Перейти до вмісту

Затримка ЗП

Повідомлень в темі: 75

Опитування: Затримака ЗП, ваша реакція (82 користувачів проголосувало)

Уявіть, що вам два місяці не виплачують заробітну плату. Ваша реакція

1. Буду терпляче чекати обіцяного (11 голосів [13.41%])

Процент голосів: 13.41%

2. Почну шукати нову роботу (26 голосів [31.71%])

Процент голосів: 31.71%

3. Влаштую скандал керівництву (15 голосів [18.29%])

Процент голосів: 18.29%

4. Не буду виконувати роботу, мовляв "як платите, так і працюю" (20 голосів [24.39%])

Процент голосів: 24.39%

5. Інше (коментар в темі) (10 голосів [12.20%])

Процент голосів: 12.20%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.06.2009 – 09:51

Перегляд дописуПовітруля (10.06.2009 09:46) писав:

Ага, тільки я от щойно з біржі прийшла і там не могли знайти коли мені наступного разу прийти, бо людей забагато)) А так то все просто чудово,- сонечко світить, літо нарешті прийшло))
Он в Баміка на роботі гарно платять:)... Спробуй свої сили:)
  • 0

#22 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.06.2009 – 11:55

чекати, та шукати нову роботу. реакція то таке, головне діяти.
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.06.2009 – 13:22

За травень грошей не бачив. працюю без вихідних і без зарплати. колега як прознав що зарплати не буде, то на лікарняний звалив. всю роботу мені лишив...
  • 0

#24 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 13:53

Круто... Оце запитала шефа про "сяйво" (це в нас так зашифрували зарплатню в Косівському районі:happytwo:)... Сказав, що можливо до 20 червня дадуть... Але чи за квітень чи за квітень-травень - невідомо...
Подивилась на сайтах з оголошеннями про роботу... Нема нічого .. Реально, 80% пропозиції по роботі з інтернетом...
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 07:07

Якщо зарплату затримують на два місці, то треба "рвати когті" звідти (з організації), а то вийде, як у ЗМІ зараз розповідають: затримують зарплатні на пів року, а потім в один момент організація виявляється банкротом - і ніхто не заставить їх віддати людям чеснозароблені гроші.
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:25

Ой, Лесюню, аж встидно сказати де працюю, бо в таких організаціях всі думають, що грошей навалом...
Новий прикол... Ще не виплатили заборгованість за квітень-травень, вже повідомили, що з липня понижають оклад до мінімальної ЗП, а решту - в конверті.. ГРРРР...
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:42

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 10:25) писав:

Ой, Лесюню, аж встидно сказати де працюю, бо в таких організаціях всі думають, що грошей навалом...
Новий прикол... Ще не виплатили заборгованість за квітень-травень, вже повідомили, що з липня понижають оклад до мінімальної ЗП, а решту - в конверті.. ГРРРР...
Та то таке, в конверті, аби давали.) Там, де ти працюєш, можна насправді "нарити" іншу роботу (в іншому штабі тощо) :)
  • 0

#28 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:53

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 09:42) писав:

Та то таке, в конверті, аби давали.) Там, де ти працюєш, можна насправді "нарити" іншу роботу (в іншому штабі тощо) :)
Лесю, не "пали" контору:)...
Так от "рию"... Може до вересня врешті, щось "нарию, бо вже оце жити "завтраками", ох як набридло..
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:59

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 10:53) писав:

Так от "рию"... Може до вересня врешті, щось "нарию, бо вже оце жити "завтраками", ох як набридло..
Сорі, не буду.)

Чомусь згадалась криза 1998-го, коли по пів року затримувались зарплати та пенсії. А ми тоді навчались. Як хочеш виживай... Мда, невесело то...
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2009 – 10:02

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 10:53) писав:

У цьому сенсі краще працювати на виробництві, причому спрямованому на споживацький ринок, причому такий, що не змінюється з часом. Наприклад, хлібопекарня! Ги.
  • 0

#31 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:06

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 10:59) писав:

Сорі, не буду.)

Чомусь згадалась криза 1998-го, коли по пів року затримувались зарплати та пенсії. А ми тоді навчались. Як хочеш виживай... Мда, невесело то...
Не страшно.. Не переймайся...

Ото точно, тоді ще ЗП видавали прищепками і всяким барахлом... А тепер просто ніц не дають.. Капець..

Перегляд дописуzav (17.06.2009 11:02) писав:

У цьому сенсі краще працювати на виробництві, причому спрямованому на споживацький ринок, причому такий, що не змінюється з часом. Наприклад, хлібопекарня! Ги.
Не смію сперечатись, бо воно так і є.. Переконалась вже, що людина, яка має "професію в руках" ніколи не пропаде..
  • 0

#32 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 17.06.2009 – 10:19

виробництво це добре, але й там затримують або знижують зп. конкуренцію ніхто не відміняв. слабші гинуть, в т. ч. і виробництва.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:22

Перегляд дописуzav (17.06.2009 11:02) писав:

Во-во! А я про що?)
Але ліпше все-таки на горілчаному, винному, коньячному чи цигарковому заводах - навіть в глибоку кризу (і навіть більше: саме в кризу) люди не полишають згубних звичок.

Перегляд дописуВакуОлька (17.06.2009 11:06) писав:

Ото точно, тоді ще ЗП видавали прищепками і всяким барахлом... А тепер просто ніц не дають.. Капець..
Ага, тоді ліпше працювати на монетному дворі і нехай там зарплату видають товаром :)
  • 0

#34 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:27

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 11:22) писав:

Ага, тоді ліпше працювати на монетному дворі і нехай там зарплату видають товаром :)
Колись мені побажали "щоб в старості ти працювала підмітайлом на монетному дворі" ;)
  • 0

#35 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.06.2009 – 10:34

найкраще працювати там, на що криза не впливає... справді на потужному харчовому виробництві чогось загально доступного...
бо криза кризою а їсти все одно треба
  • 0

#36 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 11:13

Якщо зарплату затримують - треба лаятися з начальством, далі - припинити виконувати роботу, або звільнятися, як написав Віджей :

Цитата

Першим ділом - натиск на начальство. Якщо не дає - звільнення з вимаганням зарплатні і компенсації через суд.
У центрі зайнятості також можна отримувати компенсацію по безробіттю
Одразу ж після першої затримки зарплатні треба шукати нову роботу.

Цитата

в мене друг 5 місяців без зп сидів. а бо рипатись нікуди, нову не знайдеш зараз (сама 3 місяці безробітна).
а зараз поч али по-троху видавати.
Мене обурюють такі роботодавці. Але й самі працівники винні, що так стається. Хіба комусь колись виплатили в повному обсязі заборгованості за великий строк?

Моя позиція з цього питання категорична : працюючи задарма ми привчаємо роботодавців поводитися з нами, як з бидлом.
Якщо в роботодавців немає коштів на зарплатню, отже місце роботи є збитковим, керівництво бездарним або ж гроші крадуться. Така робота безперспективна. Рано чи пізно все одно доведеться шукати нову роботу.
Якби роботодавці боялися, що працівники бунтуватимуть, то зарплатню ніхто б не затримував, уже б навчилися проводити швидку реформацію та вжили б заходів щодо життєздатності цього місця роботи.
Робота - це місце, де люди отримують кошти, щоб жити. Якщо коштів немає, то й жити стає неможливим. Робота втрачає свій сенс.
Не працюйте без грошей!
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 12:01

Перегляд дописуБлискавиця (22.06.2009 12:13) писав:

Хіба комусь колись виплатили в повному обсязі заборгованості за великий строк?
Моє підприємство виплатило заборгованість по заробітній платі десятирічної давнини, хоча й без індексаці/компенсації.

Якщо в роботодавців немає коштів на зарплатню, отже місце роботи є збитковим, керівництво бездарним або ж гроші крадуться. Така робота безперспективна. Рано чи пізно все одно доведеться шукати нову роботу.
Власне так.
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 13:40

!
Різні бувають ситуації. Хтось щось комусь заборгував, а компанія не може виплатити зарплатню. Працював в компанії яка заборгувала іншій дуже пристойно суму грошей. Щодня звонив фінансовий директор і вимагав оплатити поставку, але ж грошей в нас не було. В нашій компанії зарплату платити, а в контрагента ні, бо ми не мали чим заплатити їм. Так що не все і завжди залежить від менеджменту компанії, буває багато форс-мажорних обставин.
Хоча звичайно затримка зарплати дратує
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.06.2009 – 13:44

я вже дурію. ентузіазм до роботи зашкалює в мінус. зарплати чекати немає сенсу, і при моїй професії я не маю прав щось вимагати.

Цитата

Якщо в роботодавців немає коштів на зарплатню, отже місце роботи є збитковим, керівництво бездарним або ж гроші крадуться. Така робота безперспективна. Рано чи пізно все одно доведеться шукати нову роботу
так, робота маоэ нерентабильна, збиткова, і вже давно мусить збанкротувати. керівництво бездарне - бо я працюю на НАК Нафтогаз, і керівництво моє - Юля..... ну а як підприємство може бути рентабельним, якщо товар куують за 500$ а продають за 50$ ????Реально люди, ви повинні за газ платити в 20!!!! разів більше

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 22.06.2009 – 14:11

• 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 14:24

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.06.2009 14:44) писав:

так, робота маоэ нерентабильна, збиткова, і вже давно мусить збанкротувати. керівництво бездарне - бо я працюю на НАК Нафтогаз, і керівництво моє - Юля..... ну а як підприємство може бути рентабельним, якщо товар куують за 500$ а продають за 50$ ????Реально люди, ви повинні за газ платити в 20!!!! разів більше
"Чо-чо?"© Які ще $500?
А ну, нагадайте-но, скільки населення України газу споживає? А скільки сколадає видобуток власного газу в Україні? А яка собівартість видобтку власного газу в Україні? А ну, давайте розберемося.
І не по $500 товар купують, а по $280, здається.
Та й продають не по $50, аж ніяк.
І $500/$50=2010!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних