Перейти до вмісту

Подружня зрада: знати чи ні?

Повідомлень в темі: 261

#61 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 16:00

не хотів би знати, хоча б мабуть догадувався б, але це якщо брати до уваги відповідь на пост № 1 і не більше...........
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.06.2009 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (11.06.2009 14:59) писав:

Окрім дітей

А взагалі я б давно додав би до законів, з деякими поправками, мусульманську багатошлюбність.
Справді є такі люди, яких це влаштовує - чому вони не можуть спокійно жити утрьох і разом виховувати дітей? Що за християнська середньовічна дурня, яка продовжує руйнувати життя людям?
Не погоджуюсь. Діти найбільше виграють. З часом розумієш, як класно мати братів та сестер. Знаю то по своїй сім"ї.

Щодо мусульманської багатошлюбності, так там теж є свої закони щодо цього. Якщо чоловік підписує контракт(домовленість) ще при першому одруженні щодо того, щоби не одружуватись надалі, то не матиме права.
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2009 – 18:25

Перегляд дописуОлеська (12.06.2009 18:29) писав:

Не погоджуюсь. Діти найбільше виграють.

В чому виграють? Виростаючи в обстановці, коли батько бігає "наліво" і мати про це знає? Я правильно зрозумів?

Перегляд дописуОлеська (12.06.2009 18:29) писав:

Щодо мусульманської багатошлюбності, так там теж є свої закони щодо цього.

Я знаю. Саме про це я і писав - повинна бути добра воля. Але забороняти тут щось я просто не бачу сенсу - це дурня повна.
  • 0

#64 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 13.06.2009 – 22:49

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:33) писав:

Де про це було сказано? ти багато любив в тому числі і фізично щоб таке стверджувати? та навіть я зважаю на свій малолітній до 25 річний вік і якшо шось кажу то здебільшого опираючись на той емпіризм який вже є.

Ну скільки я "любив" і фізично і духовно це моя справа :happytwo: можу сказати тобі одне - достатньо що бути впевненим в своїх словах. Будь які вчинки я роблю не опираючись на голі інстикти, а все-таки думаючи головою. І навіть якщо в мене і виникає отаке МИТТЄВЕ бажання, то воно триває якусь частку секунди, за яку я встигаю обдумати все і зробити висновки.

ПеСе: відчуваю що посипляться мінуси...
  • 0

#65 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 11:32

Якшо я моногамна, то маю право вимагати цього від свого чоловіка. Якщо зраджує - зраджуємо двоє. Хоча скоріш за все, якщо зрада і буде - хочу почути правду. Висновок буде один - я піду. Чи ж бо дурна, чи горда, чи мазохістка...але краще вже тоді жити в самотності ніж думати, що тебе можуть знову зрадити. Схоже колись казала бабця мого хлопця, яка пішла від чоловіка з трьома дітьми і всерівно виховала їх і дала їм нормальну освіту. Я з нею погоджуюся на 100 %
  • 0

#66 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 13:18

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.06.2009 23:49) писав:

Ну скільки я "любив" і фізично і духовно це моя справа B) можу сказати тобі одне - достатньо що бути впевненим в своїх словах.
я мала на увазі "всьо пазнайоцца в сравнєніі"

І навіть якщо в мене і виникає отаке МИТТЄВЕ бажання
ВИНИКАЄ? гг

Будь які вчинки я роблю не опираючись на голі інстикти, а все-таки думаючи головою.
мені тебе жаль :gryzin:
полишмо філософію,але кохання-таки вишибає мізки. і на 100 % думати головою не вдається, ну хіба що ти робот)

Перегляд дописуAmili (14.06.2009 12:32) писав:

Якщо зраджує - зраджуємо двоє.
а на фік? тобі по кайфу чи шо? типу він зрадив,і я піду,да? але ж на фік????.... :D
  • 0

#67 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.06.2009 – 13:19

Довіряю на 100% тому зраду навіть припустити не можу,але якщо таке станеться-воліла б знати. Не зможу уживатись з людиною що зраджує,тому якщо хоч щось хоч колись...........(так так це я до тебе звертаюсь))
Ну хоча я ще й не в подружжі. Все одно висловлюю думку наперед. Цінності і принципи вже сформувались так що не думаю що через 10 років думка зміниться і я буду попускати чоловікові (якщо він буде на той час) походи наліво.
  • 0

#68 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 14:32

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 14:18) писав:

я мала на увазі "всьо пазнайоцца в сравнєніі"

ВИНИКАЄ? гг

уяви собі я також людина B)

Цитата

мені тебе жаль :gryzin:
полишмо філософію,але кохання-таки вишибає мізки. і на 100 % думати головою не вдається, ну хіба що ти робот)

вибач, себе пожалій. кохання і миттєве бажання нічого спільного в мене не мають. так, в справжньому коханні важко мислити, а в інших випадках я мислю цілком тверезо і з певним розрахунком.
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 14:52

Перегляд допису†Fallen Angel† (15.06.2009 15:32) писав:

уяви собі я також людина :gryzin:
вибач, себе пожалій.я мислю цілком тверезо і з певним розрахунком.
то людина чи робот? людині властиво помилятися(хоча в принципі машині також гг) і на сто відсотків тверезо мислити вона не мое, хоча б тому,шо поняття "тверезості" відносне B)

кохання і миттєве бажання нічого спільного в мене не мають.
який милий емпіризм. слащаво-приторний))ти мою думку про "сравнєніє" так і не зрозумів)))

в справжньому коханні важко мислити, а в інших випадках я мислю цілком тверезо і з певним розрахунком.
справжнього- як пафосно. є критерії?))
ото ж бо й воно. що важко мислити. іноді навіть неможливо. бо думки не співпадають з бажаннями. чуперечиш сам собі))
  • 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 15:40

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:33) писав:

ти багато любив в тому числі і фізично щоб таке стверджувати?

В даному випадку зв"язок обернено пропорційний, тому закид не підходить.

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 15:52) писав:

Є. Але деяким людям вони здаються смішними, несуттєвими і малореалістичними.
  • 0

#71 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 18:18

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 14:18) писав:

а на фік? тобі по кайфу чи шо? типу він зрадив,і я піду,да? але ж на фік????.... :gryzin:
ггг B)
але ж Ви емоційна :D
то був як варіант, далекий від реальності і з натяком на те, що чоловіки зраджують частіше, а жінки терплять і мовчать, впадають в депресію...А варто можливо зробити так, щоб на тебе теж хтось звернув увагу (не обов"язково зраджувати з ним), щоб чоловік зрозумів шо його жінка ще чогось та й варта. І щоб не посмів витирати ноги об неї.
  • 0

#72 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 18:23

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 15:52) писав:

то людина чи робот? людині властиво помилятися(хоча в принципі машині також гг) і на сто відсотків тверезо мислити вона не мое, хоча б тому,шо поняття "тверезості" відносне :gryzin:

ну я мислю відсотків на 90 тверезо.

Цитата

який милий емпіризм. слащаво-приторний))ти мою думку про "сравнєніє" так і не зрозумів)))

чесно, справді не зрозумів. Зараз мені твоє "сравнєніє" уявляється так: в тебе є хлопець/чоловік, ви вже досить довго знайомі/живете разом, але ти підкоряючись миттєвому бажанню час від часу робиш "сравнєніє"(ходиш на ліво). і от мені цікаво: якщо після такого "сравнєнія" ті критерії по яких ти порівнюєш в об"єкта порівняння будуть вищі ніж в твого хлопця/чоловіка, ти залишиш його?(мається на увазі хлопця/чоловіка)

Цитата

ото ж бо й воно. що важко мислити. іноді навіть неможливо. бо думки не співпадають з бажаннями. чуперечиш сам собі))

а хіба для кохання потрібні критерії? Звичайно якщо таке слово відсутнє в твоєму словнику і мова йде про розрахунок, тоді так - критерії потрібні.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 15.06.2009 – 18:26

• 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 18:52

Перегляд дописуAmili (15.06.2009 19:18) писав:

то був як варіант, далекий від реальності і з натяком на те, що чоловіки зраджують частіше, а жінки терплять і мовчать, впадають в депресію...А варто можливо зробити так, щоб на тебе теж хтось звернув увагу (не обов"язково зраджувати з ним), щоб чоловік зрозумів шо його жінка ще чогось та й варта. І щоб не посмів витирати ноги об неї.
ну..впасти в депресію- це найдурніше,що можна в такому випадку зробити. хоча я б теж не на сьомому небі від щастя була б почувши таку звістку. сме тому волію не знати))

ггг :gryzin:
але ж Ви емоційна B)
SenSSSorika: Sensible, Sensitive, Sensual :D

Перегляд допису†Fallen Angel† (15.06.2009 19:23) писав:

ну я мислю відсотків на 90 тверезо.
ну от бачиш )))

чесно, справді не зрозумів. Зараз мені твоє "сравнєніє" уявляється так: в тебе є хлопець/чоловік, ви вже досить довго знайомі/живете разом, але ти підкоряючись миттєвому бажанню час від часу робиш "сравнєніє"(ходиш на ліво). і от мені цікаво: якщо після такого "сравнєнія" ті критерії по яких ти порівнюєш в об"єкта порівняння будуть вищі ніж в твого хлопця/чоловіка, ти залишиш його?(мається на увазі хлопця/чоловіка)
Свєта з тобою гг) я мала на увазі не під час,а взагалі. ну,наприклад, ДО. Я знаю що грейпфрути несмачні,бо я їх пробувала. Я любю яблука. Але я не могла б стверджувати ,що яблука найкращі,якби не пробувала до цього чогось іншого. А взагалі пояснювати зараз шось це як пояснювати анекдот. Запал пропав))

пс. Свєта- це образ вічного революціонера в однойменному вірші,вчора мною та подругою о другій ночі написаний гг)))

а хіба для кохання потрібні критерії? Звичайно якщо таке слово відсутнє в твоєму словнику і мова йде про розрахунок, тоді так - критерії потрібні.
Критерії НЕСПРАВЖНОСТІ кохання? гг)))
в мене не словник,а лексикон. Кохання або є,або нема. НЕСПРАВЖНЬОГО кохання не буває))
  • 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 21:09

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 19:52) писав:

Я знаю що грейпфрути несмачні,бо я їх пробувала. Я любю яблука. Але я не могла б стверджувати ,що яблука найкращі,якби не пробувала до цього чогось іншого. А взагалі пояснювати зараз шось це як пояснювати анекдот. Запал пропав))
Так на грейпфрутах і яблуліках їжа не закінчується. Чого зупинилися в стосунках? Пробуйте ще!
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 21:14

Перегляд дописуzav (15.06.2009 22:09) писав:

Так на грейпфрутах і яблуліках їжа не закінчується. Чого зупинилися в стосунках? Пробуйте ще!
крайнощі типу некро та зоофілії мене не цікавлять)
Порівнювати звжди доводиться. Я ж не кажу зістрічатися,чи тим більше спати з УСІМА. Зовсім ні.Більшість людей нам просто не подобається,навіть спілкуватися з ними не хочеться. Але ж ми якимось чином обираємо?
Щоб купити кілограм яблук не обов"язково кожне яблуко надкушувати. Але бажано на той кілограм хоча б глянути. А раптом то грейпфрути виявляться)
  • 0

#76 gannusja

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 15:44

Перегляд дописуВакуОлька (9.06.2009 16:34) писав:

Є люди, які кажуть "очі не бачать - серце не болить". Я б хотіла знати... Якщо кохана половинка зрадила, значить є на це причина.. І не без того, що ця причина в мені чи моїй поведінці...

ой, не знаю, не знаю, чи краще знати!

та й не думаю, що завжди причина зради є важливою і якось повязана з поведінкою людини, яку зрадили!
всяке буває, і дуже часто не у тверезому стані!!! ;)))

а якщо про це дізнатися, то це кінець стосунків. це втрата найголовнішого - довіри!

Перегляд дописуAmili (14.06.2009 12:32) писав:

Якшо я моногамна, то маю право вимагати цього від свого чоловіка. Якщо зраджує - зраджуємо двоє. Хоча скоріш за все, якщо зрада і буде - хочу почути правду. Висновок буде один - я піду. Чи ж бо дурна, чи горда, чи мазохістка...але краще вже тоді жити в самотності ніж думати, що тебе можуть знову зрадити. Схоже колись казала бабця мого хлопця, яка пішла від чоловіка з трьома дітьми і всерівно виховала їх і дала їм нормальну освіту. Я з нею погоджуюся на 100 %

Підтримую 100 %, що треба йти тоді!
Але якою ж це сильною треба бути! Бо часто вже так звикаєш, що аж забагато пробачаєш, хоча розумієш, що ні до чого доброго це вже не приведе...
Продовжуєш жити спогадами як все було кльово...
І страшно починати все спочатку, з кимось іншим...

ггг ;)
але ж Ви емоційна :D

в мене така дурна була звичка і поведінка, що коли ми з моїм хлопцем кудись йшли разом на якісь заходи, то чомусь так виходило, що я спілкувалася з іншими хлопцями. не фліртувала. мені дійсно було цікаво. і чомусь в той момент не задумувалася, наскільки це йому неприємно...
ми сварилися через кілька разів. і я завжди обіцяла, що так робити більше не буду. і дійсно була впевнена в цьому. бо дуже дуже його любила і була найщасливішою з ним серед усіх моїх стосунків.
але таке знов ставалося.

ми розійшлися. як він сказав - нарешті.

і мені дуже важко через це...

але може це мене чомусь навчить :)
  • 0

#77 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.06.2009 – 16:18

Перегляд дописуgannusja (19.06.2009 16:44) писав:

в мене така дурна була звичка і поведінка, що коли ми з моїм хлопцем кудись йшли разом на якісь заходи, то чомусь так виходило, що я спілкувалася з іншими хлопцями. не фліртувала. мені дійсно було цікаво. і чомусь в той момент не задумувалася, наскільки це йому неприємно...
Мдя... Не вважаю, що ваша поведінка була поганою чи якоюсь неприємлемою... Тим більше, що ви не фліртували, а просто підтримували розмову.
Дякувати Богу, мій чоловік завжди гордиться тим, що я можу підтримати розмову в чоловічій компанії і не бути нецікавою співрозмовницею або просто мовчати і виконувати роль шафи..

Продовжуєш жити спогадами як все було кльово...
І страшно починати все спочатку, з кимось іншим...
Не варто... Вирішила вибачити, значить вибачити і забути.. А не жити минулим..

але може це мене чомусь навчить ;)
Чому навчить? Мовчати, коли ви є цікавим співрозмовником тільки для того, щоб вами були задоволені? То нащо тоді взагалі йти в таку компанію...
До речі, не факт, що людина з якою ви будете в майбутньому зустрічатись/жити буде проти того, щоб ви себе вели вільно в чоловічій компанії..
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 23:20

Перегляд дописуВакуОлька (19.06.2009 17:18) писав:

Вирішила вибачити, значить вибачити і забути

Можна скільки завгодно казати, що вибачив і забув, але насправді це не адреса пункту міліції - це не забудеться. А значить і не вибачиться остаточно ніколи.
  • 0

#79 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.06.2009 – 06:58

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2009 00:20) писав:

Можна скільки завгодно казати, що вибачив і забув, але насправді це не адреса пункту міліції - це не забудеться. А значить і не вибачиться остаточно ніколи.
ні ви, ні я не можемо точного цього знати.. Хтось вирішив забути, хай це навіть не забувається, як ви кажете... Але людина для того, щоб зберегти сім"ю і не колупати кожного разу при якійсь суперечці партнера, забуває спочатку для партнера, а потім і для себе...
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.06.2009 – 22:16

Більшість жінок не зраджували б чоловікам, якби знали більш тонкий спосіб відомстити.

Юзеф Булатович, польський афорист.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних