Перейти до вмісту

Ваше ставлення до хлопців які носять жіночі сумочки своїх дічат?

Повідомлень в темі: 128

#81 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.06.2009 – 17:14

ага, а коли мужиг посуд миє або полососить це ваааащє да?))
  • 0

#82 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.06.2009 – 17:48

Перегляд дописуTeo (24.06.2009 18:14) писав:

ага, а коли мужиг посуд миє або полососить це ваааащє да?))
Та ні мити посуд і пилососити це нормально(хто живе сам мусить таким займатись),а от сумочка на 3 кг. :rolleyes:
  • 0

#83 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.06.2009 – 18:33

офтоп видалила я
  • 0

#84 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2009 – 19:22

жіноча сумочка на те і жіноча, що ЛЕГКА! бо жінка фізично здебільшого слабша.
і якщо вміст СУМОЧКИ перевищує 1 кг і то найнеобхідніше — це до лікаря. в мене купа моїх необхідностей не перевищує один кг.
якщо мені треба нести щось більше за один кг то буде вже не сумочка. в руцях я таке не тагятиму (я що псих). тіки рюкзак.
от якщо за мене рюкзак понесуть, та ще й з якимомь їдлом, якщо я від батьків до коханого їду або з ноутом. я тіки за.
але то вже не є ЖІНОЧА СУМОЧКА.
бо СУМОЧКА (зверніть увагу на форму слова, особливо суфік -чка) це щось легке і не напряжне. навіть якщо там купа необхідних дрібничок.
але якщо у вас вогнегасник чи арматура є необхідною дрібницею, вибачайте про яку жіночність мова.
  • 0

#85 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.06.2009 – 19:30

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.06.2009 20:22) писав:

от якщо за мене рюкзак понесуть, та ще й з якимомь їдлом, якщо я від батьків до коханого їду або з ноутом. я тіки за.
А якщо хлопець запропонує свою допомогу у носінні саме сумочки?
  • 0

#86 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 19:40

Перегляд дописуSaske (24.06.2009 20:30) писав:

А якщо хлопець запропонує свою допомогу у носінні саме сумочки?
мій не запропонує)))
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 19:53

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2009 17:42) писав:

А треба - дві.
Дівчині? Нащо?..

Це я мав на увазі паперовий блокнот-щоденник.
Записничок? До мобільки всі записи, до мобільки!
Та, я там випадково викреслив парфумерійу, то повертаю стограмів /себто без мобільного комплекту догляду за лінзами/.

Половина з них - дисконтні і кредитні картки - їх теж нафоткати? :rolleyes:
Не треба мені тут "ляля"©: картки - в гаманці!

А торбинка - то взагалі інше, з торбинкою за картоплею на базар ходять.
Так у нас переважна більшість жінок /а не двчат, про яких тут мова/ саме з такими й ходять із роботи додому через ринок. /Це моїй дружині пощастило, що я її зустрічав із роботи, і з торбою вона не мала взаємин./
  • 0

#88 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 24.06.2009 – 20:03

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.06.2009 20:22) писав:

жіноча сумочка на те і жіноча, що ЛЕГКА! бо жінка фізично здебільшого слабша.
і якщо вміст СУМОЧКИ перевищує 1 кг і то найнеобхідніше — це до лікаря. в мене купа моїх необхідностей не перевищує один кг.
якщо мені треба нести щось більше за один кг то буде вже не сумочка. в руцях я таке не тагятиму (я що псих). тіки рюкзак.
але то вже не є ЖІНОЧА СУМОЧКА.
бо СУМОЧКА (зверніть увагу на форму слова, особливо суфік -чка) це щось легке і не напряжне. навіть якщо там купа необхідних дрібничок.
але якщо у вас вогнегасник чи арматура є необхідною дрібницею, вибачайте про яку жіночність мова.
Правильно, як быльше 1 кг - тре купляти чумайдан!
  • 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 20:28

Перегляд дописуzav (24.06.2009 20:53) писав:

Дівчині? Нащо?..

Не повірите - для роботи.

Записничок? До мобільки всі записи, до мобільки!

Угу, надзвичайно зручно записувати плани на наступний квартал на нараді в мобільний телефон - закачаєшся...

Не треба мені тут "ляля"©: картки - в гаманці!

В гаманці, читайте уважніше, гроші і документи - студентський, проїздний, права, техпаспорт, пропуск на роботу і таке інше.
А два десятки дисконтних та кредитних карток - у візитівці, разом з візитками своїми і чужими.

Так у нас переважна більшість жінок /а не двчат, про яких тут мова/ саме з такими й ходять із роботи додому через ринок.

Ми не про ринок. Ми виключно про роботу в офісі.

І, зауважу, це я ще не торкався теми "треба взяти з роботи додому ноутбука" - а сумка під нього один в один звичайна жіноча сумочка. Тільки от важить вона - майже чотири кілограми.
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 23:39

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2009 21:28) писав:

Не повірите - для роботи.
Авже не повірю! Самі мрії...

Угу, надзвичайно зручно записувати плани на наступний квартал на нараді в мобільний телефон - закачаєшся...
На нараду зручно брати олівець та звичайний аркуш А4.

В гаманці, читайте уважніше, гроші і документи - студентський, проїздний, права, техпаспорт, пропуск на роботу і таке інше.
А два десятки дисконтних та кредитних карток - у візитівці, разом з візитками своїми і чужими.
Який сенс тягати з собою щодня два десятки непотрібних дисконтних карток? Кредиток більше двох щодня теж не треба: зряплатна та універсальна. Візитівки чужі фотографувати на мобільник, а своїх мати десяток, найбільше два - це невелика вага та обсяг простору.

Ми не про ринок. Ми виключно про роботу в офісі.
Для роботи в конторі потрібні лише ключі від домівки, від автівки, перепустка, мобілька, кредитка, та нейнеобхідніші документи як права з техпаспортом.

І, зауважу, це я ще не торкався теми "треба взяти з роботи додому ноутбука" - а сумка під нього один в один звичайна жіноча сумочка. Тільки от важить вона - майже чотири кілограми.
Торкніться! Наржуся досхочу!
  • 0

#91 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 00:26

Мене страшенно коробить, коли бачу як хлопець несе щось таке маленьке і гламурне, йдучи з дівчиною.
Сама ходжу постійно з великою сумкою.
Ну не можу я не напхати її повну, не зробивши її таким чином важкою.
У мене завжди все є, з мене друзі на цю тему завжди виганяються, є всякі там голки-нитки-ножиці, поїсти, попити, почитати ітеде.
За день здорово намулює плече, бо як зранку з дому вийдеш - до вечора не повернешся, тому омніа меа мекум порто.
Якщо влітку чи на початку осені ще ходжу з рюкзаком часом, то взимку, коли в пальто, або влітку, коли в спідниці чи просто "нарядно" вдягнена, мушу тягати сумку.
При цьому сумка у мене - жіноча, хоч і велика. І коли я весь день витягавши її прошу в коханого допомогти її понести, то мене страшенно бісять коментарі всяких перехожих типу ой яка у мальчіка сумочка.
Якщо ти лицар і допомагаєш дамі - і нічого тут такого.
Але маленьку я не віддаю. Дійсно, навіщо її брати?
Адже сумки завжди підбираються під стиль одягу, взуття, то нащо ото три години вибирати, а потім віддати хлопцю хай несе?

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 25.06.2009 – 00:26

• 0

#92 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 00:52

Dovgapanchoha

шось не зрозумів про що ви. заїхали з одної строни, виїхали з іншої)
  • 0

#93 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 04:55

Перегляд дописуFT232BM (22.06.2009 19:08) писав:

Ага, класичний розвод. Але поганого тут нічо не бачу)), тим більше якщо це твоя дівчина і вона тобі подобається.
Ідилічно, коли ще й сумочка - її, і теж подобається.
  • 0

#94 night

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 08:08

В мене коли бачу таку пару завжди складається думка що дівчина хоче всьому світу продемонструвати "дивіться на які жертви він іде ради мене такої чарівної". А насправді це велика дурість. Адже чоловік з жіночою сумочкою виглядає посміховищем. Тепер питання до дівчат -А чи хочеться вам іти поряд з чоловіком якого більшість називають підкаблучником і співчутливо посміхаються? Якщо вам же "насправді" так важко можна кинути сумочку в пакет і дати своєму чоловіку.
  • 0

#95 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.06.2009 – 08:19

Перегляд дописуnight (25.06.2009 08:08) писав:

В мене коли бачу таку пару завжди складається думка що дівчина хоче всьому світу продемонструвати "дивіться на які жертви він іде ради мене такої чарівної". А насправді це велика дурість. Адже чоловік з жіночою сумочкою виглядає посміховищем. Тепер питання до дівчат -А чи хочеться вам іти поряд з чоловіком якого більшість називають підкаблучником і співчутливо посміхаються? Якщо вам же "насправді" так важко можна кинути сумочку в пакет і дати своєму чоловіку.
Відповідь-мені все одно що говорять чи думають якісь йолопи. Вони можуть думати що хочуть,тим не менш я буду точно знати що хлопець не підкаблучник,а просто допомагає. Невже ти думаєш що всі так залежать від думки суспільства(себто,всяких придурків, "справжній мущин"-читай,гопів) що будуть боязко таскати з собою пакети. Може ще сумку клітчату китайську захватити? Тоді його точно не назвуть підклаблучником і пофіг що з тою сумкою він виглядатиме як чудо в горошок,тіпа тепер така мода на побачення ходити з сумками.
  • 0

#96 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.06.2009 – 09:48

Перегляд дописуnight (25.06.2009 09:08) писав:

В мене коли бачу таку пару завжди складається думка що дівчина хоче всьому світу продемонструвати "дивіться на які жертви він іде ради мене такої чарівної". А насправді це велика дурість. Адже чоловік з жіночою сумочкою виглядає посміховищем.
Що посміховище то точно. Як не крути а чоловік не посміховище з жіночою сумочкою хіба в громаді трансів)))
Тому питання треба ставити так: Чи хоче чоловік котрий несе сумку виглядати як посміховище?
От писав там десь наш вельмишановний пан Маркос шо не проти носити сумочку дівчини коли вона його попросить, то коли б я проходив поряд і таке побачив то ржав би на повну і ще й пальцем показав :rolleyes:

Повідомлення відредагував Castiel: 25.06.2009 – 09:48

• 0

#97 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 11:17

Перегляд дописуbegemot (25.06.2009 01:52) писав:

Dovgapanchoha

шось не зрозумів про що ви. заїхали з одної строни, виїхали з іншої)
Що ж тут незрозумілого.
Я категорично проти, коли хлопець тягне маленьку сумочку, в яку влазить міні-гаманець, мобло і пудра, і яка ретельно підибається дівчиною перед тим як вийти з дому, щоб вона пасувала до її одягу. Це тупо.
Таку сумочку й цілий день тягавши не втомишся.
А коли сумка жіноча, але важить 3 кг - тоді будь ласка, і пофіг, хто що подумає.
  • 0

#98 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 15:15

цікаво, а навіщо вам сумка вагою у 3 кг?
  • 0

#99 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 15:34

Перегляд дописуbegemot (26.06.2009 16:15) писав:

цікаво, а навіщо вам сумка вагою у 3 кг?
Я щодня ходжу на пари (ну допіру ходила, зараз то канікули), вчусь на другу зміну і хлопець зазвичай після роботи о 6й вечора якраз мене проводить.
Так от. З собою в сумці маю підручники, конспекти, папку з паперами.
Це вже саме по собі важко.
І до всього цього ще купу всяких дрібниць

Перегляд дописуDovgapanchoha (25.06.2009 01:26) писав:

У мене завжди все є, з мене друзі на цю тему завжди виганяються, є всякі там голки-нитки-ножиці, поїсти, попити, почитати ітеде.
3 кг набираються надзвичайно легко, я навіть не встигаю помітити як.
  • 0

#100 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2009 – 15:47

Бачив я таке декілька разів - смішно виглядає!...Але якщо дійсно сумка дуже важка то я б не відмовив дівчині. А от вчора йшов по сотці і бачив - прогулюється так собі повільно хлопець з дівчиною а в руках в нього жіноча сумочка (така не величка) яскраво коричнового кольру - так смішно стало!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних