Перейти до вмісту

Подружня зрада: знати чи ні?

Повідомлень в темі: 261

#101 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Городище

Відправлено 20.01.2011 – 14:51

Да. гарно написано, а головне прямо в ціль. Але ж якби усі так думали. Чомусь багато хто не цінить те, що має, а схаменеться зазвичай коли вже пізно.
  • 0

#102 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 20.01.2011 – 14:57

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 14:51) писав:

Да. гарно написано, а головне прямо в ціль. Але ж якби усі так думали. Чомусь багато хто не цінить те, що має, а схаменеться зазвичай коли вже пізно.
Знову ж таки, пані, то залежить від людини й від її принципів. Ми самі собі обираємо своє життя. Кому подобається піп, кому - попадя, а кому до смаку й попова дочка. Якщо людина мазохіст і ладна щоразу відчувати на своєму лобі смак граблів - інша справа. Хоча опісля, звісно, настає каяття - коли вже пізно.

Повідомлення відредагував ***: 20.01.2011 – 15:04

• 0

#103 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 15:10

Перегляд допису*** (20.01.2011 14:57) писав:

Знову ж таки, пані, то залежить від людини й від її принципів. Ми самі собі обираємо своє життя. Кому подобається піп, кому - попадя, а кому до смаку й попова дочка. Якщо людина мазохіст і ладна щоразу відчувати на своєму лобі смак граблів - інша справа. Хоча опісля, звісно, настає каяття - коли вже пізно.

От у мене подруга є, заміжня, чоловік як на мене, то золото. Нада і їсти наготує, прибере у домі, відпускає десь прогулятись, а вона йому зраджує при кожній можливості. Діток немає, було дві спроби, обоє закінчились смертю нмовлят на останніх місяцях вагітності, він її жаліє, дозволяє робити що вона захоче. Коли сварки трапляються, то розказує що знає що вона йому зраджує, а точніше зраджувала, за теперішній час мовчить, чи то незнає, чи просто закриває очі на все. Наскільки я знаю секс кожен день, я думаю вистачає для обох, і каже вона що кохає його і ревнує, як хоч трішки запідозрює що може піти наліво, а сама ? Я багато разів казала щоб схаменулась, зараз такий час що з ким попало і де попало рівноцінно самогубству, але недоходить. Йому сказати неможу, бо завжди той хто каже, той і винуватий, але і незнаю що робити, мовчати далі чи якось старатись переконати її?
  • 0

#104 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 15:21

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 15:10) писав:

Йому сказати неможу, бо завжди той хто каже, той і винуватий, але і незнаю що робити, мовчати далі чи якось старатись переконати її?
Втручання тут зайве. Вони розберуться у своїх стосунках, а Ви залишитеся винною. Однак коли це і справді Ваша подруга - розмова по щирості не завадить.
  • 0

#105 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 16:58

Перегляд допису*** (20.01.2011 15:21) писав:

Втручання тут зайве. Вони розберуться у своїх стосунках, а Ви залишитеся винною. Однак коли це і справді Ваша подруга - розмова по щирості не завадить.

ну виходячи з усього краще мовчати взагалі, як кажуть чужа сім*я темний ліс, може я щось таки та і незнаю, може дозволяє її, може це у них так зведено.
  • 0

#106 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:01

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 16:58) писав:

ну виходячи з усього краще мовчати взагалі, як кажуть чужа сім*я темний ліс, може я щось таки та і незнаю, може дозволяє її, може це у них так зведено.
А можна з подругою коректно дійти до розмови (ніби між іншим) про те, як вона зреагувала б на зраду свого чоловіка. Дізнаєтеся її думку. А далі - як карта ляже. :)
  • 0

#107 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:15

говорили ми про це, каже що такий би йому скандал закатала, що мало б не показалось., на питання " А тобі можна?" каже що їй все можна, вона акуратно і нікому від цього непогано)
  • 0

#108 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.01.2011 – 17:28

Перегляд дописуЛілу (19.01.2011 21:09) писав:

ну дивись, якщо він мене зрадив, значить я його чимось не влаштовую, чогось в мені нема, а є в іншій, от і спробую потихеньку-помаленьку вияснити чого саме мені бракує, і постараюсь набути цих якостей.
Тобто, підлаштовуватись під чоловіка? За таких обставин? Треба бути зовсім безхребетним, щоб так чинити - він тебе кинув ради іншої (якщо і не офіційно кинув, то морально - так, зрада ж відбулась), а ти починаєш вишукувати вибачте лайна в сметані..? А припустити що з тобою все ок, просто чоловік кобель? Ех. молодьож, молодьож

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 14:10) писав:

відпускає десь прогулятись
гм, фраза кольнула.
  • 0

#109 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2011 – 17:36

Перегляд дописуКрихітка (20.01.2011 17:28) писав:

Тобто, підлаштовуватись під чоловіка? За таких обставин? Треба бути зовсім безхребетним, щоб так чинити - він тебе кинув ради іншої (якщо і не офіційно кинув, то морально - так, зрада ж відбулась), а ти починаєш вишукувати вибачте лайна в сметані..? А припустити що з тобою все ок, просто чоловік кобель? Ех. молодьож, молодьож
з кобелем я б не зустрічалась, то зразу видне гулящий він чи ні. а якщо десь колись з кимось дав слабинку, то я таки взнаю, чого він туди пішов а не до мене. а от безхребетні, тупо обернуться і підуть сльози жувати - бо ж як так з ними бідненькими можна поступати?
і я за тебе старша :)
  • 0

#110 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:54

та кожен поступає по ситуації, хтось прощає, хтось іде.... судити важко, та і рішення прийняти важко, коли любиш)))
  • 0

#111 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:59

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 17:54) писав:

та кожен поступає по ситуації, хтось прощає, хтось іде.... судити важко, та і рішення прийняти важко, коли любиш)))
Це вже вирішується у тісному сімейному колі. І третій тут справді зайвий.
  • 0

#112 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.01.2011 – 18:23

Перегляд дописуЛілу (20.01.2011 17:36) писав:

з кобелем я б не зустрічалась, то зразу видне гулящий він чи ні. а якщо десь колись з кимось дав слабинку, то я таки взнаю, чого він туди пішов а не до мене. а от безхребетні, тупо обернуться і підуть сльози жувати - бо ж як так з ними бідненькими можна поступати?
старша - не значить мудріша.
Я взагалі з Крохи дивуюся - така мудра дівчина на свій вік..Я серйозно.

Перегляд дописуЛілу (19.01.2011 22:09) писав:

ну дивись, якщо він мене зрадив, значить я його чимось не влаштовую, чогось в мені нема, а є в іншій, от і спробую потихеньку-помаленьку вияснити чого саме мені бракує, і постараюсь набути цих якостей, щоб чоловік потім сам зрозумів що та зрада була помилкою, і щоб білше такого не робив.
а взагалі всі чоловіки зраджують, це у вас в крові закладено, вам треба обстановку змінювати, можливо до сексу так і не дойде але загравати з іншими жінками ви все рівно будете - таке життя.
якщо чоловіка щось не влаштовує - то хай говорить, а не ходить наліво.
  • 0

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 18:33

Цитата

з кобелем я б не зустрічалась, то зразу видне гулящий він чи ні.
чому ж тоді зрада завжди стає несподіванкою? :lol: і тільки й чути "я б ніколи не подумала що він мені зрадить! він не такий! мабуть, на нього щось найшло!"

Цитата

а от безхребетні, тупо обернуться і підуть сльози жувати
а небезхребетні значить спершу розберуться у всьому, а вже потім підуть сльози жувати?)

Цитата

яка цікава, а головне - корисна інформація ;)

Перегляд дописуKassandra (20.01.2011 17:23) писав:

от дивна логіка - обговорити спокійно свої стосунки, щоб владнати проблеми, якщо такі є - важко, а піти з якоюсь панянкою "наліво" - зовсім не тяжко, навіть на подвиг тягне.
це як у цитаті - в наш час секс ні до чого не зобов"язує, а от букет квітів - це вже серйозний крок у стосунках.
  • 0

#114 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 18:38

П.С. передбачаючи відповідь - якщо після цього що сталось не жуєш соплі, а стараєшся налагодити розвалені стосунки, що найчастіше відбувається без особливої підтримки зі "зрадившого" боку - це ще більша безхребетність ніж соплежування. Треба вміти визнавати, що чоловік тобі зрадив і що ніщо і ніколи не буває 1 раз, це як з курінням, накортиками і тп. В принципі, секс можна віднести до цієї ж категорії.
Наша добра українська душа ні за що не буде сердитись, жінка одразу ж кинеться виправдовувати коханого, аякже) Ще й у себе ґанджі шукати буде.
Малость безсвязний пост, але думаю, суть вловлюється

Перегляд допису*** (20.01.2011 17:35) писав:

У наш час і букет квітів ні до чого не зобов’язує.
:) ти що, вони ж зараз дорогі

А навіть якщо покрасти квіти у сусідки баби Тосі - це теж вимагає спритності і часу і натхнення..Ну його, легше ж дівчину вломати на щось інше і без квітів
  • 0

#115 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 20:05

Перегляд дописуKassandra (20.01.2011 18:23) писав:

старша - не значить мудріша.
можливо, але не в моєму випадку, ви просто багато чого не розумієте ще.

Перегляд дописуKassandra (20.01.2011 18:23) писав:

піти на ліво один раз по-дурості, не означає весь час туди ходити.

Перегляд дописуКрихітка (20.01.2011 18:33) писав:

чому ж тоді зрада завжди стає несподіванкою? :lol: і тільки й чути "я б ніколи не подумала що він мені зрадить! він не такий! мабуть, на нього щось найшло!"
якщо зустрічаєшся з кобелем, то і сама сучка, шо поробиш.

а небезхребетні значить спершу розберуться у всьому, а вже потім підуть сльози жувати?)
небезхребетні взагалі сльози не жують, я заставлю зрозуміти його що я краща, щоб він нікуди потім не ходив.

яка цікава, а головне - корисна інформація :)
тобі не поможе, може дехто і вважає тебе розумною, то це тому що ти розумніша за них, але не за мене ;)

от дивна логіка - обговорити спокійно свої стосунки, щоб владнати проблеми, якщо такі є - важко, а піти з якоюсь панянкою "наліво" - зовсім не тяжко, навіть на подвиг тягне.
це як у цитаті - в наш час секс ні до чого не зобов"язує, а от букет квітів - це вже серйозний крок у стосунках.
сорі, а я при чому? то до чоловік питання, то їм в кайф обстановку змінити, думаєш твій такий вірний? ха-ха!

Перегляд дописуКрихітка (20.01.2011 18:38) писав:

П.С. передбачаючи відповідь - якщо після цього що сталось не жуєш соплі, а стараєшся налагодити розвалені стосунки, що найчастіше відбувається без особливої підтримки зі "зрадившого" боку - це ще більша безхребетність ніж соплежування. Треба вміти визнавати, що чоловік тобі зрадив і що ніщо і ніколи не буває 1 раз, це як з курінням, накортиками і тп. В принципі, секс можна віднести до цієї ж категорії.
Наша добра українська душа ні за що не буде сердитись, жінка одразу ж кинеться виправдовувати коханого, аякже) Ще й у себе ґанджі шукати буде.
Малость безсвязний пост, але думаю, суть вловлюється
слухай розумнице, а тепер подумай добре - в тебе є стосунки з коханою людиною, заради якої ти готова на все, і він в принципі також. ну буває, засліпило хлопця - десь наліво завернув, але зрозумів що помилився, невже легше зруйнувати те що так довго будувалося, бо я така горда що піпєц! ти спершу себе на місці зрадженої уяви, а потім порадами розсипайся.
і я навіть знаю що ти зараз відповісиш - мене ніколи не зрадять, я довіряю свому хлопцю як собі. мене також не зраджували, але в мене працює фантазія, я можу себе поставити на місце зрадженої і уя вити щоб я робила, а безхребетні можуть тільки писати про те якби вони пішли грюкнувши дверима, а насправді навіть би не пікнули.
  • 0

#116 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 20:20

Цитата

Типове савєцкє "не доросла ше", ага)

Цитата

Але передбачає. Вбивцю тягне на місце злочину і тп)

Цитата

якщо зустрічаєшся з кобелем, то і сама сучка, шо поробиш.
Тобто, якщо хлопець тобі зраджує - автоматично стаєш сучкою? Логіка +5)

Цитата

небезхребетні взагалі сльози не жують, я заставлю зрозуміти його що я краща, щоб він нікуди потім не ходив.
Якщо вже зрадив, значить раніше не заставила.

Цитата

тобі не поможе, може дехто і вважає тебе розумною, то це тому що ти розумніша за них, але не за мене :)
Яка гарна прихована образа Кассандри ;)

Цитата

сорі, а я при чому? то до чоловік питання, то їм в кайф обстановку змінити, думаєш твій такий вірний? ха-ха!
Перехід на особистості? ха-ха)
Сядь на корточки, скажи "чьо-чьо" і тоді буде якраз ідеальна обстановка для подібних закидів)

Цитата

слухай розумнице, а тепер подумай добре - в тебе є стосунки з коханою людиною, заради якої ти готова на все, і він в принципі також. ну буває, засліпило хлопця - десь наліво завернув, але зрозумів що помилився, невже легше зруйнувати те що так довго будувалося, бо я така горда що піпєц! ти спершу себе на місці зрадженої уяви, а потім порадами розсипайся.
Слухай, нерозумнице, я подумала якраз добре, перед тим як розкидатись знаками оклику та датами з паспорту)
Ну буває - нехай буває, тільки вже не зі мною :lol:
Найтупіша помилка в цьому випадку "лишити жаль, стільки ж часу потрачено". Легше далі тягнути стосунки, такі вже заюзані, ага. І згадку про те що кохана людина вже принаймні 1 раз думала про когось іншого в плані стосунків.
Горда шо піпец? нііі ліпше ж бути тихенькою, терпіти зраду а потім, як роблять усі приховано-горді панянки піти і самій наліво, в знак помсти, правда)
Уявила. Лишила б і не задумувалась би. І пофіг скільки там років, з моменту як він торкнувся до іншої - це вже не мій чоловік.

Цитата

і я навіть знаю що ти зараз відповісиш - мене ніколи не зрадять, я довіряю свому хлопцю як собі. мене також не зраджували, але в мене працює фантазія, я можу себе поставити на місце зрадженої і уя вити щоб я робила, а безхребетні можуть тільки писати про те якби вони пішли грюкнувши дверима, а насправді навіть би не пікнули.
Фіговий з тебе ясновидець, значить) Коли читала - на думці не було подібне писати, тому що не утопістка. Але знову ж таки - перехід на особистості, так? ну-ну, старша)
Так, не буду безхребетною, йду дверима погрюкаю)
Весело, коли людина нічого про тебе не знаючи починає ставити діагнози. Чогось мені такі все частіше попадаються)

Перегляд дописуЛілу (20.01.2011 19:05) писав:

сорі, а я при чому? то до чоловік питання, то їм в кайф обстановку змінити
сорі, а ти тут при чому, відповідь то була адресована Кассандрі <_<
  • 0

#117 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 20:29

Перегляд дописуКрихітка (20.01.2011 20:20) писав:

Типове савєцкє "не доросла ше", ага)
то не савєцка то споконвічне, але дехто і до того не доростає.

Але передбачає. Вбивцю тягне на місце злочину і тп)
а хіба вбивці з місця злочину не втікають?

Тобто, якщо хлопець тобі зраджує - автоматично стаєш сучкою? Логіка +5)
по кобелях зразу видно що ти в нього лише наступна, і якщо на таке погоджуєшся - то ти сучка. так до цього треба дорости щоб таке бачити.

Якщо вже зрадив, значить раніше не заставила.
значить чогось не вміла або не мала, а тепер навчусь або набуду. для загального розвитку - все приїдається, треба змінюватись :)

Яка гарна прихована образа Кассандри ;)
те шо у вас тут панібратсво і цкювання новеньких і так помітно, могла б і не писати.

Перехід на особистості? ха-ха)
Сядь на корточки, скажи "чьо-чьо" і тоді буде якраз ідеальна обстановка для подібних закидів)
мені такі ситуації не знайомі, якщо таким займаєшся то сідай і розказуй.

Слухай, нерозумнице, я подумала якраз добре, перед тим як розкидатись знаками оклику та датами з паспорту)
Ну буває - нехай буває, тільки вже не зі мною :lol:
Найтупіша помилка в цьому випадку "лишити жаль, стільки ж часу потрачено". Легше далі тягнути стосунки, такі вже заюзані, ага. І згадку про те що кохана людина вже принаймні 1 раз думала про когось іншого в плані стосунків.
Горда шо піпец? нііі ліпше ж бути тихенькою, терпіти зраду а потім, як роблять усі приховано-горді панянки піти і самій наліво, в знак помсти, правда)
Уявила. Лишила б і не задумувалась би. І пофіг скільки там років, з моменту як він торкнувся до іншої - це вже не мій чоловік.
звичайно що з тобою такого не буде, тиж така суперова, не по роках розвинута, і взагалі сексі-пексі, але якщо далі будеш так вимахуватись, то і тебе зрадять.
а думаєш твій не мріє про якусь Анджеліну Джолі? чи коли дивиться порнуху йому не встає на інших дівок? все він вже не може бути твоїм, який жах.
звісно ж ні - тільки на тебев нього встає, бо ти ідеал жінки!

Фіговий з тебе ясновидець, значить) Коли читала - на думці не було подібне писати, тому що не утопістка. Але знову ж таки - перехід на особистості, так? ну-ну, старша)
Так, не буду безхребетною, йду дверима погрюкаю)
Весело, коли людина нічого про тебе не знаючи починає ставити діагнози. Чогось мені такі все частіше попадаються)
весело буде коли мої діагнози підтвердяться, тоді я посміюсь.

i 

Лілу має 10% за позатематику та непотрібні особисті суперечки, Крихітка й Маківка мають догану за позатематику.

Повідомлення відредагував zav: 20.01.2011 – 20:37

• 0

#118 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 20.01.2011 – 20:45

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 17:15) писав:

говорили ми про це, каже що такий би йому скандал закатала, що мало б не показалось., на питання " А тобі можна?" каже що їй все можна, вона акуратно і нікому від цього непогано)
Так дуже часто в житті трапляється. Вони просто один одному підходять по характеру, так що вмішуватись не варто. Одного разу або йому, або їй то набридне тай по всьому. А якщо не набридне то так і житимуть і потім розказуватимуть онукам про своє щасливе сімейне життя.

Перегляд дописуКрихітка (20.01.2011 17:28) писав:

Оце вірна фраза про молодьож, але вона більше стосується авторки допису.
  • 0

#119 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2011 – 21:09

i 

Медіярував, карав.
Лілу має чергові 10%, Крихітка теж за кумпанію отримала, Меланку догана.
Ще на Касю чекаю - маю презента і для неї.

• 0

#120 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.01.2011 – 00:50

Перегляд дописуЛілу (20.01.2011 20:05) писав:

я про твій випадок не кажу. я взагалі тут на загал обговрюю.

Цитата

угу. а як мужик з мужиком один раз по-дурості переспав він підгеєм не стає.
Зрадив раз чи два чи більше - все рівно зрадник, не залежно від кількостей "наліво". І я говорю про свідомі зради, а не коли його якась дівка напоїла аби в ліжко запхати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних