Перейти до вмісту

Хочу мати дітей

Повідомлень в темі: 142

#121 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 13.10.2010 – 09:33

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2010 08:45) писав:

коли жінці варто народити(першу) дитину? а коли чоловікові варто заводити першу дитину?
Книжка пише, що чим раніше, візьмемо наприклад 18 років. Хоча, все ж для здоровля і жінки і дитини буде краще десь 20-23. Тобто мало б бути легше перенести післяродову депресію, відповідно і дитина ціліша. ГГ.
Згадується один колєга, він друга дитина в сімї, народили його в 40 років. Так він постійно хворий, алергія, кароч біда, через це були проблеми із обранням професії, зараз здається вже підлаштувався і все добре. Тобто затягувати теж не варто.
  • 0

#122 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2010 – 12:56

думаю жінці варто задумуватися про дітей десь років в 19, і в 20-21 уже можна народжувати. щодо заведення другої дитини - це вже треба вирішувати подружжю, але бажано до 35-річчя жінки
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2010 – 16:16

опитування я потім сама додумаю)))

половина моїх однокласниць понароджували років у 18-19(і зцих половина навіть умудрилася заміж вийти, в плані, що проживають з батьком дитини). тепер жаліються, що в них нема часу на самих себе. ну там банально зустріч випускників була,а деякі не змогли прийти, бо вдома малі діти і "нема на кого залишити".

з іншого боку маю сусідку. 27 років дівчині(чи жінці..як тут писати вже не знаю), незаміжня і дітей не має. завжди така позитивна, але на останній свій день народження було розплакалася, шо дітей наче і не хочеться зараз заводити, але вона розуміє, шо ще трошки і заводити їх їй вже буде важко.

добре мати молодих батьків. я маю на увазі, шо тобі 15, а твоїм батькам не 50. вікові непорозуміння і так завжди присутні, проблема "батьки і діти" теж, а тут ще й прірва така величезна. ну і з іншого боку, ти молодий ще, тобі 20-25. а батькам 50-60. думаю, логічно, щоби батьки хотіли онуків. деякі тут волають, шо в 25 дітей заводити ще рано. але якшо всі так робитимуть, то хто бачитиме своїх онуків? може комусь і по фік, але мені таке ,наприклад, важливо.
  • 0

#124 Альбертина зникає

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Прилуки - Харків

Відправлено 13.10.2010 – 18:44

На мій погляд жінці бажано народжувати першу дитину після 20-ти, вже тоді, коли вона має джерело для існування(роботу, чи там стабільний шлюб, в якому чоловік її забезпечує), але до 30 років. Все-таки у віці 20-30 років організм жінки найбільше пристосований для природнього виношування і народження дитини. Та й з суто психологічної точки зору, занадто юна мама зазвичай ще не здатна адекватно сприймати своє материнство і виважено і цілеспрямовано виховувати дитину, часто такі матері зривають на дитині своє невдоволення тим, що їхнє "вільне життя" надто швидко закінчилося. З іншого боку, матусі, котрим за тридцять, теж часто зриваються на дітях, але з іншої причини, їм просто не вистачає терпіння "гратися" з дитячими капризами, вони вже давно склалися як особистості і міняти щось у собі, пристосовуватися до маленької людини з її особливостями, їм непросто.
  • 0

#125 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.10.2010 – 18:57

як навчитись користуватись пошуком так і зразу
  • 0

#126 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 20:15

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2010 08:45) писав:

По розмовам з хлопцями знаю, що розумні хлопці вважають дівчат які одружилися рано, до 28-33 років дурьохами нетерплячими

на жаль самі ці хлопці залишаються дурнями навіть після 33.
  • 0

#127 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 21:04

Долучив. Sensssoriці заувага щодо невміння користуватися пошуком та порушення п. 2.10.
  • 0

#128 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 15.10.2010 – 21:24

Казали мені що жінці бажано, дуже бажано народити вперше до 25.
Казали доценти аситенти кафедри акушерства і гінекології НМУ ім Богомольця ;)
  • 0

#129 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.10.2010 – 21:59

Перегляд дописуПластун (15.10.2010 22:24) писав:

Казали мені що жінці бажано, дуже бажано народити вперше до 25.
Казали доценти аситенти кафедри акушерства і гінекології НМУ ім Богомольця ;)
так доценти чи асистенти казали?
  • 0

#130 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 16.10.2010 – 07:47

Перегляд дописуKassandra (15.10.2010 22:59) писав:

так доценти чи асистенти казали?

Ті і другі - це позиція всієї кафедри.
  • 0

#131 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.10.2010 – 08:38

заве, у мене пошук вже тижні три не працює. видає шось таке червоне - написа на ньому я не читаю.

zav: чому від ваших непорозумінь мають страждати інші?

Перегляд допису-=VJ=- (13.10.2010 20:15) писав:

на жаль самі ці хлопці залишаються дурнями навіть після 33.
чоловікам просто не треба переживати з цього приводу. чоловік може мати дитину в будь-якому віці. жінка ж може народити і у 40, але якшо така вагітність вважається пізньою і важкою. а якшо це ше й перша вагітнісчть, то вдвічі важчою. ризиковано надто.

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2010 – 11:36

• 0

#132 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 18:52

Перегляд дописуSensssorika (16.10.2010 09:38) писав:

чоловікам просто не треба переживати з цього приводу. чоловік може мати дитину в будь-якому віці. жінка ж може народити і у 40, але якшо така вагітність вважається пізньою і важкою. а якшо це ше й перша вагітнісчть, то вдвічі важчою. ризиковано надто.
Взагалі-то, це залежить від здоров"я жінки. Можна і в 40 першу дитину суперово народити. А чоловіків зараз теж багато із проблемами по частині дітонародження.
  • 0

#133 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 18:57

чоловікам просто не треба переживати з цього приводу. чоловік може мати дитину в будь-якому віці.

Особливо багато їх має дітей років так в вісімдесят.

До відома пані в 4 з 10 випадків бездітних шлюбів "проблема" в чоловікові, а не в жінці.
  • 0

#134 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.10.2010 – 19:00

Перегляд дописуreyneke (16.10.2010 18:52) писав:

Взагалі-то, це залежить від здоров"я жінки. Можна і в 40 першу дитину суперово народити. А чоловіків зараз теж багато із проблемами по частині дітонародження.
ну з проблемами в здоров"ї можна і у 20 не народити.
я ж про здорових людей кажу. а здоров"я з віком погіршується. як правило.

маю знайомих турків. подружжя. вона народила у 45, коли чоловікові було майже 80. але дитина на була 7-ма чи 9-та. па"ятаю лише шо непарне число гг але то турки. в них не так багато жінок палить і п"є. може бо культура інша.

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2010 18:57) писав:

До відома пані в 4 з 10 випадків бездітних шлюбів "проблема" в чоловікові, а не в жінці.
а від чого це залежить?)
  • 0

#135 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.10.2010 – 19:14

zav: чому від ваших непорозумінь мають страждати інші?
хочу заявити, що ніяк не постраждав, від того що зрозумів що жінкам краще народжувати, коли в чоловіка є змога платити аліменти

zav: +10% за порушення п. 2.5.

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2010 – 21:22

• 0

#136 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 19:24

Перегляд дописуSensssorika (16.10.2010 20:00) писав:

а від чого це залежить?)

Багато чого - повітря, вода, алкоголь, тютюн, стрес, солодкі води та пиво, надлишок жирової тканини, жирна та гостра їжа, малорухомість, "сидячо-зігнута" робота і таке інше, і тому подібне.

Сучасні умови життя, лікарські препарати, що приймаються без призначення і спостереження лікарів, наркотики, тютюнопаління, алкоголь і колосальні стреси, які відчуває людина, знижують плідність. Взагалі говорити про плідність треба стосовно до віку. Найбільша плідність, як у чоловіків, так і у жінок, спостерігається у віці 24 років, а потім вона поступово починає знижуватися. Половина пар в 40-річному віці вже безплідні, природним шляхом їм зачати складно. За даними європейських вчених, зараз 35% молодих чоловіків мають показники плідності на нижній межі норми, а 9% за існуючими нормами взагалі безплідні. Так що не варто забувати, що здатність мати дітей - це ще і питання часу, і цим треба користуватися.
З клінічної точки зору, існують цілком певні захворювання, що призводять до безпліддя у чоловіків. Здатність до запліднення в чоловіка прийнято оцінювати за змістом сперматозоїдів в насінній рідині. За нашою власною статистикою, із загальної кількості чоловіків, які звернулися до нас з приводу безпліддя, майже у половини сперматозоїдів в спермі не виявляється. У решти сперматозоїдів не достатньо для природного запліднення або вони не здатні до запліднення яйцеклітини, оскільки мають погану рухливість і / або неправильну будову.
На першому місці серед причин, що викликають безпліддя, знаходиться порушення кровообігу в яєчках. У чоловіків за рахунок прямоходіння і аномалій розвитку венозної системи нирок і яєчок може виникнути підвищений тиск у венозних сплетеннях яєчок, і чим більше людина відчуває фізичних навантажень, тим вище може підвищуватися венозний тиск. У результаті яєчка через дефіцит кисню і поживних речовин зменшуються в розмірах, і їх здатність виробляти сперматозоїди порушується. Таке захворювання мають більше половини всіх чоловіків у світі, що страждають від безпліддя. Інша причина - запальні захворювання, які передаються статевим шляхом. Вони часто ускладнюються запальними захворюваннями статевих органів і здатні порушувати рухливість сперматозоїдів, патологічним чином впливати на їх дозрівання і, що найголовніше, можуть стати причиною непрохідності сім'яносних шляхів. Ось на непрохідність якраз і падає не менше однієї п'ятої всіх випадків чоловічого безпліддя. Причиною її можуть бути, наприклад, перенесена гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз і т.д.
(с)

До речі щодо останнього - близько 9 з 10 повнолітніх українців завдяки поширенню незахищених статевих контактів страждають хоч на одне ЗПСШ, у більшості ж їх цілий букет. Зазвичай вони протікають безсимптомно, тому до пересічного українця все "доходить" тільки вже в кабінеті лікаря на консультації з приводу безпліддя або проблемної вагітності.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.10.2010 – 19:25

• 0

#137 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.10.2010 – 23:45

Є таке в чоловіків (до речі, в чималій кількості чоловіків), як кажуть "ліниві сперматозоїди", тобто чим старший чоловік, тим уповільнюють свій рух сперматозоїди - в результаті ні дітей можна вже навіть у 30-ть не мати, ні сексу зрештою не хочеться і теде. В мене знайома вийшла заміж за такого чоловіка. І гарний, і добрий, а от така фігня була. Так коли вона завагітніла зрештою, то зародок не міг попасти в матку (щось типу того). За порадою лікарів, вона тиждень лежала, не рухаючись. Таки зайшов, та вона була всі дев"ять місяців під наглядом лікарів, зрештою народила.
  • 0

#138 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 16.10.2010 – 23:52

Перегляд дописуОлеська (17.10.2010 00:45) писав:

Є таке в чоловіків (до речі, в чималій кількості чоловіків), як кажуть "ліниві сперматозоїди", тобто чим старший чоловік, тим уповільнюють свій рух сперматозоїди - в результаті ні дітей можна вже навіть у 30-ть не мати, ні сексу зрештою не хочеться і теде. В мене знайома вийшла заміж за такого чоловіка. І гарний, і добрий, а от така фігня була. Так коли вона завагітніла зрештою, то зародок не міг попасти в матку (щось типу того). За порадою лікарів, вона тиждень лежала, не рухаючись. Таки зайшов, та вона була всі дев"ять місяців під наглядом лікарів, зрештою народила.
А це із за старіння організму. Тому щоб такого не було потрібно чоловіку вести здоровий спосіб життя і тоді не буде швидкого старіння організму і з рухливістю сперматозоїдів буде все ок.
  • 0

#139 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.10.2010 – 07:59

Ну, ще можна здати сперму в банк і пити/курити/гуляти (на всякий випадок), тоді такої проблеми в чоловіка не буде, але доведеться запліднювати методом ЕКО.

Повідомлення відредагував reyneke: 17.10.2010 – 08:05

• 0

#140 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 12:40

коли Бог дасть, тоді і народжувати))) бо багато жінок дуже хочу але не все получається))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних