Перейти до вмісту

Хочу мати дітей

Повідомлень в темі: 142

#81 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 01.01.2010 – 03:15

А мені постійно хочеця зарядити дуже багато жінок. А як замислюсь про дітей, і про їхню мамку і... татка, то вже не хочеця.
  • 0

#82 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.01.2010 – 16:45

хочу
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.01.2010 – 18:14

Перегляд дописуOdonacer (1.01.2010 03:15) писав:

А мені постійно хочеця зарядити дуже багато жінок. А як замислюсь про дітей, і про їхню мамку і... татка, то вже не хочеця.
Просто цікаво стало: скільки тобі років?

Не варто боятись стати татком, бо, як в багатьох випадках є, саме хлопці (чоловіки) і виявляються неспроможними оплодотворити партнерку.
Тож тіштесь, коли батьківство є для вас можливим.)
  • 0

#84 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.01.2010 – 09:48

Перегляд дописуArmando (29.06.2009 17:22) писав:

Є думка що з роками якість репродуктивного матеріалу (сперми) втрачається і діти від чоловіків старших 25 років мають шанси отримати більш ушкоджений 'геном'.

Погоджуюсь з тобою,але хочу трохи поправити-з віком міняється геном не сперми,бо у чоловіків іде повне оновлення сперми за 72 доби.А от жінка відразу при народженні має всі яйцеклітини і вони не оновлюються,а протягом життя в їх геномі накопичуються "поломані" гени,від нашої екології іде велика кількість мутацій в ДНК яйцеклітин.Тому ризик виникнення у дитини генетичних захворювань(зокрема синдрому Дауна) збільшується прямопропорційно до віку матері.Наприклад в Італії дуже великий відсоток дітей-даунят через те,що вони заводять сім"ю і дітей після 35-40 років

Повідомлення відредагував spanky: 24.01.2010 – 09:52

• 0

#85 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 13:40

На синдром Дауна можна зробити тест ще при вагітності і не дати такій дитині народитися.
  • 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:48

Перегляд дописуspanky (24.01.2010 09:48) писав:

Погоджуюсь з тобою,але хочу трохи поправити-з віком міняється геном не сперми,бо у чоловіків іде повне оновлення сперми за 72 доби.А от жінка відразу при народженні має всі яйцеклітини і вони не оновлюються,а протягом життя в їх геномі накопичуються "поломані" гени,від нашої екології іде велика кількість мутацій в ДНК яйцеклітин.Тому ризик виникнення у дитини генетичних захворювань(зокрема синдрому Дауна) збільшується прямопропорційно до віку матері.Наприклад в Італії дуже великий відсоток дітей-даунят через те,що вони заводять сім"ю і дітей після 35-40 років
Вперше чую про народження даунів в людей за 35-ть років.

Щодо сперми, то чула ще таке, що чоловікам, що довго утримуються від сексу, не варто одразу в перший же секс після утримування, намагатись робити дітей, бо велика ймовірність народження сіамських близнюків.

Перегляд дописуreyneke (24.01.2010 13:40) писав:

На синдром Дауна можна зробити тест ще при вагітності і не дати такій дитині народитися.
Багато тестів щодо цього показує невірний результат. Знаю чимало випадків (у нас в місті), коли тест виявив в дитини синдром Дауна, батьки все ж вирішили народжувати і не робили штучні роди, а дитина народилась абсолютно здорова.
  • 0

#87 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 22:36

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 15:48) писав:

Багато тестів щодо цього показує невірний результат. Знаю чимало випадків (у нас в місті), коли тест виявив в дитини синдром Дауна, батьки все ж вирішили народжувати і не робили штучні роди, а дитина народилась абсолютно здорова.
Так, тести показують всього навсього вірогідність синдрому. А як воно насправді є - буде відомо тільки після пологів.

А з віком таки підвищується ризик народити нездорову дитину. Чим старша вагітна, тим більша кількість аналізів і різноманітність обстежень.
  • 0

#88 Гість_special_*

• Гості

Відправлено 24.01.2010 – 22:47

Перегляд дописуreyneke (24.01.2010 22:36) писав:

Так, тести показують всього навсього вірогідність синдрому. А як воно насправді є - буде відомо тільки після пологів.

А з віком таки підвищується ризик народити нездорову дитину. Чим старша вагітна, тим більша кількість аналізів і різноманітність обстежень.

Якщо подивитись на декого з історичних геніальних особистостей, то виявиться, що багато з них народились саме від матері "у віці". Враховуючи те, що у сучасному суспільстві народжуаність в основному припадає на ранній вік і "кому за 26", то діти індіго не за горами
  • 0

#89 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 25.01.2010 – 08:03

Мене мама народила в майже 28... і нічого, здається не даун.
  • 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 10:02

Найбільша проблема насьогодні те, що чим далі, тим менша ймовірність жінкам за 30-ть не тільки виносити дитину, а й завагітніти взагалі.
А щодо обстежень та аналізів, так лікарі більше переймаються здоров"ям матері, а не дитини.

Перегляд дописуspecial (24.01.2010 22:47) писав:

Якщо подивитись на декого з історичних геніальних особистостей, то виявиться, що багато з них народились саме від матері "у віці". Враховуючи те, що у сучасному суспільстві народжуаність в основному припадає на ранній вік і "кому за 26", то діти індіго не за горами
Ну так недаремно кажуть, що у людей за 30-ть родяться розумні діти (іноді діти-генії). Хоча читала, що то швидше залежить від дорослості батька - батькові при зачатті має бути не менше 25-ти.
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2010 – 10:13

Перегляд дописуОлеська (25.01.2010 10:02) писав:

А щодо обстежень та аналізів, так лікарі більше переймаються здоров"ям матері, а не дитини.
Там невелика різниця, насправді.

Ну так недаремно кажуть, що у людей за 30-ть родяться розумні діти (іноді діти-генії). Хоча читала, що то швидше залежить від дорослості батька - батькові при зачатті має бути не менше 25-ти.
Розумні діти у тих батьків, які їх виховують належно.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 10:35

Перегляд дописуzav (25.01.2010 10:13) писав:

Там невелика різниця, насправді.
Велика.)

Перегляд дописуzav (25.01.2010 10:13) писав:

Розумні діти у тих батьків, які їх виховують належно.
При належному вихованні діти чемні.
  • 0

#93 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 10:38

І слава Богу,що не чула.Переважно сім"ї з подібною проблемою не виносять це на люди.А у мене в будинку таких 2 сім"ї.
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 10:40

Перегляд дописуspanky (25.01.2010 10:38) писав:

І слава Богу,що не чула.Переважно сім"ї з подібною проблемою не виносять це на люди.А у мене в будинку таких 2 сім"ї.
Я теж знаю одну сім"ю таку. Але не думаю, що у них проблема в тому, що родили вони дитину пізно, адже з першою дитиною, яку народили вони в ранньому віці, теж не все впорядку.
  • 0

#95 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 10:53

Перегляд дописуspecial (24.01.2010 22:47) писав:

Так,не спорю,але є люди з вадами,інтелект яких дійсно вражає. Так що даун ще не означає дибіл.Мене мама в 33 народила-не жаліюсь.Але ймовірність виникнення дійсно зростає з віком. А взагалі,я рахую,думати про народження дитини можна в будь-якому віці,лишень би та дитина була дійсно бажаною.

Перегляд дописуОлеська (25.01.2010 10:40) писав:

Я теж знаю одну сім"ю таку. Але не думаю, що у них проблема в тому, що родили вони дитину пізно, адже з першою дитиною, яку народили вони в ранньому віці, теж не все впорядку.

Так,не все залежить від віку. якщо така вада не в однієї дитини,значить обидвоє батьків мають генетичну схильність,і ,переважно медики попереджують,що діти можуть всі бути такі,хоча може народитись і нормальна дитина.

Повідомлення відредагував spanky: 25.01.2010 – 10:54

• 0

#96 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.01.2010 – 15:41

Перегляд дописуОлеська (25.01.2010 11:35) писав:

При належному вихованні діти чемні.
Так, залякати їх, бити, шоб навіть не пискнули.
  • 0

#97 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 25.01.2010 – 15:44

Найбільша проблема насьогодні те, що чим далі, тим менша ймовірність жінкам за 30-ть не тільки виносити дитину, а й завагітніти взагалі.
Зараз проблема завагітніти і виносити досить розповсюджене явище і в більш молодому віці. Але майбутню маму, якій за 30, майже 100% відправлять на консультацію до генетика. А в 20-25 років про це і не заікнуться. Це про щось каже?
  • 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 07:58

Перегляд дописуreyneke (25.01.2010 15:44) писав:

Зараз проблема завагітніти і виносити досить розповсюджене явище і в більш молодому віці. Але майбутню маму, якій за 30, майже 100% відправлять на консультацію до генетика. А в 20-25 років про це і не заікнуться. Це про щось каже?
Не всіх. Далеко не всіх.
  • 0

#99 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 11:20

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 07:58) писав:

Не всіх. Далеко не всіх.
Далеко не всіх це там, де нема того генетика, до якого спрямовувати.
  • 0

#100 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 11:33

Перегляд дописуreyneke (26.01.2010 11:20) писав:

Далеко не всіх це там, де нема того генетика, до якого спрямовувати.
В смислі? Тобто твердження вибірково зроблене з лікарень великих міст (адже у периферії генетиків немає)?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних