Перейти до вмісту

Чи завжди треба говорити правду?

Повідомлень в темі: 202

#41 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 30.01.2007 – 14:39

Вірно, говорити правду та брехати - це дві протилежні категоріїї, а от промовчати, коли треба.....інколи це краще.....
  • 0

#42 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 23:57

Перегляд дописуKassandra (1.06.2006 21:26) писав:

я вважаю що все залежить від ситуації.іноді просто необхідно збрехати.

ЗАВЖДИ треба говорити тільки правду, в деяких ситуаціях краще промовчати, але не брехати
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.01.2007 – 00:02

Fallen Angel
розкажу тобі один випадок..він направду стався..пра це було давно,ще в 60-тих..і мен тоді не було..але розповів мені її дядько...
захворіла його сестра на білокрів`я - рак крові...лікарі сказали,що вона не вилікується..А дядько сказав їй що вона вилікується...і вона жила надією вилікуватися до самої смерті..але жила!з надією!...буває що люди закінчують його самогубством,тому що не витримують правди.. :D
  • 0

#44 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:11

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 23:59) писав:

Fallen Angel
розкажу тобі один випадок..він направду стався..пра це було давно,ще в 60-тих..і мен тоді не було..але розповів мені її дядько...
захворіла його сестра на білокрів`я - рак крові...лікарі сказали,що вона не вилікується..А дядько сказав їй що вона вилікується...і вона жила надією вилікуватися до самої смерті..але жила!з надією!...буває що люди закінчують його самогубством,тому що не витримують правди.. :D

а як тобі такий варіант: він їй розказує, вона розуміє, що потрібно боротися, і виліковується ?
тільки не говоріть про невиліковні хвороби, вилікувати можна абсолютно все, воістину : якщо пацієнт хоче жити, то медицина безсила (і це не жарти)
  • 0

#45 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:15

Fallen Angel
ага..особливо від раку крові... :D
  • 0

#46 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2007 – 00:15

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 23:59) писав:

Fallen Angel
Я б так і зробив... Тобто закінчив життя... Подумай скільки його сестрі довелось пережити. А скільки довелось пережити її батькам? Вона вмирала довго і в муках, а можна було все закінчити в один момент... Але це тільки моя скромна думка
  • 0

#47 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:25

mastdie04
А уяви як мучилися її батьки,коли вона б вчинила самогубство?!А в неї були ще діти,чоловік...так уяви як то було її дітям,знати,що вони не змогли ще хоча б півроку побути з нею..?!
  • 0

#48 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 31.01.2007 – 00:27

коли ти постаєш перед фактом - так це боляче, але ти нічого не можеш зробити
а коли ти в очікуванні - гіршого не буває, повірте
  • 0

#49 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:31

Перегляд дописуKassandra (31.01.2007 00:22) писав:

mastdie04
А уяви як мучилися її батьки,коли вона б вчинила самогубство?!А в неї були ще діти,чоловік...так уяви як то було її дітям,знати,що вони не змогли ще хоча б півроку побути з нею..?!
Я всежтаки переконаний, що вони більше мучились коли кожень день бачили, як їхня мама помирає, як вона мучиться. Знову ж таки це лише моя думка, але вони б на пів року менше мучились... Я чомусь переконаний, що вони бажали щоб вона не мучилась
  • 0

#50 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:33

mastdie04

Цитата

вони б на пів року менше мучились
ти думаєш,що ти написав?!так виходить,що з смерю матері їм вже стало все одно,вони лиш мучилися поки вона жива..гарно,нічо не скажеш...
  • 0

#51 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:40

Перегляд дописуKassandra (31.01.2007 00:30) писав:

mastdie04

ти думаєш,що ти написав?!так виходить,що з смерю матері їм вже стало все одно,вони лиш мучилися поки вона жива..гарно,нічо не скажеш...
нажаль життя жорстоке. я думаю ти розумієш що я мав на увазі. я не збираюсь тебе ні в чому переконувати. просто постав себе на її місце і на місце її дітей чи рідних.
  • 0

#52 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:45

mastdie04
Життя надто цінна річ,щоб отак його позбуватися..хай ти навіть смертельно хворий...навпаки..треба радіти кожній миті життя,поки ти живий...
  • 0

#53 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:47

ну да... а поруч з цією радістю буде відчуття очікування, питання "А може це мій останній ранок?" і т.п.
Можна зглузду з"!їхати
  • 0

#54 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:53

і кожен вечір лягаєш з надією не проснутись, готуєшся до тої смерті, а зранку прокидаєшся з жахом і розумієш що ще живий...
  • 0

#55 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:57

і кожну ніч твої діти чи батьки прокидаються вночі щоб послухати чи ти ще дихаєш :D
  • 0

#56 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:57

mastdie04

Цитата

жахом і розумієш що ще живий...
не з жахом,а з радістю,усвідомлюючи що у тебе є ще мить побачити своїх рідних,друзів,на худий кінець сусідів..одним словом - світ...сонячний,і теплий...
З.І.не знаю,певно ти дійсно гот..ти кажеш такі страшні речі...як можна жахатися життя!? :D
  • 0

#57 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:58

а це не життя просто вже... а існування
  • 0

#58 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 01:01

Перегляд дописуKassandra (31.01.2007 00:54) писав:

mastdie04

не з жахом,а з радістю,усвідомлюючи що у тебе є ще мить побачити своїх рідних,друзів,на худий кінець сусідів..одним словом - світ...сонячний,і теплий...
З.І.не знаю,певно ти дійсно гот..ти кажеш такі страшні речі...як можна жахатися життя!? :D
ти б мене ще скіном назвала :D ні я не гот і не скінхед :wub: жахатися не життю, а жахатись тому що ти сьогодні знову будеш прощатися з життям, а це не просто
  • 0

#59 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 01:01

Перегляд дописуAmalteya (31.01.2007 00:55) писав:

а це не життя просто вже... а існування
частково,так,це не є життя на повні груди..але коли тебе оточують ті,кого ти любиш - то це життя..
  • 0

#60 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 01:07

Перегляд дописуKassandra (31.01.2007 00:58) писав:

частково,так,це не є життя на повні груди..але коли тебе оточують ті,кого ти любиш - то це життя..
і ти усвідомлюєш що цих твоїх близьких вигнали з роботи, бо вони кілька місяців там не зявлялись, а завжди з тобою?! вони втратили своє особисте життя і ти відчуваєш за це відповідальність... легко говорити радійте всі життю, воно таке хороше і прекрасне, коли в тебе все добре і ти здорова і не помираєш...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних