Перейти до вмісту

Подружня зрада: знати чи ні?

Повідомлень в темі: 261

#81 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 11:37

якщо навіть хтось зрадив з пари- другій половинці не треба знати про цю ганьбу... це може перекреслити всі відносини, а радості від цього-ніякої....
  • 0

#82 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.06.2009 – 11:47

вважаю,що тільки дурна жінка буде мстити зрадою. скоріше то вона старатиметься заспокоїти себе. але все одно..тупо.
  • 0

#83 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2009 – 11:50

Ретельно і назавжди не реально приховати нічого в нашому житті. Все одно рано чи пізно все випливе. Тому думаю, що краще самому розповісти, ніж потім дізнатися від чужих людей.
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.06.2009 – 11:54

мама досі не знає,ш мій молодший брат не їв манну кашу,а виливав її в унітаз. думаю якшо ти не повний дурень/дура зраду приховати не важче гг
  • 0

#85 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2009 – 12:05

Перегляд дописуSensssorika (29.06.2009 12:54) писав:

думаю якшо ти не повний дурень/дура зраду приховати не важче гг
А я думаю,що якщо люди одружуються і клянуться один одному у вірності довіку,то зраджувати просто неприйнятно хочаб з поваги до себе і до своєї обіцянки.
  • 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2009 – 12:06

Перегляд дописуSensssorika (29.06.2009 12:54) писав:

мама досі не знає,ш мій молодший брат не їв манну кашу,а виливав її в унітаз. думаю якшо ти не повний дурень/дура зраду приховати не важче гг
Ви так кажете, що дурнем виходить партнер по подружжю.
  • 0

#87 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 14.12.2010 – 17:26

Знати. Чим раніше - тим краще.
  • 0

#88 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 14.12.2010 – 19:38

пофіг. я неодружений. так написано у моєму військовому квитку :ggggg:
  • 0

#89 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 14.12.2010 – 20:31

Знати!
Бо краще піти ні з чим, як залишитись ні з чим.
  • 0

#90 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 14.12.2010 – 21:34

Звичайно, не знати. На те вона і зрада. Бо інакше якесь свінгерство виходить :ggggg:
  • 0

#91 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.01.2011 – 14:49

зрада як наслідок чого - якщо нелюбові -тоді так, якщо інше ( це слово в кожного своє... ) тоді я б не бажав знати правду.........але це моє бачення.......
  • 0

#92 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 09.01.2011 – 17:25

Моїй подрузі зраджує чоловік. В них 1,5 річний син. Вона не раз його на його ловила,і от в черговий раз коли про це дізналася,віришила подати на розлучення. Крім того,що вона моя подруга-вона ще й моя сусідка,тому коли одного разу я побачила її чоловіка з іншою-вирішила своїм обовязком їй про це сказати. Дзвоню-кажу. Вона у відповідь:" Ти заздриш моєму щастю,і через те таке говориш! Я тобі не вірю. І взагалі я вагітна вдруге і в нас буде ще одна дитина" Я оху*ла! І це мені каже людина яку я знаю з трьох років. Це раз і назавжди мене навчило: "щоб я там не бачила,і хто б мені не була ця людина. Більше ніколи рот не відкрию!" Хоча якби я промовчала Тоді про те,що бачила,розповіла б та людина яка тоді зі мною була і все це спостерігала. Тоді б подруга предявила: "Ти ж мені така близька,як ти могла мені не сказати?"
Словом,і так зле і так не добре:happy1:
П.С. З подругою по сей день більше не спілкуюсь.

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 09.01.2011 – 17:26

• 0

#93 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 09.01.2011 – 17:45

Так от: менше знаєш - краще спиш :happy1: Не лізь куди не просять і тобі не скажуть куди йти...
Якшо знаєш то знай собі але ні в якому разі не влазь - то їх справа! І ворогів не наживеш і подружкою лишишся:happy1:
  • 0

#94 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.01.2011 – 22:41

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.01.2011 17:25) писав:

Моїй подрузі зраджує чоловік. В них 1,5 річний син. Вона не раз його на його ловила,і от в черговий раз коли про це дізналася,віришила подати на розлучення. Крім того,що вона моя подруга-вона ще й моя сусідка,тому коли одного разу я побачила її чоловіка з іншою-вирішила своїм обовязком їй про це сказати. Дзвоню-кажу. Вона у відповідь:" Ти заздриш моєму щастю,і через те таке говориш! Я тобі не вірю. І взагалі я вагітна вдруге і в нас буде ще одна дитина" Я оху*ла! І це мені каже людина яку я знаю з трьох років. Це раз і назавжди мене навчило: "щоб я там не бачила,і хто б мені не була ця людина. Більше ніколи рот не відкрию!" Хоча якби я промовчала Тоді про те,що бачила,розповіла б та людина яка тоді зі мною була і все це спостерігала. Тоді б подруга предявила: "Ти ж мені така близька,як ти могла мені не сказати?"
Словом,і так зле і так не добре:happy1:
так, це наука на все життя........але мовчання все ж золото......
  • 0

#95 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 22:10

краще щоб зради взагалі не було, а якщо буде то я б хотіла знати, але щоб коханий не знав що я знаю.
  • 0

#96 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.01.2011 – 11:15

Перегляд дописуЛілу (18.01.2011 22:10) писав:

краще щоб зради взагалі не було, а якщо буде то я б хотіла знати, але щоб коханий не знав що я знаю.
то означає що ти була б після цього далі з ним і все знала, а він нічого не підозрюючи, далі ходив би наліво?

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.01.2011 17:25) писав:

Словом,і так зле і так не добре:rolleyes:
ти не шариш, треба то зразу в твітер і вконтакті в новини виставляти, але подрузі безпосередньо не говорити, тоді і ворогом не залишишся і вона сама про це рано чи пізно дізнаєцця))))

Повідомлення відредагував Antares: 19.01.2011 – 11:13

• 0

#97 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 19.01.2011 – 11:56

Перегляд дописуManfred (19.01.2011 11:30) писав:

Голосую за "ліпше не знати".
Чи "ліпше не зраджувати"?
  • 0

#98 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 22:09

Перегляд дописуAntares (19.01.2011 11:15) писав:

то означає що ти була б після цього далі з ним і все знала, а він нічого не підозрюючи, далі ходив би наліво?
ну дивись, якщо він мене зрадив, значить я його чимось не влаштовую, чогось в мені нема, а є в іншій, от і спробую потихеньку-помаленьку вияснити чого саме мені бракує, і постараюсь набути цих якостей, щоб чоловік потім сам зрозумів що та зрада була помилкою, і щоб білше такого не робив.
а взагалі всі чоловіки зраджують, це у вас в крові закладено, вам треба обстановку змінювати, можливо до сексу так і не дойде але загравати з іншими жінками ви все рівно будете - таке життя.
  • 0

#99 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:м. Городище

Відправлено 20.01.2011 – 11:27

Усі однакові, що чоловіки, що жінки. Якщо захоче зраджувати, то ти хоч у млинець розбийся, а наліво ходити буде. І діло не в тім, що якихось якостей немає в тобі, а є у іншій, просто зараз настав час такий, вседозволеність. Ми часто робимо такі речі, на що здавалося б зовсім нездатні. А ще багато залежить від компаній, подруг, друзів. В основному зради з*являються після посиденьок, коли вже напідпитку, недарма ж кажуть некрасивих небуває, буває мало горілки. І вже на другий день шкодуєш, але виправити нічого неможна. А знати чи незнати...... я думаю, якщо це сталось один раз і продовження немає, то краще і незнати, навіщо лишній раз хвилюватись, це вже якщо недай Боже щось приніс додому, тоді да, а як то було один раз і ніяк не вплинуло на сімейне життя, як і раніше лад у домі то це можна пробачити заочно. Ну це моя думка.
  • 0

#100 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 20.01.2011 – 14:20

Подружня зрада взагалі небажана: як з боку чоловіка, так і жінки. Кому ж буде приємно дізнатися, що його половинка десь там скочила в гречку? Інша справа: що саме сприяє цій зраді? Він? А може, вона? Як у класиків: «Кто виноват и что делать?».
А причини можуть бути різні.
Як правило, зраджують переважно чоловіки. Хоча «підчепити» кралю «зліва» їм набагато важче: це ж потрібні і квіти, і ресторани, гроші, лімузини (хіба що трапиться якась неперебендя – раритет). Хоча й тут є своє «але». Коханка згодом набридає чоловікові, йому все важче знайти з нею спільну мову, та й закиди в любої з кожним днем усе більші й більші. А дружина що? Стерпить усі лайливі слова, промовчить, проковтне сльозину, і як результат – накормить та приголубить.
Жінці зрадити чоловіка простіше. Їй не потрібно мати купу грошей (є такі, що й додому принесуть), не варто муштрувати себе залицяннями (вистачить лише натяку, що вона «не проти»). За статистикою, жінка шурує «наліво» лише заради того, щоб освіжити свої почуття. Своєрідний емоційний допінг. У сімейній ідилії настає нудьга, сірі будні, і вона прагне взяти в чугого те, що не дає їй рідний і законний. Гуляща пані й та, у котрої негаразди в сім’ї – дві різні «осибі». Жінка в розпачі своєю зрадою проявляє своєрідний протест проти свавільності чоловіка, з яким вона живе. «От на зло йому, хай знає!»
Чоловіки ж від природи самці. )) Їм усе не так і всього мало. І переважна більшість із них б’є не на якість, а на кількість (треба ж буде у лазні повихвалятися перед друзями своїм трофеєм). Але знову ж таки при кожній зраді вони підсвідомо переконуються, що їхні дружини таки найкращі. Найприкрішим є те, що для таких самців гульнути - це цілковита закономірність (а якщо жінка – значить хвойда).
Однак шила в мішку не затаїш, і кожна зрада рано чи пізно випливає назовні. От тоді стає усім боляче: і йому, і їй. Тож, як на мене, не варто подружнє життя розпочинати з такого обману. Адже зрада – то звичка, яка згодом переросте в характер. Як наслідок – проблеми, проблеми, проблеми…
Зрада від нудьги – то не є причина. Наповнити життя змістом можемо тільки ми самі. Ніхто за нас цього не зробить. Тільки не казати дружині, що вона набрала зайві кілограми чи сто років не була в перукаря, не переконувати день у день про трафаретність, шаблонність, нудність сексуальних стосунків, не човпти щодня чоловіка, мовляв, забув, коли й виконував свій подружній обов’язок, а разом шукати, у чому проблема, і намагатися її уникнути.
І хоча чого не вільно, те й кортить, однак варто таки замислитися: а чи потрібно? Адже нові відчуття можна отримати і в сім’ї – аби було бажання.

Повідомлення відредагував ***: 20.01.2011 – 14:27

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних