Перейти до вмісту

Сльози

Повідомлень в темі: 126

Опитування: Сльози (75 користувачів проголосувало)

Чи плачите Ви?

1. ні. вважаю це ознакою слабкості (14 голосів [18.67%])

Процент голосів: 18.67%

2. плачу, але дуже рідко і то насамоті (25 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. часто плачу. не люблю стримувати власні емоції (6 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

4. плачу виключно "за компанію", коли дивлюсь фільм чи коли хтось плаче (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. просто плачу. коли хочеться (30 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 27.06.2009 – 10:09

Перегляд дописуЛастiвочка (25.06.2009 09:38) писав:

я плакса...
Ану перестаньте тут нюні розводити! "водопад" не вирішує ніяких питань.

плачу від щастя,
радіти треба і дарувати радість іншим, а не плакати...

плачу дивлячись цікавий фільм,
це всього лише фільм, не потрібно плакати, краще щось смачненьке приготувати...

плачу від безсилля
Треба постійно тренуватися і займатися йогою і медитацією, тоді фізичні і духовні сили а також емоційний стан швидко відновлюється, тут сльози ні до чого...

і образи...
Треба відімстити або пробачити (краще, звичайно - відімстити :itshe: ), тут плакати не треба.
  • 0

#62 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.06.2009 – 10:19

Miguel
це називається знаєш як? ви витерли мені сльози своїм широким рукавом:itshe:
Все вірно, що ти написав, але це певно народжуються такими мрійниками, романтиками і емоційними особинами
  • 0

#63 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 10:35

Перегляд дописуЛастiвочка (27.06.2009 11:19) писав:

Miguel
це називається знаєш як? ви витерли мені сльози своїм широким рукавом:itshe:
Все вірно, що ти написав, але це певно народжуються такими мрійниками, романтиками і емоційними особинами
Можливо і народжуються, але потім підростають і розуміють що сльози і ще деякі емоції не притаманні чоловікам. Мій знайомий сказав "ти, перш за все, чоловік, а вже потім - людина"... Емоції - в кулачок. Холодний розум - кермує))) (моя особиста точка зору)
  • 0

#64 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.06.2009 – 10:38

Перегляд дописуMiguel (27.06.2009 11:35) писав:

Можливо і народжуються, але потім підростають і розуміють що сльози і ще деякі емоції не притаманні чоловікам. Мій знайомий сказав "ти, перш за все, чоловік, а вже потім - людина"... Емоції - в кулачок. Холодний розум - кермує))) (моя особиста точка зору)
во-во..лише точка зору...ми не роботи, не залежно від статі...Усім притаманні почуття жалю,горя і відчаю..І сльози в такий час дають певне полегшення...Виплакався,стало легше, очистив думки і дієш далі.
  • 0

#65 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.06.2009 – 10:49

Можливо і народжуються, але потім підростають і розуміють що сльози і ще деякі емоції не притаманні чоловікам
Здається,що Ластівочка не чоловік,тож їй треба якусь інакшу пораду :rolleyes:

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 11:38) писав:

ми не роботи, не залежно від статі Усім притаманні почуття жалю,горя і відчаю..І сльози в такий час дають певне полегшення...Виплакався,стало легше, очистив думки і дієш далі.
Але якось вже так прийнято,що чоловікам не личить плакати :itshe:
  • 0

#66 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 10:50

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 11:38) писав:

во-во..лише точка зору...ми не роботи, не залежно від статі...Усім притаманні почуття жалю,горя і відчаю..І сльози в такий час дають певне полегшення...Виплакався,стало легше, очистив думки і дієш далі.
Усім притаманні почуття, але треба вміти їх контролювати, ми ж вчимося контролювати страх, біль, агресію... то чому б нам не контролювати відчай, сум, жаль... адже виявлення тих почуттів до нічого доброго не доводить... Сльози не дають полегшення, вони просто помякшують, роблять повільним і сповільнюють психо-соматичні реакції. Тобто замість того щоб плакати краще декілька разів глибоко вдихнути і видихнути з закритими очами, і діяти.

Перегляд дописуSaske (27.06.2009 11:40) писав:

Здається,що Ластівочка не чоловік,тож їй треба якусь інакшу пораду :itshe:
Ластівочка, в профілі, посилено приховує свою стать, так що з тим чоловік вона чи жінка, можна ще посперичатися... (жарт)
Коли людина плаче, то їй не потрібні поради "не плач - все буде добре... забудь... ", ії потрібна підтримка "Чим я можу тобі допомогти? Давай зробимо так..."
  • 0

#67 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 10:58

Перегляд дописуMiguel (27.06.2009 11:50) писав:

Усім притаманні почуття, але треба вміти їх контролювати, ми ж вчимося контролювати страх, біль, агресію... то чому б нам не контролювати відчай, сум, жаль... адже виявлення тих почуттів до нічого доброго не доводить... Сльози не дають полегшення, вони просто помякшують, роблять повільним і сповільнюють психо-соматичні реакції. Тобто замість того щоб плакати краще декілька разів глибоко вдихнути і видихнути з закритими очами, і діяти.

оо, залежно кому...буваэ просто вдихнути і видихнути замало..а сьози..вони дійсно дають полегшення..мій знайомий, а його сопляком далеко не назвеш, іноді радить: важко - виплачся, легше стане. І так воно дйсно є..Думаю гірше - це коли дійсно не можеш заплакати, навіть коли хочеш..
  • 0

#68 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 11:11

Перегляд дописуKassandra (27.06.2009 11:58) писав:

мій знайомий, а його сопляком далеко не назвеш, іноді радить: важко - виплачся, легше стане. І так воно дйсно є..Думаю гірше - це коли дійсно не можеш заплакати, навіть коли хочеш..
І що твій знайомий якого не назвеш сопляком часто плаче?Чи може це він просто тобі такі поради роздає? :itshe:
  • 0

#69 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 11:25

Перегляд дописуSaske (27.06.2009 12:11) писав:

І що твій знайомий якого не назвеш сопляком часто плаче?Чи може це він просто тобі такі поради роздає? :itshe:
плакав, але рідко...І зараз іноді як хоче - то не може...
  • 0

#70 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.06.2009 – 14:50

Перегляд дописуMiguel (27.06.2009 11:50) писав:

Не знаю і не сперечаюсь навіть..Не вмію жити на половину...плачу від душі, кохаю щиро, радію і беру від життя усе, що можу, в улюбленій справі викладаюсь уся, відчуваю серцем....хоч ти мені Мігелю й казав не раз, що серце це всього лише м"яз, а в мене якось інакше усе...Тому і плачу з радості і з від образи чи болю, і не соромлюсь про це сказати...Це не означає, що я царівна-плакса і ніс у мене постійно червоний і простирадло в кишені...це не означає, що я не сильна людина...багато випробувань було в житті....тому признатись, що плачу - не соромно
  • 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.06.2009 – 18:13

Перегляд дописуSensssorika (27.06.2009 09:57) писав:

ну..може комусь і подобаються сльози,але мене вони дратують лише. досить з мене моїх вічно зарьованих подруг,яких МЕНІ доводиться заспокоювати..)
І я маю зарьованих подруг, вірніше мала. І мене дратували їх сльози на пустому, як мені тоді здавалось, місці. Та коли сама опинилась в схожій ситуації, то куди ж вони могли подітись, як не вислухати мене. Мабуть в цьому теж є жіноча солідарність.

Перегляд дописуMiguel (27.06.2009 11:00) писав:

Смерть близької людини - не причина плакати. Треба подумати як допомогти родині тієї людини, може треба якісь справи завершити, і всерівно треба тримати себе в руках. Треба виказати свою підтримку і співчуття, а не соплі жувати.
Ми плачемо не за людиною, а за собою, за тим, як ми далі житимемо без цієї людини. Сумно втрачати...

Це зовні така людина здається сильною. Насправді ж емоції, що задушуються всередині нас, рушать нашу гармонію, з"їдають нас.
Жінки плачуть. Так. Частіше плачуть, аніж чоловіки. Зате наскільки жінки морально сильніші особи!
  • 0

#72 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.06.2009 – 02:38

Перегляд дописуОлеська (27.06.2009 19:13) писав:

Жінки плачуть. Так. Частіше плачуть, аніж чоловіки. Зате наскільки жінки морально сильніші особи!
ні, морально амбівалентніші
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.06.2009 – 10:50

Перегляд дописуОлеська (27.06.2009 18:13) писав:

І я маю зарьованих подруг, вірніше мала. І мене дратували їх сльози на пустому, як мені тоді здавалось, місці. Та коли сама опинилась в схожій ситуації, то куди ж вони могли подітись, як не вислухати мене. Мабуть в цьому теж є жіноча солідарність.
Так я завжди вислуховую їх. Але! Сама ніколи б їм слізьми не жалілася. Я і так не звикла ділитися своїми проблемами. а щоб ще й плакати..ну то мені певно шо руку треба відрізати,шоб я на людях плакати почала. і то- від больового шоку. Нехай мене ввжають черствою і грубою,але краще мені такий образ,ніж зарьованої дури. Циніки теж плачуть. не обов"язково слізьми...
  • 0

#74 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.06.2009 – 12:24

Перегляд дописуSensssorika (29.06.2009 11:50) писав:

Так я завжди вислуховую їх. Але! Сама ніколи б їм слізьми не жалілася. Я і так не звикла ділитися своїми проблемами. а щоб ще й плакати..ну то мені певно шо руку треба відрізати,шоб я на людях плакати почала. і то- від больового шоку. Нехай мене ввжають черствою і грубою,але краще мені такий образ,ніж зарьованої дури. Циніки теж плачуть. не обов"язково слізьми...
Ніколи не кажи ніколи. На "ніколи" має право хіба що людина, яка помирає. Життя таке непередбачуване...
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.06.2009 – 13:28

Перегляд дописуОлеська (30.06.2009 13:24) писав:

Ніколи не кажи ніколи. На "ніколи" має право хіба що людина, яка помирає. Життя таке непередбачуване...
всі ми помираємо. Деякі вже мертві,незважаючи на те шо тіло досі функціонує.

Всі помічають,що я виділяюся серед інших людей,декому здаюся дивною і т.д. Так от я декілька років займаюся всякими там духовними східними практиками. Взяла з них дещо корисне для себе- НІКОЛИ не плакати. Може тому я й здаюся на перший погляд черствою і грубою. нехай так,зате мені приємно шо я не рюмса.

Оці "ридання"...нє,я вже здається просто на таке не здатна. Смерть близької людини,безсумнівно,горе. Але не кожен день в нас хтось близький помирає. а плачемо ми чомусь занадто часто. Якшо брати просто сльози- то так. І в мене таке буває. Три сльозинки- максимум. Від розчулення чи фізичного болю,наприклад. І то- рідко і миттєво. Шось типу "вдарити молотком по пальцях")
  • 0

#76 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.07.2009 – 18:55

Ну я плачу часто ...взагалі я дуже емоційна людина і мені важко стриматись...хоча я і дуже стараюсь) :happy1:
  • 0

#77 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 12:44

Плачу не дуже часто та зазвичай наодинці. І не в тому справа, що намагаюся підтримати образ сильної людини, бо сильні не плачуть (це стереотип, як на мене), а тому, що коли ти плачеш, то цим ставиш у незручне становище інших людей, які не знають, що з тим робити - чи то тебе пожаліти, чи втішати, чи що... Сама часто розгублююсь, коли бачу людину, яка плаче. Тому для мене краще все-таки плакати на самоті. А плакати треба. Іноді буває таке, що коли довго не плачу, можу раптом розревітися від якоїсь дурниці - то означає, що в душі вже багато всього нагромадилося, і треба це просто "вилити".
  • 0

#78 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.02.2010 – 09:21

Перегляд дописуKassandra (19.06.2009 14:38) писав:

а я плачу..останнім часом доволі часто..нервуюся забагато і легко можу вийти з себе...але сліз я своїх не соромлюся. Це прояв моїх емоцій, чому я повинна їх соромитися? Хочу - плачу, хочу - не плачу. Я сильна людина, але сльози - не ознака слабкості.

Не знаю що таке правдивий плач...коли на днях Ющ згадав життя при Союзі а тоді свою ностальгію завершив закликом...а тепер можете кидати в мене каміння сльзи чомусь покотилися самі по собі...а на душі стало легше
від того що деколи люди можуть бути щирими...А щодо слабкості...в горах слабкі не виживають...
  • 0

#79 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 17.02.2010 – 16:35

ну це залежно від ситуації((от ми дівчета любим поревіти як там якись момент чутливий до сліз,не бачу ніц поганого,,,але от так в якісь важкій ситуації зразу впадати в паніку і плакати,,то вибачте слабкість страшна,.треба себе контролювати
  • 0

#80 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2010 – 20:19

коли забанили йуста - я не соромилася своїх гірких сліз і плакала всю ніч.
думаю, багато хто мене зрозуміє...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних