Перейти до вмісту

Нарощені нігті )))))

Повідомлень в темі: 57

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.06.2009 – 16:11

Перегляд допису-=VJ=- (17.06.2009 15:59) писав:

Я такого не уявляю. І маю велику підозру, що такий косметичний дефект - надзвичайна рідкість, так само, як ніс чи вуха, які потребують пластичних операцій, які натомість роблять усі, кому не ліньки і гроші є.
*риюсь в інтернеті, хочу вам показати таку форму нігтів. яка присуща багатьом людям
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8135 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 16:39

Не терплю звірячих (довжелезних, трохи закручених) нігтів. Якось страшно стає поруч з такою людиною - здається, що от-от в горло вчепиться ними... :)

Та й неестетично то. Ось ті нігті, які Віджей показав - гарно, а головне: природньо.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2009 – 16:51

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 17:39) писав:

Якось страшно стає поруч з такою людиною

Просто є таке поняття, як пропорційність частин тіла. Будь людина хоч сто разів красуня в усіх параметрах, але якщо у неї непропорційна голова, тулуб, ноги-руки - це на підсвідомому рівні викликає несприйняття, оскільки наша підсвідомість розуміє її як "виродка" в біологічному значенні, як організм, у якого зі здоров"ям щось не так.
Так само і тут - чим більше нігті непропорційні до пальців, тим це виглядає бридкіше.
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8135 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 16:59

Перегляд допису-=VJ=- (17.06.2009 17:51) писав:

Просто є таке поняття, як пропорційність частин тіла. Будь людина хоч сто разів красуня в усіх параметрах, але якщо у неї непропорційна голова, тулуб, ноги-руки - це на підсвідомому рівні викликає несприйняття, оскільки наша підсвідомість розуміє її як "виродка" в біологічному значенні, як організм, у якого зі здоров"ям щось не так.
Так само і тут - чим більше нігті непропорційні до пальців, тим це виглядає бридкіше.
Одразу ж виникли ліві думки щодо надто високих підборів...)))
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 17:25

Перегляд допису-=VJ=- (17.06.2009 16:59) писав:

Я такого не уявляю. І маю велику підозру, що такий косметичний дефект - надзвичайна рідкість, так само, як ніс чи вуха, які потребують пластичних операцій, які натомість роблять усі, кому не ліньки і гроші є.
http://www.gen.su/node/7048

зовсім не рідкість. Я колись хіромантією захоплювалася- стільки рук передивилася...І якраз та форма нігтів(рук та пальців) яку ти нам показав не так вже й часто зустрічається ))
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 17:30

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 16:11) писав:

*риюсь в інтернеті, хочу вам показати таку форму нігтів. яка присуща багатьом людям

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 17:25) писав:

Дякую, Сенсоріко.. Саме це я шукала..
  • 0

#27 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 00:31

зроби собі френч :)
  • 0

#28 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.06.2009 – 12:20

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 16:57) писав:

Є в косметичних магазинах лак такий.. назва в нього матюклива, так що я не згадаю. Але його називають "кораблик", бо там намальований корабель з вітрилами. Дуже хороший укріпляючий засіб. Зміна лаку йде раз в 2 дні. нігті стають тверді, не ламаються і не розщеплюються..

ВіДжею, я мала на увазі ФОРМУ НІГТЬОВОЇ ПЛАСТИНИ, яку не зміниш укріпляючими засобами, хоча сам ніготь може бути міцним.

ну ось у мене така проблема, самі нігті міцні, швидко ростуть, від природи рожеві з ідеально білими кінцями, не раз казали, що французький манікюр, а я доказувала, що взагалі нігті не малюю. Проте самі по собі маленькі, і щоб хоч трошки були схожи на нормальні, мусять відрости довшими, ніж ті, що на фото. Хоча згідна з тими, хто не любить довгих кігтів.. страшно і вульгарно, як на мене. А ще я противник будь-яких накладних нігтів, крім тіпсів на 1-2 пальці і то через обставини, хоча в цьому випадку можна просто спиляти інші
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:39

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 18:25) писав:

Дякую

нормальной длиной ногтей считается такая, при которой длина ногтя равна ровно половине верхнего сустава пальца.

:)

Стосовно форми - наприклад №2 у жінок я взагалі не зустрічав. До того ж з такою формою жодні накладні кігті не допоможуть.
Втім, як і з будь-якою - нігті завжди знаходяться в гармонії з пальцями, а як пальці змінювати ще ніхто не придумав. Подумки накладіть трисантиметрову "наліпку" на будь-який з тих прикладів, і зрозумієте, що стане лише гірше.
  • 0

#30 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:55

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2009 13:39) писав:

Стосовно форми - наприклад №2 у жінок я взагалі не зустрічав. До того ж з такою формою жодні накладні кігті не допоможуть.
Втім, як і з будь-якою - нігті завжди знаходяться в гармонії з пальцями, а як пальці змінювати ще ніхто не придумав. Подумки накладіть трисантиметрову "наліпку" на будь-який з тих прикладів, і зрозумієте, що стане лише гірше.
1. Значить мало звертали увагу на руки.. Досить часто зустрічаються такі нігті як в чоловіків, так і в жінок... Моя подружка і дві одногрупниці такі мають.. А от такої ідеальної форми як на вашому фото - то рідкість.. Можна з допомогою накладних нігтів корегувати форму нігтьової пластини..
2. Що за крайнощі? які 3 см? Ми говоримо про НАРОЩЕННЯ загалом, а не "вам подобаються чи ні довгі нігті"... :)
  • 0

#31 anonymous

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 15:52

Мені подобаються мої нарощені нігті. Акрилові негарно дивляться, їм можна одразу відрізнити від справжніх.
  • 0

#32 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 18.06.2009 – 16:59

Не признаю нарощених двохсаментрових пазурів. Мені не подобаються. Я надаю перевагу натуральним але не довжелезним а в міру. Можна і домашніх умовах доглядати за кутикулами і самими нігтями не обовязково тратитися на салони.
  • 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.06.2009 – 18:40

флуд видалила я
  • 0

#34 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1451 повідомлень
  • Місто:FL

Відправлено 18.06.2009 – 19:06

Не вмію ходити з довгими нігтями. Чи то така звичка ше з дитинства (грала на ф-но, то мені не дозволяли довгі нігті), чи просто незручно щось робити з такими нігтями. Наприклад мені важко так прибирати, мити підлоги, їсти готувати..вже не кажучи шо буває з нігтями коли попрацювати на городі (навіть в рукавичках, наприклад пополоти бур"ян). Тому приходиться мати короткі.
Ніколи собі не нарощувала..ехехе..
  • 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1493 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 21:59

Перегляд дописуAmili (18.06.2009 20:06) писав:

Не вмію ходити з довгими нігтями. Чи то така звичка ше з дитинства (грала на ф-но, то мені не дозволяли довгі нігті), чи просто незручно щось робити з такими нігтями. Наприклад мені важко так прибирати, мити підлоги, їсти готувати..вже не кажучи шо буває з нігтями коли попрацювати на городі (навіть в рукавичках, наприклад пополоти бур"ян). Тому приходиться мати короткі.
Ніколи собі не нарощувала..ехехе..
От і в мене така ж біда...))))Усі торочать про акрилові, гелеві нарощені нігті, а я собі не уявляю, як воно носити таке на руках...Маю свої, не надміру довгі, зате рідненькі...На випускний радила б авторці теми йти зі своїми, вкоротити решту троха, якщо вже не дуже короткі, зробити гарний манікюр, що пасує до сукенки і не перейматися штучними нігтями, бо:
1.не раз чула, що під такими нігтями любить заводитися грибок, який псує нігтьову пластину...
2.нарощені негарно виглядають, коли вони довгі і розмальовані...Ними тяжко ложку тримати, воно постійно бзденькає по склянці і взагалі якесь таке враження, шо тебе пазурями обіймають, коли беруть за руку...(перевірено на прикладі подруги...)
Тому ще раз - ліпше скромне своє, ніж глямурно-вульгарне штучне.:)
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2009 – 09:35

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2009 14:39) писав:

нормальной длиной ногтей считается такая, при которой длина ногтя равна ровно половине верхнего сустава пальца.

;)
Що смішного? нормальна довжина,якраз така,про яку зазначав ти.

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2009 14:39) писав:

Віджею,я думаю,що одружившись 10 років тому, ти жінок не так вже й уважно розглядав ;)
ніхто не каже про трисантиметрову- це вже крайність)

Перегляд дописуAmili (18.06.2009 20:06) писав:

Не вмію ходити з довгими нігтями.
ну навіщо одразу кігтями? от в мене сусідка з нарощеними ходить які трішечки довші за звичайну довжину нігтів,якшо не такі самі. в неї свої просто ну жахливі дуже. а так сама собі нарощує- воно і непомітно навіть шо то не її нігті. і дуже гарно і не заважає)
  • 0

#37 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 12:36

цікава стаття про нігті.
  • 0

#38 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2009 – 12:00

У мене коліжанка недавно нігті нарощувала, я на це зблизька подивилася... не подобається( Надто вже штучно виглядає. Думаю, всім, у кого нормальні власні нігті, варто утриматися від такого.
  • 0

#39 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3358 повідомлень
  • Т-Мегамозок 2012
    Т-Позитив 2012
    Т-Флудер 2012

Відправлено 02.08.2009 – 21:51

а я якось зірвав ніготь на нозі, було мені 6 років, і от думаю, вмілиб тоді нарощувати нігті то я пішов би і наростив би, ато без нігтя ходити це взагалі кака
  • 0

#40 Starlight

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:капусти

Відправлено 02.08.2009 – 22:11

у мене колись зламався 1 ніготь (відростила доволі довгі).наростила його, бо шкеода було обрізати. чесно кажучи, краще б обрізала! потім зламалися ще декілька, не було сенсу вже нарощувати. але щоб відростит свої, довелося місяці 3 чекати, доки відросте те нарощене жахіття. таке вже воно неприємне. краще вже мати бідосі, але свої :angry12:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних