Перейти до вмісту

Ваше ставлення до хлопців які носять жіночі сумочки своїх дічат?

Повідомлень в темі: 128

#101 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 20:25

ставлюся нормально, вважаю,що якщо дівчина попросила понести,то тут нічого такого. Вибачайте якщо когось ображу, але вважаю, великим комплексом,коли люди соромлятся цього чи сміются.
  • 0

#102 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.06.2009 – 20:36

люблю спихнути свій рюкзак - він в мене дійсно важкенький буває..вміст можна прочитати в темі про вміст жіночих сумок))..а вигляд в рюкзачка класний - не запідозриш хлопця він чи дівчини))
Зображення
а зараз літо, справ як таких нема - то й сумка легка, носити не прошу.Але приємно коли хлопець пропонує понести, якщо важка.
  • 0

#103 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.06.2009 – 21:28

Перегляд дописуPsihopadka (22.06.2009 17:29) писав:

Як ви ставетись до хлопців як носять сумочки своїх дівчат?Невже вони такі важкі, що дівчата самі не можуть їх носити або вони настільки личать хлопцям?
Тю)))) Та це ж просто аби підкатити яйця :itshe:
  • 0

#104 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:34

це вже щось на зразок метросексуалів... але я цього не розумію
  • 0

#105 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 11:17

буває хлопці нагліють і ще й докидають своїй дівчині свої речі, як от гаманець,мобілку, ключі і всяку іншу беліберду(( а вона най носить.
  • 0

#106 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2009 – 11:28

Перегляд дописуKassandra (29.06.2009 12:17) писав:

буває хлопці нагліють і ще й докидають своїй дівчині свої речі, як от гаманець,мобілку, ключі і всяку іншу беліберду(( а вона най носить.
Цікавий варіант :itshe: ніколи такого не пробував,але хотілося би знати,а яка реакція у дівчини на таку пропозицію? :rolleyes:
  • 0

#107 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.06.2009 – 11:37

Перегляд дописуKassandra (26.06.2009 21:36) писав:

люблю спихнути свій рюкзак - він в мене дійсно важкенький буває..вміст можна прочитати в темі про вміст жіночих сумок))..а вигляд в рюкзачка класний - не запідозриш хлопця він чи дівчини))
Зображення
а зараз літо, справ як таких нема - то й сумка легка, носити не прошу.Але приємно коли хлопець пропонує понести, якщо важка.
Касю, я перепрошую, але ти трошки плутаєш речі. Тема не про дівчачі торби, а саме мова йде про дівчачу сумочку. січеш різницю? не думаю, що до театру ти плентаєшся з тим наплічником
  • 0

#108 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 11:55

Ніколи не ношу пакетів із магазину сама, але свою дамську сумочку коханому не начіплю. Дуже смішить картина, коли йде парочка і хлопець несе малюсіньку сумочку "рожевого" кольору своєї дівчини:)
  • 0

#109 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 12:11

Перегляд дописуЛастiвочка (29.06.2009 12:37) писав:

Касю, я перепрошую, але ти трошки плутаєш речі. Тема не про дівчачі торби, а саме мова йде про дівчачу сумочку. січеш різницю? не думаю, що до театру ти плентаєшся з тим наплічником
а я ж про що?

Цитата

а зараз літо, справ як таких нема - то й сумка легка, носити не прошу.
До театру з наплічником? Можу, залежно ще який театр))

Перегляд дописуSaske (29.06.2009 12:28) писав:

Цікавий варіант :) ніколи такого не пробував,але хотілося би знати,а яка реакція у дівчини на таку пропозицію? :wacko:
залежно скільки спихають. Як гаманець з купою грошей - то можна)))
  • 0

#110 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 12:52

о так! самі ж нічого не носять. а потім „ну в тебе ж є сумка, то поклади“)))) ну насправді то дрібнички — навушники чи темні окуляри ввечері.

щодо жіночих сумок вагою в три кіло…то не сумочка, а торба. а тема саме про сумочки, суфікс слова яскраво натякає на маленький розмір. тобто такий, в який навіть щось форматом А4 нізащо не влізе.
так зараз купа жіночих сумок розміром десь в половину зросту жінки. але це не означає, що всю її треба під зав’язку набити речами. вона має бути великою але практично вільною по-ідеї.

я теж дівчина і тягаю з собою купу всяких дрібничок. але вони легкі. найважче то зв’язка з десятка ключів.

а сумка для ноута, то сумка для ноута, а не жіноча сумочка. навіть якщо вона рожева і зі стразіками. а в жіночу сумочку хіба нетбук влізе. але він більше 500 — 800 грам не важить.
  • 0

#111 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 29.06.2009 – 20:01

Перегляд дописуPsihopadka (22.06.2009 17:29) писав:

Як ви ставетись до хлопців як носять сумочки своїх дівчат?Невже вони такі важкі, що дівчата самі не можуть їх носити або вони настільки личать хлопцям?
якшо дівчина попросила і йде поряд, то нічого поганого в цьогму нема. чесно кажучи, в моєї дівчини сумка реально важкувата... от тільки не розумію, навіщо стільки речей непотрібних таскати....
  • 0

#112 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 20:54

Перегляд дописуСин Перуна (29.06.2009 21:01) писав:

якшо дівчина попросила і йде поряд, то нічого поганого в цьогму нема. чесно кажучи, в моєї дівчини сумка реально важкувата... от тільки не розумію, навіщо стільки речей непотрібних таскати....
як практика показує, всі ті речі дуже часто і стають в пригоді..
  • 0

#113 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 21:20

Перегляд дописуKassandra (29.06.2009 21:54) писав:

як практика показує, всі ті речі дуже часто і стають в пригоді..
Це доводить хіба один факт, нажаль: треба краще планувати справи та ретельніше складати список інструментів, що в них знадобляться.
  • 0

#114 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 30.06.2009 – 11:50

Цілком нормальне ставлення. Колись любила завжди сама носити свою сумочку, без неї рукам наче чогось не вистачало. :) А тепер уже звикла до того, що хлопець може її нести у руці. Хоча останнім часом частіше я кладу йому у сумочку свій мобільний, гаманець і ключі від квартири. Ось так-от.
П.С. До речі, зацінила й чоловічі сумочки у відповідній темі. :wacko:
  • 0

#115 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.07.2009 – 09:50

мдя... коли хлопець таскає фсякі речі то то норм сприймаєтьця, а може йому бідному важко таскать фсякі приколи, а коли діфчина щось понесе для нього вагою нуль кома два кг то то то вже рабщина нівіпацца. Нема всвіті правди *(

Перегляд дописуРомашечка (30.06.2009 12:50) писав:

Хоча останнім часом частіше я кладу йому у сумочку свій мобільний, гаманець і ключі від квартири. Ось так-от.
П.С. До речі, зацінила й чоловічі сумочки у відповідній темі. :(
То то вже його сумочка стала. Жіноча. Бідняга.
  • 0

#116 mandrew182

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 10:03

Принципово не ношу. Кульок, рюкзак, мішок з бульбою - прошу дуже, а жіночу сумочку - звиняйте... вони й так мене бісять, бо не зручно тримати дівчину за ту руку на якій сумочка, а то ше деколи не сумочка і ціла сумега :(
  • 0

#117 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 02.07.2009 – 19:14

З однією з дівчат я того і розійшовся, бо вона мене забембала, вимагала тягати її сумочку, яка була радше схожа на ридикюль. Невже загнеться? Не думаю. Коли я їй про це сказав, вона обізвала мене "слабаком" і "бездушним опудалом". Сміх та й годі :(
  • 0

#118 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 19:16

Перегляд дописуCastiel (2.07.2009 10:50) писав:

мдя... коли хлопець таскає фсякі речі то то норм сприймаєтьця, а може йому бідному важко таскать фсякі приколи, а коли діфчина щось понесе для нього вагою нуль кома два кг то то то вже рабщина нівіпацца. Нема всвіті правди *(

а не загнетесь :( Ваші плечі можуть більше витримувати тагарі ніж наші..так що,давайте, відробляйте дар природи і еволюції))
  • 0

#119 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 02.07.2009 – 19:25

І взагалі - жінки от змагаються за рівність на роботах, у житті. Так йомайо, давайте ви будете і в цьому плані з нами нарівні! Що, природа не наділила силою? Розвивайте, хіба важко? Дуже легко перекласти все на плечі чоловіка, надзвичайно легко...
  • 0

#120 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 22:23

Перегляд дописуmasterpiecer (2.07.2009 20:25) писав:

І взагалі - жінки от змагаються за рівність на роботах, у житті. Так йомайо, давайте ви будете і в цьому плані з нами нарівні! Що, природа не наділила силою? Розвивайте, хіба важко? Дуже легко перекласти все на плечі чоловіка, надзвичайно легко...
легко, ще й як! отак взяла і переклала..ґґ..
а взагалі-то, гречними треба бути, і помагати дівчині, якою б сильною вона не була. І це по простій причині: ми хочемо відчувати вашу підтримку.
Мотайте на вус))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних