Перейти до вмісту

Білорусь

Повідомлень в темі: 85

#81 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.11.2014 – 18:14

Перегляд дописуtaraBooka (25.11.2014 – 18:07) писав:

Це ж фактично Росія. Чим тоді гірше лишатися вдома? Тим паче, що до Львова навряд росіяни дойдуть за будь-якого сценарію.
справа не у вторгненні росіян на україну. не хочу жити в найбіднійшій та найкорумпованішій країні європи в олігархічного ладу
  • 0

#82 Олександр Тагаєв

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 30.11.2014 – 14:49

Я ось вважаю, що наступник Лукашенка просто зробить Білорусь частиною Росії. Я їх то й білорусами не вважаю, як не вважаю українцями російськомовних жителів України. Росіяни вони. І не бачу я особливих економічних здобутків. Те, що там декілька заводів з радянського часу залишилось, то це не дуже то й здобуток. Білорусь виживає лише завдяки російським подачкам. Порядок там дійсно легше контролювати, бо там значно менші масштаби. Там нема розколу в суспільстві, але нема нічого й білоруського.
  • 1

#83 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 01.12.2014 – 11:21

Перегляд дописуОлександр Тагаєв (30.11.2014 – 14:49) писав:

Я ось вважаю, що наступник Лукашенка просто зробить Білорусь частиною Росії. Я їх то й білорусами не вважаю, як не вважаю українцями російськомовних жителів України. Росіяни вони.
слухайте, так українців теж нема!
що з того, що західна частина говорить мовою, наближеною до української, коли їхня свідомість переповнена рускім інформаційно-культурним продуктом! це росіяни, просто вони говорять на своїй говірці

Цитата

І не бачу я особливих економічних здобутків. Те, що там декілька заводів з радянського часу залишилось, то це не дуже то й здобуток. Білорусь виживає лише завдяки російським подачкам
так не білоруський мешканець отримує найнижчу зарплатню в Європі, і не Білорусь в рейтингах займає місце з найвищем рівнем корупції, а Україна!
всі 23 роки "незалежности", причому!

Цитата

Порядок там дійсно легше контролювати, бо там значно менші масштаби. Там нема розколу в суспільстві, але нема нічого й білоруського.
так отож. чим менша країна, тим легкше і краще її можна організувати, це показують майже всі рейтинги.
Україна не може стати успішною, бо надто завелика
як мінімум, вона мусить зменшитись втричі
  • -2

#84 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 02.12.2014 – 09:03

Молдова поруч з Україною, два брата-акробата, +Косово, 3 найбідніші, найкорумпованіші і найзлочинніші країни Європи.
  • 0

#85 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 06.01.2015 – 21:29

а я от міністра України не розумію Авакова. він говорить на якійсь мові, яка мені невідома. тепер я не розумію, яка мова у нас державна - українська, чи та якою балакає Аваков. от біда...
  • 0

#86 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 07.06.2016 – 15:44

Відомий білоруський опозиціонер виявився ватніком:

http://nn.by/?c=ar&i=171475
  • 0