←  Балачка

Теревені

»

Ваше ставлення до хлопців які носять жіноч...

світлина БоБриК 23.06.2009

Інколи помагаю мамі таскати з ринку тлумки і вважаю це зачотно! Тут треба чоловічу силу. А жіночі сумочки таскати місків багато не треба)
Відповісти

світлина Шошо 23.06.2009

Коли жінка гнеться під тягарем всього накупленого на ринку, а мужик несе її маленьку сумочку однією рукою, а другою курить - то негативно <_<
А так то особиста справа кожного ... Як попросить "понеси" буду нести. Не бачу в цьому нічого поганого чи огидного.
Відповісти

світлина БоБриК 23.06.2009

А я скажу нє, тебе ж іще не паралізувало)
Відповісти

світлина Ластiвочка 23.06.2009

народ, не забуваємо що тема дівчачі сумочки і хлопців що їх носять

офтоп видалено, тему в Балачку
Відповісти

світлина Idearter 23.06.2009

згадався недавній випадок коли попросила дівчина понести сумочку, але та сумочка досить важила оскільки в ній було бухло яке ми мали не пальоно пронести на дискотеку...
а так то нести чи не нести залежить чи просить дівчина...
Відповісти

світлина Sergiy_K 23.06.2009

Marcos (23.06.2009 16:13) писав:

то йди далі дівок за коси дьоргай, будеш не підкаблучником і справжнім мужиком)

Зображення
Відповісти

світлина begemot 23.06.2009

підкаблучники. хоча можливо в них просто любов)
Відповісти

світлина carry 23.06.2009

от вбила б..чесне слово..вбила...часто виривається"Ваша сумка класна, но вам не пасує, молодий чоловіче"...нє..ну вбила б...
Відповісти

світлина Фабрегас 24.06.2009

Смачно (23.06.2009 17:51) писав:

Коли жінка гнеться під тягарем всього накупленого на ринку, а мужик несе її маленьку сумочку однією рукою, а другою курить - то негативно <_<
А так то особиста справа кожного ... Як попросить "понеси" буду нести. Не бачу в цьому нічого поганого чи огидного.
Говориться про жіночі сумочки дівчат які за ними носять хлопці, з косметикою і всякої іншою фігньою. Про сумки з базару тут не говориться, воно само собою
Відповісти

світлина Олеська 24.06.2009

Варто спочатку прочитати цю тему: http://www.tereveni....showtopic=13364 , аби зрозуміти, що більшість дівчат (а особливо жінок) носять чимало в сумках. Моя щоденна сумка важить 2-3 кг(це лише найнеобхідніше). Ніби не настільки важко, але якщо ходити з нею весь день, то втомлюєшся. Тож приємно, коли чоловік дасть тобі від неї відпочити хоч на якийсь час.

Поважаю чоловіків, для яких жінка (її здоров"я) важливіша за будь-які дурні принципи.
Відповісти

світлина Teo 24.06.2009

всеодно що " ваше ставлення до чоловіків які беруть дівчину за праву руку, а не за ліву " <_<
суть в тому, щоб дівчина була задоволена)) хай хоч в зубах ту сумку таскають ))
Відповісти

світлина БоБриК 24.06.2009

Олеська (24.06.2009 10:13) писав:

Варто спочатку прочитати цю тему: http://www.tereveni....showtopic=13364 , аби зрозуміти, що більшість дівчат (а особливо жінок) носять чимало в сумках. Моя щоденна сумка важить 2-3 кг(це лише найнеобхідніше). Ніби не настільки важко, але якщо ходити з нею весь день, то втомлюєшся. Тож приємно, коли чоловік дасть тобі від неї відпочити хоч на якийсь час.

Поважаю чоловіків, для яких жінка (її здоров"я) важливіша за будь-які дурні принципи.
2-3 кг це плєшка + закуска + 1л пива.
Відповісти

Castiel (24.06.2009 11:12) писав:

2-3 кг це плєшка + закуска + 1л пива.
Нєа, це все, що може стосуватись плєшки та закуски, типу: ножик, аптечка, штопор і теде.)
Відповісти

світлина zav 24.06.2009

Олеська (24.06.2009 10:13) писав:

Моя щоденна сумка важить 2-3 кг(це лише найнеобхідніше).
Давайте не плутати "сумочки" із назви теми з вимріяними торбами!
Щоби "дівчача сумочка" важила хоча би два кіла, треба неї запхати щонайменше зливок золота.
Відповісти

zav (24.06.2009 11:19) писав:

Щоби "дівчача сумочка" важила хоча би два кіла, треба неї запхати щонайменше зливок золота.
Ех, якби ж то... Я би сама її таскала...)
Відповісти

світлина -=VJ=- 24.06.2009

zav (24.06.2009 11:19) писав:

Дурниці.
Сама сумочка - 300 грам
Дві мобілки - 200 грам
кілька предметів косметики та портативний блок догляду за контактними лінзами - 200 грам
гаманець з грошима та документами - 200 грам
ключі від квартири, машини та офісу - 300 грам
книжка - 200 грам
органайзер - 200 грам
напхана картками "візитниця" - 150 грам

Вже майже два кілограма. Ще різні дрібнички типу ручок, пластирю, пігулок, жуйки, флешки, заколки - вже більше двох кілограм набігає. А якщо з роботи додому якісь папери треба прихопити - то всі три кіла.

Не плутайте з "гламурними пеналами" з якими деякі ходять увечері зняти хлопця і в яких бовтається тільки помада та пачка цигарок з запальничкою.
Відповісти

світлина zav 24.06.2009

-=VJ=- (24.06.2009 12:03) писав:

Дурниці.
Сама сумочка - 300 грам
Дві мобілки - 200 грам - одна стограм.
кілька предметів косметики та портативний блок догляду за контактними лінзами - 200 грам - це більше виключення, аніж правило.
гаманець з грошима та документами - 200 грам
ключі від квартири, машини та офісу - 300 грам
книжка - 200 грам
органайзер - 200 грам - навіщо він треба-то при двох мобілах? Продати геть.
напхана картками "візитниця" - 150 грам - не дуже прослідковою потребу - легше нафотографувати то всьо в мабілу.
Ітого: -0.65 кг, що наближає нас до кіла.
А то ще нетбук туди запхаєте - як раз влізе, але тоді вага сягне 4-5 кг, ґґґ.

Вже майже два кілограма. Ще різні дрібнички типу ручок, пластирю, пігулок, жуйки, флешки, заколки - вже більше двох кілограм набігає. А якщо з роботи додому якісь папери треба прихопити - то всі три кіла.
Папери - в торбу! Про що й мова - в сумочці має бути близько кіла, решта - в торбу! Якщо у дівча в сумочці більше кіла - це торба! От і все визначення.
А щодо дрібничок, то їх там більше, ніж на 0.1 кг ніяк не назбирається.

Не плутайте з "гламурними пеналами" з якими деякі ходять увечері зняти хлопця і в яких бовтається тільки помада та пачка цигарок з запальничкою.
А ви не платуйте "дівчачі сімочки" з жіночими торбинками.
Відповісти

світлина Lady Erato 24.06.2009

дратує і смішно, коли хлопці носять маленькі жіночі сумочки, ну наприклад театральні..)
але коли сумка велика і, як в моєму випадку, важка, тоді дуже вдячна. Тобто, я сама сумку віддаю, кол вона важка і вдячна хлопцеві, якщо йому байдуже на інших, а просто важливо полегшити мені життя <_<
Відповісти

світлина -=VJ=- 24.06.2009

zav (24.06.2009 13:13) писав:

одна стограм.

А треба - дві.

навіщо він треба-то при двох мобілах? Продати геть.

Це я мав на увазі паперовий блокнот-щоденник.

легше нафотографувати то всьо в мабілу.

Половина з них - дисконтні і кредитні картки - їх теж нафоткати? <_<

А ви не платуйте "дівчачі сімочки" з жіночими торбинками.

Прошу пана зауважити, що він знаходиться в темі саме про "жіночі сумочки", а не про "дівчачі гламурні пенали", тому не бачу сенсу в постійному з"їзді на них.
А торбинка - то взагалі інше, з торбинкою за картоплею на базар ходять.
Відповісти

світлина Saske 24.06.2009

Та нє то якось дивно жіночі сумочки носити навіть якщо в них всі 3 кілограми.
Відповісти