Перейти до вмісту

Чи будемо ми коли-небуть довіряти банкам ?

Повідомлень в темі: 93

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.06.2009 – 18:11

а..ви так і не зрозуміли)))Ніяким банкам не вірю, хіба трилітровим)))все! кошти, що надійшли за товари-послуги одразу знімаються, або розкидаються на бідних і все...і щоб там пси траву їли ні в які банки я за своє життя звертатись не буду :)
  • 0

#22 anna-maria-karenina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 16:42

Перегляд дописуЛастiвочка (6.06.2009 19:11) писав:

а..ви так і не зрозуміли)))Ніяким банкам не вірю, хіба трилітровим)))все! кошти, що надійшли за товари-послуги одразу знімаються, або розкидаються на бідних і все...і щоб там пси траву їли ні в які банки я за своє життя звертатись не буду <_<

Я розумію вашу ситуацію, але можливо не варто зводити ввесь світ до себе, я знаю людей які взяли той кредит в гривнях а гроші отримували в долларах, щодо родичів і депозитів, - так само маю приклади порядних банків, де не виникало питання про дострокове повернення депозити чи що. Можливо варто трішки серйозніше підходити до вибору банку, поцікавитись його історією, капіталом (або хоча б новини почитати стосовно установи) , фінансовою успішністю (на сайтах банків мають бути щоквартальні фінансові звіти, тож можна порахувати) і знайти для себе стабільну установу.

Перегляд дописуRomun (6.06.2009 10:54) писав:

А мій ступінь довіри до банків не змінився. Абсолютно адекватно щодо депозитів під час кризи повели себе такі банки як "Ощадбанк", "Приватбанк" , "Райффайзенбанк". А решті банків я й до цього не дуже довіряв (хіба окрім "Полтавабанк")...

я би ще додав Укрсиббанк та SEB банк.

Перегляд дописуГетьман (6.06.2009 11:58) писав:

Дуже шкода, що в результаті кризи та непродуманої банківської політики страждають звичайні, діяльні сім'ї, що прагнуть підтримувати та розвивати усе українське. Вбивство довіри саме у таких убиває наше підприємництво

Я сподіваюся що люди про яких ви говорите розумні і вміють заробити і примножити свої гроші, тому i руки у них опустяться а лише прибуде ентузіазму.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 09.06.2009 – 17:05

Якщо вкладав би зараз то хіба в ERSTE.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 17:19

anna-maria-karenina
шановний користувачу! на ваше

Цитата

Я розумію вашу ситуацію, але можливо не варто зводити ввесь світ до себе,
відповідаю наступне: що тут питається про власне ставлення і власну довіру до банків. Що Ви там мені радите? як я маю ставитись до вибору банків? А ви знаєте де ми брали? Скільки і все решта? от уже фантазьори, аби що-небудь ляпнути. Мені по-барабану, що ви там про мене думаєте, але я в цій темі відповідаю на поставлене автором питання: я не маю довіри до банків!!!!до ніяких!!! Ви неуважно читаєте дописи:) Ніяких проблем не було б, якби не скакання курсу долара аж у стільки разів. Порядна і чесна людина, підприємець, реально не може шарпнути таку ношу..і перекривати і латати чиїсь дірки...
  • 0

#25 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.06.2009 – 21:33

Не знаю чи відновиться попередня довіра до банків...але люди з часом, коли трохи стабілізується ситуація в країні все одно понесуть гроші в банки, бо тримати їх в трилітрових банках немає ніякого сенсу - гроші повинні обертатись і приносити прибуток, хоча б і мінімальний. Я особисто довіряю на відсотків сімдесят банкам з іноземним капіталом типу Райффайзен банк Аваль, Укрсоцбанк..
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2009 – 07:16

Перегляд дописуЛастiвочка (6.06.2009 11:43) писав:

Все обміркували і вирахували не раз...

А чим обмірковували, коли брали кредит в іноземній валюті?

Перегляд дописуЛастiвочка (9.06.2009 18:19) писав:

Ніяких проблем не було б, якби не скакання курсу долара аж у стільки разів.

А при чому приватні банки до скакання долару? Дякуйте НБУ. А раз не хочете до нього звертатись - то більше ніколи не беріть до рук гривні - це ті самі кредити і депозити НБУ, виражені в паперовому вигляді :)
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 08:35

Перегляд допису-=VJ=- (10.06.2009 08:16) писав:

А чим обмірковували, коли брали кредит в іноземній валюті?
обговорювати у деталях свої рішення - не маю бажання, оскільки це - справа особиста . Я навела приклад і прокоментувала чому моє ставлення таке, а обмусолювати приватне питання десь в неті - нема бажання. Тому дискусію припиняю, спілкуйтесь далі :)
  • 0

#28 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 08:52

Перегляд дописуanna-maria-karenina (9.06.2009 17:42) писав:

я би ще додав Укрсиббанк та SEB банк.
В Укрисиббанку проблеми . Закривають відділення, скорочується персонал

Перегляд дописуur4olka (5.06.2009 12:32) писав:

, але з іншої - вона відсіяла ті установи, які в перспективі могли виявитися мильною бульбашкою великою або маленькою частиною грошей, відібраних у населення. Тому я думаю що криза спричнила досить конкретний позитивний ефект на економіку, "почистивши" банківский сектор.
про що ви таке кажете. Жодний банк ще не визнано банкротом, жодного банку ( якщо я не помиляюсь) не було куплено. Більшість банків приховує реальний стан своїх активів, хто що почистив ? Особисто я не розумію. Крім того, якщо банки збанкрутіють фонд гарантування вкладів змушений буде виплачувати ці депозити, а грошей у Фонда мало. Де будуть братись гроші ? Запустять друкарський верстат чи профукають кредит МВФ. Так що не кажіть будь-ласка що криза це добре і моліться щоб банки не банкрутували, бо тоді побачити який капець буде.

Цитата

Криза так чи інакше погано вплинула, на й без того невисокий рівень лдовіри до банків в Україні
якби довіри не було, не було б і проблем з банківською сферою. А наразі маємо ситуації коли вилучення депозиів фіз. осіб спричиняло серйозні проблем у банків. То це якраз свідчить про те що бабло в банки ложили і ложили багато, хоча за дослідженням на руках в населення більше грошей ніж в банках.
  • 0

#29 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.06.2009 – 17:03

якщо жорстко, то більше половини банків потрібно ліквідувати, але це невигідно, адже немає стільки коштів, що повернути вкладникам їх кошти з ФГВФО
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 17:08

Перегляд дописуЛастiвочка (10.06.2009 09:35) писав:

обговорювати у деталях свої рішення - не маю бажання, оскільки це - справа особиста

Це було риторичне запитання.
Є базові закони в будь-якому економічному питанні. Зокрема в питанні гральних автоматів - кожен автомат функціонує на 15-45% на гравця, інше - власнику. Тому виграти в середньостатистичному прогнозі при нормальної величини виборці просто неможливо. Випробовувати це можна на свій страх і ризик, але якщо програєшся - то нема чого плакати, це був особистий вибір.
Точно так само з кредитами, базовий закон: брати кредит в валюті отримуваних прибутків, аби нівелювати курсові стрибки, які за простою теорією ймовірності за досить великий час мають обов"язково статися - в ту чи іншу сторону. Хотілося випробувати на свій страх і ризик, що буде, якщо вчинити інакше - за звичайною статистикою настала відповідальність.
І нема тут чого обговорювати.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.06.2009 – 17:19

• 0

#31 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 15:35

Банки лише посередники, котрі стараються приймати участь у операціях котрі вважають найменш ризикованими. Найбагатші країни світу це ті, в яких борг на душу населення найбільший (Скандинавські країни особливо). Є просто один нюанс в країнах, що розвиваються - вони більш корумповані. І тут я не маю на увазі банки. В останньому рейтингу від Світового Банку по "Легкості ведення бізнесу" Україна була на 28 місці по легкості отриманню кредиту, на 144 по легкості початку бізнесу, 179 по легкості отримання дозволу на будівництво і 180 по легкості сплати податків, і це серед 181 країни! От і матимете недостаток житла і захмарні ціни котрі лопаються потім як бульбашки, складність розвитку підприємництва і відсутність грошей в бюджеті.

Банки ведуть одну і ту саму посередницьку модель в усіх країнах, тільки в корумпованих це призводить до проблем. Звинувачувати банки безглуздо, принаймні тому що популістські політики найбільше люблять звалювати все на цапів відбувайлів, серед яких зараз банки, гральний бізнес, різноманітні спекулятни але тільки не вони корумповані.

Повідомлення відредагував Maryan: 13.06.2009 – 15:36

• 0

#32 anna-maria-karenina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 18:31

Перегляд дописуMarcos (10.06.2009 09:52) писав:

В Укрисиббанку проблеми . Закривають відділення, скорочується персонал

я знаю що недавно банк отримав кредит від єбрр на 100 млн $, як я розумію це позитивний знак. Тобто єбрр вірить шо їм ці гроші з процентами повернуться, а я вірю єбрр. Стосовно відділень і персоналу нічого не чула, можеш про це більш детально розказати?

про що ви таке кажете. Жодний банк ще не визнано банкротом, жодного банку ( якщо я не помиляюсь) не було куплено. Більшість банків приховує реальний стан своїх активів, хто що почистив ? Особисто я не розумію. Крім того, якщо банки збанкрутіють фонд гарантування вкладів змушений буде виплачувати ці депозити, а грошей у Фонда мало. Де будуть братись гроші ? Запустять друкарський верстат чи профукають кредит МВФ. Так що не кажіть будь-ласка що криза це добре і моліться щоб банки не банкрутували, бо тоді побачити який капець буде.

я підозрюю що ці банки після тимчасової адміністрації нбу або закриються, або змінять напрямок діяльності бо ніяка реклама їм вже не поможе. Виживуть тількі найсильніші. Стосовно фонду гарантування вкладів - це вже їх проблеми, я напевне не знаю, але в нормальному світі якщо щось застраховано, то це коштує грошей. Не хотіла би щоб з грошей з яких я сплачую податки, хтось видавав бідолагам депозити. Це цинізм.
Бонус кризи як раз в тому щоб все повалилося, а потім пот ом і кровю заново побудувалося.

якби довіри не було, не було б і проблем з банківською сферою. А наразі маємо ситуації коли вилучення депозиів фіз. осіб спричиняло серйозні проблем у банків. То це якраз свідчить про те що бабло в банки ложили і ложили багато, хоча за дослідженням на руках в населення більше грошей ніж в банках.

слідкуй за своєю логікою: якщо люди не довіряють банкам - вони не кладуть в них гроші. А якщо довіряють то нашо забирати. (бо у тебе якійсь парадокс виходить - недовіряють значить кладуть :happytwo: )
  • 0

#33 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 14.06.2009 – 13:55

Цитата

я підозрюю що ці банки після тимчасової адміністрації нбу або закриються, або змінять напрямок діяльності бо ніяка реклама їм вже не поможе.Виживуть тількі найсильніші. Не хотіла би щоб з грошей з яких я сплачую податки, хтось видавав бідолагам депозити. Це цинізм.
Бонус кризи як раз в тому щоб все повалилося, а потім пот ом і кровю заново побудувалося
Банк не може змінити напрямок діяльності він або є або його немає. Якщо грубо сказати то всі витрати бюджета формуються на податках, сборах, акцизах, а вони отримуються з наших коштів. Це не цинізм.Це кругообіг коштів,а це вже закон економіки без нього нікуди.

А про виживання то зараз не той час. Коли все добре банк банкрутує через проблеми конкуренції,поганого менеджменту то тоді це норма виживає найсильніший. А коли криза системна то держава повинна захищати як і банки так і населення. Норма виживає найсильніший тут непримінима.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 14.06.2009 – 13:58

• 0

#34 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 20:04

підкину дещо про рекапіталізацію 'по-українськи'
http://ua-banker.com.ua/articles-and-analy...financial/1699/
для охочих є дані з капіталу, прибутковості та балансу активів-пасивів():
http://www.aub.com.ua/ua/2008.html?_m=publ...=cat&id=353
можна порівняти капітал з сумами рекапіталізаціїї: власники 'впарили' державі порожні банки за ціною якої ці банки не коштували навіть в 2007-2008 роках :gryzin:

Повідомлення відредагував Armando: 14.06.2009 – 20:06

• 0

#35 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 14.06.2009 – 21:03

По великому рахунку довіряти нема чого і нема кому
  • 0

#36 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.06.2009 – 23:04

Офтоп видалений.

по темі : банкам довіряти будемо, але іноземним і в офшорних зонах...ґґґ

Та, додам ще одне : ну чи не дурні люди, які знаючи про крах ощадбанку в срср (якого зазнали наші батьки й прабатьки, і наш спадок там фактично помер), все одно понесли свої кошти в банки і мали з ними якісь операції, та ще й довірилися їм??
Невже не видно, що від часів срср нічого не змінилося - ні в сфері держ.управління, ні з корупцією, ні з совковим менталітетом? Країна аж ніяк не європейська, власники банків - ті ж самі корупціонери і бандюки. Як можна було довіряти банкам? Чесно - не розумію такої дитячої наївності.

Між іншим, незважаючи на відплив коштів, зупинку будівельної галузі та кризу, кількість банків чомусь не зменшилася, а збільшилася. Ну і звідки ж в них кошти? :gryzin: Невже не ясно, що банки в Україні - це лише прикриття для відмивання грошей, махінацій та корупції?

Так, тримати гроші вдома непродуктивно. Тому користуйтеся послугами банків, але не українських. В українських можна лише орендувати сейф (і то не знаю, чи несуть вони за них відповідальність фінансову), або класти гроші на депозити не більше, ніж 3-6 місяців і на період до 25 грудня або 25 серпня (бо саме в наступні дні в нашій країні відбуваються фатальні зміни зазвичай).
А ще краще - вкладати гроші в нерухомість та у себе (освіта, відпочинок, хоббі тощо). Проживете життя добре, а якщо й в(и)тратите гроші, то або частину (у першому випадку), або буде що згадати й чим задовільнитися (у другому).
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 07:14

Перегляд дописуБлискавиця (15.06.2009 00:04) писав:

А ще краще - вкладати гроші в нерухомість

О, я знаю багато людей, які так думали. Зараз їхня "нерухомість" коштує втричі дешевше.
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.06.2009 – 07:21

Офтоп видалений.
Та, додам ще одне : ну чи не дурні люди, які знаючи про крах ощадбанку в срср (якого зазнали наші батьки й прабатьки, і наш спадок там фактично помер), все одно понесли свої кошти в банки і мали з ними якісь операції, та ще й довірилися їм??
Невже не видно, що від часів срср нічого не змінилося - ні в сфері держ.управління, ні з корупцією, ні з совковим менталітетом? Країна аж ніяк не європейська, власники банків - ті ж самі корупціонери і бандюки. Як можна було довіряти банкам? Чесно - не розумію такої дитячої наївності.
Якби всі думали так як ви і не несли гроші в банки а в банку (3 л), то в нас би і зараз нічого не працювало нічого не будувалось і нічого не кредитувалось, а в середині золотих 90-х років....
  • 0

#39 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.06.2009 – 09:55

Перегляд дописуФабрегас (15.06.2009 08:21) писав:

Якби всі думали так як ви і не несли гроші в банки а в банку (3 л), то в нас би і зараз нічого не працювало нічого не будувалось і нічого не кредитувалось, а в середині золотих 90-х років....
А скоро так і буде. А то, як казала Блискавиця, люди забули що вони живуть у тій самій Україні, яка була колись а не у Європі. Тому слід надіятися на свої сили і вкладати гроші не в банк, а в себе чи нерухомість. Це правильно.
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 10:53

Перегляд дописуanna-maria-karenina (13.06.2009 19:31) писав:

слідкуй за своєю логікою: якщо люди не довіряють банкам - вони не кладуть в них гроші. А якщо довіряють то нашо забирати. (бо у тебе якійсь парадокс виходить - недовіряють значить кладуть :gryzin: )
слідкуй за часом в якому стоять дієслова в моєму повідомленні, а вже потім натякай на мою логіку.

Офтоп видалений.

по темі : банкам довіряти будемо, але іноземним і в офшорних зонах...ґґґ

Між іншим, незважаючи на відплив коштів, зупинку будівельної галузі та кризу, кількість банків чомусь не зменшилася, а збільшилася. Ну і звідки ж в них кошти? B) Невже не ясно, що банки в Україні - це лише прикриття для відмивання грошей, махінацій та корупції?
от тут дійсно, совковий менталітет змушує гроші ховати під матрацом, про дурість в таких випадках я мовчу. В усьому цивілізованому в світі, так -так і в Європі, яку ти так любиш згадувати, люди вкладють гроші не тільки в банки, а й в інвестиційні фонди, та ще й копіючку в пенсійний фонд несуть. В Україні є теж пристойні банки в тому числі і українські., так що така думка це все ж таки вузькість поглядів)))

Перегляд дописуCastiel (15.06.2009 10:55) писав:

А скоро так і буде. А то, як казала Блискавиця, люди забули що вони живуть у тій самій Україні, яка була колись а не у Європі. Тому слід надіятися на свої сили і вкладати гроші не в банк, а в себе чи нерухомість. Це правильно.
постивиш собі на 50 тис грн. зуби або купиш туалет в києвській квартирі, адже левова частка вкладів в усіх банках це незначні суми коштів

Між іншим, незважаючи на відплив коштів, зупинку будівельної галузі та кризу, кількість банків чомусь не зменшилася, а збільшилася. Ну і звідки ж в них кошти? :D Невже не ясно, що банки в Україні - це лише прикриття для відмивання грошей, махінацій та корупції?
Звідки така інфа ?
Згідно звіту НБУ про прибутки банків :
Жовтень 2008- 182 банки
Січень 2009- 182 банки
Квітень 2009-182 банки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних