Перейти до вмісту

Ти гомосексуаліст? о_О

Повідомлень в темі: 159

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.06.2009 – 13:07

Перегляд дописуZoomerMan (22.06.2009 19:58) писав:

А як ти їх визначаєш? За одягом? Кольором шкіри? Вагою? :ggggg: <_<
За купою ознак:одяг, манера поведінки, манера розмовляти і так далі і я вкотре наголошую тим хто за сережку у вусі. Нормальні хлопці у правому вусі сережки не носять!!!(в принципі як не мали б носити взагалі)
  • 0

#62 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 23.06.2009 – 13:24

Перегляд дописуСмачно (22.06.2009 17:04) писав:

Я автоматично роблюся гомосексуалістом? о_О
Цікаво знати вашу думку ...

назву тему змінено
та нє, ти не обов’язково ґей, але ше не всьо втрачено <_<
  • 0

#63 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2009 – 14:11

я не відвідую усяких там салонів краси і т.д. В мене своє волосся,вії,нігті, я сама за цим всим доглядаю. Причому це займає не так вже й багато часу. косметикою я не користуюся. Щоб зібратися кудись гуляти мені потрібно хвилин 10-15 і то- це я сумку збираю. І мене смішать хлопці,які приділяють свої зовнішності більше уваги ,ніж я своїй. Часто це зайве. Нарцисизм у будь-якої статі не сприймаю. Хлопці які дивляться бабські серіали,та взагалі серіали мене трошки ...ну це залежить віж захвату його тим серіалом.
Щодо жестикуляції- я не люблю манірності в міміці та жестах. у чоловіків так тим паче. мужик має мужиком бути,а не бабу нагадувати. а ще коли це у купі з тонюсіньким писклявеньким голосочком..капєц.
в мене я пару друзів геїв,які так себе ведуть,але вони ж геї, а коли чоловік з нібито гетеросексуальною орієнтацією так себе веде- хоч не хоч,але стереотипи дають про себе знати.
якшо тобі часто задають таке питання- я б на твоєму місці задумалася. неприкольно мені було б зустрічатися з хлопцем,якому так часто задають питання "ти гомосексуаліст?" . хоча це канєш і від оточення залежить,але не думаю що тебе постійно одні невиховані хами оточують)

- відвідую солярій
капєц...
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.06.2009 – 14:40

Питають мене про таке вже не вперше о_О Раніше пробував словами, а тепер на таке питання відповідаю ударом в ніс, бо достали вже блін <_<

Якщо:
- мені подобається ходити по магазинам та купувати одяг,
- я користуюся всякими скрабами, тоніками для лиця, щоб пика не блистіла як в кота яйця і прищів не було,
- користуюся гігієнічною помадою(взимку), щоб губи не були як пемза,
- проводжу зранку біля дзеркала хвилин тридцять,
- в гардеробі є декілька розових рубашок та футболок,
- пиляю пилочкою нігті,
- коли розмовляю активно жестикулюю,
- дивлюся серіал "Відчайдушні домогосподарки",
- не люблю пива, чіпсів та горілки,
- маю більше друзів-дівчат чим друзів-хлопців,
- відвідую солярій

назву тему змінено
Смачно, ти голосексуаліст. :ggggg: Може поки що неусвідомлений.)

Щодо проводження стільки часу біля зеркала, то пораджу: намагайся якомога менше часу на це витрачати. Це тобі з часом може "вилізти боком".
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 14:46

думаю ця тема вже на тій стадії, що пора підтримати хлопця. <_<
Не слухай нікого! Якщо тобі подобається чистота, якщо подобається гарний вигляд то можеш провести і хвилин 40 коло дзеркала, і в солярії тоже...але прошу тебе - ніякого тонального крему, бо тоді точно будеш голубцем
  • 0

#66 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 14:48

так так , ше можна ходити в джинсаках в обтяжку і носити ковбойську шляпу...але мо ніхто не посміє тебе гомосексуалістом назвати...<_<
  • 0

#67 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.06.2009 – 14:51

Перегляд дописуTeo (23.06.2009 13:42) писав:

точний діагноз поставити складно...лікуй симптоми <_<
ууу... а симптомів у мене ще більше ніж у Гєни.... і лікуванню не піддаюся

доречі, в тому ж таки "щасливі разом" інший герой - Євгеній Полєно - походу кумир топікстартера.
отож зацініть як до Полєно відносяться чоловіки, і як до нього відноситься його жінка.

От такий от вибір - Гєна Букін, чи Євгеній Полєно.... ідеал десь посередині.
  • 0

#68 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 23.06.2009 – 15:13

Ластiвочка,
Я не збираюся і не збирався користуватися тональним кремом))

Олеська,
Дякую, але то нічого, що від самої думки "поцілувати хлопця" ригати хочеться <_< , не кажучи вже про дещо більше... ?

Sensssorika,
А чим же солярій тобі не вгодив?

Хмурий Князь Вітольд,
Не вгадав, улюблений герой - Свєта))

Повідомлення відредагував Смачно: 23.06.2009 – 15:15

• 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2009 – 15:18

Перегляд дописуСмачно (23.06.2009 15:13) писав:

Sensssorika,
А чим же солярій тобі не вгодив?
неприродньо. я не люблю штучності. все рівно шо їсти поліетилен.
  • 0

#70 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:22

Перегляд дописуСмачно (23.06.2009 16:13) писав:

Олеська,
Дякую, але то нічого, що від самої думки "поцілувати хлопця" ригати хочеться <_< , не кажучи вже про дещо більше... ?
Не варто ображатись, ти сам спровокував.)
Дуже не хочу тебе переконувати в тому, що ти "не такий". Але повір, просто слідкування за власною гігієною - це нормально. Коли на це витрачається багато часу, - то це або комплекси (можливо результат психологічної травми), або... Ну, словом, варто задуматись.
Є чимало чоловіків, які мали сім"ю, дітей, а з часом все одно повертались "в свій круг".
  • 0

#71 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:24

Смачно
слухай, а волосся? ти користуєшся пінкою для укладки волосся?
  • 0

#72 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 23.06.2009 – 15:25

Перегляд дописуЛастiвочка (23.06.2009 16:24) писав:

Смачно
Хочеш скласти психологічний портрет панаавторатеми? ))
  • 0

#73 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:27

Перегляд дописуЛастiвочка (23.06.2009 16:24) писав:

Смачно

Користуюся шампунем, водою, рушником та гребінцем... Пінкою ні)

Повідомлення відредагував Смачно: 23.06.2009 – 15:28

• 0

#74 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.06.2009 – 15:33

Перегляд дописуОлеська (23.06.2009 14:40) писав:

Щодо проводження стільки часу біля зеркала, то пораджу: намагайся якомога менше часу на це витрачати. Це тобі з часом може "вилізти боком".
опиши будь ласка процес, як воно боком вилазить

Перегляд дописуЛастiвочка (23.06.2009 15:24) писав:

Смачно
якщо це признак гомосексуалізму- то пів Італії - геї, вони ще й гелем користуються)
  • 0

#75 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:34

Перегляд дописуСмачно (23.06.2009 16:27) писав:

Користуюся шампунем, водою, рушником та гребінцем... Пінкою ні)
хмм...а чому? класно можна волосся виложити
  • 0

#76 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:38

Перегляд дописуОлеська (23.06.2009 16:22) писав:

Не варто ображатись, ти сам спровокував.)
Дуже не хочу тебе переконувати в тому, що ти "не такий". Але повір, просто слідкування за власною гігієною - це нормально. Коли на це витрачається багато часу, - то це або комплекси (можливо результат психологічної травми), або... Ну, словом, варто задуматись.
Є чимало чоловіків, які мали сім"ю, дітей, а з часом все одно повертались "в свій круг".

Я не ображаюсь)))
Не знаю чи це комплекс, але в мене є просто бажання бути гарним =)

Перегляд дописуЛастiвочка (23.06.2009 16:34) писав:

хмм...а чому? класно можна волосся виложити

Саме вложується...
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 15:42

Перегляд дописучорно-біла (23.06.2009 16:33) писав:

опиши будь ласка процес, як воно боком вилазить
професійний екстрасенс може ліпше пояснити.
Спробую в кількох словах. Зеркало збирає і зберігає всі емоції людські. І в певний момент віддає назад. Тому і є багато всяких забобон, пов"язаних з зеркалами. В результаті чим більше людина дивиться в зеркало, тим швидше втрачає життя (молодість). Ось так.

Перегляд дописуСмачно (23.06.2009 16:38) писав:

Я не ображаюсь)))
Не знаю чи це комплекс, але в мене є просто бажання бути гарним =)
Так я про те і кажу. Бажання бути гарним, розумним, багатим нізвідки не береться. Можливо хтось колись тобі дорікнув щодо зовнішності. Або навпаки - занадто милувались тобою. Розберись в собі. Бо надалі матимеш проблеми з цим точно. Це всього лиш форум, всього лиш висловлювання думок (не завжди тактовні) людей, які ні тебе не знають і не бачили, і ти їх не знаєш. Тож ти можеш просто щось з цього всього взяти для себе (або не взяти). Але якщо ти задав це питання назагал, то тебе це дійсно хвилює...
  • 0

#78 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.06.2009 – 15:43

Перегляд дописуОлеська (23.06.2009 16:22) писав:

.... слідкування за власною гігієною - це нормально. Коли на це витрачається багато часу, - то це або комплекси (можливо результат психологічної травми), або...
або треба себе гарно упакувати, щоб вигідно продатись. продатись не обовязково чоловікові, можна ж і жінці.
і взагалі є ж тема про метросексуалів, був би я модератором, я би цю тему просто туди додав! А то назва теми якась недуже...
  • 0

#79 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.06.2009 – 15:53

Питають мене про таке вже не вперше о_О Раніше пробував словами, а тепер на таке питання відповідаю ударом в ніс, бо достали вже блін <_<

Якщо:
- мені подобається ходити по магазинам та купувати одяг,
- я користуюся всякими скрабами, тоніками для лиця, щоб пика не блистіла як в кота яйця і прищів не було,
- користуюся гігієнічною помадою(взимку), щоб губи не були як пемза,
- проводжу зранку біля дзеркала хвилин тридцять,
- в гардеробі є декілька розових рубашок та футболок,
- пиляю пилочкою нігті,
- коли розмовляю активно жестикулюю,
- дивлюся серіал "Відчайдушні домогосподарки",
- не люблю пива, чіпсів та горілки,
- маю більше друзів-дівчат чим друзів-хлопців,
- відвідую солярій

назву тему змінено
1) Нормально одягатися треба усім. Тут нічого надприроднього нема, хіба ти ледь не кожного дня дарма тринькаєш батьківські гроші то це дурість і марнотратство, а не ознака гомосексуалізму.
2) Для того вона і гігієнічна. Тут нічого такого нема. Колись люди смальцем губи обвітрені мазали.
3) А от про зеркало дарма. Це от ознака того що ти себе занадто любиш, замість того щоб пялитися на себе 30 хв зранку, зроби краще ранкову пробіжку. Здоровіший будеш.
4) Я теж за своїми нігтями доглядаю, бо на них часто в маршрутках дівчата дивляться =), думаю вони не будуть приємно здивовані побачивши криві чорні нігті.
5) О так. Господарки - пік тупих америкоських серіалів. Це свідчить про те що би "бєздєльнік". І не маєш до чого вчепитися.
6) Нащо пиво горілка і чіпси коли є відчайдушні господарки?
7) Думаю що у тебе мало хлопців друзів тому що ти їм не подобаєшся і мені чесно кажучи теж.
8) Мені краще поїхати на море і дістати природню засмагу. Це вже опціональна забаганка.
-------------------------------------
Висновки: ти нічого спільного не маєш з гомосексуалістами, ти просто розбещена безтурботна дитина, котра не привикла докладати до чогось зусиль і цінувати те що здобуваєш сам особисто

Повідомлення відредагував Castiel: 23.06.2009 – 15:54

• 0

#80 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 16:18

Перегляд дописуОлеська (23.06.2009 16:42) писав:

Так я про те і кажу. Бажання бути гарним, розумним, багатим нізвідки не береться. Можливо хтось колись тобі дорікнув щодо зовнішності. Або навпаки - занадто милувались тобою. Розберись в собі. Бо надалі матимеш проблеми з цим точно. Це всього лиш форум, всього лиш висловлювання думок (не завжди тактовні) людей, які ні тебе не знають і не бачили, і ти їх не знаєш. Тож ти можеш просто щось з цього всього взяти для себе (або не взяти). Але якщо ти задав це питання назагал, то тебе це дійсно хвилює...

Тема була створена не для того, щоб запитати: "Я гей?")) Повторюю ще раз. В своїй сексуальній орієнтації я не сумніваюся!
А для того щоб дізнатися шо такого я роблю, що до мене з такими питаннями пристають <_<

Дізнався) Бо особисто мені гігієнічна помада та рожева футболка не пахне ніякою голубізною. Тим більше, не розумію чому рожевий колір взагалі приписали тільки жінкам о_О Це те саме, що приписати чорний колір тільки чоловіка. А брючні костюми? Раніше ходили тільки чоловіки. Почали ходити жінки... Чому так не може бути з рожевим кольором? Тим паче, звичайні однотонні футболки без всяких там сяючих "зе бест"..

Мені не казали, що я не гарний, але дівчина, що біля мене сиділа в школі завжди тримала на парті щоденник(з 5 класу) то з Бредом Пітом, то з Бекхемом, то з Біланом... Дитяча травма блін :ggggg: ))

Перегляд дописуCastiel (23.06.2009 16:53) писав:

1) Нормально одягатися треба усім. Тут нічого надприроднього нема, хіба ти ледь не кожного дня дарма тринькаєш батьківські гроші то це дурість і марнотратство, а не ознака гомосексуалізму.
2) Для того вона і гігієнічна. Тут нічого такого нема. Колись люди смальцем губи обвітрені мазали.
3) А от про зеркало дарма. Це от ознака того що ти себе занадто любиш, замість того щоб пялитися на себе 30 хв зранку, зроби краще ранкову пробіжку. Здоровіший будеш.
4) Я теж за своїми нігтями доглядаю, бо на них часто в маршрутках дівчата дивляться =), думаю вони не будуть приємно здивовані побачивши криві чорні нігті.
5) О так. Господарки - пік тупих америкоських серіалів. Це свідчить про те що би "бєздєльнік". І не маєш до чого вчепитися.
6) Нащо пиво горілка і чіпси коли є відчайдушні господарки?
7) Думаю що у тебе мало хлопців друзів тому що ти їм не подобаєшся і мені чесно кажучи теж.
8) Мені краще поїхати на море і дістати природню засмагу. Це вже опціональна забаганка.
-------------------------------------
Висновки: ти нічого спільного не маєш з гомосексуалістами, ти просто розбещена безтурботна дитина, котра не привикла докладати до чогось зусиль і цінувати те що здобуваєш сам особисто

Ладно безтурботна. Але де ж ти взяв "розбещена дитина, котра не привикла докладати до чогось зусиль і цінувати те що здобуваєш сам особисто"? Невже тобі вистачало 11 викладених мною пунктів, щоб охарактеризувати моє ставлення до життя? ))
До речі, скільки тобі років?)

Повідомлення відредагував Смачно: 23.06.2009 – 16:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних