Перейти до вмісту

Боротьба жінок за рівні права

Повідомлень в темі: 110

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.03.2010 – 21:59

Перегляд дописуNeorlandina (11.03.2010 21:41) писав:

ага знаємо ми ті рівні права.
нєфіг. кіндер кюхен кірхе і не вийожуйтесь.
Ще пралкен машинен.
  • 0

#82 Ім'я якої не називають

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ - велике село.

Відправлено 11.03.2010 – 22:44

Перегляд дописуyushchenko (11.03.2010 20:27) писав:

І всеодно ви не пісятимете стоячи.
Ну що ж зробиш, в цьому ви нас таки удєлали.
  • 0

#83 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.03.2010 – 00:12

Перегляд дописуІм'я якої не називають (11.03.2010 23:44) писав:

Ну що ж зробиш, в цьому ви нас таки удєлали.
Боріться - поборете (с) Т.Г. Шевченко.
  • 0

#84 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2010 – 00:26

Перегляд дописуNeorlandina (11.03.2010 21:41) писав:

ага знаємо ми ті рівні права.
нєфіг. кіндер кюхен кірхе і не вийожуйтесь.
Хочете шахтен, заводен + в армію ? )

Цікаво, щоб сказали наші дівчата про таку рівність ? :D

Зображення
  • 0

#85 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 12.03.2010 – 02:19

Цитата

Мене так уміліяє як часто чоловіки які не вибули ні граму вугілля, не прослужили ні дня в армії, та не працюють важкою фізичною працею активно оперують цими "аргументами". Чому у контексті рівноправ"я вам у голову приходять саме ці інститути, а не скажімо політика, влада, заробітна плата, освіта чи керівні посади? Чи "сила є - розуму не треба"?
Жінки пахають на заводах аж гай шумить, не кажу добре це чи погано - факт є факт. На шахтах не працюють, бо це заборонено чинним законодавством. Стосовно армії. Жінки там є уявіть собі, а у Ізраїлі військовий обов"язок покладається на представників обох статей. Ніхто не заважає чоловікам проявляти громадську ініціативу щодо переходу до контрактної армії.

Наші дівчата сказали б про таку рівність ось це:
http://ua.for-ua.com.../05/104313.html

Повідомлення відредагував Infanta: 12.03.2010 – 02:20

• 0

#86 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.03.2010 – 02:25

та мають жінки рівні права.. шо ше хочете)
  • 0

#87 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 02:26

Цікаво де це вони їх мають? Назвіть мені хоч одну державу де вони були б де-факто, а не де-юре.
  • 0

#88 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.03.2010 – 02:29

Це дуже, бть, погано, бть, коли жінки, бть, просочуються в усі сфери життя, бть - навіть, бть, поговорити, бть, нормально, бть, з мужиками, бть, не можна, бть. Ібо як це - ти, бть, при женщіні, бть, говориш, бть.

Та й пояснювати ситуацію жінкам треба довше. Внаслідок вищенаведеного.
  • 0

#89 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 03:25

Рівні права і рівні можливості це різні речі.
Можливості визначаються природними розумовими, фізичними і гормональними відмінностями між чоловіком і жінкою.

Тому навіть при однакових правах їх реалізація не буде однаковою у чоловіків і у жінок.
  • 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2010 – 07:51

Головне, аби рівні обов"язки були (на прикладі сім"ї).

Перегляд дописуyushchenko (11.03.2010 20:27) писав:

І всеодно ви не пісятимете стоячи.
Згадався анекдот:
"Бог сказав Адамові і Єві, що дасть їм дві особливості, дві переваги одне перед одним. Перша - пісяти стоячи. Адам одразу підскочив:
- Я хочу, Боже, дай мені цю особливість!
Бог дав йому цю особливість. Адам з радості почав оббігувати все і обпісювати. Єва з Богом посміхнулись на то, Єва і питає:
- А яка ж друга особливість?
- Мозок, Єва, мозок!)"

Перегляд дописуKinoManiak (12.03.2010 00:26) писав:

Цікаво, щоб сказали наші дівчата про таку рівність ? :D

Зображення
Я "за"! Залюбки пішла б служити до армії.
  • 0

#91 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 08:12

Перегляд дописуInfanta (12.03.2010 02:26) писав:

Цікаво де це вони їх мають? Назвіть мені хоч одну державу де вони були б де-факто, а не де-юре.
Для повної гармонії в світі скоро на теренах нашої неосяжної буде створено, на противагу несправедливому мусульманському світові, новий устрій...Жінки, які були на заробітках в Італії, в Інших...місцях, зможуть мати стільки чоловіків, скільки зможуть прокормити...ось тоді всі оці розмови про дискримінацію, насильство відійдуть в минуле.
Ось тодіто буде
І дефак...то і де...дюри!
  • 0

#92 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 10:50

Цитата

Рівні права і рівні можливості це різні речі.
Можливості визначаються природними розумовими, фізичними і гормональними відмінностями між чоловіком і жінкою.
Тому навіть при однакових правах їх реалізація не буде однаковою у чоловіків і у жінок.
Не буду сперечатися, що між чоловіком і жінкою є певні відмінності, проте давно доведено, що ці відмінності не є настільки масштабним як їх зображають. Я б сказала ось цю фразу

Цитата

ТІльки в кінці поставила б не стать, а особистість. Дійсно, усі люди відрізняються одне від одного за рівнем розвитку як фізичного так і розумового. Проте стверджувати, що якась стать розумніша за іншу просто абсурдно. І якби там не було між можливостями та правами існує прямий взаємозвязок. Право на рівний доступ до ресурсів дає можливість ці можливості зреалізувати.
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2010 – 16:34

кого це хвилює. особисто я ніяких гендерних утисків не зазнаю.
ктаті, щодо рівних прав і обов"язків у сім"ї. якшо жінка ше собі може дозволити і не працювати, то чоловік собі такого дозволити не може. ну хіба шо він якийсь альфонс. так шо нє фіг тут про права кричати. більшості жінок подібна рівність і не потрібна навіть.
  • 0

#94 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2010 – 19:02

Перегляд дописуKinoManiak (12.03.2010 00:26) писав:

ви невірно розтлумачили мою інтонацію.
я якраз проти рівності, я за кіндер-кюхен-кірхе)))
я от взагалі працювати не хочу, хочу сидіти вдома і вирощувати дітей (в горщиках на підвіконні)))
від кожного по можливостям, кожному по потребам.

нерівність вона є. нікуди не дінешся. і саме з влаштуванням на роботу жінки це відчувають. але хіба можна в тому звинувачувати роботодавців? все ж цілком природньо - жінки час від часу вагітніють (деякі принаймні), час від часу у них хворіють діти. і це нормально, якщо роботодавець надає перевагу чоловікові.
  • 0

#95 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 21:51

Перегляд дописуInfanta (12.03.2010 10:50) писав:

Дійсно, усі люди відрізняються одне від одного за рівнем розвитку як фізичного так і розумового. Проте стверджувати, що якась стать розумніша за іншу просто абсурдно.
Уточню.
Стверджувати, що якась особа розумніша за иншу на основі статі неправильно. Може бути й инакше, є жінки розумніші за чоловіків.
Але загалом мозок чоловіка має більший розумовий потенціал за жіночий.
Загалом чоловіки розумніші.
  • 0

#96 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 16:35

Цитата

Уточню.
Стверджувати, що якась особа розумніша за иншу на основі статі неправильно. Може бути й инакше, є жінки розумніші за чоловіків.
Але загалом мозок чоловіка має більший розумовий потенціал за жіночий.
Загалом чоловіки розумніші.
Мда...Подивіться хоча б лекцію Калінаускаса про жіночу природу. Критерії "розумнішості" які? У чому виражається більший розумовий потенціал мозку чоловіка? Уже саме поняття про відмінності між статями унеможливлює ці абсурдні порівняння хто розумніший, дати відповідь на це неможливо, оскільки чоловіки і жінки знаходяться початково під впливом соціальних стереотипів.

Цитата

ви невірно розтлумачили мою інтонацію.
я якраз проти рівності, я за кіндер-кюхен-кірхе)))
я от взагалі працювати не хочу, хочу сидіти вдома і вирощувати дітей (в горщиках на підвіконні)))
від кожного по можливостям, кожному по потребам.
нерівність вона є. нікуди не дінешся. і саме з влаштуванням на роботу жінки це відчувають. але хіба можна в тому звинувачувати роботодавців? все ж цілком природньо - жінки час від часу вагітніють (деякі принаймні), час від часу у них хворіють діти. і це нормально, якщо роботодавець надає перевагу чоловікові.
Перепрошую, але якщо не дай Боже, тьху-тьху-тьху, ваш чоловік загине, або кине вас, або стане інвалідом, що ви будете робити сама з дітьми на руках? І чи спробувавши влаштуватись на роботу отримаєте відмову, що тоді заспіваєте? У розвинених країнах ця проблема вирішується адекватним розподілом обов"язків в сім"ї. Чи по вашому чоловіків не можна відпускати на лікарняний по догляду за дитиною?
  • 0

#97 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 17:01

Перегляд дописуInfanta (17.03.2010 16:35) писав:

Критерії "розумнішості" які? У чому виражається більший розумовий потенціал мозку чоловіка?
У наукових відкриттях звісно, літературних творах, музичних композиціях.
А ви про що подумали, у вмінні користуватися пралкою?

Щось як почали за розум, так ви одразу завели розмову про розмитість критеріїв і неможливість їх визначення. Ясно до чого хилите. ;)

Уже саме поняття про відмінності між статями унеможливлює ці абсурдні порівняння хто розумніший, дати відповідь на це неможливо, оскільки чоловіки і жінки знаходяться початково під впливом соціальних стереотипів.
Вкажіть на стереотипи, продемонструйте міркування без них і покажіть протилежний висновок. Всього лише.

Мда...Подивіться хоча б лекцію Калінаускаса про жіночу природу.
Було б розумніше, якби ви залишили посилання цю лекцію, де її можна подивитися, щоб не змушувати кожну людину яка прочитає ваш допис шукати її в неті.
  • 0

#98 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 17:26

Цитата

У наукових відкриттях звісно, літературних творах, музичних композиціях.
А ви про що подумали, у вмінні користуватися пралкою?
Щось як почали за розум, так ви одразу завели розмову про розмитість критеріїв і неможливість їх визначення. Ясно до чого хилите.
До чого тут пралка? А ви не задавалися думкою про історичні та соціальні причини того?) У сучасному мистецтві і науці - багато цікавих і харизматичних жінок, були вони й раніше, але пробитись було в мільйон раз важче, ніж чоловікам. Я так критеріїв і не почула. Дибілів(я про медичне поняття цього слова) та психічно хворих теж більше серед чоловіків. Так що тепер заявимо, що загалом, усі чоловіки-дибіли? До того ж ви говорили саме про мозок, так ось, я говорила саме про біологічні фактори. Яких ви не навели.
Стосовно критеріїв, навпаки я просила у вас їх назвати, але так і не почула)))

Цитата

Вкажіть на стереотипи, продемонструйте міркування без них і покажіть протилежний висновок. Всього лише.
Ви хочете, щоб я зараз ось так легко, узагальнила те над чим борються цілі покоління психологів та науковців-гендеристів та написано сотні наукових праць?)) Даруйте, але мені банально - лінь. Гугл в помощь)) До того ж, свої думки стосовно рівності та дискримінації та вказівки на стереотипи я в цій темі вже неодноразово висловлювала, але люди ліняться читати всю тему. А мені впадло 100 раз писати одне й теж саме.

Цитата

Було б розумніше, якби ви залишили посилання цю лекцію, де її можна подивитися, щоб не змушувати кожну людину яка прочитає ваш допис шукати її в неті.
Ось це, залюбки. Правда, я знайшла її поки що лише в контакті.
http://vkontakte.ru/...52176_136429659

Хочу одразу ж випередити подальший балак стосовно розумнішості одних чи інших. Для себе я у цьому доцільності не бачу оскільки вважаю предмет такого дискурсу абсурдним, тому дискусію припиняю. Повторю лише свою основну думку, яку вже висловлювала у цій темі:
Кожна людина (підкреслюю саме Людина, а не чоловік чи жінка) має право жити так, як вона хоче. Якщо Ви хочете сидіти дома з дітьми - Ваше право, хочете працювати - Ваше право, хоче поєднувати і те, і інше, теж Ваше право, хочете взагалі нічого не робити - Ваше право! Ось у чому сутність боротьби за права жінок, у тому, щоб у всіх був вибір у житті та можливість його реалізації.
  • 0

#99 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2010 – 18:19

Перепрошую, але якщо не дай Боже, тьху-тьху-тьху, ваш чоловік загине, або кине вас, або стане інвалідом, що ви будете робити сама з дітьми на руках?
...
У розвинених країнах ця проблема вирішується адекватним розподілом обов"язків в сім"ї.

ви от самі зрозуміли яку дурницю ляпнули?)))
  • 0

#100 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 22:07

та ні, я зрозуміла, що ви з"їхали з теми та вирвали мої слова із контексту. про розвинені країни йшлося у контексті відмови жінкам у влаштуванні на роботу, а не стосовно мого питання поставленого вам. ніякої дурниці у своїх словах не вбачаю, читайте уважніше і не перекручуйте, будь ласка, контекст моїх постів.

Повідомлення відредагував Infanta: 17.03.2010 – 22:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних