Перейти до вмісту

Подружня зрада: знати чи ні?

Повідомлень в темі: 261

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:53

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 15:45) писав:

А нашо? Ще раз наголошу на тому, що якщо нема проблем в парі, то не буде хотітись одноразового сексу... В зраді партнера, переважно, винен зраджений партнер.. І треба дивитись "в корінь" проблеми...
ще раз питаю: звідки такі висновки? Власний досвід? Нє ну я б не стала зраджувати через те шо в мого партнера/коханого якісь проблеми. хоча в залежності які проблеми. Може б я його просто кинуда б одразу.
Самобічєваніє нідочого. Може той хто зраджує придурок просто. що не буває такого? Ще й як буває. Перевірено мною. :)
  • 0

#42 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.06.2009 – 14:53

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 14:49) писав:

Перевірено досвідом? Всьо. Страшно вас читати. Вийду заміж тільки за чоловіка з неабияким акторськи хистом. хай краще дурить менеі,ніж ножа в серце правдою встромляє.
Перевірено досвідом.. Тільки не у питанні зради... так-так, виходь заміж за баламута, який тобі все життя буде розказувати казки і так розслабиться, що в один прекрасний день, не дай Бог, звісно, ти це побачиш на свої очі.... так-так.. Виходь заміж за актора..
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:55

О так! Зрада - це дурня.... Якщо КОХАНИЙ КОЗЕЛ зрадив тебе і вважає ідіоткою, якій можна вішати лапшу на вуха про любов - це теж дурня.... Як то добре, коли рожеві окуляри припаяні до носа...
окуляри мені нідочого. У мене абалдєнно гарний зір,просто я нікому про це не говорю - конспіруюся :)

КЛьова ситуація: прийти і розказати коханій як ти їй зрадив,бо вона тобі суп не так посолила як тобі подобається. А ще фото і відео зради показати. Щоб наступного разу так не помилялася.
  • 0

#44 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 14:59

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:55) писав:

окуляри мені нідочого. У мене абалдєнно гарний зір,просто я нікому про це не говорю - конспіруюся :)

КЛьова ситуація: прийти і розказати коханій як ти їй зрадив,бо вона тобі суп не так посолила як тобі подобається. А ще фото і відео зради показати. Щоб наступного разу так не помилялася.
1. Йшлось про рожеві окуляри....
2. Гониш собі?
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:59

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 15:53) писав:

Перевірено досвідом.. Тільки не у питанні зради... так-так, виходь заміж за баламута, який тобі все життя буде розказувати казки і так розслабиться, що в один прекрасний день, не дай Бог, звісно, ти це побачиш на свої очі.... так-так.. Виходь заміж за актора..
Фі. не у питання зради- малозначно. Я саме про зраду запитала.
СенКс . Я вийду заміж за того чоловіка з яким мені добре буде. А для цього ввін має піклуватися про мій емоційний стан,бо нервувати мені неможна- елементарно серце стане. Якшо мій чоловік не захоче мене вбити то не розказуватиме шо він мені зрадив,чи шо на вулиці машина збила сусідського кота,якого я підгодовувала.
  • 0

#46 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:01

В зраді партнера, переважно, винен зраджений партнер.. І треба дивитись "в корінь" проблеми...
Отут смію не погодитись - якшо є зрада, то є проблема двох людей(подружжя), ане одного з них, тим паче зрадженого...Логіка лякає ще й тим, що так зване самобичування(ой це я винна(-ий), що він на сторону пішов) - поширений комплекс неповноцінності людини..який переходить у звичку при обиранні сотні партнерів.Таке треба лікувати.А якшо в подружжі хтось когось б"є - тут теж винний той, кого луплять?...Нєєєє, панове, тут таки залежить від характеру самої людини - чи вскочить вона у гречку і чи мучитимуть її докори сумління, і як вона ставитиметься до такої ж справи своєї обраниці (-ця).Щодо знання-незнання факту подружньої зради - все залежить від самого подружжя, людини з ким зрадили, періоду у житті і від якості самих стосунків.Але винних завжди двоє - бо хтось шось недопрацював, а хтось нестерпів.От.
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:05

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 15:59) писав:

1. Йшлось про рожеві окуляри....
2. Гониш собі?
Я всьо прекрасно розумію. Але сарказм мені більше підходить :)
ні чому ж. Якшо я питаюся в чоловіка чи зраджував він мені ,а він відповість: "ні" то чи вірити мені? А раптом це правда? Думаю треба подати на нього в суд за приховування від дружини подружньо важливої інформації. Угу. те шо він НЕ зраджував ще довести треба. Так само і як те що він ЗРАДЖУВАВ, Я ж свічку не тимала. Якшо він каже шо не зраджував і я йому НЕ вірю,то чи варто вірити якшо він каже що таки зраджував? хто бачив? Факти у студію))
а взагалі злі язики творять дива. Якшо у пари існує довіра питання про зраду ніколи не постане. Як тільки воно з"явиться- у ваших сосунках вже є тріщина. Навіть якшо зради не було. Почалися підозри. А це не є гут.
  • 0

#48 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:10

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:59) писав:

Якшо мій чоловік не захоче мене вбити то
не зрадить

Перегляд дописувеснянка (10.06.2009 16:01) писав:

Отут смію не погодитись - якшо є зрада, то є проблема двох людей(подружжя), ане одного з них, тим паче зрадженого...Логіка лякає ще й тим, що так зване самобичування(ой це я винна(-ий), що він на сторону пішов) - поширений комплекс неповноцінності людини..який переходить у звичку при обиранні сотні партнерів.
Веснянко, не буду категорично заперечувати.. Врешті, ситуації бувають всякі... Буває, що проблема в комусь одному, а другий, щоб не зливати злість на сім"ї рветься на сторону. Буває, що проблема таки в парі...

А якшо в подружжі хтось когось б"є - тут теж винний той, кого луплять?...
Дивне порівняння

Щодо знання-незнання факту подружньої зради - все залежить від самого подружжя, людини з ким зрадили, періоду у житті і від якості самих стосунків.Але винних завжди двоє - бо хтось шось недопрацював, а хтось нестерпів.От.
"Безпрекословно" погодилась..
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:21

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 16:10) писав:

не зрадить
ага. і не помре раніше за мене. Бо я ж теж страждати буду.
  • 0

#50 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:25

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:36) писав:

Ти мазохістка. А я свого чоловіка люблю ДОВІРЯЮ йому . От і вся різниця.
І не дозволю якійсь дурні зірвати наші стосунки. Навіть якшо моя козана людина козлом буде.
а що, я казала, що в мене була така ситуація, яку ви назвали дурнею? тому я наразі і не мазохістка, і не ідіотка. а дуже щаслива людина в плані особистого життя (і не тільки :))
давайте зараз не гратися в гру "а я свого хлопця кохаю більше" (бо ви вже почали порівнювати моє особисте життя зі своїм і шукати якусь різницю, взагалі мене не знаючи). я просто висловила своє ставлення до питання теми. і нікому його не нав*язую.
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:33

Перегляд дописуkaroOka (10.06.2009 16:25) писав:

а що, я казала, що в мене була така ситуація, яку ви назвали дурнею? тому я наразі і не мазохістка, і не ідіотка. а дуже щаслива людина в плані особистого життя (і не тільки :))
давайте зараз не гратися в гру "а я свого хлопця кохаю більше" (бо ви вже почали порівнювати моє особисте життя зі своїм і шукати якусь різницю, взагалі мене не знаючи). я просто висловила своє ставлення до питання теми. і нікому його не нав*язую.
Ой,фу,які ігри. я свого чоловіка не люблю більше,а ДОВІРЯЮ більше,ніж будь-кому. хоча сама особисто не схвалюю такого.Тому такі питання про зраду в наших стосунках і не постають. Що вважаю прекрасним просто.А вам бажаю веселої на цю тему демагогії :)
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2009 – 15:34

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:42) писав:

Я такого щодо себе не стверджувала.Це по-перше. По-друге...ну як тобі сказати. Відстань у 2 тисячі км таки напрягає. Але я принципова ідіотка- тому і не ходжу "налєво". Чи направо. Вдома сиджу. :) А по-третє, я дівчина,не факт,що я від сексу з першим ліпшим чоловіком отримаю задовлення. Тому нє распиляюсь ))
А про кого стверджували? Давайте всюда його свідчення про те, що він дізнався, коли поцікавився причинами виникнення бажань сексу на один вечір/годину/раз, гиги.
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:44

Перегляд дописуzav (10.06.2009 16:34) писав:

А про кого стверджували? Давайте всюда його свідчення про те, що він дізнався, коли поцікавився причинами виникнення бажань сексу на один вечір/годину/раз, гиги.
1. Маю звичку проводити соцопитування серед хлопців з якими знайомлюся на найнеочікуваніші і неприємні для них теми. Ну про подруг і знамих дівчта/жінок я і так все знаю,бо ж баби) на основі отриманих даних і роблю певні для себе висновки. Щодо себе. навіть якшо кохаєш людину, не можна виключати того,що збудити тебе може ІНША СТОРОННЯ людина. бо це вже аномально я б сказала. Інша річ чи йти на "поводу" у такого "бажання".
2. Він- це хто? конкретно моє сонечко? Ну він красавчік брутальний, сяє завжди,але кому він там світить поки мене нема я не знаю))
  • 0

#54 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 16:09

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:33) писав:

Ой,фу,які ігри. я свого чоловіка не люблю більше,а ДОВІРЯЮ більше,ніж будь-кому. хоча сама особисто не схвалюю такого.Тому такі питання про зраду в наших стосунках і не постають. Що вважаю прекрасним просто.А вам бажаю веселої на цю тему демагогії :)
відкрию вам секрет: ніякої демагогії з цього приводу у мене не виникає.
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 19:01

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:05) писав:

Я всьо прекрасно розумію. Але сарказм мені більше підходить :)
ні чому ж. Якшо я питаюся в чоловіка чи зраджував він мені ,а він відповість: "ні" то чи вірити мені? А раптом це правда? Думаю треба подати на нього в суд за приховування від дружини подружньо важливої інформації. Угу. те шо він НЕ зраджував ще довести треба. Так само і як те що він ЗРАДЖУВАВ, Я ж свічку не тимала. Якшо він каже шо не зраджував і я йому НЕ вірю,то чи варто вірити якшо він каже що таки зраджував? хто бачив? Факти у студію))
а взагалі злі язики творять дива. Якшо у пари існує довіра питання про зраду ніколи не постане. Як тільки воно з"явиться- у ваших сосунках вже є тріщина. Навіть якшо зради не було. Почалися підозри. А це не є гут.
Здається, на початку теми чітко зазначено, що зрада мала мсце, а питання стосується лише того чи знати, чи не знати. Тому оці ваші розмови про підозри та доміру виглядають дивно, ґґґ.

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:44) писав:

Ну про подруг і знамих дівчта/жінок я і так все знаю,бо ж баби) на основі отриманих даних і роблю певні для себе висновки.
Це погано поєднується з тим, що ви чогось не знатимете про вашого чоловіка, зокрема про його зраду при її наявності.

Щодо себе. навіть якшо кохаєш людину, не можна виключати того,що збудити тебе може ІНША СТОРОННЯ людина. бо це вже аномально я б сказала. Інша річ чи йти на "поводу" у такого "бажання".
Так якщо не йти, то чого лякаєте?

2. Він- це хто? конкретно моє сонечко? Ну він красавчік брутальний, сяє завжди,але кому він там світить поки мене нема я не знаю))
Він - той, про кого ви стверджували.
  • 0

#56 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.06.2009 – 09:08

Така ситуація. Живе подружня пара вже кілька років разом. Він - місці, вона - постійно в командировках. Пара просто ідеальна. Вона, повертаючись з командировок, дзвонить з аеропорта і чоловік через пів години зустрічає її ї букетом. Так було роками. Одного разу вона не подзвонила. Вирішила зробити сюрприз коханому. Приїхала додому, відкриває квартиру і заходить. По хаті розкидані речі, на столі їжа та випивка на двох, а зі спальні чути голос чоловіка та ще якоїсь жінки. Ця жінка тихенько виходить, закриває двері і повертається назад в аеропорт, дзвонить чоловіку і той через пів години "как ні в чьом нє бивало" мчить до неї з букетом квітів. Приїздять додому, а там все на своїх місцях. Жінка так і не виясняла що і до чого і нічого не казала чоловіку. Так і живуть "щасливою" сім"єю далі.

Інша ситуація. Є сім"я. Чоловік, жінка, діти. Чоловік вже 20-ть років має коханку. Коханка - дівчина (в минулому), яка так і не вийшла заміж (через нього ж). Коханка народжує дитину, яку чоловік визнає як свою, утримує і доглядає. Жінка цього чоловіка знає про коханку, але вже нічого не каже чоловіку, бо коли почалась та розмова, чоловік пригрозив, що піде до коханки і не утримуватиме їх надалі. Так і живуть 20-ть років великою "дружньою" сім"єю. Вигідно всім.
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 09:44

Ну їй богу, навіть дивно, скільки розвели філософії із нічого :). Для зради не потрібно ніяких причин - це закладено в природі людини. Називається "полігамія". Тож не треба там колупатися і шукати "причини зради". Ніхто від зради не застрахований, навіть за великого кохання.
Та й називати зрадою задоволення природного бажання є збоченням :).

А от знати чи не знати про те, чим займається ваш коханий чи ваша кохана у вашу відсутність - це вже цілковито залежить від наявності довіри між вами двома. Якщо довіряєте - отже можна й не турбуватися - коханий (кохана) буде ваш(а) і здоров(а)ий.
Якщо ж довіри немає - то це й означає, що у ваших стосунках є проблеми, можливо великі.
Власне відсутність довіри у стосунках - це і є найголовніша проблема.

Олесько, це випадки з чоловіками)). Хочу такі ж прочитати із жінками :).
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.06.2009 – 09:57

Перегляд дописуБлискавиця (11.06.2009 10:44) писав:

Ну їй богу, навіть дивно, скільки розвели філософії із нічого :). Для зради не потрібно ніяких причин - це закладено в природі людини. Називається "полігамія". Тож не треба там колупатися і шукати "причини зради". Ніхто від зради не застрахований, навіть за великого кохання.
Та й називати зрадою задоволення природного бажання є збоченням :).

А от знати чи не знати про те, чим займається ваш коханий чи ваша кохана у вашу відсутність - це вже цілковито залежить від наявності довіри між вами двома. Якщо довіряєте - отже можна й не турбуватися - коханий (кохана) буде ваш(а) і здоров(а)ий.
Якщо ж довіри немає - то це й означає, що у ваших стосунках є проблеми, можливо великі.
Власне відсутність довіри у стосунках - це і є найголовніша проблема.
Дуже мудрий пост.) Особливо сподобалась перша частина.) В точку.)
Погоджуюсь, що зрадлива натура закладена природою.

Цитата

Олесько, це випадки з чоловіками)). Хочу такі ж прочитати із жінками :).
Та є і випадки з жінками. Але от що. Чомусь у нас, принаймні в слов"янських народів, прийнято вважати страшнішою і невиправною помилкою зраду жінки, аніж чоловіка. Тобто чоловіку можна все і це проститься, а жінці - боронь, Боже. Але ж в залежності від статі поняття "зрада" не міняє своє означення?..

Чомусь подумалось от що: люди схожі на тварин, і кожній людині імпонує своя аналогія з тваринним світом. Хтось в душі має лебедину вірність, хтось - сойка - живе, не прив"язуючись до гнізда і т.д...
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 13:41

Так, я погоджуюся з цим)). Зокрема таке ставлення до жінок має і релігійне підґрунття. Адже вигадав хтось, що у гріхопадінні винна жінка, й жінок навіть не беруть у священнослужителі. Тож корені такого ставлення у відсутності гендерної рівності з моменту виникнення такої релігії (або ж такого ставлення в суспільстві, бо не завжди так було - згадаймо період, коли було "багатобожжя", де жінок було стільки ж, як і чоловіків, на таких же "поважних" ролях) аж до минулого століття.
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 13:59

Перегляд дописуОлеська (11.06.2009 10:08) писав:

Вигідно всім.

Окрім дітей

А взагалі я б давно додав би до законів, з деякими поправками, мусульманську багатошлюбність.
Справді є такі люди, яких це влаштовує - чому вони не можуть спокійно жити утрьох і разом виховувати дітей? Що за християнська середньовічна дурня, яка продовжує руйнувати життя людям?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних