своєму житті негра.

Дотепер ми говорили, опираючись на приклади з людьми й тваринами, про передачу шляхом телегонії зовнішніх ознак батька. А чи передаються сховані, внутрішні ознаки батька?

Так, передаються! І це в телегонії найнебезпечніший чинник! Виходить, далеко не байдуже, якими були в жінки її статеві партнери до того, як вона одружилася й народила дитину. Саме до такого висновку прийшла наука про телегонію, коли на неї наклали “табу”, а писані на цю тему книги поступово знищили.

Виникає питання: а що коли “заїзжий молодець” був наркоманом, алкоголіком, генетично або психічно хворий? Адже люди цього типу найбільше схильні до безладних і безвідповідальних зв'язків. Православний спосіб життя в нас ще тільки відроджується, а “демократична” мораль базується на аморальності й легковажності. Ось і трапляється, що, здавалося б, зовнішньо цілком нормальні і здорові батьки в дітях своїх раптом бачать не себе, а давній “привіт” від якогось виродка.

Націю врятують незайманки?

Втрата дівчиною цнотливості до шлюбу стала темою багатьох “сальних” анекдотів. І вулицями ходять чимало ще зовсім шмаркачок, які можуть гонорово кинути ровесниці: “То ти в свої шістнадцять ще з хлопцем не спала? Ну зовсім відстала від життя! Я вже давно і не з одним…”

Було б дуже смішно, що таким можна пишатися, якби не ставало сумно. Але, виявляється, мова йде взагалі про трагедію. Причому не лише особисту якихось окремих дівчат та жінок, а глобальну — трагедію нації! Чому — про це розповідає доцент Тернопільської медакадемії, лікар-гінеколог із майже 45-річним (!) стажем Леонід Гута.

— Леоніде Володимировичу, вашу лекцію на тему “Духовні засади здоров’я сім’ї та нації”, підготовлену на прохання Союзу українок, можна назвати справді сенсаційною. Через трактування в ній впливу на всіх нас такого відомого хіба в середовищі спеціалістів, біологічного явища, як телегонія.

Ще радянський словник іншомовних слів дає цьому терміну таке визначення: “Вплив чоловічих статевих елементів на організм жіночої особини. Проявляється в появі у її нащадків, одержаних від іншого батьківського організму, ознак, що були властиві тій чоловічій особині, із якою вона схрещувалась раніше. Телегонія відома в рослин і тварин”. Але, виходить, це стосується і людей?

— Вперше явище телегонії відкрили ті, хто займався розведенням свійських тварин. Для виведення особливо витривалої породи коней одного разу, наприклад, провели схрещування молодих лошиць із самцями-зебрами. Експеримент не вдався — кобили навіть не вагітніли, тож від нього відмовились. Яким же було здивування, коли аж через кілька років, більше не маючи жодних контактів із зебрами, кобили почали народжувати… смугастих лошат. Зіставивши факти і, провівши ще низку досліджень, вчені дійшли висновку, що генофонд кобил був закладений їх першими самцями, зебрами. А згодом (вже не один десяток років тому) ті ж вчені довели, що ефект телегонії розповсюджується і на людей, причому у ще більш вираженій формі. Тож дівчата, які з легкістю ідуть на першу, позашлюбну близькість, обов’язково повинні знати — цей перший закладає генофонд їхніх майбутніх дітей, незалежно від того, коли і хто стане їх батьком! І якщо він був не кращих якостей, то вони передадуться і дітям. До речі, знаний дослідник родоводів багатьох як відомих, так і простих людей Ломброзо зробив висновок, що позитивні риси в такому випадку передаються значно меншою мірою, ніж негативні. Стосується це і хвороб, причому не для одного покоління. Схильність до алкоголізму, наприклад, може обійти дітей, але позначитися на онуках.

— Ви розповідаєте майже фантастичні речі. За роки ведення відповідної тематики в пресі я перечитала масу літератури про найрізноманітніші аспекти стосунків між жінкою та чоловіком, але про телегонію у людей дізналася вперше. І тут не все зрозуміло. Дочка моїх знайомих, наприклад, вийшла заміж зовсім не за того, із ким мала першу близькість, однак народила хлопчика, який, мов дві краплі води, схожий на свого батька, її чоловіка…

— Людина — не тварина, тому людська телегонія є набагато складнішим, а головне, ще малодослідженим явищем. Може, з певних причин сучасне суспільство і не зацікавлене у його глибокому, детальному вивченні. Але раніше, коли основні моральні устої ще були непохитними, недарма так ревно оберігали дошлюбну цнотливість дівчат, а тих, хто її не зберіг, назавжди таврували ганьбою.

А в прикладі, що ви навели, зовнішня схожість сина на фізіологічного батька, можливо, зовсім не виключає й успадкування хлопчиком певних якостей того незнайомого йому дяді, який був першим маминим мужчиною. Ймовірно, що людська телегонія включає в себе якісь складні впливи на рівні біоенергетики. Все це ще потрібно довго і скрупульозно досліджувати. Однак існування самого явища вже доведене однозначно. І я теж можу навести приклад. Не так давно оперував одну жінку, директора школи із сусідньої області. Так от, в її родині мав місце такий трагічний випадок. Чоловік залишив молоду дружину, бо вона народила темношкіре маля. Як потім зізналася матері, у неї справді був інтимний зв’язок з темношкірим хлопцем, але… ще кілька років до заміжжя, коли навчалася в одному з київських вузів.

— Леоніде Володимировичу, у вас величезний стаж роботи за спеціальністю, що має безпосереднє відношення до інтимної сфери життя. Чи багато, на ваш погляд, змінилось за цей час у ній з точки зору моральності?

— Якщо порівнювати моральність стосунків між хлопцями й дівчатами сьогодні і чотири десятки років тому, то це просто жахливо. Готуючи лекцію про телегонію, знайшов у літературі такий факт. Один із німецьких гінекологів, які під час Другої світової обстежували українських 16-20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, коли виявив, що майже всі вони цнотливі, навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати переговори про перемир’я, бо народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак із того часу відбувся страшний занепад основних моральних цінностей. Шлюб для багатьох перестав бути “тайною”, а став чимось схожим на контракт, який можна будь-коли розірвати. Звичними стали і дошлюбні та позашлюбні статеві стосунки. Бояться хіба що розголосу чи венеричних хвороб. Тим часом це загрожує непередбачуваними наслідками як для майбутнього родин цих людей, так і для генофонду всієї нації.

— Невже такі інтимні речі можуть мати настільки глобальні наслідки?

— Люди компетентні в цьому вже давно не сумніваються. У Сполучених Штатах, наприклад, після багаторічної пропаганди повної статевої свободи зараз відбувається потужний відкат до споконвічних моральних цінностей, і попит на цнотливих дівчат там теж зріс надзвичайно — американці злякалися виродження нації. Нам теж треба задуматися над своїм майбутнім, бо згубна спадковість злодіїв, ?валтівників, збоченців і просто нечесних та підлих людей робить і продовжуватиме робити свою страшну справу.

#2 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 24.06.2009 – 19:20

Телегонія - маячня, а тема така здається вже є. :rolleyes:
 • 0

#3 fuga

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 7 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 04.07.2009 – 23:00

серйозних наукових доказів що до телегонії не існує. тому вірити чи ні написаному то вже особиста справа кожного .
 • 0

#4 flave

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 87 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2009 – 11:29

Казати, що це маячня - як мінімум безглуздо. Якщо це ще не вивчено і не доведено, не можна стверджувати реальне певне явище чи ні. Колись люди думали, що Земля плоска і сприймали це як єдину істину (думаю не таємниця, що робили з тими, хто думав інакше)

Хоча я не спеціаліст з біохімії, але доводилося бачити деякі речі, які погано поки пояснюються наукою.
І повірте, якщо наукою не доведено, що такого бути не може, значить усе може бути.
 • 0

#5 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2009 – 11:41

Цитата

Как пишут в своей популярной публикации ведущие специалисты в области генетики и молекулярной биологии проф. М.М.Асланян и академик РАН А.С.Спирин (1997), гипотеза о телегонии в конце XIX века была проверена известным селекционером К.Юартом и им не было получено никаких доказательств явления телегонии. В его экспериментах от скрещивания 8 чистопородных кобыл с жеребцом зебры было получено 13 гибридов-зеброидов. Затем этих 8 кобыл покрывали жеребцами их породы. Ни у одного из 18 родившихся жеребят не было выявлено никаких признаков зеброидов.
Отсутствие доказательств в пользу явления телегонии было получено в начале ХХ века известным русским селекционером и новатором Ивановым И.И., который также проводил эксперименты со скрещиванием кобыл с зебрами.

Положения классической генетики и ее ветви - генетики развития, накопленный на протяжении нескольких веков опыт наблюдений многих поколений селекционеров свидетельствует: а) о невозможности (об отсутствии) влияния психики матери на формирование у ее ребенка признаков предыдущего полового партнера, тем более - не являющегося отцом этого ребенка; б) о невозможности "ассимиляции" женским организмом материальных генетических носителей (носителей наследственности) от полового партнера (через его сперматозоиды) и влияние этой наследственной информации на признаки будущего потомства, зачатого не от этого партнера.

Профессора М.М. Асланян и А.С. Спирин приводят в своей публикации схему и результаты экспериментов, посвященных реципрокному переносу чистопородных доимплантационных эмбрионов кроликов от самки одного окраса (черного), самке другого окраса (белой) и наоборот. Во всех экспериментах окрас рожденного крольчонка оставался генетически исходным - т.е. сохранялся генотип и фенотип крольчих - доноров эмбрионов. Специалисты справедливо заключают о том, что и теоретические основы генетики (ее законы) и результаты генетически корректных экспериментов полностью отвергают явление телегонии. Встречающиеся же случаи рождения потомства с признаками, отсутствующими у их родителей, имеют иное объяснение с позиций современной генетики и биологии развития

Цитата

Про це ж говорить також Іванов І. у своїй статті «Телегонія: за, проти чи утриматися?»: «Через дев’ять місяців після Усесвітнього молодіжного фестивалю 1958 року в Москві народилося немало чорних немовлят. Цьому мало хто здивувався, і основна частина новонароджених відразу ж поповнила місцеві дитячі будинки. Здивування прийшло через кілька років, коли в деяких московських сім’ях несподівано почали народжуватися негренята. При цьому нещасні матусі признавалися, що перший статевий контакт вони мали кілька років тому під час фестивалю з гостем з Африки, а дітей народили через кілька років від свого білого чоловіка, якого навіть і не думала зраджувати».
гг а хто признається

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 05.07.2009 – 11:41

 • 0

#6 Огiрок

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 551 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 11:54

 Dynkan 113 (5.07.2009 12:41) писав:

гг а хто признається

У кінологів зазвичай вважається, якщо перша в"язка була з непородистим псом, навіть якщо щенят і не було, то в майбутньому якісних щенят чекати вже не можна.
 • 0

#7 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 17:03

 fuga (5.07.2009 00:00) писав:

серйозних наукових доказів що до телегонії не існує. тому вірити чи ні написаному то вже особиста справа кожного .

Бритва Оккама - не треба плодити речей понад потрібне. Якщо її науково не доведено - її не існує. А її ніхто довести так і не зміг.

 Огiрок (5.07.2009 12:54) писав:

У кінологів зазвичай вважається, якщо перша в"язка була з непородистим псом, навіть якщо щенят і не було, то в майбутньому якісних щенят чекати вже не можна.

А у матросів вважається, що якщо на кораблі з"явилася жінка, то в майбутньому вдалого плавання чекати вже не можна.

 Zoresvit (5.07.2009 12:29) писав:

Якщо це ще не вивчено і не доведено, не можна стверджувати реальне певне явище чи ні.

ще й як можна

 Zoresvit (5.07.2009 12:29) писав:

Колись люди думали, що Земля плоска і сприймали це як єдину істину (думаю не таємниця, що робили з тими, хто думав інакше)

За цим - до християн. Ще Арістотель вважав, що вона кругла.

 Zoresvit (5.07.2009 12:29) писав:

Хоча я не спеціаліст з біохімії, але доводилося бачити деякі речі, які погано поки пояснюються наукою.

Приклади?
 • 0

#8 Огiрок

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 551 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 17:26

 -=VJ=- (5.07.2009 18:03) писав:

А у матросів вважається, що якщо на кораблі з"явилася жінка, то в майбутньому вдалого плавання чекати вже не можна.

Це давня матроська прикмета основана на практичному досвіді. До неї можна знайти багато пояснень.

Стосовно телегонії пояснень зрозумілих немає, але таке явище всеж таки є. Прикладів же багато...
 • 0

#9 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 17:31

 Огiрок (5.07.2009 18:26) писав:

Це давня матроська прикмета основана на практичному досвіді.

Угу. І на якому ж саме?

 Огiрок (5.07.2009 18:26) писав:

таке явище всеж таки є. Прикладів же багато...

Де?
 • 0

#10 flave

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 87 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2009 – 17:51

 -=VJ=- (5.07.2009 18:03) писав:

За цим - до християн. Ще Арістотель вважав, що вона кругла.

Ви самі собі відповіли. Арістотель в свій час був диваком та інакодумцем. Але згодом виявилося, що його точка зору є істиною, хоча у ті часи він не міг експериментально її довести. І не беручи до уваги релігію, довгий час людство думало що Земля плоска. Те, про що говорить Толераст теж не є загально прийнятою точкою зору. Але це ще не означає, що телегонія не має місця бути.

Цитата

Приклади?

Наші вчені ще дуже багато не знають і не можуть пояснити безліч явищ. Наша наука насправді дуже відстала.

- Опишіть поверхню, що утворюється при паданні якогось тіла у воду скінченним рівнянням (поки що людству невідомий математичний опис такої поверхні).
- Поясніть явище шарової блискавки (її існування - факт, але більше про неї нічого невідомо).
- Як діє сила гравітації? Тіла, відстань між якими в мільйони разів більша за їх розміри якимось чином взаємодіють. Це неможливо у вакуумі. Можливим поясненням є теорія суперструн, яка теж, доречі, не є науково доведеною. Але вона заповнила б багато пробілів у законах сучасної фізики і може стати кроком до відкриття теорії Всесвіту (Єдиної теорії опису законів всесвіту).
- Розв’яжіть рівняння y = n mod(x) відносно х, маючи y. Нині це рівняння неможливе для розв’язання і на ньому базується багато методів сучасної криптології (на рівні з еліптичними кривими).

Тож не слід так покладатися на нинішній розвиток науки. Крім того не можна завжди бути однозначно категоричним - це прояв максималізму.

Конкретно приклади: був свідком класичного вже досліду над водою. Як відомо вода - надзвичайний носій інформації. Тож є 2 ємкості наповнені водою. Кожний день на одну з них спрямовували негативні емоції (кричали, сварили, лаяли, ставили поряд страшні фото), на іншу лише позитивні: дівчата шептали ніжні слова, у кімнаті фоновою музикою ставили класику та soul. Освітлення, хімічний склад, повітря в обох приміщеннях були однаковими і сталими. Вода у першій посудині швидко почала псуватися і вже за перший тиждень протухла. Інша залишалася кришталево чистою ти придатною для вживання протягом місяця, після чого дослід був припинений. Експеримент проводився у штаті Мічіган 2007-го року у хімічній лабораторії школи Leslie High School. Але офіційно наука замовчує про вищі енергії та енергетику тіл, що спричиняє такий ефект.

Я не можу довести існування явища телегонії (як і будь-який вчений), але ніяк не можу стверджувати, що воно не існує (для цього теж ніхто не має аргументів).

Повідомлення відредагував Zoresvit: 05.07.2009 – 17:52

 • 0

#11 Огiрок

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 551 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 19:36

 -=VJ=- (5.07.2009 18:31) писав:

Угу. І на якому ж саме?

Це просто. Одна жінка серед певної кількості чоловіків матросів практично в замкнутому середовищі може легко зламати вдачу морської мандрівки тому що про вдачу плавання, та сумлінне виконання своїх обов"язків, велика кількість команди вже перестане думати.


 -=VJ=- (5.07.2009 18:31) писав:

Де?

А що, повії коли-небудь народжували гарних дітей?

Телегонію ні довести ні спростувати не можуть це ясно. Але хочаб подивитись на так звані забобони пращурів по цнотливості та ішому. До чого вони були? Може так тільки із темності, бо ще досягнень генетики не відали? :)

Не допускайте Чужоземців до дочок ваших, бо спокусять вони дочок ваших і розтлять Душі їх чисті, і Кров Раси Великої погублять, бо перший чоловік в дщері залишає Образи Духу і крові
Саньтии Веды Перуна
 • 0

#12 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 19:51

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

Ви самі собі відповіли. Арістотель в свій час був диваком та інакодумцем.

Угу. І до нього посилали вчитися царських синів.

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

Але це ще не означає, що телегонія не має місця бути.

Покажіть її.

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

Тож не слід так покладатися на нинішній розвиток науки.

До чого в цій темі питання складності доведення існуючих явищ?

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

Крім того не можна завжди бути однозначно категоричним - це прояв максималізму.

Точно. Не можна казати, що Земля кругла - це прояв максималізму. Треба завжди давати шанс теорії про те, що вона може бути пласкою. Оголосимо війну однозначній категоричності прихильників теорії "круглої" Землі.

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

Конкретно приклади: був свідком класичного вже досліду над водою. Як відомо вода - надзвичайний носій інформації. Тож є 2 ємкості наповнені водою. Кожний день на одну з них спрямовували негативні емоції (кричали, сварили, лаяли, ставили поряд страшні фото), на іншу лише позитивні: дівчата шептали ніжні слова, у кімнаті фоновою музикою ставили класику та soul. Освітлення, хімічний склад, повітря в обох приміщеннях були однаковими і сталими. Вода у першій посудині швидко почала псуватися і вже за перший тиждень протухла. Інша залишалася кришталево чистою ти придатною для вживання протягом місяця, після чого дослід був припинений.

Ви його самі пробували проводити?

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

(як і будь-який вчений)

"Ні" однозначній категоричності, ага?

 Zoresvit (5.07.2009 18:51) писав:

ніяк не можу стверджувати, що воно не існує (для цього теж ніхто не має аргументів).

Та невже? Як цікаво. Отже існування кульових блискавок теж ніхто не може довести аргументами?

Ще раз нагадую про Оккама - не плодіть сутностей.

Базовий науковий принцип - будь-яке явище має право на існування, якщо його можна повторити для достовірної вибірки. Крапка.

 Огiрок (5.07.2009 20:36) писав:

Це просто. Одна жінка серед певної кількості чоловіків матросів практично в замкнутому середовищі може легко зламати вдачу морської мандрівки тому що про вдачу плавання, та сумлінне виконання своїх обов"язків, велика кількість команди вже перестане думати.

Як цікаво - а от нема жінки, і відразу всі думки про секс відбиває повністю?

 Огiрок (5.07.2009 20:36) писав:

А що, повії коли-небудь народжували гарних дітей?

Скільки повій і їхніх дітей Ви обстежили?

 Огiрок (5.07.2009 20:36) писав:

Телегонію ні довести ні спростувати не можуть це ясно.

Ключове слово "довести". Якщо існування явища не можна довести - його не існує. Крапка.
 • 0

#13 Огiрок

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 551 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:14

 -=VJ=- (5.07.2009 20:51) писав:

Ключове слово "довести". Якщо існування явища не можна довести - його не існує. Крапка.

Та ні, якщо існування явища не можна довести, то це тільки означає, що цього не можна зараз довести і тільки.
Наприклад генетики теж не існувало, виходить, що гени з"явилися тільки коли довели їх існування, а до того їх зовсім і не було?
 • 0

#14 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.07.2009 – 20:17

 Dynkan 113 (24.06.2009 20:20) писав:

а тема така здається вже є. :)
Ага, її здається ЕлМакс починав.
 • 0

#15 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 21:13

 Огiрок (5.07.2009 21:14) писав:

Наприклад генетики теж не існувало, виходить, що гени з"явилися тільки коли довели їх існування, а до того їх зовсім і не було?

О, господи... Як об стіну горохом.
Ще раз, на пальцях, востаннє: "гени" - матеріальна структура, для відкриття якої потрібен певний технічний розвиток. Вони просто є, їх лише треба було відкрити. Після того, як їх відкрили - вони зайняли своє місце в переліку усталеного набору теорій. Вони вже не стануть, образно кажучи, масляною фарбою надалі. Так само, як Земля, після того, як відкрили її кулевидність, вже не стане ніколи пласким диском.

Телегонія - це якийсь ефект, не виражений в матеріальній формі, який нібито хтось колись раз помітив і з тих пір ніхто не зміг його відтворити. Так само я можу сказати, що створив еліксир безсмертя, але десь загубив формулу - від самих моїх слів люди смертними бути не перестануть.
 • 0

#16 Evol

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1846 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2009 – 21:28

-=VJ=-, смішно читати ваші коментарі. обмеженість людей завжди викликає в мене усмішку. вони впевнені, що тільки їхній погляд правильний та не слухають інших співрозмовників.

 -=VJ=- (5.07.2009 20:51) писав:

Покажіть її.
покажіть мені що Земля кругла :)

омфг)))

 -=VJ=- (5.07.2009 22:13) писав:

Так само, як Земля, після того, як відкрили її кулевидність, вже не стане ніколи пласким диском.
то виходить до того як відкрили кулевидність Землі вона була пласким диском? :)

не знаю навіть, попросіть можливо когось збоку нехай вам прочитає те що ви тут пишете :shy:

Повідомлення відредагував Evol: 05.07.2009 – 21:37

 • 0

#17 flave

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 87 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2009 – 23:38

-=VJ=-, шановний, поменше крапок наставляйте. Ваша обмеженість та наївність лякає.

Цитата

Ви його самі пробували проводити?

Уважніше читайте відповіді інших. Я був на цьому досліді присутній і кожний день навідувався в обидві кімнати, тож запитання недоречне. Як і подальша дискусія - ви ж нікого не слухаєте, а аргументами слугує лише ваша неосвіченість. Ви - типічний матеріаліст, тобто якщо щось не можна пощупати, то його не існує. Як тоді працює радіозв’язок? Ви будете стверджувати, що радіохвиль не існує і проситимете показати вам електромагнітні хвилі?

Складність доведення телегонії чи подібних явищ полягає ще й в моральних нормах, адже багато експериментів над людьми заборонені керуючись гуманістичними засадами. І це правильно, адже в кожного цілі можуть бути різні. Але якщо при схрещенні родичів вироджуються діти з вадами (а це спостерігається як у тварин, так і в людей), то можливо телегонія також має місце як для тварин так і для людей. Адже вірно сказали:

Цитата

У кінологів зазвичай вважається, якщо перша в’язка була з непородистим псом, навіть якщо щенят і не було, то в майбутньому якісних щенят чекати вже не можна.

Дійсно, експерт з біохімії не завадив би :) Але на мою думку вплив на потомство при телегонії мають не статеві клітини батьків, адже фізичного зв’язку між клітинами бути не може - незадіяні статеві клітини відмирають через певний час і передати генетичний матеріал ніяк не можуть. Тож єдиним методом впливу на потомство є енергетика чи дух партнера. Те, що вищі енергії мають вплив на матерію та речовини свідчить не один експеримент (та хоча б той, що я описав вище). А це вже в свою чергу якимось чином впливає на потомство. Це аналогічно стресу у вагітних жінок: хоча емоційне переживання є нематеріальним, організм все ж реагує на такий стан зміною біохімічних процесів, порушується баланс речовин, виділяється адреналін і т.д., які вже безпосередньо можуть вплинути на розвиток дитини.

Це пояснення, яке я знаходжу з моїми знаннями біології та езотерики. :) Було б чудово, якби хтось з ґрунтовнішою освітою міг дати коментарі.

оффтоп: тема була опублікована у розділі "кохання", але її можна перенести і в філософію, і в науку :shy:
 • 0

#18 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2009 – 23:43

Цитата

Дійсно, експерт з біохімії не завадив би Але на мою думку вплив на потомство при телегонії мають не статеві клітини батьків, адже фізичного зв’язку між клітинами бути не може - незадіяні статеві клітини відмирають через певний час і передати генетичний матеріал ніяк не можуть. Тож єдиним методом впливу на потомство є енергетика чи дух партнера. Те, що вищі енергії мають вплив на матерію та речовини свідчить не один експеримент (та хоча б той, що я описав вище). А це вже в свою чергу якимось чином впливає на потомство. Це аналогічно стресу у вагітних жінок: хоча емоційне переживання є нематеріальним, організм все ж реагує на такий стан зміною біохімічних процесів, порушується баланс речовин, виділяється адреналін і т.д., які вже безпосередньо можуть вплинути на розвиток дитини
виходить, якщо дівчина їде в громадському транспорті, поруч з хлопцем який їй сподобався, їхні енергетичні поля "труться", і її діти можуть мати риси цього юнака? ))))))))))))

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 05.07.2009 – 23:49

 • 0

#19 flave

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 87 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2009 – 23:51

 Dynkan 113 (6.07.2009 00:43) писав:

виходить, якщо дівчина їде в громадському транспорті, поруч з хлопцем якій їй сподобався, їхні енергетичні поля "труться", і її діти можуть мати риси цього юнака? ))))))))))))

За енергетичне поле - то ви щось самі додумали. Де ви бачили у моєму записі "поле"? Енергетика особистості не обов’язково має подобу поля і навіть не обов’язково оточує фізичне тіло. До того ж емоції, що викликані під час зустрічі та симпатії не можна порівняти з емоціями, викликаними, вибачте, сексом. Та ще й уперше. Ви не згодні?
 • 0

#20 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 06.07.2009 – 00:10

Згадуючи свій перший секс можу сказати, що відчув тільки сором і розчарування, тому що це тривало секунд 5 -10 )))))))))) Багато знайомих дівчат які розповідали про свій перший раз, наголошували що спочатку було нетерпіння, тоді біль, незручність і розчарування. Емоції які позитивними аж ніяк не назвеш, і аж ніяк несприятливі для "енергетичної памяті" (незнаю як воно там називається). А справжню насолоду як фізичну так і моральну секс приносить з певним досвідом, це як на мене.)))) І зрештою інколи емоції від споглядання певної особи можуть бути сильнішими за емоціями під час сексу, це вже з мого досвіду)))

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 06.07.2009 – 00:13

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних