Перейти до вмісту

Як Україна отримала незалежність...

Повідомлень в темі: 75

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.10.2009 – 20:12

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:06) писав:

Ну... питання цікаве. Може нам трева відмовитися від історії останніх вісімнадцяти років, бо ми втратили 6 мільонів громадян та втратили ілюзії на світле майбутнє (буквально пару днів тому на "Свободі слова" 53% громадян зауважили що нічого не зміниться, а 25 з гаком - що лише погіршиться) за незалежності?

Кому пам"ятники ставити?
Зараз україна використовує те, що було побудовано за радянських часів: заводи, фабрики, електростанції, дамби... Це створили наші діди. А що створили ми? Нічого. Лише старе навчилися ламати. Зруйнували системи освіти, охорони здоров"я, армію, виробництво, господарство. Все знищили в країні.
Кому пам"ятники ставити? Нема кому. Ніхто не заслуговує.
У вас ностальгія за СРСР. :)
До слова, якби людина замордувала вашого діда чи батька, то чи ви погодилися дивитися на його пам"ятник, віддаючи належне "історії"?
У вас патріотизм не тієї нації:happy1:
  • 0

#42 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:17

Ленін прийшов з биткою до вашого батька?

Подивіться навколо, все вкрадене: ліс, пляжі, озера, поля - національне багатство вкрадене! Це краще? Їм ставити?
Нема кому.

За радянських часів не було в таких масштабах бандитизму, наркоманії, алкоголізму молоді, бомжування, люди мали притулок, мали роботу, мали освіту, мали змогу лікуватися безкоштовно.

Мені за радянських часів безкоштовно зробили операцію, що зараз коштує десятки тисяц доларів. Радянські лікарі в радянських медзакладах. Ця система врятувала мені життя.
І Ленін - представник цієї системи.

Я не кажу про сталінські репресії. Це було, це горе. Але яке відношення до цього має Ленін?

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 20:26

• 0

#43 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:20

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:17) писав:

Подивіться навколо, все вкрадене: ліс, пляжі, озера, поля - національне багатство вкрадене! Це краще? Їм ставити?
Нема кому.
так провокативно з"їхали з теми, що аж відпало бажання з вами дискутувати.
В Росію :)
  • 0

#44 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.10.2009 – 20:21

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:17) писав:

Нема кому.
Ви робите якісь дивні висновки... певно що ставити теперішнім нема за що... але хіба ж це причина залишати решта... гм... пам’яті...
і окрім того, заводи будували наші батьки, а пам’ятник чомусь лжнінам...
З.І. Є такий метод оцінки активів, як вирахування альтернативного вкладення. З чого ви взяли, що без лєнінів побудували б менше? німчуру 2 рази з гівном перемішали, нічо - відбудувалися...
  • 0

#45 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:24

Zuzik
Ну ось зараз Ленінів нема. Будуємо?

веснянка
Я лишень показав некоректність вашого запитання.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 20:29

• 0

#46 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:28

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:24) писав:

Ну ось зараз Ленінів нема. Будуємо?
я будую :)
  • 0

#47 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:32

Це дуже добре, що ви дійсно це робите. Мій вам уклін і шана.
Ви заслуговуватимете пам"ятника. Буде прикро, як коли-небудь у майбутньому до влади прийдуть певні політичні сили і зруйнують його. Чи не так?

Хочете пам"ятник Бендері? - Будь-ласка, є вільні місця. Хочете Шевенку - будь-ласка, теж місце знайдеться. Хочете створювати своє - створюйте. Чужого - не чіпайте.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 20:34

• 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:35

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:24) писав:

веснянка
Я лишень показав некоректність вашого запитання.
а я не питала, воно радше риторично-стверджувальне
  • 0

#49 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:35

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:32) писав:

Ви заслуговуватимете пам"ятника. Буде прикро, як коли-небудь у майбутньому до влади прийдуть певні політичні сили і зруйнують його. Чи не так?
ні... я не заслуговую пам’ятника... і мені не буде прикро...
я проти лєніна... але і шевченка в кожному селі не вважаю нормальним...
лєнін це не історія - це ідеологія. Історія вона вартує в музеї пам’ятниками ліпитися...
шось я в Польші тій же пам’ятників комусь (хай там Міцкевичу скажімо) не видів...
  • 0

#50 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:36

Хочете пам"ятник Бендері? - Будь-ласка, є вільні місця. Хочете Шевенку - будь-ласка, теж місце знайдеться. Хочете створювати своє - створюйте. Чужого - не чіпайте.
Начебто ви отут шось розумне і ясне сказали..
  • 0

#51 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:38

не хочу. Най в Стрию стоїт, він там народився. А в Житомирі Бандера не потрібний...
Але якщо якась сволота мені в хаті нагадила в кутку і написала свою похабщину на стіні - то я її витру і підмету, навіть якщо не моє...
  • 0

#52 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:43

Я взагалі проти руйнування будь-яких пам"яток історії.

Цитата

А в Житомирі Бандера не потрібний
Якщо хтось поставив - значить комусь потрібний. Якщо не стоїть - ніхто не силкує ставити. Те саме стосується Леніна і всіх інших історичних постатей.

Певно, і Бендера щось добре зробив і заслуговує на пошану певними громадянами. Але й Ленін теж не лише паскудив і є люди, які хочуть його шанувати. Не треба заважати один одному. Хай воно буде як було.

Історію можна переписати, але не можна змінити. Кожен має право на своє ставлення до тих чи інших подій, кожен має право мати своїх героїв і шанувати їх пам"ять. А от на руйнацію права не має ніхто.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 20:48

• 0

#53 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:51

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:43) писав:

Я взагалі проти руйнування будь-яких пам"яток історії.

Певно, і Бендера щось добре зробив і заслуговує на пошану певними громадянами. Але й Ленін теж не лише паскудив і є люди, які хочуть його шанувати. Не треба заважати один одному. Хай воно буде як було.

Історію можна переписати, але не можна змінити. Кожен має право на своє ставлення до тих чи інших подій, кожен має право мати своїх героїв і шанувати їх пам"ять. А от на руйнацію права не має ніхто.
і ніби слова правильні... а от не сходиться... може просто букви в іменах путаєте... шо как би намєкаєт... :)
і ще раз питаю, що історичного в тому ж пам’ятнику лєніна на бесарабці чи Щорсу біля експресу? був він там? здійснив якусь подію пам’ятну? хай навіть гадісну? не кажіть дурниць. це не увічнення якихось історичних подій, постатей... це просто ідеологічне засилля старої імперії. нав’язаної.

З.І. Та й паскудив лише Лєнін... ніц він не побудував... то вже Іосіф Віссаріонович хоч щось зробив... правда його послідовники чомусь його пам’ятників не лишили... зате за останніх лєнінів тепер кричать :happy1:
  • 0

#54 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 02:46

Цитата

був він там? здійснив якусь подію пам’ятну? хай навіть гадісну? не кажіть дурниць.
З вашой логіки Шевченко по всіх селах проїхав не по одному разу. Натяк зрозумілий?

А що історичного - я відповім: він існував і започаткував справу світового масштабу.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.10.2009 – 02:51

• 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.10.2009 – 08:46

перечитала дві сторінки і облишила. нічого спільного з темою НЕзалежність не побачила, а тема про памятники Лєніну є вже...

ті, хто користає зараз із української незалежності і державності, не можуть бути їх гарантами – як через свою малочисельність, так і через свою байдужість і навіть демонстративну ворожість до всього українського. На жодні жертви заради України вони ніколи не йшли, не йдуть і не підуть – якщо їх до цього не змусити.

Гарантом незалежності і державності України може бути тільки український народ. Але українці в нинішній державі можуть бути (і в більшості своїй є!) хіба наймитами новоявлених владоможців-хижаків. Та наймит і гарант – поняття не сумісні: це місія господарів держави. А українці стануть повноправними господарями тільки у своїй національній державі – через механізм національного народовладдя.

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 21.10.2009 – 08:55

• 0

#56 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 09:20

Тричі перечитав останній абзац - геть не зрозумів думки :)
  • 0

#57 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 09:38

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 03:46) писав:

З вашой логіки Шевченко по всіх селах проїхав не по одному разу. Натяк зрозумілий?
Ви хоч троха читаєте, що вам пишуть? без натяків? хоча думаю вам тут головне дуростей понаписувати... Йому кажеш одне - а воно лише "сам дурак".

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 03:46) писав:

А що історичного - я відповім: він існував і започаткував справу світового масштабу.
Гітлеру теж поставте... його справа теж масштабна...
  • 0

#58 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 10:09

Чого ви чіпаєте Гітлера? У нас стоять пам"ятники йому? Ні. У нас пропонується їх ставити? Ні. Ну то й розводити балаканину "если бы да ка бы да во рту бы..." не треба.

Ви сказали щось про те, ніби Леніна не було на Бесарабці, ну й я зауважив, що Шевченка у містечку Брусилів теж не було. Пам"ятнику стояти це не заважає.

"Сам дурак" це не мої слова. Ваші. Чи відповідють вони дійсності - вирішувати також вам.
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.10.2009 – 19:21

Щодо памятників Шевченку - йому комуняки ставили памятник як ідеологу революційної боротьби проти монархії, тож він поряд з Леніним, і зносити ці страшні більшовицькі Шевченки-революціонери треба разом з Ленінами. А натомість ставити красиві памятники Шавченку-поету.
  • 0

#60 Розводящий

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:м.Васильків

Відправлено 21.10.2009 – 20:37

Перегляд дописуbamik (9.06.2009 23:10) писав:

Ніхто не буде платити кров’ю. Бо країна ледарів. Скільки разів топтались на цій землі окупанти? І вкотре прийдуть..
... коли чекати?...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.10.2009 20:21) писав:

Щодо памятників Шевченку - йому комуняки ставили памятник як ідеологу революційної боротьби проти монархії, тож він поряд з Леніним, і зносити ці страшні більшовицькі Шевченки-революціонери треба разом з Ленінами. А натомість ставити красиві памятники Шавченку-поету.
... а в чому різниця?...

Перегляд дописуЛастiвочка (21.10.2009 09:46) писав:

Гарантом незалежності і державності України може бути тільки український народ....
Але українці в нинішній державі можуть бути (і в більшості своїй є!) хіба наймитами новоявлених владоможців-хижаків.
Та наймит і гарант – поняття не сумісні: це місія господарів держави.
А українці стануть повноправними господарями тільки у своїй національній державі – через механізм національного народовладдя.
...Яким чином?...

...Але українці...наймити новоявлених владоможців-хижаків.... - а яка еволюція далі?...

Повідомлення відредагував Розводящий: 21.10.2009 – 20:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних