Перейти до вмісту

Аудіонаркотики

Повідомлень в темі: 77

#61 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.08.2009 – 18:31

Перегляд дописуАвантюрист (28.08.2009 15:22) писав:

Просто довго треба слухати :ggggg:
Цікаво, а як довго? Щоб відчути ейфорію достатньо з'їсти шоколад(справжній). Для старших краще відчути оргазм, ніж слухати незрозуміло що і чекати коли ж там почнеться ейфорія.
Вам не здається, що вся ота ейфорія від аудіонаркотиків є результатом самонавіювання? (повинно бути добре значить буде)
  • 0

#62 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.08.2009 – 19:58

сумніваюсь, що таким чином можна отримати більше задоволення, ніж від прослуховування вашої улюбленої музики, так шо не витрачайте час)
  • 0

#63 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 28.08.2009 – 20:19

Перегляд дописуЛастiвочка (24.08.2009 04:12) писав:

sXe_-=Mr.OSarka=-_sXe усне попередження за створення ідентичних тем. надалі прошу поважати інших форумлян і при створенні тем користуватись пошуком. теми об"єднала - ластівочка
Вибач))) Я подумав, що аудіонаркотики - значить зв'язано з здоров'ям. Там глянув - нема, ось і створив))))

А по темі: на одному сайті читав відзиви більше 200 штук... Так всі писали (аудіонаркота "Оргазм"), що так добре було, аж позакидали секас і займалися лише прослушкою цих аудіо...
невже все гон чи може там зашифровано все таки щось страшне? Сам слухати не буду)))
Вдруг хто прослухає, потім стане зомбі і буде вбивати людей. Україну візьмуть в загорожу і лише невелика купка людей буде боротися за життя на планеті)))))))
  • 0

#64 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 21:29

Перегляд дописуsXe_-=Mr.OSarka=-_sXe (28.08.2009 21:19) писав:

невже все гон чи може там зашифровано все таки щось страшне? Сам слухати не буду)))
Вдруг хто прослухає, потім стане зомбі і буде вбивати людей. Україну візьмуть в загорожу і лише невелика купка людей буде боротися за життя на планеті)))))))
походу ти уже послухав наркотики ги
  • 0

#65 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 31.08.2009 – 23:24

Особисто мені здається, що така кількість "уражених наркотиками" неспроста. Приблизна модель поведінки - людина бухнула гроші, отримала мп3хи, прослухала, ніфіга не отримала і щоб відігратися ("у сусіда хата біла...") починає рекомендувати це все своїм знайомим, аби по-перше не виглядати лохом, а по-друге зробити лохом не тільки себе самого.
  • 0

#66 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.08.2009 – 23:26

фігня) Скачав "оргазм", послухав... )) пхе... :) :) :D :)
  • 0

#67 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 31.08.2009 – 23:29

а я впевнений це самі продавці "аудіонаркотиків" пишуть позитивні відозви. доречі для чого платити, якщо вони доступні для безкоштовної скачки? заради цікавості прослухав - результату ноль, це розводілово.
  • 0

#68 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.08.2009 – 23:35

Перегляд дописуmasterpiecer (1.09.2009 00:24) писав:

Особисто мені здається, що така кількість "уражених наркотиками" неспроста. Приблизна модель поведінки - людина бухнула гроші, отримала мп3хи, прослухала, ніфіга не отримала і щоб відігратися ("у сусіда хата біла...") починає рекомендувати це все своїм знайомим, аби по-перше не виглядати лохом, а по-друге зробити лохом не тільки себе самого.
це як задорнов розказував як десь в місті влаштували "виставку дураків".. ну люди заходять в зал а там всюди зеркала ну ті походили походили і повиходили але тим що стояли в черзі ні слова не сказали))
  • 0

#69 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.09.2009 – 00:17

Маячня якась. От би придумали аудіопиво та звукотараньку, завантажив собі пару гіга, поставив плеєр в холодильник...

Повідомлення відредагував yushchenko: 01.09.2009 – 00:20

• 0

#70 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 09:51

Я десь читав що КГБ проводило дослідження над звуками і шумами які б могли контролювати поведінку людини в певній ситуації, і в них були деякі успіхи в цій області. Але це все не наркотики зовсім, це просто навіювання враження типу як гіпноз. А від цих треків що виставлені вище в темі нічого не відчув)) Мене більше "штирить" від трансу))) а особливо від Tiеsto))Раджу послухати, можливо хтось і відчує ейфорію)))
  • 0

#71 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.09.2009 – 10:01

Перегляд дописуSETone (13.09.2009 10:51) писав:

Я десь читав що КГБ проводило дослідження над звуками і шумами які б могли контролювати поведінку людини в певній ситуації, і в них були деякі успіхи в цій області. Але це все не наркотики зовсім, це просто навіювання враження типу як гіпноз. А від цих треків що виставлені вище в темі нічого не відчув)) Мене більше "штирить" від трансу))) а особливо від Tiеsto))Раджу послухати, можливо хтось і відчує ейфорію)))
Там більше фашисти участь приймали... але в тому всьому є одна велика проблема - якісне і професійне обладднання. Наші навушники і колонки не в змозі відтворити всі ті частоти, які є необхідними для досягнення ефекту)))
  • 0

#72 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 10:07

Miguel
Можливо можливо...але для трансу стає наушників на 85%))
  • 0

#73 Dung

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2009 – 19:55

Взагалі не вірю в такого роду фігню... здається, що це сама людина собі внушає під час прослуховування, що з нею неодмінно має щось відбутися!
  • 0

#74 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 14:30

Одного разу спробував I-Doser, після чого в голові були неприємні відчуття...
Не раджу нікому це діло слухати, бо невідомо чим це може закінчитися для голови!

Правда, діє воно не на всіх людей. Одні можуть мати ефект, інші взагалі нічого не відчувають. Тут все залежить від організму людини.
  • 0

#75 Niko_P

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 06.12.2009 – 01:01

я пробував багато наркотиків, але зі жодного ніякого конкретного ефекту не почув../
шось таке було..тіпа розслабуха, рілакс, якись вроді спокійния ставав, але незнаю чи то справді від наркотиків
думаю це все просто метод заробити в інеті, продаючи ті наркотики...хоча і є багато сайтів де їх можна скачати бесплатно
  • 0

#76 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 06.12.2009 – 03:22

почитала ваші дописи і стало цікаво. Кинула в Гуглі "аудіонаркотики" і направду,є така штука. Вирішила одразу 10 треків скачати, а інтернет повільний, та й трафік обмежений....чекала-чекала, десь годину, поки та зараза збережеться. Нарешті ввімкнула омріяну "дозу"...послухала...і....і....вуаля! ...нічого не відбулось!!!!!!!!!!!!!!!! Від музики у свідомості залишилось лише якесь невиправдане бажання та образа=(

..ну їх ті наркотики, йду краще цукерок з"їм, від цього в мене точно настрій підвищиться, а не то, що ця...фігня!
  • 0

#77 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 01:11

Десь читала, що то фігня повна, що вони шкідливо впливають на мозок ітеде, друзі кажуть ніфіга не відбувається - то й пробувати не хочеться.

А це колись натрапила на такий комент щодо треку, який мав спричинити оргазм - сміялась довго)

Цитата

Круто!!! Это реально работает. После того как кончил сам в наушниках, включил на компьютерных колонках и у меня по очереди кончили собака, кастрированный кот и стерилизованная кошка. Потом я выставил колонки на подоконник и набавил громкости. Вот уже полдня смотрю, как у меня под окнами кончают прямо на грязном асфальте прохожие, дворник, грудные дети в калясках, птицы и даже комары. Это надо видеть. Пробуйте.

Дійсно я думаю, що відгуки на сайтах з рекламою пишуть самі ж розповсюджувачі, щоб принадити клієнтів, ну або ж такі-от приколісти)

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 09.12.2009 – 01:30

• 0

#78 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 04:08

а для мене улюблена музика - як наркотик :rolleyes:
  • 0