Перейти до вмісту

Хочу мати дітей

Повідомлень в темі: 142

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.06.2009 – 21:36

якось дівчата мені казали, що в родячих в 22 лікарі вже називають старими, чи як там, точно не памятаю.... вибачайте за грубість...

сам я вважаю, що краще аби батьки намагалися виховувати дітей, вчилися, але все таки виховували їх дідусі і бабусі. в них це краще виходить. І краще, щоб дідусі і бабусі були молодими. тож вважаю, що народжувати треба в 14-18 років. це прородньо. а далі можна подумати про протизаплідне... адже раніше то і думати то особливо нічим!
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2009 – 21:41

Перегляд дописуSensssorika (25.06.2009 21:32) писав:

ну та блін, це далеко не єдині вимоги були.
Можете ще до відповідного банку звернутися, бґґ.
  • 0

#43 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 22:18

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.06.2009 22:36) писав:

якось дівчата мені казали, що в родячих в 22 лікарі вже називають старими, чи як там, точно не памятаю.... вибачайте за грубість...

Ну, не в 22. А, скажімо, після 25. Хоча я не впевнена.) І якщо то перша дитина.

Повідомлення відредагував reyneke: 25.06.2009 – 22:20

• 0

#44 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.06.2009 – 22:22

Перегляд дописуБлискавиця (25.06.2009 21:56) писав:

Від віку це мало залежить. Моя мама молодша за мого тата на 10 років, отже з нею в мене різниця на 10 років менша, ніж з татом. Але з мамою - та ж сама ідеологічна прірва, непорозуміння і сварки)). А з татом - ніяких проблем, розуміємо одне одного з півслова.
А коли я поступала у вуз, а мама моя була в розквіті сил, то її я взагалі рідко бачила. Була б вона пенсіонеркою, то хоч вдома сиділа б і слухала б мої проблеми. А так - то бабуся була в курсі моїх справ більше за маму.
пробач, але мама повинна все життя слухати твої проблеми? Вона ж теж людина і їй теж хочеться мати свій час тоді,коли ти вже доросла і сама повинна розбиратися зі своїми проблемами.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.06.2009 – 08:30

Перегляд дописуzav (25.06.2009 22:41) писав:

Можете ще до відповідного банку звернутися, бґґ.
та мене й МІЙ чоловік влаштовує :rolleyes: принаймні зараз влаштовує . але дітей мені стопудово рано зараз мати.
  • 0

#46 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 08:42

Як на мене то дітей потрібно народжувати, тоді коли ви готові, як морально так і матеріально.
Для мене це приблизно десь біля 30 років. :rolleyes:
  • 0

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 09:55

Перегляд дописуSensssorika (26.06.2009 09:30) писав:

та мене й МІЙ чоловік влаштовує :) принаймні зараз влаштовує . але дітей мені стопудово рано зараз мати.
О, виявляється, що про чоловіка - то відмазка була, а насправді ви просто зараз не хочете дітей.

Перегляд дописуЯскрава (26.06.2009 09:42) писав:

Як на мене то дітей потрібно народжувати, тоді коли ви готові, як морально так і матеріально.
Для мене це приблизно десь біля 30 років. :rolleyes:
А вас не бентежить, що десь біля 30 років ви можете не бути готові фізично?
  • 0

#48 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 12:52

Перегляд дописуzav (26.06.2009 10:55) писав:

А вас не бентежить, що десь біля 30 років ви можете не бути готові фізично?
Ну, дехто і в 20-25 може не бути фізино готовим... залежить від людини.

А от мене бентежить питання, що робити, як відчуваєш, що не готовий морально зараз, у 25. І що у 30 (час летить швидко, ага) теж морально, скоріш за все, готовий не будеш. Може десь там, ближче до 35-40... Але дітей у перспективі хочеться... І навіть не одного, а, скажімо, трьох. Відкладати, чи народжувати? А якщо ще додати постійно капаючих на мізки батьків? А ще чоловіка, який, наче й хоче, але більше для того, щоб було....
  • 0

#49 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.06.2009 – 13:01

Перегляд дописуreyneke (26.06.2009 13:52) писав:

Ну, дехто і в 20-25 може не бути фізино готовим... залежить від людини.

А от мене бентежить питання, що робити, як відчуваєш, що не готовий морально зараз, у 25. І що у 30 (час летить швидко, ага) теж морально, скоріш за все, готовий не будеш. Може десь там, ближче до 35-40... Але дітей у перспективі хочеться... І навіть не одного, а, скажімо, трьох. Відкладати, чи народжувати? А якщо ще додати постійно капаючих на мізки батьків? А ще чоловіка, який, наче й хоче, але більше для того, щоб було....
Потрібно мати хоча б матеріальну базу перед народженням дитини і приблизне уявлення про клопоти, які ляжуть на плечі. А питання психічної готовності не варто ідеалізувати. Хтось скаже "я готовий", а, зіткнувшись із певними проблемами злякається, а хтось і не готовий все витримає. Та більшість дітей виховуються і народжуються у пар, де все - одно хтось не готовий. Тут все не розкладеш по поличках і не сплануєш. Можна почати задавати собі безліч питань, які хіба що вганяють в депресію - починаючи від того, чи готовий (готова) я до недоспаних ночей і дитячих хвороб і закінчуючи питаннями чи готовий (готова) я до того, що моя дитина колись гіпотетично може загинути в автокатастрофі чи стати злочинцем. Життя все розставить на свої місця...
  • 0

#50 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 26.06.2009 – 13:36

найкраще народжувати від 20 до 27 це мені знайома казала з пологового. Не знаю яккому а в мене в макітрі біологічний годинни тікіє так голосно, що іноді крім нього нічого не чую)
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 13:45

Перегляд дописуreyneke (26.06.2009 13:52) писав:

А от мене бентежить питання, що робити, як відчуваєш, що не готовий морально зараз, у 25. І що у 30 (час летить швидко, ага) теж морально, скоріш за все, готовий не будеш. Може десь там, ближче до 35-40...

До такого готовий ніколи не будеш - це однозначно.
Що робити - кожен вирішує сам. Хтось здається і йде у чайлдфрі, хтось йде ва-банк і розуміє, що, в принципі, нічого надстрашного і нема.
Головне тут одне - це різкий поворот життя. Більш значний навіть за одруження - оскільки в шлюбі завжди можеш розлучитися, а от дитину - ну хіба що в дитбудинок віддати, але на це треба набагато більше сил і рішучості, аніж на розлучення.
Фактично ти перестаєш жити тільки для себе, відповідати тільки за себе і думати тільки про себе. Тебе стає двоє, при чому другий потребує на перших роках надзвичайно багато уваги, турботи і підтримки.
  • 0

#52 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:23

От наскільки було простіше, коли контрацептивів не було, люди не думали, а просто нарроджували)
  • 0

#53 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2009 – 17:27

Перегляд дописуПанночка (26.06.2009 17:23) писав:

От наскільки було простіше, коли контрацептивів не було, люди не думали, а просто нарроджували)
ну. крім гумок і таблеток є ще варіянти запобігання вагітності... Правда. вони не завжди ефективні..
  • 0

#54 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:15

Перегляд дописуВакуОлька (26.06.2009 18:27) писав:

ну. крім гумок і таблеток є ще варіянти запобігання вагітності... Правда. вони не завжди ефективні..
маєш на увазі календарний метод? Але ж цикли нерегулярні, тож ці підступний метод)
  • 0

#55 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:47

Перегляд дописуПанночка (26.06.2009 19:15) писав:

маєш на увазі календарний метод? Але ж цикли нерегулярні, тож ці підступний метод)
ну, не тільки він. є метод (назву забула)) коли жіка проводить різні виміри (темпертури, виділень) і таким чином визначає сприятливий це день чи ні.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.06.2009 – 08:50

Перегляд дописуzav (26.06.2009 10:55) писав:

О, виявляється, що про чоловіка - то відмазка була, а насправді ви просто зараз не хочете дітей.
мені впадло листати назад, але здається моє перше речення щодо підходящого чоловіка було безособове. тобто малося на увазі ситуація взагалі. чи всі хочуть від алкоголіків-наркоманів і взагалі хворих чоловіквв народжувати? да?
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 11:28

Перегляд дописуSensssorika (27.06.2009 09:50) писав:

мені впадло листати назад, але здається моє перше речення щодо підходящого чоловіка було безособове. тобто малося на увазі ситуація взагалі. чи всі хочуть від алкоголіків-наркоманів і взагалі хворих чоловіквв народжувати? да?
Переважна білшість, як свідчить статистика, одружуються і мають дітей, тому ваше перше речення авжеж свідчить про особисте ставлення до питання.
  • 0

#58 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 19:45

Перегляд дописуФабрегас (25.06.2009 14:41) писав:

не слухай його... це шкодить здоровю, потім можуть бути проблеми коли захочете дитину
ось і я так вважаю. але він каже, що зараз випускають якісь нові таблетки, які не шкодять..... не вірю... що за хлопець?

Перегляд дописуЯскрава (26.06.2009 09:42) писав:

Для мене це приблизно десь біля 30 років. :itshe:
для жіночого організму краще народжувати до 25, тому що потім можуть бути важкі пологи.
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.06.2009 – 21:01

Перегляд дописуЛюбимка (27.06.2009 20:45) писав:

для жіночого організму краще народжувати до 25, тому що потім можуть бути важкі пологи.
Зате в 35-ть жіночий організм після народження дитини омолоджується на 12-ть років. :itshe:
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 21:59

Перегляд дописуЛюбимка (27.06.2009 20:45) писав:

ось і я так вважаю. але він каже, що зараз випускають якісь нові таблетки, які не шкодять..... не вірю... що за хлопець?

хмм..а чомусь моя мама в 27 мене легко родила..
от в 45 я б повірила..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних