Перейти до вмісту

Подружня зрада: знати чи ні?

Повідомлень в темі: 261

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2009 – 20:56

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2009 16:39) писав:

Малося на увазі приклад,якшо тобі наприклад одна подруга і

А я думав, що автор топіку - reyneke. І саме reyneke знає, що малось на увазі. Якщо щось інше - хай виправляє. А поки що було чітке питання і чітка відповідь. А якщо жінок потягнуло на плітки - то треба робити новий топік "Підозри на подружню зраду".
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.06.2009 – 21:32

Перегляд дописуzav (9.06.2009 20:18) писав:

Цікаво, що ще людина робить безпричинно, гигиги.
Якби я хотіла зрадити,то зробила б це виключно через власне МИТТЄВЕ бажання,а не тому шо хтось там шось там десь не так чи навпаки так.
  • 0

#23 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 09.06.2009 – 21:40

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2009 22:32) писав:

Якби я хотіла зрадити,то зробила б це виключно через власне МИТТЄВЕ бажання,а не тому шо хтось там шось там десь не так чи навпаки так.

Якщо ти когось кохаєш то такого МИТТЄВОГО бажання не буде, інакше це вже не кохання.
  • 0

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.06.2009 – 21:50

Перегляд дописуDana (9.06.2009 18:33) писав:

Всі ми сподіваємось на краще , часто ідеалізуєм, і хоча цю істину чули тисячі разів, але "ніколи не кажи ніколи", та й взагалі життя дуже неоднозначна штука, відчуття і почуття людини неможливо тримати під повним контролем, ми живемо і змінюємось, іноді зміни відбуваються з нами і ми нічого не можемо з цим зробити, щось помирає, щось народжується і те про що ти мріяв вчора, може стати байдужим або немилим тобі завтра або сьогодні.
Ну просто я вже трохи знаю свою половинку і думаю що в мене на 99.9999999999999999999999% так не станеться)
  • 0

#25 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 22:06

Перегляд допису†Fallen Angel† (9.06.2009 22:40) писав:

Якщо ти когось кохаєш то такого МИТТЄВОГО бажання не буде, інакше це вже не кохання.
А чому, власне, в темі, чи не через людину звучить слово "кохання"?

Про миттєвість теж хочеться зауважити... Цілком успішно можна приховувати існування коханки(нця) протягом досить довгого часу, скажімо, рік і далі.
  • 0

#26 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 09.06.2009 – 22:23

Перегляд дописуreyneke (9.06.2009 22:06) писав:

Про миттєвість теж хочеться зауважити... Цілком успішно можна приховувати існування коханки(нця) протягом досить довгого часу, скажімо, рік і далі.

Перевірено мною: будь-яка таємниця рано чи пізно випливає, і зрада не виключення
  • 0

#27 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 09.06.2009 – 22:36

Перш, ніж зрадити, людина повинна добре подумати: можливо не треба ризикувати коханою людиною або сім*єю.Вже, коли тааке салося- надаю перевагу гіркій правді,ніж солодкій брехні.
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 23:10

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2009 22:32) писав:

Що ж то за бажання, якщо ніхто й ніде, ще й ніяк? Дитячі хвантазії?..

А якщо вона нікого не кохає? Хіба творець теми зазначав умовою кохання?
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.06.2009 – 09:19

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2009 18:46) писав:

ну скаже тобі чоловік що це все наклеп. ти одразу повіриш,і перестанеш перейматися? Чи не повіриш? а на фіга тоді питатися,якшо сумніви будуть? і якшо вже чоловікові не довіряєш так шо для тебе має значення думка інших СТОРОННІХ людей...хм.
Сенсоріко, повірити чи не повірити його відповіді буде вирішуватися тоді, коли він би мені відповів... Розмова ж не по телефону відбувалась би... І навіть дуже добрий актор не зуміє себе опанувати миттєво, коли запитання таке прозвучить... Щодо думки сторонніх людей.... Якщо хтось там мені сказав, що бачив десь там, наприклад, в кафе мого чоловіка з кимсь... І пробує підірвати мою довіру до нього... Та людина піде туди. куди я її пошлю, але чоловіка я запитаю.. При чому, прямим текстом... Якщо щось схоже сама побачу. повір, не повстидаюсь підійти і привітатись... Але це все гіпотетично.. Не хотіла б бути в такій ситуації..

Перегляд дописуbamik (9.06.2009 20:32) писав:

Задушив би і пішов до в’язниці! Як неяк клятку давала перед вівтарем!
Анекдот колись такий був:
-Що зробиш, коли застанеш жінку з коханцем?
-Вб"ю..
- Кого? Коханця?
-Ні, жінку, замахаюсь коханців вбивати...
  • 0

#30 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 12:49

Перегляд дописуzav (9.06.2009 19:18) писав:

Цікаво, що ще людина робить безпричинно, гигиги.
Сміється. Сміх без причини , признак дурачини.

Повідомлення відредагував Dana: 10.06.2009 – 12:54

• 0

#31 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 13:20

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2009 16:12) писав:

організуйте клуб мазохістів :)

чи змінитьс щось від того,що взнаєте,якшо ви цю людину КОХАЄТЕ? часто певна обізнаність- зайва))
краще бути мазохісткою, ніж ідіоткою. це моя особиста позиція.

для мене зміниться. чи зміняться почуття, сказати важко, а от стосунки точно (принаймні довіра до цієї людини у мене зникне).
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.06.2009 – 14:06

Перегляд дописуВакуОлька (9.06.2009 16:34) писав:

Є люди, які кажуть "очі не бачать - серце не болить". Я б хотіла знати... Якщо кохана половинка зрадила, значить є на це причина.. І не без того, що ця причина в мені чи моїй поведінці...
А вже коли знаєш, тоді вже приймаєш рішення...
Теж так вважаю: якщо твоя половинка тобі зраджує, значить на те є причини. І причини здебільшого в тобі-самому. Не треба звинувачувати когось. Розберись в собі. Може твоя жінка (чоловік) шукає на стороні того, чого не даєш їй(йому) ти?
Але, як не крути, то все особисте. Я би по-любому поставила би на таких стосунках крапку.

Перегляд дописуzav (9.06.2009 18:05) писав:

Знання краще за підозри, хоча пофіґізьмъ теж має право на життя.
Оце правильно! Але то велике уміння...)))
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:33

Де про це було сказано? ти багато любив в тому числі і фізично щоб таке стверджувати? та навіть я зважаю на свій малолітній до 25 річний вік і якшо шось кажу то здебільшого опираючись на той емпіризм який вже є.

Перегляд дописуreyneke (9.06.2009 23:06) писав:

Більше. Якщо в стосунках існує довіра, нехай навіть однобока,то інший партнер ніколи не думатиме що кохана людина зраджуватиме. Якшо ж допускатиме такі думки- нема довіри.

Перегляд дописуzav (10.06.2009 00:10) писав:

Що ж то за бажання, якщо ніхто й ніде, ще й ніяк? Дитячі хвантазії?..
Секс на одни вечір/годину/раз? Чув про таке? Якшо практикувати не пробував,то хоч поцікався шо таке буває.

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 10:19) писав:

І навіть дуже добрий актор не зуміє себе опанувати миттєво, коли запитання таке прозвучить...
а якшо він НЕ дурний,то має бути МЕГА обережним,щоб в тебе таких питань не виникало + так як " і на старуху биваєт праруха" має бути готовим до таких питань.
  • 0

#34 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 10.06.2009 – 14:34

Бажання "знати чи не знати" залежить від того, чи будеш ти в подальшому щось робити чи робити вигляд ніби все гаразд.
Особистий приклад: ну відчувала я - щось не так стало у відносинах с моїм "бывшим в употреблении". Але відверту розмову з приводу його "я заплутався..." провела тільки тоді, коли прийняла рішення , що його плутанини мені набридла, як бруд у домі, провела "генеральне прибирання".
Але нас не зв'язували діти, квартира, матеріальні проблеми та інше. Та чи була я такою категоричною у іншому випадку - не знаю. Може і зайняла б позицію страусу - голові у піску, не хочу бачити і не бачу.
Людям притаманно робити те, чого і у думках не було та розмірковувати про те, чого ніколи не буде зроблено
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:36

Перегляд дописуkaroOka (10.06.2009 14:20) писав:

краще бути мазохісткою, ніж ідіоткою. це моя особиста позиція.

для мене зміниться. чи зміняться почуття, сказати важко, а от стосунки точно (принаймні довіра до цієї людини у мене зникне).

Ти мазохістка. А я свого чоловіка люблю ДОВІРЯЮ йому . От і вся різниця.
І не дозволю якійсь дурні зірвати наші стосунки. Навіть якшо моя козана людина козлом буде.
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 14:38

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 15:33) писав:

Секс на одни вечір/годину/раз? Чув про таке? Якшо практикувати не пробував,то хоч поцікався шо таке буває.
От ви й поцікавтеся, звідки у вас виникають бажання сексу на один вечір/годину/раз - підозрюю, дізнаєтесь щось нове про себе, ги.
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:42

Перегляд дописуСлобожанка (10.06.2009 15:34) писав:

Але нас не зв'язували діти, квартира, матеріальні проблеми та інше. Та чи була я такою категоричною у іншому випадку - не знаю. Може і зайняла б позицію страусу - голові у піску, не хочу бачити і не бачу.
Людям притаманно робити те, чого і у думках не було та розмірковувати про те, чого ніколи не буде зроблено
А були б діти? Ти б розлучилася? І капєц сім"ї, бо ж чоловік кобель? Ну блін. ну хіба не краще НЕ ЗНАТИ просто, якшо він хоче бути з тобою? звісно , геть інша річ,коли тебе кидають через іншу. Тоді фігово :)

Перегляд дописуzav (10.06.2009 15:38) писав:

От ви й поцікавтеся, звідки у вас виникають бажання сексу на один вечір/годину/раз - підозрюю, дізнаєтесь щось нове про себе, ги.
Я такого щодо себе не стверджувала.Це по-перше. По-друге...ну як тобі сказати. Відстань у 2 тисячі км таки напрягає. Але я принципова ідіотка- тому і не ходжу "налєво". Чи направо. Вдома сиджу. :) А по-третє, я дівчина,не факт,що я від сексу з першим ліпшим чоловіком отримаю задовлення. Тому нє распиляюсь ))
  • 0

#38 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 14:45

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 14:33) писав:

а якшо він НЕ дурний,то має бути МЕГА обережним,щоб в тебе таких питань не виникало + так як " і на старуху биваєт праруха" має бути готовим до таких питань.
Яким би обережним(ою) не був(ла), момент неочікуваності покаже все...

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 14:33) писав:

А нашо? Ще раз наголошу на тому, що якщо нема проблем в парі, то не буде хотітись одноразового сексу... В зраді партнера, переважно, винен зраджений партнер.. І треба дивитись "в корінь" проблеми...

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 14:36) писав:

І не дозволю якійсь дурні зірвати наші стосунки. Навіть якшо моя козана людина козлом буде.
О так! Зрада - це дурня.... Якщо КОХАНИЙ КОЗЕЛ зрадив тебе і вважає ідіоткою, якій можна вішати лапшу на вуха про любов - це теж дурня.... Як то добре, коли рожеві окуляри припаяні до носа...
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 14:49

Перегляд дописуВакуОлька (10.06.2009 15:45) писав:

Яким би обережним(ою) не був(ла), момент неочікуваності покаже все...
Перевірено досвідом? Всьо. Страшно вас читати. Вийду заміж тільки за чоловіка з неабияким акторськи хистом. хай краще дурить менеі,ніж ножа в серце правдою встромляє.
  • 0

#40 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 14:50

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 14:42) писав:

А були б діти? Ти б розлучилася? І капєц сім"ї, бо ж чоловік кобель? Ну блін. ну хіба не краще НЕ ЗНАТИ просто, якшо він хоче бути з тобою? звісно , геть інша річ,коли тебе кидають через іншу. Тоді фігово :)
Хоч питання й не до мене, але відповім також.. Я б розлучилась.. навіть якби були діти... Бо не бажала б своїм дітям спостерігати за недомолвками вхаті, не бажала б їм "дьорганої" мами, не бажала б запитань від дітей "а де тато пішов"... Не бажал б жити в брехні...

А якщо тобі зрадили і неодноразово? То це не те саме, що пішов до другої? Це те ж саме розпорошення уваги, тобто не для сім"ї жити, а для всіх..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing