Перейти до вмісту

Мета життя

Повідомлень в темі: 56

#41 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.06.2009 – 12:04

Перегляд дописуНевдаха (1.08.2008 23:06) писав:

Таке питання в мене виникло не випадково. Людина рано чи пізно помирає, і йде з цього світу. А що кожна людина залишає після себе? Тому питання такого плану: Яка мета вашого життя взашалі? Може бути декілька відповідей :rolleyes:.
Мета в житті бувають різні. Наприклад, вивчитись, здобути бажану професію, працювати, мати квартиру, машину, гараж, гроші, жінку к дітьми... так яка ВАША МЕТА В ЖИТТІ?
Вибачаюсь, якщо вже подібна тема існує або існувала. Також вибачаюсь, якщо випадково вжив російські слова десь... розвиваємо тему. Цікаво дізнатись, про що мріє кожен теревенчанин... :)

Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.10.
Яка мета мого життя... Щось я останнім часом про це все більше починаю задумуватися. Якісь матеріальні блага для мене не є самоціллю - гонитва за ними нищить людину, звичайно - певний рівень достатку є необхідною умовою існування, але жити ради заробляння грошей - мені шкода тих людей, що так живуть. Чув, десь в Китаї була виставка золотих домовин, але ті, що в них будуть лежати не поскаржилися б навіть на целофановий пакет. Чи мета мого життя у дітях, яких поки що нема - ні, як би егоїстично це не звучало. Діти потребують виховання і догляду коли малі, а в зрілому віці у них своя дорога, а у мене своя, десь чув вислів, що ми не належимо своїм рідним, а вони не належать нам. Я прагну самовдосконалення у духовному плані, вірячи в те, що "найголовнішого очима не побачиш", але яка кінцева мета цього - сказати важко. Ось так, мети, як якогось певної точки, до якої прагну, поки - що не маю, можливо, з часом, щось проясниться, але зараз вирішую певні локальні проблеми. Найгірше - це рутинність, яка можене засмоктати, як трясовина - дім - робота - дім, ось із цим борюся усіма методами.
  • 0

#42 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 12:42

Перегляд дописуТемний ангел (26.06.2009 13:04) писав:

Яка мета мого життя... Щось я останнім часом про це все більше починаю задумуватися. Якісь матеріальні блага для мене не є самоціллю - гонитва за ними нищить людину, звичайно - певний рівень достатку є необхідною умовою існування, але жити ради заробляння грошей - мені шкода тих людей, що так живуть. Чув, десь в Китаї була виставка золотих домовин, але ті, що в них будуть лежати не поскаржилися б навіть на целофановий пакет. Чи мета мого життя у дітях, яких поки що нема - ні, як би егоїстично це не звучало. Діти потребують виховання і догляду коли малі, а в зрілому віці у них своя дорога, а у мене своя, десь чув вислів, що ми не належимо своїм рідним, а вони не належать нам. Я прагну самовдосконалення у духовному плані, вірячи в те, що "найголовнішого очима не побачиш", але яка кінцева мета цього - сказати важко. Ось так, мети, як якогось певної точки, до якої прагну, поки - що не маю, можливо, з часом, щось проясниться, але зараз вирішую певні локальні проблеми. Найгірше - це рутинність, яка можене засмоктати, як трясовина - дім - робота - дім, ось із цим борюся усіма методами.
Гадаю, що саме головне в житті це вибір правильної базової мотивації, яка забезпечувала би мінімальнодопустимий рух вперед навіть у надзвичайно складних увах. Ця мотивація повинна постійно закріплюватись і зберігатись на протязі всього життя.
На даному етапі розвитку людства необхідність його розмноження втратило свою актуальність порівняно з іншими формами життя. Оскільки планета ітак доволі заселена нашими представниками. Тому кожен хоча б трішки повинен виділяти своєї уваги на вирішення питання збереження нас в першу чергу і можливостей ровзитку в другу в іншому випадку вся цивілізація втратись абсолютно все разом із смислом існування життя на Землі як такого.
Кожен в силі вести інформаційний синтез по корекції розміщення власної точки зору від якої ведеться відлік елементів, що становлять світогляд. Особливу роль в цьому плані відіграють ті, хто займає відповідні лідерські позиції в соціумі.
  • 0

#43 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 12:49

Перегляд допису100000 (26.06.2009 13:42) писав:

Гадаю, що саме головне в житті це вибір правильної базової мотивації, яка забезпечувала би мінімальнодопустимий рух вперед навіть у надзвичайно складних увах. Ця мотивація повинна постійно закріплюватись і зберігатись на протязі всього життя.
На даному етапі розвитку людства необхідність його розмноження втратило свою актуальність порівняно з іншими формами життя. Оскільки планета ітак доволі заселена нашими представниками. Тому кожен хоча б трішки повинен виділяти своєї уваги на вирішення питання збереження нас в першу чергу і можливостей ровзитку в другу в іншому випадку вся цивілізація втратись абсолютно все разом із смислом існування життя на Землі як такого.
Кожен в силі вести інформаційний синтез по корекції розміщення власної точки зору від якої ведеться відлік елементів, що становлять світогляд. Особливу роль в цьому плані відіграють ті, хто займає відповідні лідерські позиції в соціумі.
Щодо самозбереження погоджуюся, але ті, хто займає провідні позиції в соціумі переслідують, у більшості випадків, власні корисливі мотиви, керуючись принципом - "після нас, хоч потоп", їм плювати на той соціум. Я вважаю, що кожен для себе має визначати пріоритети, які б, звісно, під час їхнього втілення не заважали жити іншим.
  • 0

#44 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 13:07

Перегляд дописуТемний ангел (26.06.2009 13:49) писав:

Щодо самозбереження погоджуюся, але ті, хто займає провідні позиції в соціумі переслідують, у більшості випадків, власні корисливі мотиви, керуючись принципом - "після нас, хоч потоп", їм плювати на той соціум. Я вважаю, що кожен для себе має визначати пріоритети, які б, звісно, під час їхнього втілення не заважали жити іншим.
В більшості кожен хто займає провідні позиції являється потужним харизматичним лідером із усіма витікаючими звідси обставинами. Щоб переконувати в чомусь лідера потрібно самому володіти харизматичними лідерськими якостями в іншому випадку все як правило закінчується без результатно або й навіть плачевно.
  • 0

#45 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 13:11

Перегляд допису100000 (26.06.2009 14:07) писав:

В більшості кожен хто займає провідні позиції являється потужним харизматичним лідером із усіма витікаючими звідси обставинами. Щоб переконувати в чомусь лідера потрібно самому володіти харизматичними лідерськими якостями в іншому випадку все як правило закінчується без результатно або й навіть плачевно.
Лідер може чудово розуміти те, у чому його переконують, але відмовлятися від цього свідомо, на догоду своїм інтересам, якщо знає, що той, хто його переконує має лише харизму і не зможе іншими важелями впливу відстояти свою позицію. Добрий цар - це міф.
  • 0

#46 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 13:18

Перегляд дописуТемний ангел (26.06.2009 14:11) писав:

Лідер може чудово розуміти те, у чому його переконують, але відмовлятися від цього свідомо, на догоду своїм інтересам, якщо знає, що той, хто його переконує має лише харизму і не зможе іншими важелями впливу відстояти свою позицію. Добрий цар - це міф.
Зловживання владою і застосування владних повноважень то є різні речі. Нюансом у нашому випадку є та особливість, що одна й та сама інформація подана різними людьми по різному сприймається.
Іноді варто відмовитись від авторського права на ідею лиш би вона не була похоронена не встигши нормально народитись. Багато геніальних наукових відкриттів, що могли б просунути розвиток цивілізації в цілому просто не були почутими лише по такій дурній причині.
  • 0

#47 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 26.06.2009 – 13:25

цікаве питання... взагалі є бажання створити сім'ю і зробити кар'єру, але наразі хочу просто погарнішати)))
  • 0

#48 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2009 – 15:51

Мета життя - єдина цінність, яку - варто шукати, і знайти її можна не в далеких краях, але безпосередньо у серці того, хто шукає. Р.Л.Стівенсон
  • 0

#49 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 16:24

Думаю великою метою для багатьох в тому числі і для мене є самореалізація, але занйти себе не просто. А так маленьких цілей багато у кожного, і думаю що є і люди, які так і не знаходять або і не прагнуть знайти для себе якусь велику ціль, якесь велике завдання.
  • 0

#50 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:19

Так, саме самореалізації шукає більшість, хто пройшов інші сходинки піраміди маслоу, і я теж не виключення)
  • 0

#51 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:26

Я собі втикаф, втикаф... і подумав, а може щоб ми нічого не плутали варто вваести поняття субмета. Тобто головна мета це та, яку ставить перед нами життя, а субмета це та яка, відгалужуться від головної і лине в наш внутрішній світ. Такий спосіб сприяє духовному урівноваженню, а головне дозволяє розвивати свої таланти в єдиному векторі із нашою природою.
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 18:33

От що мене ще турбує, над чим працюю, так це над виправлення /вихованням/ суспільства, так!
І спосіб гарний підказали, угу.
  • 0

#53 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 08:08

Перегляд дописуПанночка (26.06.2009 18:19) писав:

Так, саме самореалізації шукає більшість, хто пройшов інші сходинки піраміди маслоу, і я теж не виключення)
Це ще залежно про яку самореалізацію говорити - творчу, професійну і т.д. У нашій країні, навіть при великому бажанні, реалізуватися гіперскладно (це якщо розглядати професійну самореалізацію). Людина може мати талант до одного, а працювати мусить у зовсім іншій сфері, щоб не вмерти з голоду. У нас доктори наук, ті що розумніші, давно за кордон втекли, а ті, що не мали можливості таке зробити на базарах продають або взагалі без роботи.
  • 0

#54 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 15:14

Цілком згодна, у нас зовсім не підтримуються творчі люди, "вибитись" в сферах науки також важко, тому відбувається brain drain, себто "відток мізків". Але деякі люди самореалізуються, наприклад, в одязі чи у власних дітях, що також не можна засудити.
  • 0

#55 Kotyhoroshko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна:)

Відправлено 29.08.2009 – 23:41

мета життя... ммм... я ще хоть трохи маленький:ggggg: але з кожним днем це питання мучить все більше і більше. Взагалі, притримуюся думки, що мета життя - просто бути щасливим, а щасливим можна бути роблячи щасливими найближчих людей - кохану людину, дітей...

але останнім часом трохи розчарувався в цій теорії...
  • 0

#56 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 30.08.2009 – 09:48

Ми живемо один раз, і кохаємо один раз, по справжньому, тоді в чому сенс життя, а втому щоб ми існували, жили на цій планеті, кохалися, були щасливі, в достатках!!! Ну головне-дати початок новому життю, новому поколінні!!!
  • 0

#57 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 21:36

дерево я вже посадив, хату не збудував і дітей думаю ше не наробив - є до чого йти
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua