Перейти до вмісту

Хочу мати дітей

Повідомлень в темі: 142

#101 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2010 – 12:19

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 11:33) писав:

В смислі? Тобто твердження вибірково зроблене з лікарень великих міст (адже у периферії генетиків немає)?
Ви якщо не бажаєте до генетика йти, то вас же ніхто не силує, чого ото нервувати, ґґґ.
Твердження вибірково зроблене по лікаренях із натепер найкращим рівнем послуг, і вони не лише у великих містах, і не лише в Україні. Але ви можете зробити власне вибіркове твердження по лікарнях із далеко не найкращим рівнем послуг - тоді не матимете клопоту ані з генетиком, ані з партнерськими пологами, ані з обезболюванням, ані з іще багато чим.
  • 0

#102 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.01.2010 – 14:24

Перегляд дописуzav (26.01.2010 12:19) писав:

Ви якщо не бажаєте до генетика йти, то вас же ніхто не силує, чого ото нервувати, ґґґ.
Твердження вибірково зроблене по лікаренях із натепер найкращим рівнем послуг, і вони не лише у великих містах, і не лише в Україні. Але ви можете зробити власне вибіркове твердження по лікарнях із далеко не найкращим рівнем послуг - тоді не матимете клопоту ані з генетиком, ані з партнерськими пологами, ані з обезболюванням, ані з іще багато чим.
Хамуватий тон репліки. Якби це були не ви, то я би і не реагувала б.
До генетика я і не намірена йти, хіба якщо виникнуть проблеми.
А мені от цікаво, де це в районних центрах хоч в одному (окрім Нововолинського роддому, бо ця лікарня знаю, виграла грант, і то навряд чи має генетика) є в штаті лікар-генетик? Навіть у нас, у Вінниці, в обласному центрі є лише дві лікарні (одна приватна, інша державна), в якій роблять генетичне дослідження.
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 14:38

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 14:24) писав:

До генетика я і не намірена йти, хіба якщо виникнуть проблеми.
Якщо проблеми, Боже збав, виникнуть, до генетика буде запізно йти.

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 14:24) писав:

А мені от цікаво, де це в районних центрах хоч в одному (окрім Нововолинського роддому, бо ця лікарня знаю, виграла грант, і то навряд чи має генетика) є в штаті лікар-генетик? Навіть у нас, у Вінниці, в обласному центрі є лише дві лікарні (одна приватна, інша державна), в якій роблять генетичне дослідження.
З іншого боку, де ви бачили в селах жінок, які заводять першу дитину в 30 і більше років?
Також звертаю вашу дорогоцінну увагу на те, що початкова теза була "із віком жінки ризик генетичних відхилень у дійте, яких вона бажає народити, зростає"© - яким боком тут притулили великі та малі міста України?
  • 0

#104 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 14:45

Перегляд дописуzav (26.01.2010 14:38) писав:

Якщо проблеми, Боже збав, виникнуть, до генетика буде запізно йти.
З іншого боку, де ви бачили в селах жінок, які заводять першу дитину в 30 і більше років?
На генетичні обстеження відправляють після поганого результату аналізу на "уродство плода", або при виявленні на УЗД певних порушень у дитини - це у нас, в Немирові. Вагітних жінок за 30-ть насьогодні побільшало - це вислів наших лікарів. І жодну з цих жінок не відправили до генетика. Погана лікарня? Можливо. Але наша лікарня нічим не відрізняється від таких самих лікарень в районних центрах.

Перегляд дописуzav (26.01.2010 14:38) писав:

Також звертаю вашу дорогоцінну увагу на те, що початкова теза була "із віком жінки ризик генетичних відхилень у дійте, яких вона бажає народити, зростає"© - яким боком тут притулили великі та малі міста України?
Теза, від якої я відштовхувалась була: "Але майбутню маму, якій за 30, майже 100% відправлять на консультацію до генетика. А в 20-25 років про це і не заікнуться." Варто прочитати попередні дописи.
  • 0

#105 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 15:03

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 14:45) писав:

Теза, від якої я відштовхувалась була: "Але майбутню маму, якій за 30, майже 100% відправлять на консультацію до генетика. А в 20-25 років про це і не заікнуться." Варто прочитати попередні дописи.
Ну, так і проти чого ви прете у цій тезі? Проти відсутності генетиків у малих містах України? Так це не у форум, це до мінохорониздорвля.
Якщо нема генетика, то не спрямують до нього - це ясно, цього навіть ніхто не намагався заперечити. Але якщо взяти вашу логічку на озброєння, то навіть до гінеколога далеко не всіх вагітних жінок спрямовують - в Африці, там чи ще в якійсь Індії...
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 15:09

Перегляд дописуzav (26.01.2010 15:03) писав:

Ну, так і проти чого ви прете у цій тезі? Проти відсутності генетиків у малих містах України? Так це не у форум, це до мінохорониздорвля.
Якщо нема генетика, то не спрямують до нього - це ясно, цього навіть ніхто не намагався заперечити. Але якщо взяти вашу логічку на озброєння, то навіть до гінеколога далеко не всіх вагітних жінок спрямовують - в Африці, там чи ще в якійсь Індії...
Кожна жаба про своє болото кричить, правда?)

П.С. Щось ви останнім часом дратівливі якісь, злі.)
  • 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 17:32

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 15:09) писав:

Кожна жаба про своє болото кричить, правда?)
Лише ви, лише ви, пані, ґґґ.
  • 0

#108 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 17:43

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 14:45) писав:

На генетичні обстеження відправляють після поганого результату аналізу на "уродство плода", або при виявленні на УЗД певних порушень у дитини
Ну так аналіз на уродства (або біохімічний скрінінг) це і є генетичне обстеження...

Цитата

Биохимический скрининг патологии плода при беременности

Автор: Елена Кудрявцева
17.08.2009

Скрининговыми называют методы исследования, которые могут применяться для массового обследования благодаря своей безопасности и простоте проведения.

Биохимический скрининг – это определения в крови некоторых специфических веществ («маркеров»), которые изменяются при определенных патологиях. При беременности проводится биохимический скрининг на пороки развития нервной трубки (головного и спинного мозга) и хромосомные аномалии (синдром Дауна и синдром Эдвардса).

Биохимический скрининг не позволяет поставить диагноз. Он лишь с той или иной степенью вероятности позволяет выявить женщин с высоким или низким риском патологии. Чтобы поставить диагноз, требуются дополнительные методы исследования (УЗИ, инвазивная диагностика – кордоцентез, амниоцентез).

Показания для проведения биохимического скрининга:

Некоторые врачи считают, что биохимический скрининг надо рекомендовать всем беременным женщинам, так как от патологии плода никто не застрахован. ВОЗ рекомендует всем беременным проводить скрининг второго триместра («тройной тест»).

Однако есть и другая точка зрения, что данное исследование должно проводиться только женщинам, имеющим факторы риска.

К факторам риска относят:

1. Возраст женщины (более 35 лет);

2. Наличие в семье ребенка с хромосомными аномалиями;

3. Близкородственный брак;

4. Прием в начале беременности некоторых лекарств, противопоказанных при беременности (например, цитостатиков или антиэпилептических препаратов);

5. Длительная угроза прерывания беременности;

6. 2 и более выкидыша ранее;

7. Отклонение от нормы результатов УЗИ;

8. Облучение одного из супругов перед зачатием.

• 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 17:59

Перегляд дописуreyneke (26.01.2010 17:43) писав:

Ну так аналіз на уродства (або біохімічний скрінінг) це і є генетичне обстеження...
Перепрошую, але цей аналіз здають всі вагітні без винятку.
  • 0

#110 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 18:05

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 17:59) писав:

Перепрошую, але цей аналіз здають всі вагітні без винятку.
Ні.
  • 0

#111 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 18:08

Перегляд дописуreyneke (26.01.2010 18:05) писав:

Ні.
Так, пані, так.) Принаймні, можу сказати точно за нашу лікарню.
  • 0

#112 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 18:29

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 18:08) писав:

І хто з вашої лікарні таке сказав?

При вагітності обов"язковими є наступні обстеження:

Цитата

Анализ крови на группу и резус-фактор
Клинический анализ крови (гемоглобин и форменные элементы)
Анализ крови на сахар (из пальца натощак)
Анализ крови на протромбиновый индекс (из пальца натощак)
Анализ крови на СПИД, сифилис (реакция Вассермана)
Анализ крови на гепатит В
Общий анализ мочи
Мазок из влагалища на флору
Обследования на заболевания передающиеся половым путем (мазок из влагалища, уретры)
Измерение размеров таза
Измерение веса и атрериального давления

Консультации специалистов:

Терапевт
Окулист
Стоматолог
Отоларинголог

Біохімічний скринінг не є обов"язковим і робиться по бажанню.<_< Так мені сказав мій гінеколог, коли я стояла на обліку у зв"язку з вагітністю.
  • 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 18:56

Перегляд дописуreyneke (26.01.2010 18:29) писав:

І хто з вашої лікарні таке сказав?

Біохімічний скринінг не є обов"язковим і робиться по бажанню.<_< Так мені сказав мій гінеколог, коли я стояла на обліку у зв"язку з вагітністю.
То не хто сказав, то я знаю дуже добре за чотири місяці лежання в лікарні. Всі вагітні проходили і проходять по досягненню чотиримісячного терміну вагітності той аналіз, включно, як і аналіз на СНІД та автралійський антиген (чи що там). А до перечислених аналізів обов"язково здається аналіз мочі на оцетон (окремо від загального).
  • 0

#114 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 19:20

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 18:08) писав:

Щось я заплутався: у вас там до генетика не всіх відправляють чи всіх?
Бо спершу далеко не всіх було, а тепер усіх до одного...

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 18:56) писав:

То не хто сказав, то я знаю дуже добре за чотири місяці лежання в лікарні. Всі вагітні проходили і проходять по досягненню чотиримісячного терміну вагітності той аналіз, включно, як і аналіз на СНІД та автралійський антиген (чи що там). А до перечислених аналізів обов"язково здається аналіз мочі на оцетон (окремо від загального).
Мало лежали, ой, мало, гигиги.
Не австралійський, а Гепатит В. Та й про уайтспіріт уперше чую... наче на сахар спершу здають, а якщо вже з'являються підозри на діабєт, тоді лише ацетон.
  • 0

#115 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 19:30

Перегляд дописуzav (26.01.2010 19:20) писав:

Щось я заплутався: у вас там до генетика не всіх відправляють чи всіх?
Бо спершу далеко не всіх було, а тепер усіх до одного...
Той аналіз, про який йшлося, здають всі без винятку. Я говорила про більш детальний генетичний аналіз, який проходять лише ті, хто отримав негативний результат попереднього аналізу.
Так відчуття, що ви читаєте вибірково окремі пости через один.)

Мало лежали, ой, мало, гигиги.
Ви лежали там більше?)))

Не австралійський, а Гепатит В. Та й про уайтспіріт уперше чую... наче на сахар спершу здають, а якщо вже з'являються підозри на діабєт, тоді лише ацетон.
Може й так, я не лікар.) А на ацетон у нас здають одразу.
  • 0

#116 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 19:38

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 19:30) писав:

Той аналіз, про який йшлося, здають всі без винятку. Я говорила про більш детальний генетичний аналіз, який проходять лише ті, хто отримав негативний результат попереднього аналізу.
Так відчуття, що ви читаєте вибірково окремі пости через один.)
А в мене не відчуття, у мене - ява, що ви з'їжджаєте з теми. Вам казали, що до генетика спрямовують, а вищезазначений аналіз, котрий роблять усі - генетичний, отже вихідне тверження - правильне, а ваше заперечення навпаки - помилкове.

Ви лежали там більше?)))
Якось і без того все знаю. Ашо?

Може й так, я не лікар.) А на ацетон у нас здають одразу.
Вас теж змусили?..
  • 0

#117 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 19:54

Перегляд дописуzav (26.01.2010 19:38) писав:

Вам казали, що до генетика спрямовують, а вищезазначений аналіз, котрий роблять усі - генетичний, отже вихідне тверження - правильне, а ваше заперечення навпаки - помилкове.
Уточніть, яке саме вихідне твердження правильне? Ось це: "Але майбутню маму, якій за 30, майже 100% відправлять на консультацію до генетика. А в 20-25 років про це і не заікнуться."? Якщо так, то моє заперечення все одно вірне.

Якось і без того все знаю. Ашо?
Просто жарт ваш був неумісний.

Вас теж змусили?..
Не хотілось би переходити на особистості - не хочу давати лишній привід для пліток.)
  • 0

#118 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 20:29

Ось цікаві данні по відсотку хибно-позитивних результатів при дослідженні на синдром Дауна:

Прикріплені файли

• 0

#119 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2010 – 07:45

Перегляд дописузмій (13.10.2010 03:38) писав:

По розмовам з хлопцями знаю, що розумні хлопці вважають дівчат які одружилися рано, до 28-33 років дурьохами нетерплячими, пустими скороспілками, глупишками. Бо на справді хоч яєчники і розвиваються досить швидко, мозок потребує більше часу щоб добре розвинутися і укріпитися. Ці глупишки не здатні бути ні повноцінною дружиною, ні повноцінною матір’ю.
Зовсім інша справа коли дівчині 28-33. Інтелект, життєвий досвід на належному рівні. Саме такі дівчата здатні створювати справжні міцні родини і добре виховувати дітей.
А та дівка-пустишка, скороспілка, стає просто ще одною дитиною в родині, і чоловіку доводиться тягнути цю всю дітвару одному на своїй шиї.
І навпаки. Дівчина якій 28-33 років одружившись, стає справжнім, повноцінним, потужним крилом родини. Птах з такими двома потужними крилами впевнено тримається в повітрі, навіть як що навколо буря.
Ось вам приклад. В мене двоє друзів (одному 33 другому 31) одружилися на молоденьких, гарненьких, думали то щастя. Рік-два пожили разом і розійшлися. Зараз одружилися на дівках, одній 27 років, іншій 31 (ця до речі навіть з маленькою дитинкою, вона розлучена.) Все. Задоволені. Питань не має. От вам різниця.
Дівчина якій вже 28-33 років, в голові має розум.
Дівчина яка ще не доросла до 28-33 повинна не про одруження думати. Хачу замуж! Хачу замуж! Хачу замуж! :ggggg:
Вона повинна думати про те як їй розуму побільше набратися. Повинна багато приділяти уваги собі, вчитися, всебічно розвиватися, укріплюватися. Ото буде жінка - супер! (До речі я не вважаю, що для одруження дівчині обов'язково повинно бути 30 років, зовсім ні, це може бути в окремих випадках і 27 і 26 але не менше бо там далі вже точно пішла пустота і вітер.)

Перегляд дописуzav (24.09.2010 15:33) писав:

Тобто я вважаю за краще розмовляти про ризики народження першої дитини жінкою після 30 років.
коли жінці варто народити(першу) дитину? а коли чоловікові варто заводити першу дитину?
  • 0

#120 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 09:24

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2010 08:45) писав:

коли жінці варто народити(першу) дитину? а коли чоловікові варто заводити першу дитину?
Якщо мова про варто, то не раніше розуміння сенсу народження дитині й не пізніше досягнення дитиною повноліття до часу виходу батьків на пенсію.
p.s. Опитування додавати?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних