Перейти до вмісту

Ваше ставлення до хлопців які носять жіночі сумочки своїх дічат?

Повідомлень в темі: 128

#121 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.07.2009 – 23:46

Перегляд дописуKassandra (2.07.2009 23:23) писав:

легко, ще й як! отак взяла і переклала..ґґ..
а взагалі-то, гречними треба бути, і помагати дівчині, якою б сильною вона не була. І це по простій причині: ми хочемо відчувати вашу підтримку.
Мотайте на вус))

ті хто допомагають - тим не дають :(
  • 0

#122 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 23:55

носіть із собою пакети, вам спихнули сумочку, ви її в пакет, і не соромно ггг
  • 0

#123 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 03.07.2009 – 14:13

Перегляд дописуKassandra (2.07.2009 23:23) писав:

легко, ще й як! отак взяла і переклала..ґґ..
а взагалі-то, гречними треба бути, і помагати дівчині, якою б сильною вона не була. І це по простій причині: ми хочемо відчувати вашу підтримку.
Мотайте на вус))

Ги, а нам вона не потрібна? (маю на увазі не фізичну підтримку) Але частіше ми її не отримуємо, бо ви, бачте, хочете її першими :( А треба, аби хотілось і отримувалось одночасно :)
  • 0

#124 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 03.07.2009 – 18:34

Перегляд дописуmasterpiecer (2.07.2009 19:25) писав:

І взагалі - жінки от змагаються за рівність на роботах, у житті. Так йомайо, давайте ви будете і в цьому плані з нами нарівні! Що, природа не наділила силою? Розвивайте, хіба важко? Дуже легко перекласти все на плечі чоловіка, надзвичайно легко...
логіка ппц. от як попросить тебе якась сумку понести так і скажи :" хочеш заробляти стільки скільки і я, от і тащи, ненавидна". Фізично хлопці завжди будуть сильнішими. А ще у жінок ніколи не виросте член, прикинь, то що тепер, скотчем його ліпити? Одне діло права - друге природа.

Перегляд дописуmasterpiecer (3.07.2009 14:13) писав:

Ги, а нам вона не потрібна? (маю на увазі не фізичну підтримку) Але частіше ми її не отримуємо, бо ви, бачте, хочете її першими :) А треба, аби хотілось і отримувалось одночасно :)
Проблеми в особистому житті? - Розумію. Але узагальнювати не треба
  • 0

#125 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 06.07.2009 – 20:06

Перегляд дописучорно-біла (3.07.2009 19:34) писав:

Проблеми в особистому житті? - Розумію. Але узагальнювати не треба

В мене жодних проблем в особистому житті :happy1: А узагальнювати іноді треба, бо як би себе люди не виставляли, на ділі вони всі однакові. Як у знаменитому вислові "всє мужикі казлииииии!!!"
  • 0

#126 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 21:24

"Ваше ставлення до хлопців які носять жіночі сумочки своїх дічат?"
Класні хлопці, турботливі, кохаючі...))) Не бачу в цьому нічого поганого, нічого тут соромитись!!!!!!!
  • 0

#127 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 22:33

Їхні проблеми, гг
  • 0

#128 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 08.07.2009 – 22:42

Перегляд дописуmasterpiecer (6.07.2009 20:06) писав:

А узагальнювати іноді треба, бо як би себе люди не виставляли, на ділі вони всі однакові. Як у знаменитому вислові "всє мужикі казлииииии!!!"
та ну, не все так погано, і навіть не всє мужикі казли)
  • 0

#129 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.08.2009 – 14:27

Перегляд дописуmandrew182 (2.07.2009 11:03) писав:

а жіночу сумочку - звиняйте... вони й так мене бісять, бо не зручно тримати дівчину за ту руку на якій сумочка, а то ше деколи не сумочка і ціла сумега :)

В цьому випадку треба просто стати з іншого боку :)

Ото перечитала тему - насміялася) Стільки почуттів і переживань через сумочки) Я свої дамські сумочки завжди ношу сама, бо звикла, що щось має на плечі бути. І згідна, що такі сумочки дівчата спокійно можуть самі носити, бо ще ніхто від таких не надірвався. Можу ще й в хлопця мобільний чи ключі взяти - насправді не важко.

Але зазвичай - на роботу - я з іншою ходжу, а там у мене підручники формату А4, зошити, записник і купа різних речей, які потрібні на роботі. І якщо хлопець мене з роботи зустрічає, то змушувати його не треба - сам завжди з власної ініціативи бере ту сумку. Видно ж, що важко.

Та як на мене, це все індивідуально. Галантний хлопець може допомогти дівчині нести будь-що, що їй заважатиме/важко буде/просто не хотітиметься нести. І з хлопців, які це роблять, мені не смішно. Чому зразу підкаблучники - просто уважні.

І так до речі. Тема все ж таки більш стосується дівчат/жінок, ніж хлопців/чоловіків, бо у чоловіків вибору немає - як скаже кохана, так і буде :ggggg: Тому яке в них ставлення до цього - не має особливого значення) А якщо хтось з хлопців таки впиратиметься, то кохана може й загніватися :8:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua