Перейти до вмісту

Як Україна отримала незалежність...

Повідомлень в темі: 75

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.07.2009 – 04:48

Україна не отримала незалежності!
Єдиний натяк на незалежність України - коли народ не вибрав блок "За Еду" - то цей блок тоді і не отримав влади.
Але сьогодні Литвин голова верховної ради, той самий Литвин, що лідер "За Еду" - кальку на блок "За Единую Россию"
В тоталітарного північного сусіда однопартійна система, а ми на привязі, ніяк відійти в бік не можемо.
Тож немає сенсу говорити про незалежність.
  • 0

#22 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 26.08.2009 – 22:46

Зображення
  • 0

#23 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:25

Нам потрібна сильна проукраїнська, від мозку до кісток патріотична рука, яка нарешті почне активно будувати саме державу українців. Я хочу чути на вулиці українські пісні на вулицях міста, я хочу читати українські книжки, журнали та газети, я хочу дивитися українське або україномовне кіно, я хочу щоб у держаних установах стояв україномовний Windows(або ще ліпше - Linux), я хочу щоб зникли всі "Лєніни та інші посіпаки" з вулиць, я хочу щоб українці перестали бути малоросами, перестали матюкатися, слухати тупорилий московський шансон, у більшості не палили клятий тютюн та не "бухали" як зараз. Я ХОЧУ жити в УКРАЇНІ, в Європейській Україні, де кожен українець цінеться -від млада до велика.
Політичний позитив для світу 91-му таки був - тоталітарна машина зникла, світ нарешті з полегшенням зітхнув, загнивання суспільства хоч і не зупинилося, але видно паростки надії. Ми маємо країну історія якої як держави пишеться сьогодні - і які рядки там будуть, залежить і від нас усіх.

Повідомлення відредагував Olex: 27.08.2009 – 21:27

• 0

#24 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 00:24

Цитата

Нам потрібна сильна проукраїнська, від мозку до кісток патріотична рука, яка нарешті почне активно будувати саме державу українців. Я хочу чути на вулиці українські пісні на вулицях міста, я хочу читати українські книжки, журнали та газети, я хочу дивитися українське або україномовне кіно, я хочу щоб у держаних установах стояв україномовний Windows(або ще ліпше - Linux

То є добре, що ви живете в Україні. Бо в ЄС такі погляди називають "нацизмом" і за їх пропаганду можна легко потрапити до в"язниці :ggggg:

Цитата

я хочу щоб зникли всі "Лєніни та інші посіпаки" з вулиць, я хочу щоб українці перестали бути малоросами, перестали матюкатися... у більшості не палили клятий тютюн та не "бухали" як зараз.

Згоден. Повністю підтримую :beer:

Цитата

перестали... слухати тупорилий московський шансон

Ненавиджу шансон!!! Але кожна людина МАЄ ПРАВО слухати те, що їй подобається. І ніхто НЕ МАЄ ПРАВА їй це заборонити. Так зрозуміло?
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.08.2009 – 06:31

Перегляд дописуOlex (27.08.2009 22:25) писав:

Нам потрібна сильна проукраїнська, від мозку до кісток патріотична рука, яка нарешті почне активно будувати саме державу українців. Я хочу чути на вулиці українські пісні на вулицях міста, я хочу читати українські книжки, журнали та газети, я хочу дивитися українське або україномовне кіно, я хочу щоб у держаних установах стояв україномовний Windows(або ще ліпше - Linux), я хочу щоб зникли всі "Лєніни та інші посіпаки" з вулиць, я хочу щоб українці перестали бути малоросами, перестали матюкатися, слухати тупорилий московський шансон, у більшості не палили клятий тютюн та не "бухали" як зараз. Я ХОЧУ жити в УКРАЇНІ, в Європейській Україні, де кожен українець цінеться -від млада до велика.
Політичний позитив для світу 91-му таки був - тоталітарна машина зникла, світ нарешті з полегшенням зітхнув, загнивання суспільства хоч і не зупинилося, але видно паростки надії. Ми маємо країну історія якої як держави пишеться сьогодні - і які рядки там будуть, залежить і від нас усіх.

В радянському союзі по мотивам східної казки був знятий мультик. В ньому хоробрий юнак пішов у печеру і здолав злого дракона, що охороняв скарби. блиск золота засліпив юнака, і він сам став жадібним злим драконом.

Що користі з здобутої незалежності, якщо жадібний невольницький народ прагне на руїнах старої імперії збудувати нову? що з того, що столиця буде в іншому місті? хочете щоб Київ став четвертим Римом? Яка взагалі користь від незалежності, якщо народ не сприймає волю, а шукає рабства іншу форму? Ну припустимо, цей новий страшний дракон розмовлятиме українською і житиме в Києві. Це і весь здобуток багатовікової боротьби? боротьба продовжується!

Наша держава розвиваеться точно по образу і подобію московському, Київ перетворився в "панаєхавск" і "нєрізінавск" - і мова не змінює суті. хіба ми цього прагнули?

ніякої незалежності немає!
  • 0

#26 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 07:48

Перегляд дописуЗварич (28.08.2009 01:24) писав:

То є добре, що ви живете в Україні. Бо в ЄС такі погляди називають "нацизмом" і за їх пропаганду можна легко потрапити до в"язниці :beer:

Ненавиджу шансон!!! Але кожна людина МАЄ ПРАВО слухати те, що їй подобається. І ніхто НЕ МАЄ ПРАВА їй це заборонити. Так зрозуміло?
У країнах ЄС нації давно зформувалися, нашу ж постійно переформатовували та "бичили". Для швидкого гуртування націх вихід лише один - захист всього made in Ukraine - від немовлят, слова і до виробництва. З ваших слів виходить, що Японія нацистська держава. Я не ставлю наш народ вище за інші, як це було у ІІІ Рейху, до чого тут нацизм. Тіки комуняка бачить у захисті своєї і свого нацизм, бо ніколи нічого свого нормального не мав - "всьо вакруґ калхознає, всьо вакруґ майо!"
Почитайте про відношення до трудових мігрантів у ЄС і тоді не пишіть дурниць.
Може ви знаєте якість інші варіанти захисту українського? Поділіться.
Стосовно шансону, людина може й голяка бігати вулицями, у людей сьогодні багато прав, але мало обов'язків. Шансон московський - "варавская фєня", себто в'зничні пісні, ви десь ще знаєте крім Росії країну яка вважає "це" мистецтвом? Вдома - прошу, слухайте хоч власні караоке-але у громадських місцях, транспорті - це знущання над людьми! :ggggg:
  • 0

#27 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 16:11

Цитата

У країнах ЄС нації давно зформувалися, нашу ж постійно переформатовували та "бичили". Для швидкого гуртування націх вихід лише один - захист всього made in Ukraine

Пан в якому сторіччі живе? У вісімнадцятому? У країнах ЄС національності вже давно перемішалися. А в міжнародному праві слово "нація" то є синонім слова "держава". Нація - то є сукупність всіх громадян однієї країни. А спроби розподілу громадян за етнічною ознакою в ЄС вважаються нацизмом і заборонені законом.
Хто такий українець? Львів"янин католик, який говорить напівпольскою і їзде на заробітки? Чи православний з Донецьку, який говорить російською і лізе до шахти? Чи кримський татарин, який ходить до мечеті? Чи одеський єврей? Вони всі українці, бо громадяни України. Вони і є наша нація.
Звичайно, можна слухати нашого довбаного Гаранта, який волає: "Одна нація, одна мова, одна церква..." Але то не шлях до Європи. То скоріше шлях до розвалу країни.

Цитата

З ваших слів виходить, що Японія нацистська держава.

Про Японію фтикати тут. Вона не однонаціональна країна.

Цитата

Тіки комуняка бачить у захисті своєї і свого нацизм, бо ніколи нічого свого нормального не мав

В моїй родині лише українці і поляки, більшість львів"яни. Якщо ви мене тусуєте до комуняк, то вже будьте послідовним, тусуйте тоді і європейців :ggggg:

Цитата

Почитайте про відношення до трудових мігрантів у ЄС і тоді не пишіть дурниць.

Вони захищають робочі місця своїх громадян. Вас це не влаштовує?

Цитата

Може ви знаєте якість інші варіанти захисту українського? Поділіться.

Літаки, метал, Неміров? Тільки розвивати економіку. А вишиванки, глечики і сало захищати не треба, вони і так залишаться.
  • 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.08.2009 – 23:09

Ніякої незалежності в України немає.
Її ніхто і не прагнув. Найбільше ті - хто про незалежність наробив галасу.
Не встигли ми ввечері вийти з Радянського Союзу, як вранці нам заявили, що чухраємо до Євросоюзу. Яка ж це незалежність ? Ми вже 18 років боремось за ЗАЛЕЖНІСТЬ. Пів України за одну, а ще половина - за іншу. На цьому грунті з"явилась ще третя Україна - якій по барабану.
Аякже, кричати одне - а відповідати за країну, її безпеку, економіку, стан суспільства, і решта, то зовсім інше. Страшно стало - ось причина, чому не здобули незалежність. Крикуни, які злякались, поховались у шпаринах, а країну - здали перевертням, брехунам та аферистам. Час від часу, ті шо поховались, "критикують" тих шо крадуть. Не задарма, звичайно. Їм це милостиво дозволяють ті, кого вони "критикують." Мрійливо згадують буремні часи, коли вони боролись за незалежність. Відпустили животики і друге підборіддя. Такі собі "революціонери". Вилиті "страдальці" за обкрадений народ.
Я не стверджую, що Євросоюз гірше ніж Радянський. Я про "незалежність". Не було б того Євросоюзу, ми б все рівно шось шукали б. Принагідно, звинувачували б увесь світ, що не можем знайти. Вдача у нас така. Куди небудь, аби влізти, щоб не відповідати перед власним народом. Ще б пак, в будь якому союзі винного знайти легше.
А незалежність, вона і є незалежність. Стати незалежним дуже просто. Потрібно цього хотіти.
Але і дуже складно. Бо треба все своє мати...щоб не стало страшно "вранці."
  • 0

#29 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 04.09.2009 – 16:45

Перегляд дописуOlex (27.08.2009 22:25) писав:

Нам потрібна сильна проукраїнська, від мозку до кісток патріотична рука, яка нарешті почне активно будувати саме державу українців. Я хочу чути на вулиці українські пісні на вулицях міста, я хочу читати українські книжки, журнали та газети, я хочу дивитися українське або україномовне кіно, я хочу щоб у держаних установах стояв україномовний Windows(або ще ліпше - Linux),

Перегляд дописуЗварич (28.08.2009 01:24) писав:

То є добре, що ви живете в Україні. Бо в ЄС такі погляди називають "нацизмом" і за їх пропаганду можна легко потрапити до в"язниці :)

Почитайте, хоча б Вікі перед тим, як плести нісенітниці:

Цитата

Наци́зм (націонал-соціалізм) — політична ідеологія, доктрина, політичний режим, заснований на расизмі, шовінізмі, антигуманізмі і тоталітаризмі. Нацизм додержується ідей про зверхність «вищої», «панівної» раси над іншими, «неповноцінними» націями і расами (доктрина «надлюдини» і «недолюдини»); верховенстві нації і держави над особистістю.
Що, може в Берліні продаються 10 турецьких газет на одну німецьку? Чи в Парижі на 10 журналів арабською - 1 французькою.
У нас суцільний антиукраїнізм, але всім владоможцям це глибоко десь. Вони згадують про українське, коли треба зіграти на цих струнах перед виборами. Лише комуняки, ригіони справно відробляють свої срібняки і в цьому їм ніхто не заважає, не звинувачує в антидержавних діях. Чому? Риторичне звапитання.
  • 0

#30 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 15:27

Цитата

Почитайте, хоча б Вікі перед тим, як плести нісенітниці

Тю... Мені дивно пояснювати це людині, яка за віком схожа на мого батька...
Якщо Ви, шановний, хочете зрозуміти погляд європейців, то почитайте європейську Вікі, а не українську. Там Ви побачите, що нацизм - то є суміш в першу чергу з націоналізму. А таке явище як "націоналізм" є однією з головних причин початку обох світових війн.

Цитата

Що, може в Берліні продаються 10 турецьких газет на одну німецьку?

Ще раз. Німці - то є "нація", країна, держава. А хіба Ви не знаєте, що та нація складається з баварців, швабів, саксів, прусів і те. де.? І що вони іноді розуміють один одного гірше, ніж Ви, шановний, розумієте поляків?
  • 0

#31 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 05.09.2009 – 17:08

Перегляд дописуЗварич (5.09.2009 15:27) писав:

Якщо Ви, шановний, хочете зрозуміти погляд європейців, то почитайте європейську Вікі, а не українську. Там Ви побачите, що нацизм - то є суміш в першу чергу з націоналізму. А таке явище як "націоналізм" є однією з головних причин початку обох світових війн.
Без такого явища як націоналізм нас би вже давно змішали з лайном. І всі давно б розмовляли російською і були б ми провінцією вєлікой і нєдєлімой.
  • 0

#32 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 23:27

Серйозно? Не знав, не знав... А чого ж ви втекли від тієї незалежності? Повертайтеся, насолоджуйтесь ;)

До речі. В липні їздив машиною на море, під Барселону. У вас там всі написи дублюються двома мовами. Чому? Хтось вєлікій і нєділімий когось зохавав?
  • 0

#33 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 07.09.2009 – 17:19

Перегляд дописуЗварич (5.09.2009 16:27) писав:

Тепер мені зрозуміло, чому Ви плутаєтесь в термінах. Завершіть навчання в школі, тоді посперечаємось.

Перегляд дописуЗварич (5.09.2009 16:27) писав:

Ще раз. Німці - то є "нація", країна, держава. А хіба Ви не знаєте, що та нація складається з баварців, швабів, саксів, прусів і те. де.? І що вони іноді розуміють один одного гірше, ніж Ви, шановний, розумієте поляків?
І що з того? Це має пояснювати чому у них періодика на німецькій, а у нас на іноземній?
Нема аргументів - то не пишіть всякої дурні.
П.С. Бачу, що з людиною марно сперечатися, тому більше в цій темі відписувати не буду.
  • 0

#34 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 20:35

Цитата

Тепер мені зрозуміло, чому Ви плутаєтесь в термінах. Завершіть навчання в школі, тоді посперечаємось

Дякую за пораду. Але краще б ви промовчали, ніж так себе принижувати

Цитата

nationalism has become one of the most significant political and social forces in history, perhaps most notably as a major influence or cause of World War I and especially World War II with the rise of fascism, a radical and authoritarian nationalist ideology

http://en.wikipedia....iki/Nationalism

Попросіть онуків, хай Вам допоможуть з перекладом.

Цитата

І що з того? Це має пояснювати чому у них періодика на німецькій, а у нас на іноземній?

Як я розумію, у них періодика залежить виключно від попиту. В Берліні біля вокзалу на власні очі бачив газети польською і російською мовами. Українською не було, на жаль.

Можете не відповідати, я все розумію.
  • 0

#35 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 21:27

Цитата

Ніякої незалежності в України немає.

Де-юре незалежність є. І вона нам принесла один величезний плюс. В нас немає Чечні і терактів...
  • 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.09.2009 – 02:10

Перегляд дописуЗварич (6.09.2009 00:27) писав:

До речі. В липні їздив машиною на море, під Барселону. У вас там всі написи дублюються двома мовами. Чому? Хтось вєлікій і нєділімий когось зохавав?
Якими мовами?
Іспанською і каталонською?
Уявляєте - так. Іспанія захавала Каталонію. Король проводив геноцид каталонців. Тепер у них написи двома мовами. Каталонці дуже хочуть вдокремитися, бо Іспанія забирає половину того, що виробляє ця провінція. То ви значить такої долі для України хочете.

Перегляд дописуЗварич (7.09.2009 21:35) писав:

Не гано наводити лише ту частину цитати, яка вам вигівдна.
Precisely where and when it emerged is difficult to determine, but its development is closely related to that of the modern state and the push for popular sovereignty that came to a head with the French Revolution in the late 18th century

Отже говориться, що націоналістична ідеологія була потужною силою державотворення і боротьби за суверенітет.

Я вас також виправлю, у тому, що у німеччині був не націоналізм, а нацизм. Зараз ці поняття намагаються змішати ті сили, які прагнуть злиття народів для легшого ними керування встановлення світового порядку.

Не виключено, що Евросюз - це ще один спосіб уярмлення цих організацій. Після вдалої християнізації, та провального проєкту наддержави. В якій керівні посади займали по національній ознаці. Очевидно, що основним аргументом для Володимира у виборі християнства було збільшення влади князя над покірним народом. Недалекоглядне рішення, адже тим покірним народом, яким спочатку стало легше керувати князеві, потім було легше керувати чужинцям. Мешканці евросоюзу скаржіться на зростання цін і погіршення життя. Але ж кількість матеріяльних благ які виробляються не стала меншою. Особи які беруть участь у їх виробленні не стали отримувати більше прибутку. Проте над державними утвореннями з’явився новий орган влади, а головне нова валюта. Гроші - це лише вираження тих матеріяльних благ. Зникнути блага нікуди не могли. Але змінилося їх грошове вираження. Тобто вони перемістилися за допомогою введення нової валюти. Це все одно, що купувати в папуасів перли й золото за кольорові ганчірки. Банки можуть надрукувати скільки завгодно цих кольорових ганчірок і встановити на них свою ціну, собівартість їх нікчемна, а папуаси будуть арбайтен.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.09.2009 – 02:13

• 0

#37 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 14:45

Цитата

Тепер у них написи двома мовами. Каталонці дуже хочуть вдокремитися, бо Іспанія забирає половину того, що виробляє ця провінція. То ви значить такої долі для України хочете

Так. Я хочу, щоб українці жили не гірше, ніж іспанці. А мо і краще. А ви певно хочете, щоб ми і далі залишалися нацією "тєрпіл"?

Цитата

Precisely where and when it emerged is difficult to determine, but its development is closely related to that of the modern state and the push for popular sovereignty that came to a head with the French Revolution in the late 18th century

Отже говориться, що націоналістична ідеологія була потужною силою державотворення і боротьби за суверенітет...

"...яка назріла в період френч революшн в кінці вісімнадцятого сторіччя". Не гарно наводити лише частину цитати. Ви теж живете у вісімнадцятому сторіччі? Пропонуєте Україні на фірі виїхати на сучасний автобан?
Замість того, щоб хоч щось зробити для покращення життя людей, нас постійно годують казочками про минуле. З нас намагаються зробити лузерів.

Цитата

Я вас також виправлю, у тому, що у німеччині був не націоналізм, а нацизм. Зараз ці поняття намагаються змішати ті сили, які прагнуть злиття народів для легшого ними керування встановлення світового порядку.

Нацизм то офіційна ідеологія німецької націоналістичної партії. А ви справді вважаєте, що Вікі пишуть світові уряди?:gryzin:
  • 0

#38 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 19:35

Цитата

я хочу щоб зникли всі "Лєніни та інші посіпаки" з вулиць

ОО!! Цей ідіотизм мені більш всього подобається.
Це історія. Яка б вона не була, але історія.
Сьогодні ви поламаєте пам"ятники радянських часів, а завтра хтось ламатиме пам"ятники сьогодення; можливо, і ваш пам"ятник зруйнує. Не можна нищити це. Не ви це створили, не вам і нищити.

Нищити всі вміють, будувати - мало хто.
Взагалі досить думати про те, аби щось знищити - краще створіть, чим зможуть пишатися ваші діти.

Доречі зацікавила теза пана Зварича про попит і пропозицію.

Погоджуюся, у нас мало ураїномовних видань через відсутність попиту. Буде попит на українське - буде пропозиція.
Немає зараз попиту - тож маємо що маємо.
Я особисто віддаю перевагу російськомовній пресі і я не один такий. Ми формуємо попит на російськомовні видання - тому вони є і будуть подобається це комусь чи ні.
Ось коли усі російськомовні в Україні вимруть як мамонти, ось тоді й зникне російська преса. :happy1:

Цитата

Я хочу чути на вулиці українські пісні на вулицях міста, я хочу читати українські книжки, журнали та газети, я хочу дивитися українське або україномовне кіно
Е... про пісні на вулицях це гарно сказано. Дамо бомжам по бандурі - нехай співаюсь :)
Люди співаюсь від щастя, а коли їсти нема чого, то людині байдуже до мови, а тим паче до пісень. А ще більше роздратування у малозабезпечених викликають витрати на переклад фільмів з російської на українську та встановлення пам"ятників голодомору замість фінансування шкіл та лікарень.

Доречі, читати та слухати українське ніхто не заважає.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 19:51

• 0

#39 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.10.2009 – 19:57

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 20:35) писав:

ОО!! Цей ідіотизм мені більш всього подобається.
Це історія. Яка б вона не була, але історія.
Сьогодні ви поламаєте пам"ятники радянських часів, а завтра хтось ламатиме пам"ятники сьогодення; можливо, і ваш пам"ятник зруйнує. Не можна нищити це. Не ви це створили, не вам і нищити.

Нищити всі вміють, будувати - мало хто.
Взагалі досить думати про те, аби щось знищити - краще створіть, чим зможуть пишатися ваші діти.
І правильно, навіщо нам історія, яка нагадує нам про мільйони смертей своїх громадян?Про втрачені ілюзії світлого майбутнього разом і з комунізмом маємо пам"ятати? Чи ви ще й скажете, що кожен пам"ятник Ленінові, який ще двадцяток років тому був чи не у кожному місті, несе у собі якийсь особливий мистецький хист ?Не суть у тому щоб ЛАМАТИ, а суть - ЩО ламати і КОГО на тому місці ставити.
  • 0

#40 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:06

Ну... питання цікаве. Може нам трева відмовитися від історії останніх вісімнадцяти років, бо ми втратили 6 мільонів громадян та втратили ілюзії на світле майбутнє (буквально пару днів тому на "Свободі слова" 53% громадян зауважили що нічого не зміниться, а 25 з гаком - що лише погіршиться) за незалежності?

Кому пам"ятники ставити?
Зараз україна використовує те, що було побудовано за радянських часів: заводи, фабрики, електростанції, дамби... Це створили наші діди. А що створили ми? Нічого. Лише старе навчилися ламати. Зруйнували системи освіти, охорони здоров"я, армію, виробництво, господарство. Все знищили в країні.
Кому пам"ятники ставити? Нема кому. Ніхто не заслуговує.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 20.10.2009 – 20:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних