Перейти до вмісту

Ти гомосексуаліст? о_О

Повідомлень в темі: 159

#121 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.06.2009 – 00:45

Перегляд дописуСмачно (25.06.2009 12:46) писав:

Я канєшна не каратист, але куди бити я добре знаю)) Якщо ж противник буде сильнішим, то можу і цеглу в пику кинути. Жорстоко і не зовсім благородно, але нєфіг до мене та моїх друзів лізти :rolleyes:
ти по вулиці з цеглою ходиш? :)
  • 0

#122 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.06.2009 – 00:47

Перегляд дописуБогуслав (26.06.2009 01:45) писав:

ти по вулиці з цеглою ходиш? :rolleyes:
він при потребі виколупує з парканів та будівель
  • 0

#123 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.06.2009 – 06:44

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.06.2009 22:57) писав:

ех, наївна Ластівочка... і коли це хлопці бються справді за дівчат? статистика показує, що серед усіх бійок, бійки за дівчат мають наднизький відсоток.
народ, харош придиратись:rolleyes: я для себе хочу вияснити чи гомосексуаліст чи нє? от коли у бійку то ж може ніготь зламатись, або фінгал десь під око, а як тоді? тоді - тональний крем, а тональний крем ...ну і коло дзеркала тре буде по пів години цілий день:)
  • 0

#124 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 09:11

а геї хіба битись не вміють? не думаю, дівчата ж б’ються, тому якщо хлопака може цеглою по голові, то ще не значить що він мужик.
доречі уявіть собі картину як розфуфирений пацанчік в рожевій сорочечці і лакованим нігтиками довбе цеглюкою якогось гопника ))). я хочу це побачити)
  • 0

#125 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 11:46

Перегляд дописуБогуслав (24.06.2009 12:48) писав:

а ти б хотіла щоб твій хлопець, чи чоловік це робив?
я вважаю мужик має багато важливіших і цікавіших справ ніж стовбичити по пів години перед зеркалом.
ґґ.....а я вважаю, що я маю багато важливіших і цікавіших справ, ніж стовбичити перед дзеркалом і робити манікюр :rolleyes: Лаком для нігтів не користуюся вже кілька років, бо ліньки та й запах ацетону не приколює. Для мене достатньо акуратно підстрижених чистих нігтів без всяких наворотів.
Коли людина, скажімо, скульптор або художник, або щовечора возиться на дачі - то нігті можуть мати гірший вигляд. І манікюр тут навіть не доречний. Це людину ніяк не принижує, а навпаки - розповідає про те, що людина вміє робити своїми руками.
І для мене це значно краще, ніж ідеальний манікюр вкупі з пальцями, що протхнулися цигарками. Сам по собі запах жахливий, та й свідчить про те, що людина любить годинами базікати, байдикувати з цигаркою в руках (тобто руки зайняті лише цигаркою).
  • 0

#126 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.06.2009 – 12:40

Перегляд дописуБогуслав (26.06.2009 01:45) писав:

ти по вулиці з цеглою ходиш? :)

Цегла під боком була))

Перегляд дописуЛастiвочка (26.06.2009 07:44) писав:

народ, харош придиратись:ggggg: я для себе хочу вияснити чи гомосексуаліст чи нє? от коли у бійку то ж може ніготь зламатись, або фінгал десь під око, а як тоді? тоді - тональний крем, а тональний крем ...ну і коло дзеркала тре буде по пів години цілий день:ggggg:

:rolleyes: Я ще раз повторюю, що тональним кремом не користуюся... І якщо буде фінгал, то нічим я його не буду замазувати. Сам загоїться.
В мене немає таких нігтів, які б могли поламатися. І лаком блін я теж не користуюся.

Перегляд дописуБогуслав (26.06.2009 10:11) писав:

а геї хіба битись не вміють? не думаю, дівчата ж б’ються, тому якщо хлопака може цеглою по голові, то ще не значить що він мужик.
доречі уявіть собі картину як розфуфирений пацанчік в рожевій сорочечці і лакованим нігтиками довбе цеглюкою якогось гопника ))). я хочу це побачити)

Приїжджай літом до Луцька. Погуляй вечерком в парку Лесі Українки, ще й не таке побачиш :)
І не забудь цю штуку взяти - http://pohuizm.there.ru/anti/ :) ;)

Перегляд дописуБогуслав (24.06.2009 12:48) писав:

а ти б хотіла щоб твій хлопець, чи чоловік це робив?
я вважаю мужик має багато важливіших і цікавіших справ ніж стовбичити по пів години перед зеркалом.

Ці важливі і цікаві справи я роблю потім)) Часу в мене вистачає..
  • 0

#127 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.06.2009 – 13:36

До речі, в мене є новина для усіх вас :)
Вчора ходив стригтися. Постригся в "йожика". Раніше волосся було багато(довжина була як в Рона в 4 частині Гаррі Поттера) і приходилося його кожного дня мити і довго розчесувати...Ну а зараз попшикав лаком, щоб чуб стояв і все =) Біля зеркала тепер я не більше 15 хв. :rolleyes: Алілуя.

Більше відрощувати не збираюся, бо в мене дуже гарний череп :) І взагалі, з "йожиком" виглядаю набагато краще)))
  • 0

#128 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 15:13

йожик, ти тепер файний)
  • 0

#129 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.06.2009 – 15:52

О, йожик і волосся лаком...хмм..не знаю...мо то не гомосексуаліст, а трансвестит?
  • 0

#130 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2009 – 16:00

Перегляд дописуСмачно (26.06.2009 14:36) писав:

Постригся в "йожика".
:happy1:

в мене дуже гарний череп :itshe:

Ну а зараз попшикав лаком, щоб чуб стояв і все =) Біля зеркала тепер я не більше 15 хв. :rolleyes: Алілуя.

1. Любуєшся 15 хв йожиком?
2.Нашо його лаком пшикати? Нашо, шоб стояв дибки? А ти потім дивуєшся, шо дурні запитання задають...
  • 0

#131 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:27

До речі, в мене є новина для усіх вас :happy1:
Вчора ходив стригтися. Постригся в "йожика". Раніше волосся було багато(довжина була як в Рона в 4 частині Гаррі Поттера) і приходилося його кожного дня мити і довго розчесувати...Ну а зараз попшикав лаком, щоб чуб стояв і все =) Біля зеркала тепер я не більше 15 хв. :itshe: Алілуя.

Більше відрощувати не збираюся, бо в мене дуже гарний череп :rolleyes: І взагалі, з "йожиком" виглядаю набагато краще)))
Шановний Смачно,розкажу тобі одну бувальщину...
Коли я вчилася в своєму універі, на другому курсі, прибігає в аудиторію захекана однокурсниця і волає:"Дівчааата, там такиииий хлопець на першому курсі, мадеееель капєєєц....волосся довге, блискуче, з борідкою, вже 4 курс на нього ходив дивитися, ходімо і ми." Вийшли ми на коридор, поаценяли хлопця і в один голос сказали - пряма дорога йому в ...шоу-бізнес...І став з нього відомий співак Віталік Казловскій.
Мораль:якшо ти любиш гарні зачіски і спреї для волосся, якшо дівчата глямурно зітхають на твої появи десь, висновок, якшо ти канєшна не гомосексуаліст, то йди в артисти...Там люблять мазькати волосся і ловити ультрафіолєт в солярії;)
  • 0

#132 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:34

Перегляд дописуСмачно (26.06.2009 13:40) писав:

:itshe: Я ще раз повторюю, що тональним кремом не користуюся... І якщо буде фінгал, то нічим я його не буду замазувати. Сам загоїться.
В мене немає таких нігтів, які б могли поламатися. І лаком блін я теж не користуюся.
Що ж ви перед дзеркалом робите? Вугрі давите?..
  • 0

#133 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:45

Перегляд дописуzav (26.06.2009 19:34) писав:

Що ж ви перед дзеркалом робите? Вугрі давите?..
то ж він пояснив - черепом милується. )

Перегляд дописувеснянка (26.06.2009 18:27) писав:

Коли я вчилася в своєму універі, на другому курсі, прибігає в аудиторію захекана однокурсниця і волає:"Дівчааата, там такиииий хлопець на першому курсі, мадеееель капєєєц....волосся довге, блискуче, з борідкою, вже 4 курс на нього ходив дивитися, ходімо і ми." Вийшли ми на коридор, поаценяли хлопця і в один голос сказали - пряма дорога йому в ...шоу-бізнес...І став з нього відомий співак Віталік Казловскій.
Мораль:якшо ти любиш гарні зачіски і спреї для волосся, якшо дівчата глямурно зітхають на твої появи десь, висновок, якшо ти канєшна не гомосексуаліст, то йди в артисти...Там люблять мазькати волосся і ловити ультрафіолєт в солярії:itshe:

нє, ну якщо іти в шоубізнес, то тут без голубизни вже нікуди. то Ви, пане Смачно визначіться: або кар’єра попсюка, або бути нормальним пацаном.
  • 0

#134 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:36

Перегляд дописуЛастiвочка (26.06.2009 16:52) писав:

О, йожик і волосся лаком...хмм..не знаю...мо то не гомосексуаліст, а трансвестит?

я також волосся лаком, і шо з того?
  • 0

#135 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:44

Перегляд дописуbegemot (26.06.2009 22:36) писав:

Дуже підозріло, насправді, бугога!
  • 0

#136 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:48

Перегляд дописуbegemot (26.06.2009 22:36) писав:

А шампунєм не пробував? :itshe:
  • 0

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.06.2009 – 11:21

Перегляд дописувеснянка (26.06.2009 18:27) писав:

Мораль:якшо ти любиш гарні зачіски і спреї для волосся, якшо дівчата глямурно зітхають на твої появи десь, висновок, якшо ти канєшна не гомосексуаліст, то йди в артисти...Там люблять мазькати волосся і ловити ультрафіолєт в солярії:itshe:
егеж. і будеш співати про горько-сладкую сєкса капєльку.
  • 0

#138 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 13.07.2009 – 19:09

НІ!!!
  • 0

#139 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 22:01

Флуд та офтоп видалені. Надалі маю до всіх прохання дотримуватися теми.

По темі : я думаю, якщо людина й справді є гомосексуалістом, і навіть якщо людина це відкрито показує своєю зовнішністю чи поведінкою (але, скажімо, не агітує за свій стиль життя), то це не є приводом, щоб підходити до такої людини і в лоба питатися "чи ти є гомосексуалістом?". Якщо, звісно, ви - людина не зацікавлена...ґґґ
  • 0

#140 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.07.2009 – 23:49

- користуюся гігієнічною помадою(взимку), щоб губи не були як пемза,

Я брата ледве не силою змусила нею користуватись. Мені страшно було дивитись на рани на губах! Це нормально!

- проводжу зранку біля дзеркала хвилин тридцять,

"Нарцис" ти а не гей)))))))))))))))))))))))))))))

- в гардеробі є декілька розових рубашок та футболок,

То й що? Якщо річ дійсно стильна кульна моднява то яка на фік різниця якого вона кольору?

- пиляю пилочкою нігті,

А в мене страшні нігті! Обрізані аж під шкіру, та ше й задирками...То це я типу справжній мужик?

- коли розмовляю активно жестикулюю,

Виходить всі іспанці - гомики...От воно що...

- дивлюся серіал "Відчайдушні домогосподарки",
Кіношні вподобання не ознака гомосексуалізму....

- не люблю пива, чіпсів та горілки,

А яке відношення це їдло та пійло має до геїв? о_О

- відвідую солярій
- я користуюся всякими скрабами, тоніками для лиця, щоб пика не блистіла як в кота яйця і прищів не було,

Слідкувати за тим як ти виглядаєш - це не гомосексуалізм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних