Перейти до вмісту

Ліга Європи

Повідомлень в темі: 57

#41 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.08.2009 – 12:21

Перегляд дописуРусский Медведь (31.08.2009 12:12) писав:

все дуже просто
Приклад Динамо
років n тому був у нас такі классні гравці як Гавранчіч,Леко,Верпаковскіс,Рінкон,Ващук та інші
Але президент Суркіс сказав що нікого продавати не буде. через сезон кожне з цих гравців став грати гірше.стали менше платити? ні.
просто футболісти як і будь які інші спортсмени амбітні люди. Вони хочуть вигравати титули,хочуть визнання,хочуть насолоджуватися грою.
Ось той же Матузалем який побіг з Шахтера у Сарагосу. ви думаете Ахметов йому мало платив? ні. просто Мату заробив достатньо грошей і захотів грати у футбол.справжній футбол.кожен тиждень. а не 5 разів на сезон + еврокубки.не в убогому чемпіонаті України з порожніми стадіонами і повною відсутністю зацікавленості зі сторони вболівальників,а в чемпіонаті де можна рости і де кожен тур твій суперник прагне обіграти тебе у присутності заповненого стадіону.
Невже той же Папа чи Жажа не можуть грати в більш престижному клубі? Звичайно можуть.Але якщо вони будуть грати далі в одному клубі в одному чемпіонаті то вони деградують як гравці. А на їх місце за виручені за них гроші можна купити гравців яких ще ніхто не знає,але які можут грати не гірше,а то і краще лідерів нинішнього Металісту.
то звичайно все правильно... але треба піднімати наш чемпіонат до рівня де "кожен тур твій суперник прагне обіграти тебе у присутності заповненого стадіону"... це довгий процес але все можливий - от як на прикладі чемпіонату Росії. Так що наші клуби на правильному шляху.
  • 0

#42 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 31.08.2009 – 12:32

Перегляд дописуФабрегас (31.08.2009 13:21) писав:

то звичайно все правильно... але треба піднімати наш чемпіонат до рівня де "кожен тур твій суперник прагне обіграти тебе у присутності заповненого стадіону"... це довгий процес але все можливий - от як на прикладі чемпіонату Росії. Так що наші клуби на правильному шляху.
якщо наші президенти клубів навчатся правильно вести трансферну діяльність то до України будуть їздити легіонери з задоволенням. бо вони будуть знати що якщо ти хорошо граєш тебе продадуть у більш классну команд і вони будуть зацікавленні битися.
що стосується Россійської Ліги то я тут би скзаав наступне. В них більшість клубів мають гроші.Причому фінансують команди фактично губернатори країв.Томь,Химки,Сатурн,Рубин...
У нас фінансування йде за рахунок одного мецената.Тобто і у них і у нас клуби збиткові то бишь не професійні. з Россії треба брати приклад як показувати чемпіонат,а от стосовно організації я б брав би приклад з Шотландії. Ви будете здивовані але по проценту заповнюваності стадіонів шотландська ліга перша в світі.Так там є як у нас два гранда і більше нічого.Але там все робиться задля уболівальників.І команди теж грають заради них.
тому щоб зробити привабливий чемпіонат можна треба щоб вболівальники ходили на футбол а не на суперника а гравці грали заради них.ось коли ці дві прямі пересекуться у нас буде классний чемпіонат. Що для цього треба? Маркетинг.І фактично більше нічого.
Якщо наші клуби навчаться зароблювати гроші то у нас не будуть зникати команди з футбольної карти.
  • 0

#43 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 12:34

в англії і шотландії футбол в крові... а в нас... домаю від цього теж залежить
  • 0

#44 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 13:01

Перегляд дописуФабрегас (31.08.2009 13:34) писав:

в англії і шотландії футбол в крові... а в нас... домаю від цього теж залежить
В СССР на матчах Динамо був повний стадіон.Республіканський.100 тисяч місць. На матчах Днепра,Шахтера теж.
Я можу сказати так.Якщо людина прийшовши на стадіон бачить що в неї стілець чистий,недалеко розташований туалет,недалеко розташована точка придбання напоїв, їжі і.т.д то вона прийде ще раз.і ще.і ще. А грати за повного стадіону це найперша мрія кожного футболіста.
але ніхто такі "дрібниці" не обращає увагу.А зря. в футболі дрібниць не буває. те що в нас футбол збитковий кажуть всі.це правда. кажуть що він не може приносити прибуток і ніколи в нашій країні він не буде прибутковим а якщо і буде то нескоро. це неправда. В цій же Россії після того як почали щось робити для підйому якості турніру відвідуваність матчів піднялась у два рази.За рік.
в 2004 Крилья Советов був нагороджений УЕФА як клуб на всі домашні матчі якого в 2004 році були аншлаги.
поки наші владельци клубів не зрозуміють що підхід "вболівальник для футболу" не вірний нічого з цього чемпіонату доброго не буде.В Європі да і тій же Россіій(переважно) діє інший підхід "футбол для вболівальника".тому й чемпіонат виріс буквально за пару років.Виріс грою,але організації ще так собі.
  • 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 13:07

Перегляд дописуРусский Медведь (31.08.2009 14:01) писав:

В СССР на матчах Динамо був повний стадіон.Республіканський.100 тисяч місць. На матчах Днепра,Шахтера теж.
Я можу сказати так.Якщо людина прийшовши на стадіон бачить що в неї стілець чистий,недалеко розташований туалет,недалеко розташована точка придбання напоїв, їжі і.т.д то вона прийде ще раз.і ще.і ще.
А що тоді в СССР було це все перелічене? Я думаю тоді було так що футболісти грали за своє місто за свій край... галичани, грузини, москвичі... бились за престиж міста краю, клубу.. і люди ішли дивились.. а зараз - Динамо - негри, бразильці... тому і зараз ДК хватає стадіону на 16000 щоб вмістити всіх бажаючих
  • 0

#46 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 13:28

Перегляд дописуФабрегас (31.08.2009 14:07) писав:

А що тоді в СССР було це все перелічене? Я думаю тоді було так що футболісти грали за своє місто за свій край... галичани, грузини, москвичі... бились за престиж міста краю, клубу.. і люди ішли дивились.. а зараз - Динамо - негри, бразильці... тому і зараз ДК хватає стадіону на 16000 щоб вмістити всіх бажаючих
в часи СССР у більшості клубів Европи грали "свої".Я мав на увазі наступне. тоді по словам очевидців похід на стадіон був "святом". Ось цю "атмосферу" треба повернути на українські арени.Ось і все. а те що у нас "грають негри,бразильі і.т.д" це лірика.В футболі зараз такий час що без легіонерів нікуди.Зараз лише у бильбаоському Атлетіку грають одні баски.І де той Атлетік?
Можливо років через 20 у командах будуть грати лише свої.
А що до Динамо то я думаю що і стадіона в 9 тисяч вистачало б. Ви пам"ятаєте коли на "Динамо" в останне був аншлаг на чемпіонаті? Я ні.

до речі про Лігу Европа.Я просто божеволію від такої кількості матчів 17 числа
24 матчі!при чому є такі классні прям не знаєщ що дивитись.
  • 0

#47 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 13:32

Перегляд дописуРусский Медведь (31.08.2009 14:28) писав:

в часи СССР у більшості клубів Европи грали "свої".
може в цьому і проблема?
от колись матч Динамо - Спартак... повний Олімпійський... 11 киян проти 11 москалів... і вся Україна дивиться... Хоче щоб наші москалів порвали на куски. А зараз бразильці проти бразильців...
  • 0

#48 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 14:03

Перегляд дописуФабрегас (31.08.2009 14:32) писав:

може в цьому і проблема?
от колись матч Динамо - Спартак... повний Олімпійський... 11 киян проти 11 москалів... і вся Україна дивиться... Хоче щоб наші москалів порвали на куски. А зараз бразильці проти бразильців...
клуби все ж таки не збірні.я не думаю що причина у легіонерах.
  • 0

#49 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 17.09.2009 – 23:41

Хороший почин! :)
група J
Брюгге - Шахтар 1:4
Партизан - Тулуза 2:3

• 0

#50 kpripper

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 21:21

Ви бачили як Шахтар порвав Партизан?
молодці!!!
  • 0

#51 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 01.10.2009 – 23:22

бачив <_<
ШАХТАР ЧЕМПІОН ! ! ! ! ! :lol:
  • 0

#52 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 23:24

Браво! Партизанів переконливо поклали на лопатки <_<
  • 0

#53 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 11:13

Шахтеру дісталась така группа в який не виграш всіх матчів можна назвати невдачею.той Партизан зараз не набагато сильніший ніж аутсайдери чемпіонату України.
цікавіше буде весною коли Шахтер буде грати з командами свого рівня.
  • 0

#54 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 18:32

Якби шахтарі почали не з впевнених перемог - ти б так не висловлювався :)
  • 0

#55 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 12:55

Перегляд дописуkatapulta (2.10.2009 19:32) писав:

Якби шахтарі почали не з впевнених перемог - ти б так не висловлювався :)
назви мені хоча б одну пристойну команду в цій групі.
Тулуза середняк чемпіонату Франції
Брюгге далеко не той що був років 5 назад
Партизан команда рівня аутсайдерів чемпіонату України.
Дві останні команди слабші навіть за Тімішоару.Про що тут можна говорити крім першого місця?
  • 0

#56 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 06.10.2009 – 11:34

Русский Медведь
То чия вина втому що Шахта потрапила в таку групу?
  • 0

#57 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 06.10.2009 – 13:19

воля жеребу)
досить непогано для Шахтаря
вихід з групи з першого місця ! ! ! ! :happytwo:
  • 0

#58 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 18:47

Перегляд дописуSiGrey (6.10.2009 12:34) писав:

Русский Медведь
То чия вина втому що Шахта потрапила в таку групу?
я нікого не виню.
я просто констатую факт.
який факт?.А ось такий.
За такими амбіціями,складом і статусом Шахтер повинен займати перше місце в группі не собливо напружуючись.
Головні матчі в цбому турнірі будуть весною,а не зараз.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних