Перейти до вмісту

60% ліків, прописуваних хворим - зайві

Повідомлень в темі: 39

#21 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 11:43

просто підписані контракти з виробниками.. це все...
  • 0

#22 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.06.2009 – 11:48

Одного разу відомий винахідник Едісон захворів.
Прийшов лікар, виписав пігулки. Едісон подумав "лікар теж хоче жити", і заплатив йому.
Пішов він в аптеку, подивився на величезні ціни на ліки. Подумав "аптекар також хоче жити", і купив все по рецепту.
Прийшов додому, подивився на те, що купив і подумав "я теж хочу жити". І не приймав тих ліків, і виздоровів.

Не жеру нічого, окрім капсул з жиророзчинними вітамінами під час великої напружуючої роботи. На диво, імунітет у людини володіє чудовою особливістю: якщо йому не допомагати, він чудово убиває "загальні хвороби", варто лиш відпочити, поменше ходити і побільше пити та їсти.

З. І. Купивши наші пігулки від грипу, ви хворітимете всього лише тиждень, не купивши наші пігулки, ви хворітимете цілих сім днів.
  • 0

#23 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.07.2009 – 10:42

60% це дуже оптимістично!
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.07.2009 – 10:44

Перегляд дописуГетьман (29.06.2009 12:48) писав:

поменше ходити і побільше пити та їсти.

Від такого стилю життя ніякого імунітету не лишиться.
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.07.2009 – 15:19

Перегляд допису-=VJ=- (15.07.2009 11:44) писав:

Від такого стилю життя ніякого імунітету не лишиться.

тому хворим на пневмонію треба призначати пробіжки на морозі і рисову дієту
  • 0

#26 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.01.2010 – 21:56

Зайві ліки - це ще не найбільша проблема. Значно гірше, коли хворому рекомендують (а то й наполягають) зробити операцію, потреби у якій і немає. Сама недавно побувала в такому стані, коли рекомендували оперувати. Дякуючи Богові і справжнім фахівцям, вдалося цього уникнути. Ніколи не можна зациклюватися на одній точці зору й сліпо довіряти лікарю, навіть знайомому й доброзичливому на перший погляд. Потрібно враховувати також інші думки й рекомендації. В моєму випадку так і сталося.
  • 0

#27 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.01.2010 – 13:06

Перегляд дописуrapsodija (12.01.2010 21:56) писав:

Зайві ліки - це ще не найбільша проблема. Значно гірше, коли хворому рекомендують (а то й наполягають) зробити операцію, потреби у якій і немає. Сама недавно побувала в такому стані, коли рекомендували оперувати. Дякуючи Богові і справжнім фахівцям, вдалося цього уникнути. Ніколи не можна зациклюватися на одній точці зору й сліпо довіряти лікарю, навіть знайомому й доброзичливому на перший погляд. Потрібно враховувати також інші думки й рекомендації. В моєму випадку так і сталося.
Перечитайте і запам’ятайте цей допис.
  • 0

#28 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 13.01.2010 – 18:55

Приписати зайві ліки чи ще краще найти в пацієнта хворобу, якої нема і приписати цілу гору ліків - знаєте, таке теж трапляється. Особливо добиває, коли самі ж лікарі кажуть, що купувати ті препарати тре тільки в них і більш ні в кого, бо в них дешевше, люблюять переконувати. Одного разу так для цікавості ціну звірили - в звичайній аптеці виявилося навіть дешевше.
То ж будьте обережні, щоб нас не розводили, як лохів :rolleyes:
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.02.2010 – 16:09

Оффтоп видалено
  • 0

#30 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 10.02.2010 – 22:53

Коли я хворіла на одну неприємну хворобу (не буду казати, яку :) ), лікарі прописували мені одні ліки за іншими, при чому, чим далі - тим дорожче. Я перепробувала кілька варіантів, жоден з них не допоміг, а від останніх взагалі мені стало набагато гірше, ніж було. Тоді я плюнула на все, і почала лікуватися народними методами (травами). Вийшло і дешевше, і дієвіше.
Хоча, це мабуть індивідуально для кожної людини і для кожної хвороби...

Повідомлення відредагував Буря: 10.02.2010 – 22:54

• 0

#31 nadija.koloda

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 15:04

Перегляд дописуБуря (10.02.2010 22:53) писав:

Коли я хворіла на одну неприємну хворобу (не буду казати, яку ;) ), лікарі прописували мені одні ліки за іншими, при чому, чим далі - тим дорожче. Я перепробувала кілька варіантів, жоден з них не допоміг, а від останніх взагалі мені стало набагато гірше, ніж було. Тоді я плюнула на все, і почала лікуватися народними методами (травами). Вийшло і дешевше, і дієвіше.
Хоча, це мабуть індивідуально для кожної людини і для кожної хвороби...

Якщо справа не стосується вже сильно запущенних хвороб, то вилікуватись народними методами практично завжди можливо.
Мій двоюрідний брат вже закінчує навчання на медика....коли я хворію, то зазвичай до нього звиртаюсь... він проводить обстеження, перед тим як точно визначити чи то щось серьйозне, відправляє мене на аналізи (зазвичай роблю в мед центрі Венера, що на Сихові, там гарне обладнання, а ціни такі ж як у в гос клініках, тільки офіційно і більш надійно), і тільки потім брат радить що робити, чи що приймати, також іноді він радиьтся зі своїми колегами.... завжди питаю чи є лікам народні аналоги, і його відповідь зазвичай позитивна.
Як правило більшості ліків є народні, безпечні аналоги.
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.03.2010 – 18:02

Згадую як мені на апендицит замовили 8 рулонів бинту та 2 банки зеленки.
Щось не пригадую щоб мене озеленили та муміфіцирували))
  • 0

#33 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.03.2010 – 09:56

Перегляд дописуnadija.koloda (16.03.2010 15:04) писав:

Якщо справа не стосується вже сильно запущенних хвороб, то вилікуватись народними методами практично завжди можливо.
Мій двоюрідний брат вже закінчує навчання на медика....коли я хворію, то зазвичай до нього звиртаюсь... він проводить обстеження, перед тим як точно визначити чи то щось серьйозне, відправляє мене на аналізи (зазвичай роблю в мед центрі Венера, що на Сихові, там гарне обладнання, а ціни такі ж як у в гос клініках, тільки офіційно і більш надійно), і тільки потім брат радить що робити, чи що приймати, також іноді він радиьтся зі своїми колегами.... завжди питаю чи є лікам народні аналоги, і його відповідь зазвичай позитивна.
Як правило більшості ліків є народні, безпечні аналоги.

Ваш брат молодець,так і треба працювати.Так,у більшості ліків є народні,безпечніші аналоги,але їх дія розвивається повільніше і гострі захворювання,в лікуванні яких ефект потрібен дуже швидко, ними не дуже полікуєш.

Повідомлення відредагував spanky: 17.03.2010 – 09:57

• 0

#34 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 13:16

Перегляд дописуspanky (17.03.2010 09:56) писав:

Так,у більшості ліків є народні,безпечніші аналоги,але їх дія розвивається повільніше і гострі захворювання,в лікуванні яких ефект потрібен дуже швидко, ними не дуже полікуєш.
Народні засоби можуть бути шкідливішими за медичний аналог.
Ліки по вашому з чого виготовляють, з тих самих трав. Тільки прибирають усе шкідливе, або замінюють на безпечнішу речовину.
  • 0

#35 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 22:10

Перегляд дописуМуляж Добра (17.03.2010 13:16) писав:

Народні засоби можуть бути шкідливішими за медичний аналог.
Ліки по вашому з чого виготовляють, з тих самих трав. Тільки прибирають усе шкідливе, або замінюють на безпечнішу речовину.

Народні засоби можуть бути шкідливішими від медичного препарату тільки в неочищеному вигляді (трава,суцвіття),завдяки баластним речовинам,які рослина насмоктує з землі, поки росте.Наскільки я знаю,80% наших ліків синтетичного походження,тобто штучно створені.Тільки останні роки медицина почала звертатись до трав при виготовленні ліків,які використовують переважно для маленьких дітей і вагітних жінок.
  • 0

#36 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 01:23

Сказали "штучно" - і все, далі пізнання не потрібне.
А звідки ті штучні речі у нас беруться, то вже якесь нецікаве занудство, кому це знати потрібно.
  • 0

#37 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 11:40

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 01:23) писав:

Сказали "штучно" - і все, далі пізнання не потрібне.
А звідки ті штучні речі у нас беруться, то вже якесь нецікаве занудство, кому це знати потрібно.

Вам якраз це пізнання і потрібне.Пропускаючи це нецікаве занудство,ви пишете дурниці в своїх дописах,намагаючись довести свою правоту.

Щодо теми.Дійсно наші лікарі зараз чомусь виписують дуже багато зайвих ліків,але причини цього різні: хтось таким чином заробляє гроші,хтось маскує свій непрофесіоналізм кількістю замість якості.До мене звертаються дуже багато людей,щоб я профільтрувала їх лікування,або замінила зарубіжний препарат на український аналог (набагато дешевший).У мене є одногрупник,шкірвенеролог-люди йому дякують,бо він допомагає.Якось ми заговорили з ним за методи його лікування,він каже:" А я не парюсь,всім фугую гормони,поможе 100%!!!!" Так,гормони допомагають,але і калічать організм в цілому,а люди ж цього не знають,от і дякують.І при гормональному зсуві навіть не згадають того шкірвенеролога,який скалічив їм здоров"я.

Повідомлення відредагував spanky: 18.03.2010 – 12:04

• 0

#38 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 16:20

Перегляд дописуspanky (18.03.2010 11:40) писав:

Вам якраз це пізнання і потрібне.Пропускаючи це нецікаве занудство,ви пишете дурниці в своїх дописах,намагаючись довести свою правоту.
Ой. Шпунько, ви не зрозуміли мій допис. Старатимуся надалі висловлюватися простіше.

Своїм дописом я пародіював ваш хід думок.
Що вам би не завадило замислитися над тим, з чого ті "штучні" препарати робляться.
Я хотів показати абсурдність і недалекоглядність думки, коли всі не травах вважається безпечним і корисним а вся фармакологія шкідливою "хемією".
Я так розумію, що треба бути буквальним, тому поясню, що значну частину так званої вами "хемії" роблять із тих же трав і тварин. А шкода від речовин, які є у народних травах, може бути гіршою, користи взагалі може не бути ніякої, бо таке лікування медично не обґрунтовано.
Розжував. :ggggg:
  • 0

#39 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 17:01

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 16:20) писав:

Ой. Шпунько, ви не зрозуміли мій допис. Старатимуся надалі висловлюватися простіше.

Своїм дописом я пародіював ваш хід думок.
Що вам би не завадило замислитися над тим, з чого ті "штучні" препарати робляться.
Я хотів показати абсурдність і недалекоглядність думки, коли всі не травах вважається безпечним і корисним а вся фармакологія шкідливою "хемією".
Я так розумію, що треба бути буквальним, тому поясню, що значну частину так званої вами "хемії" роблять із тих же трав і тварин. А шкода від речовин, які є у народних травах, може бути гіршою, користи взагалі може не бути ніякої, бо таке лікування медично не обґрунтовано.
Розжував. :ggggg:

Те, що ви перекрутили мій нік, ще раз переконує у правильності мого коменту у вашій репутації. " Мои мысли-мои скакуны.." Тепер взагалі не зрозуміло:ви хотіли переказати мій допис своїми словами,чи ваші думки швидкі,а ви ще швидші?...
  • 0

#40 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 22:04

Перегляд дописуspanky (18.03.2010 17:01) писав:

Те, що ви перекрутили мій нік, ще раз переконує у правильності мого коменту у вашій репутації. " Мои мысли-мои скакуны.." Тепер взагалі не зрозуміло:ви хотіли переказати мій допис своїми словами,чи ваші думки швидкі,а ви ще швидші?...
Просто Шпунько, якось більш пасує до українського псевда. А що таке Спанкі - це взагалі нікому не ясно.
Стосовно допису, то так, приблизно так, ясніше важко вже розкласти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних