Перейти до вмісту

Кращий бренд в сфері Мр3 плеєрів

Повідомлень в темі: 138

Опитування: mp3 (62 користувачів проголосувало)

Кращий

1. Apple (24 голосів [38.71%])

Процент голосів: 38.71%

2. Assistant (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Canyon (1 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

4. Cowon (5 голосів [8.06%])

Процент голосів: 8.06%

5. Creative (3 голосів [4.84%])

Процент голосів: 4.84%

6. Genius (0 голосів [0.00%])

7. iRiver (8 голосів [12.90%])

Процент голосів: 12.90%

8. LG (0 голосів [0.00%])

9. Ritmix (1 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

10. Samsung (3 голосів [4.84%])

11. SanDisk (0 голосів [0.00%])

12. Sony (6 голосів [9.68%])

Процент голосів: 9.68%

13. Transcend (8 голосів [12.90%])

Процент голосів: 12.90%

14. інший (3 голосів [4.84%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 07.08.2010 – 11:28

Перегляд дописуKinoManiak (7.08.2010 10:14) писав:

Копіпастити зручніше, якщо одну-дві папки. В iTunes можна зручно організувати всю свою музику по плейлістах і ними кидати на плеєр, комбінувати.
Якщо я вчора слухав щось важке, а сьогодні хочу щось полегше, то я б схарився сидіти, вибирати пісні по папках, щоб закинути саме те, що мені потрібно.

Ну наприклад: ти вибрав те що хотів і закинув через айтюнс, був в гостях і одному з твоїх друзів сподобалась музика яку ти слухаєш, він попросив щоб ти скинув йому на комп з мп3шки всю музику...і тут виявляється що без айтюнс нічого не вдасться. Тому айтюнс це великі обмеження, для мене.
  • 0

#122 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2010 – 00:56

Перегляд дописуSETone (7.08.2010 12:28) писав:

Ну наприклад: ти вибрав те що хотів і закинув через айтюнс, був в гостях і одному з твоїх друзів сподобалась музика яку ти слухаєш, він попросив щоб ти скинув йому на комп з мп3шки всю музику...і тут виявляється що без айтюнс нічого не вдасться. Тому айтюнс це великі обмеження, для мене.

За те девайс ніколи не лагає, працює відмінно, камера як для плеєра взагалі відмінна, а окремі пісні можна з інету скачати і альбоми теж так що це не проблема.
  • 0

#123 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 08.08.2010 – 02:10

Тільки Еппл! Мій рідненький айПодик нікому не віддам. Звичайно, довбана ця політика захисту авторських прав... Нема блютуза. І ще мінус: якщо він під Мак налаштований, то не використовується як флешка з Віндою =(
  • 0

#124 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.08.2010 – 10:31

Перегляд дописуNeorlandina (7.08.2010 11:27) писав:

1 тим, що без нього ніяк. тобто юзай айтюнс або вбийся (ну можна ризикнути і перепрошити) - це головна причина
Ніби це найбільша несправедливість у цьому житті)

3 недружність до юзерів. це вже зараз методом тику я намахалася за кілька років. конкретніше: синхронізація (шобля це означає?), є кнопочка "показати обкладинку" (нафіга?), "записати диск" (нафіга воно тут?) "дістати диск" (нафіга воно тут?) але немає еквалайзера (він звичайно ж є, але "десь там").
Ну це вже геть зовсім суб"єктивно.. Головне - все робиться за пару кліків: перетягнув і "синхронізував", і в результаті воно все вже розділене, посортоване і готове до прослуховування. "Itunes готує за вас". Американцям подобається.

4 убогі можливості конвертування - тільки в ААС, при тому, що формати далі мп3 йому незнайомі. ну ще якийсь свій там є.
А шо, є якісь оболонки з вбудованим "MegaConverter Ultimate"? І чим вам mp3 не подобається?

5 знову ж таки - лослесс формати йому не знайомі (крім якогось нікому невідомого свого)
То ви зайдіть на rutracker.org і поцікавтесь, скільки музики там є в цьому "нікому невідомому форматі" (Apple lossless, він же ALAC). Пошук видав мені 500 результатів - дозволений максимум результатів пошуку. А скільки їх там насправді - мабуть нікому невідомо.

6 айтюнс стор, який мені сто років не потрібен, а прибрати його з меню - зась! мені ще жоден з моїх програвачів не пропонував піти шось купити.
Так-так-так, ось саме тому Джобс заробляє мільярди - бо не соромиться вимагати з людей гроші <_<

7 відсутність комбінації клавіш для функції "додати теку" - дуже незручно, практично ніколи по файлах не додаю, тільки теками.
Мишкою ж зручніше, імхо.

9 загальна незручність всього вікна - мені непотрібні оті плейлисти зліва, можливість дивитися обкладиники. а з усім цим воно виходить дебеле, ледь не на весь екран.
то налаштуйте його під себе, наприклад, якось так:
Зображення

10 коли дерева були високими, а на компі у мене був юсб 1.0... айтюнс відмовлявся працювати поки йому не скачають апгрейд. а як інтернету вдома нема? шо робити?
Да, колись багато чого було..

загалом просто вбиває неможливість його змінити або замінити. нашо мені таке щастя?
А як же "Think different"?)

і загалом невийожується на відміну від пафосної продукції яблучників.
Але ж.. ви самі цим зараз і займаєтесь, принаймні звучить саме так.
  • 0

#125 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 12:45

Перегляд дописуРоланд (8.08.2010 11:31) писав:

пропоную перейти в тему про аудіо-програвачі. бо це вже такий офтоп виходить.
ви ж модєр, ви маєте вміти, от і перенесіть.
  • 0

#126 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 18:53

Хочу собі айпод брати. Чи є резон брати б/у-шний?
  • 0

#127 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 01:39

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.08.2010 19:53) писав:

Хочу собі айпод брати. Чи є резон брати б/у-шний?

Залежно який ти хочеш.
  • 0

#128 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 07:09

Перегляд дописуЯрий (9.08.2010 02:39) писав:

Залежно який ти хочеш.
ipod classic 160 gb
  • 0

#129 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 17:30

Як не дорожче 1700, то я би взяв..
  • 0

#130 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 18:30

ну якшо модер не хоче переносити офтоп, то значить так і має бути.

Цитата

яка чудова відмазка. зламаний палець, наприклад, теж не найбільша несправедливість в житті, але ж болить, хіба нє?

Цитата

Ну це вже геть зовсім суб"єктивно.. Головне - все робиться за пару кліків: перетягнув і "синхронізував", і в результаті воно все вже розділене, посортоване і готове до прослуховування. "Itunes готує за вас". Американцям подобається.

я трохи не те мала на увазі. от згадайте перший раз коли ви втикнули айпод до компа. з якого разу ви здогадалися натиснути кнопочку "синхронізувати" щоби залити на нього музику? розібратися без вказівок самому вперше доволі складно.

Цитата

А шо, є якісь оболонки з вбудованим "MegaConverter Ultimate"? І чим вам mp3 не подобається?
мп3 це ок, але приблизно 30% моєї музичної колекції не в мп3. і шо робити? все конвертувати? шукати ці записи в мп3? чи поставити прогу, що читає ці решту форматів?

Цитата

То ви зайдіть на rutracker.org і поцікавтесь, скільки музики там є в цьому "нікому невідомому форматі" (Apple lossless, він же ALAC). Пошук видав мені 500 результатів - дозволений максимум результатів пошуку. А скільки їх там насправді - мабуть нікому невідомо.
У флаку чи апе всеодно більше.

Цитата

Мишкою ж зручніше, імхо.

тотал командером зручніше))) тим більше шо на ноуті я мишкою не користуюся - тачпад та курсори.

Цитата

то налаштуйте його під себе, наприклад, якось так:
Зображення
ем. практично нічим не відрізняється від вигляду мого віконця з айтюнсом. купа вільного місця та непотрібних штук (лайбрарі ота, хоча б), а того, чого хотілося б - нема (еквалайзер)

Цитата

А як же "Think different"?)

different це відносно кого/чого? цей слоган не змушує мене почуватися особливою((( а мав би.

Цитата

Але ж.. ви самі цим зараз і займаєтесь, принаймні звучить саме так.
то ж я.... а то продукція. вловлюєте різницю?
  • 0

#131 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 19:38

Перегляд дописуNeorlandina (9.08.2010 18:30) писав:

ну якшо модер не хоче переносити офтоп, то значить так і має бути.
модер на канікулах, а суперам мабуть ліньки..

яка чудова відмазка. зламаний палець, наприклад, теж не найбільша несправедливість в житті, але ж болить, хіба нє?
добре, а що тут такого? чи Епл - єдині на світі, хто зобов"язує використовувати своє ПЗ зі своїми продуктами? мені от яник теж не подобається, але я згоден із цим миритись, якщо в результаті, я отримаю якісь дивіденди

я трохи не те мала на увазі. от згадайте перший раз коли ви втикнули айпод до компа. з якого разу ви здогадалися натиснути кнопочку "синхронізувати" щоби залити на нього музику? розібратися без вказівок самому вперше доволі складно.
якмінімум є features guide)

мп3 це ок, але приблизно 30% моєї музичної колекції не в мп3. і шо робити? все конвертувати? шукати ці записи в мп3? чи поставити прогу, що читає ці решту форматів?
з одного боку, приблизно 30% музичної колекції якогось Васі Вухослуха може бути у форматі MusePack V8, але думаю, звинувачувати Упл у цьому випадку буде безглуздо. з іншого, я й сам переймаюсь такою проблемою, але чим менше думаю про це, тим менше переживаю)) може вже того..

У флаку чи апе всеодно більше.
мабуть воно все орієнтоване на те, що будь-яка порядна людина має оригінальні диски всього того, що слухає(на крайняк цифрові копії, але навряд у флак/мавпі), і може в будь-який момент все відтворити у потрібному форматі. в Апл сплять спокійно.

тотал командером зручніше))) тим більше шо на ноуті я мишкою не користуюся - тачпад та курсори.
але ж якби тотал командер вмів за тегами все розкидувати <_<

ем. практично нічим не відрізняється від вигляду мого віконця з айтюнсом. купа вільного місця та непотрібних штук (лайбрарі ота, хоча б), а того, чого хотілося б - нема (еквалайзер)
чорт! так і знав, що треба було в меншому масштабі і додати пачку сірників для порівняння..
а з лайбрарі і всім іншим - то вони цілять на айфони/тачі, там і серіальчик якийсь закинеш, програмку, подкастик) трохи занесло їх, дійсно, могли б якусь мінімалістичну версію випустити, але мабуть подумали, що мінімалізм - то занадто жорстоко по відношенню до тих, хто "thinking different"

different це відносно кого/чого?
табуретка з банячком! :brovy:
тут дійсно важливо проникнутись...
і ще "Stop thinking Fry!")

то ж я.... а то продукція. вловлюєте різницю?
продукцію робили такі ж люди, які теж люблять повийожуватись) схоже такий підхід вам не до душі..
  • 0

#132 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 23:28

Перегляд дописуВуйко Дмитро (9.08.2010 08:09) писав:

ipod classic 160 gb

Нафіга тобі на 160 Гб, я собі в травні взяв ipod nano 5g 8Gb за головою вистачає. Ти на ньому фільми зібрався дивитись?
  • 0

#133 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 23:40

Перегляд дописуЯрий (10.08.2010 00:28) писав:

Нафіга тобі на 160 Гб, я собі в травні взяв ipod nano 5g 8Gb за головою вистачає. Ти на ньому фільми зібрався дивитись?
по-перше можна залити багато музики в хорошій якості
по-друге, а чим айпод не флешка? трохи нестандартна, але то дрібниці <_<
  • 0

#134 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 10.08.2010 – 07:46

Перегляд дописуВуйко Дмитро (9.08.2010 16:40) писав:

Вибачаюсь, не втримався: 160 гіг це вже хард а не флеш :brovy: хихи
Жииииирно :angry1:
  • 0

#135 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 07:57

Перегляд дописуВуйко Дмитро (10.08.2010 00:40) писав:

та тим шо ти без айтюнса хрин запустиш
  • 0

#136 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 10:45

Перегляд дописуВуйко Дмитро (10.08.2010 00:40) писав:

по-друге, а чим айпод не флешка? трохи нестандартна, але то дрібниці :angry1:

і ще тим, що якщо залив туди шось, то вже не зіллєш, а тільки витерти можна.
і заливати зможеш тільки зі свого компа.

Цитата

добре, а що тут такого? чи Епл - єдині на світі, хто зобов"язує використовувати своє ПЗ зі своїми продуктами? мені от яник теж не подобається, але я згоден із цим миритись, якщо в результаті, я отримаю якісь дивіденди

якщо вже мова пішла про речі, що зовсім не стосуються айтюнса чи айпода, то варто вже визнати, що ця проблема є - необхідність використання айтюнсу і тільки айтюнсу це мінус айподів.

Цитата

якмінімум є features guide)

тю, покажіть мені хоч одного, хто то все читає/дивиться перед тим як почати використовувати прогу чи пристрій. інструкції читаються тільки тоді, коли щось вже не працює.

Цитата

з одного боку, приблизно 30% музичної колекції якогось Васі Вухослуха може бути у форматі MusePack V8, але думаю, звинувачувати Упл у цьому випадку буде безглуздо. з іншого, я й сам переймаюсь такою проблемою, але чим менше думаю про це, тим менше переживаю)) може вже того..
а я проблемою не переймаюсь зовсім - я її вже вирішила. причому у мене був вибір.

Цитата

але ж якби тотал командер вмів за тегами все розкидувати <_<

meh. у мене частина музики без тегів, частина навіть без назв треків.

Цитата

чорт! так і знав, що треба було в меншому масштабі і додати пачку сірників для порівняння..
а з лайбрарі і всім іншим - то вони цілять на айфони/тачі, там і серіальчик якийсь закинеш, програмку, подкастик) трохи занесло їх, дійсно, могли б якусь мінімалістичну версію випустити, але мабуть подумали, що мінімалізм - то занадто жорстоко по відношенню до тих, хто "thinking different"

куди ще меншому? і так шрифт читається з напрягом.
доречі дивно, завжди вважала епллів прихильниками мінімалізму, принаймні в плані дизайну заліза (і в цьому я їх підтримую!). а із софтом така халепа, виявляється.

Цитата

табуретка з банячком! :brovy:
тут дійсно важливо проникнутись...
і ще "Stop thinking Fry!")

згадую як роки три тому, я вже вдесяте намагалася залити музику на шуфлю (а тоді це займало близько 2 годин та вимагало використання проги "айпод резет", бо юсб 1.0), на мої майже істеричні скарги одна хороша людина відповіла "тю, так вам хіба не казали "think different"?
з тих пір асоціації не дуже))

Перегляд дописуРоланд (9.08.2010 20:38) писав:

продукцію робили такі ж люди, які теж люблять повийожуватись) схоже такий підхід вам не до душі..
скажімо так, мені подобається маківська продукція, особливо якщо не платити ту купу грошей, яку хочуть за неї в максторі та поставити на неї якусь ліву прошивку, яка суттєво полегшує життя.
а якби я вийожувалася, то сказала б що всі яблучники-геї, а я д.артаньян.
(насправді я так не думаю. не всі яблучники-геї - тільки частина)))

Повідомлення відредагував Neorlandina: 10.08.2010 – 10:18

• 0

#137 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 18:59

Перегляд дописуNeorlandina (10.08.2010 10:45) писав:

і ще тим, що якщо залив туди шось, то вже не зіллєш, а тільки витерти можна.
і заливати зможеш тільки зі свого компа.
то все елементарно вирішується встановленням додаткового софту. не дуже зручно, але можливо.

якщо вже мова пішла про речі, що зовсім не стосуються айтюнса чи айпода, то варто вже визнати, що ця проблема є - необхідність використання айтюнсу і тільки айтюнсу це мінус айподів.
будьте об"єктивніші, для вас - це мінус, комусь пофіг, а комусь подобається, гг)

тю, покажіть мені хоч одного, хто то все читає/дивиться перед тим як почати використовувати прогу чи пристрій. інструкції читаються тільки тоді, коли щось вже не працює.
вони ще образяться..

meh. у мене частина музики без тегів, частина навіть без назв треків.
і де ж ви таку музику берете? увесь цивілізований світ давно робить культурні копії - з тегами, обкладинками альбомів і тд..

куди ще меншому? і так шрифт читається з напрягом.
доречі дивно, завжди вважала епллів прихильниками мінімалізму, принаймні в плані дизайну заліза (і в цьому я їх підтримую!). а із софтом така халепа, виявляється.
знову ж таки, для власників айфонів теперішня ситуація і є мінімалізм, бо нема навіть життєво необхідного

особливо якщо не платити ту купу грошей
Кримінальний кодекс, стаття 185,..

поставити на неї якусь ліву прошивку
..стаття 176,..

яка суттєво полегшує життя.
еее, може заповідь?

І ще до теми "FLAC чи неFLAC?"(раз офтопити, то до кінця). Мабуть не варто вам, такій зайнятій людині, рекомендувати власноруч провести ABX тест, але осмілюсь задати питання: з яких причин на обмеженому в пам"яті флеш-плеєрі ви надаєте перевагу такому об"ємному формату? а не мп3-320-256-192?
  • 0

#138 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 19:34

Цитата

будьте об"єктивніші, для вас - це мінус, комусь пофіг, а комусь подобається, гг)

то вже шось з розряду збоченого кохання.

Цитата

вони ще образяться..
нє, ви таки покажіть. можна навіть приватно. мені особисто буде дуже цікаво.

Цитата

і де ж ви таку музику берете? увесь цивілізований світ давно робить культурні копії - з тегами, обкладинками альбомів і тд..

в студіях звукозапису)
назви то таке, може одна сота частина моєї колекції - альбоми без назв треків. а теги - до дупи, мені вони незручні. ніколи не розділяла музику за жанрами чи роками чи якось ще. захочеться чогось конкретного - сама знайду.

Цитата

знову ж таки, для власників айфонів теперішня ситуація і є мінімалізм, бо нема навіть життєво необхідного
так їм і треба!)) хай знають шо таке think different.

Цитата

Кримінальний кодекс, стаття 185,..

що саме ви пропонуєте називати крадіжкою? зниження ціни, чи інші варіанти отримання айподу (мені, наприклад, подарували)))

Цитата

..стаття 176,..

не гребе, мене виробник змушує)) доречі, збираюся пошаманити зі своєю шуфлею. може хто які прошивки знає?

Цитата

еее, може заповідь?

га? це ще яка заповідь, одна з отих десяти? це для мене не авторитет)))
(саме так, я абсолютне зло - і до церкви не ходжу, і айподи не люблю)

Цитата

І ще до теми "FLAC чи неFLAC?"(раз офтопити, то до кінця). мабуть не варто вам, такій зайнятій людині, рекомендувати власноруч провести ABX тест, але осмілюсь задати питання: з яких причин на обмеженому в пам"яті флеш-плеєрі ви надаєте перевагу такому об"ємному формату? а не мп3-320-256-192?

стоп, хто сказав, що я надаю перевагу флаку? наразі кількісне співвідношення треків в мп3 та у флаку на плеєрі приблизно 1:1.
саме тому я і обрала плеєр, що підтримує цей формат - майже половина музики, котру я зараз слухаю, у флаку. але це був лише один аргумент за саме цю модель, були й інші, не менш важливі.
  • 0

#139 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 18.08.2010 – 22:22

Цитата

Кращий бренд в сфері Мр3 плеєрів
у плеєрі головне якісний звук