Перейти до вмісту

Сльози

Повідомлень в темі: 126

Опитування: Сльози (75 користувачів проголосувало)

Чи плачите Ви?

1. ні. вважаю це ознакою слабкості (14 голосів [18.67%])

Процент голосів: 18.67%

2. плачу, але дуже рідко і то насамоті (25 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. часто плачу. не люблю стримувати власні емоції (6 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

4. плачу виключно "за компанію", коли дивлюсь фільм чи коли хтось плаче (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. просто плачу. коли хочеться (30 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 20.06.2009 – 16:20

а я більше нічого і не хочу.
  • 0

#42 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.06.2009 – 17:28

та всі ми плечемо.. навіть з плачем на світ приходимо ;)

корисно воно ... плачу під час сумного або дуже романтичного фільму... плачу від радості... плачу коли з'їм велику смішинку :D... плачу коли надовго прощаюсь... плачу коли не можу втамувати біль ;)

то завжди у фільмах про роботів головний герой каже роботу "хехе, а ти не вмієш плакати" :) ... і шось таки в тому є... сльози дійсно явний доказ того, шо ми ми не черстві, хочемо тепла, ласки і любові :)
  • 0

#43 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.06.2009 – 07:16

Перегляд дописуMiguel (20.06.2009 11:24) писав:

Що ж тут нормального? Стресова ситуація це екзамен для чоловіка. Він повинен проявити себе холоднокровним і виваженим, він повинен тверезо оцінити ситуацію і знайти оптимальні шляхи виходу з неї, а не нюні розпускати. То вже не чоловік буде, а дитина соплива.
Ага.. "не плач, козак, отаманом будеш!". Стресова ситуація екзамен як для жінки, так і для чоловіка. Я не говорю про сльози чоловіка в ситуації, коли треба бігом діяти, а він розплакався. Є ситуації в житті кожної людини, коли, наприклад, вже є якийсь факт чи подія, коли неможеш нічого вдіяти... Це як приклад..

Перегляд дописуКрихітка (20.06.2009 13:28) писав:

Знайомо,але я коли сильно розстроєна,нервова чи просто злюсь починаю готувати щось)
А я починаю прибирати чи прати...

Перегляд дописуAmili (20.06.2009 13:33) писав:

Нє, готувати тоді принципово не хочу. В мене в голові такий "таракан" живе, що в поганому настрої готувати не можна. Бо то є своєрідний ритуал, це йде передача енергетики тої людини, що готує. Відповідно в поганому настрої негативна енергетика переходить в ту їжу, яку готують.
Що є, то є... Одного разу зла на чоловіка готувала вечерю, подала, як звично, ніби все добре, їсти він не міг... "стало комком в горлі"...
  • 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 23.06.2009 – 01:46

Перегляд дописуjakobz (19.06.2009 11:50) писав:

Я емо, плачу завжди :rolleyes:

я плакав читаючи цю тему :prapor3:
  • 0

#45 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.06.2009 – 06:45

Перегляд дописуВакуОлька (21.06.2009 08:16) писав:

Ага.. "не плач, козак, отаманом будеш!". Стресова ситуація екзамен як для жінки, так і для чоловіка. Я не говорю про сльози чоловіка в ситуації, коли треба бігом діяти, а він розплакався. Є ситуації в житті кожної людини, коли, наприклад, вже є якийсь факт чи подія, коли неможеш нічого вдіяти... Це як приклад..
Наприклад.
  • 0

#46 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.06.2009 – 07:55

Перегляд дописуMiguel (25.06.2009 07:45) писав:

Наприклад.
як приклад: коли йде у вічність дуже близька і дорога людина. і не обов"язково сльози на публіку...сльози та й сльози...
  • 0

#47 night

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 08:15

Стараюсь не плакати. Адже сльозами горю не поможеш. А як результат червоні очі, спустошеність і потім соромно за прояв емоцій і слабкості навіть перед собою.Я згідна що для багатьох людей поплакати це душевна розрядка ситуації. Але чому не згадати щось примне і не посміхнутись, чи зайнятись улюбленою справою..це ж також розрядка
  • 0

#48 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.06.2009 – 08:23

Перегляд дописуЛастiвочка (25.06.2009 07:55) писав:

як приклад: коли йде у вічність дуже близька і дорога людина. і не обов"язково сльози на публіку...сльози та й сльози...
"сльози на публіку"-згадались щирі українські похорони..де кожен старається якнайщиріше поплакати на камеру,особливо коли знає що його знімають. Типу всі просто скорбять а я убитий горем..терпіти таке не можу
  • 0

#49 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 08:38

я плакса...плачу від щастя, плачу дивлячись цікавий фільм, плачу від безсилля і образи...
  • 0

#50 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.06.2009 – 10:15

Перегляд дописуMiguel (25.06.2009 07:45) писав:

Наприклад.
Наприклад, народження довгоочіковано і біжаної дитини.. Наприклад, в час чієїсь операції, коли сам не можеш нічого зробити... Наприклад, коли напруження доходило до межі і нарешті все сталось...

Та нормальна це реакція - сльози мужчини.. Нормальна...
  • 0

#51 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 25.06.2009 – 11:55

Плачу, коли дивлюся мелодрами всякі...Але так *не помітно*. Наприклад, з кіном "Джуно" не помітно не вийшло :rolleyes: )))
Ну і ще плачу, коли стається щось таке чому ти завадити не можеш ніяк, але хочеш. Наприклад, смерть близьких людей і т.т.
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2009 – 12:57

все одно. терпіти не можу чиїхось сліз. ладно б там ще від щастя.. але коли то від слабкості..нє... я ніколи не плачу на людях. я в принципі взагалі майже ніколи не плачу. і на інших дивитися не хочу.
  • 0

#53 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.06.2009 – 20:53

Перегляд дописуAmili (20.06.2009 10:00) писав:

комусь поплакати, то нічого не значить
Акторський натяк у кожного є :itshe:
  • 0

#54 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:38

Перегляд дописуSensssorika (25.06.2009 13:57) писав:

все одно. терпіти не можу чиїхось сліз. ладно б там ще від щастя.. але коли то від слабкості..нє... я ніколи не плачу на людях. я в принципі взагалі майже ніколи не плачу. і на інших дивитися не хочу.

хм, стійка людина.
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:46

Перегляд дописуSensssorika (25.06.2009 13:57) писав:

неправда. не вірю.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.06.2009 – 08:57

Перегляд дописуbegemot (26.06.2009 22:38) писав:

хм, стійка людина.
я б сказала "загартована". була одна ситуація в житті. катастрофічна ... якшо зважаючи на мій тоді вік- не знаю як я з розуму не зійшла. і тоді я не плакала. не було сліз. була лише огида до самої себе. з тих пір можу розплакатися лише побачивши кошеня з перебитою лапкою. а сама себе ніколи не жалію. нема чого.

Перегляд дописуЛастiвочка (26.06.2009 22:46) писав:

неправда. не вірю.
ну..може комусь і подобаються сльози,але мене вони дратують лише. досить з мене моїх вічно зарьованих подруг,яких МЕНІ доводиться заспокоювати..)
  • 0

#57 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 09:04

Перегляд дописуSensssorika (27.06.2009 09:57) писав:

я б сказала "загартована". була одна ситуація в житті. катастрофічна ... якшо зважаючи на мій тоді вік- не знаю як я з розуму не зійшла. і тоді я не плакала. не було сліз. була лише огида до самої себе. з тих пір можу розплакатися лише побачивши кошеня з перебитою лапкою. а сама себе ніколи не жалію. нема чого.

ну..може комусь і подобаються сльози,але мене вони дратують лише. досить з мене моїх вічно зарьованих подруг,яких МЕНІ доводиться заспокоювати..)
"не вірю" - мала на увазі, що не вірю, що не плачеш ніколи...навіть камінь іноді плаче...Але дай Бог, щоб і не плакала, або лише від щастя:itshe:. В мене сестра теж сильна особистість, плаче дуже рідко, але плаче...а я - повна протилежність..може тому і очі такі блакитні? :happy1: миються часто. Як на мене сльози - корисна річ...ото поплакала і все...і тре починати з початку:rolleyes:
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.06.2009 – 09:15

Перегляд дописуЛастiвочка (27.06.2009 10:04) писав:

"не вірю" - мала на увазі, що не вірю, що не плачеш ніколи...навіть камінь іноді плаче...Але дай Бог, щоб і не плакала, або лише від щастя:itshe:. В мене сестра теж сильна особистість, плаче дуже рідко, але плаче...а я - повна протилежність..може тому і очі такі блакитні? :happy1: миються часто. Як на мене сльози - корисна річ...ото поплакала і все...і тре починати з початку:rolleyes:
ну так я зауважила ситуації в яких і я можу плакати- від розчулення. від болі, особистої болі, я більше не плачу. навіть коли подруга сказала,шо помирає від раку грудей, а померла від того шо ..просто в неї зупинилося серце. - мені так ХОТІЛОСЯ плакати, а я не могла...надто це мене потрясло.
  • 0

#59 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.06.2009 – 10:00

Перегляд дописуЛастiвочка (25.06.2009 08:55) писав:

Смерть близької людини - не причина плакати. Треба подумати як допомогти родині тієї людини, може треба якісь справи завершити, і всерівно треба тримати себе в руках. Треба виказати свою підтримку і співчуття, а не соплі жувати.

Перегляд дописуnight (25.06.2009 09:15) писав:

Стараюсь не плакати. Адже сльозами горю не поможеш. А як результат червоні очі, спустошеність і потім соромно за прояв емоцій і слабкості навіть перед собою.
Плавильне, логічне мислення! Молодець.

Перегляд дописуКрихітка (25.06.2009 09:23) писав:

"сльози на публіку"-згадались щирі українські похорони..де кожен старається якнайщиріше поплакати на камеру,особливо коли знає що його знімають. Типу всі просто скорбять а я убитий горем..терпіти таке не можу
то точно...

Перегляд дописуВакуОлька (25.06.2009 11:15) писав:

Наприклад, народження довгоочіковано і біжаної дитини.. Наприклад, в час чієїсь операції, коли сам не можеш нічого зробити... Наприклад, коли напруження доходило до межі і нарешті все сталось...

Та нормальна це реакція - сльози мужчини.. Нормальна...
Не нормальна то реакція (моя, особиста точка зору).
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.06.2009 – 10:07

Перегляд дописуMiguel (27.06.2009 11:00) писав:

Смерть близької людини - не причина плакати. Треба подумати як допомогти родині тієї людини, може треба якісь справи завершити, і всерівно треба тримати себе в руках. Треба виказати свою підтримку і співчуття, а не соплі жувати.

ти не заплачеш, коли у тебе матір чи батько помре?

ех,ви..друга квадра..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних