Перейти до вмісту

Боротьба жінок за рівні права

Повідомлень в темі: 110

#61 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.06.2009 – 18:46

Перегляд дописуСаляма (17.06.2009 16:08) писав:

у тебе явно нема мереживної білизни
Пралка — це жінка-рабиня.
  • 0

#62 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2009 – 19:25

Перегляд дописуПанночка (16.06.2009 17:23) писав:

Згідно з досліджуваннями, саме від того часу, як жінки почали працювати нарівні з чоловіками, погіршилась демографічна ситуація, тобто жінки стали народжувати або пізніше, або менше дітей, або взагалі відмовляються від того, щоб мати дітей.
планета і так перенаселена)))
а народжувати стали менше, коли з’явились нормальні контрацептиви)))
  • 0

#63 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 22.06.2009 – 19:47

цілком згідна з автором: http://posobie.info/...opic.php?t=8348
"Достижение долгожданного равенства мужчин и женщин (экономического, социального, политического и др.) оценивалось политическими деятелями того времени в качестве одной из главных побед социализма. Однако, учёные утверждают обратное. Психологи, социологи, демографы и др. (Ю.Е. Алешина; А.С. Волович; А.И. Антонов, В.М. Медков и др.) с горечью свидетельствуют, что такая государственная семейная политика повлекла за собой целый комплекс негативных последствий. Рассмотрим лишь некоторые из них.

1). Снижение ценности материнства. Чувство материнства не является врождённым. Учёные установили, что оно развивается у женщины, как развивается мышление, воля, воображение. Его можно формировать, а можно и подавлять, задавая в качестве наиболее значимых другие ориентиры. В советской России, прежде всего, восхвалялись ценности передовой работницы, стахановки, хотя и сохранялись отголоски прежнего, трепетного отношения к материнству. Это проявлялось, в частности, в существовании почётного звания "Мать-героиня". Однако домашний труд работой не считался. В постсоветский период стало поощряться стремление к самореализиции, к достижению личного успеха, независимости. Материнство как самостоятельная ценность в эту систему координат просто не вписывалась или вписывалась с большим трудом. Девочку с раннего детства ориентировали на примерное поведение, хорошую учёбу, затем – на выбор профессии, успехи в работе. Счастье в личной жизни, конечно же, предполагалось, но оно всегда воспринималось как сопутствующее успехам в труде. Поэтому не приходится удивляться, когда значительная часть современных российских женщин воспринимает материнство не как своё призвание, а как обузу, препятствие в профессиональном становлении, как нечто, с чем со временем надо смириться. Это вывод подтверждают, в частности, данные, полученные отечественными психологами О.А. Копыл, О.В. Баженовой и Л.Л. Баз. Они обследовали 50 беременных социально благополучных женщин, проживающих в Москве, состоящих в зарегистрированном браке и ожидающих рождения первого ребёнка. Ими было установлено, что в конце третьего месяца беременности лишь у 44% женщин была сформирована потребность в материнстве. У 18% беременность осознавалась как тупик, как препятствие, причина нарушения планов. У 33% женщин мотив, связанный с материнством, был слабо выражен: приняв решение сохранить беременность, они не проявляли яркого желания стать матерью, а скорее решили смириться с возникшей ситуацией. Эти женщины не могли представить себя в роли матери, типичными были фразы "не знаю", "не думала об этом"

=============================
це негативні наслідки боротьби за однакові права, не за рівні - за однакові, імхо
дуже добре, що жінки зараз мають право на освіту, на кар’єру, право голосу тощо
але дуже зле, що материнство стало "непристижним" і етанолом успішності є життя при дітях так ніби їх нема - через місяць-два вийти на роботу, спихнути дитині няньці, дати в яслі і т.д., виглядати ніби пологів не було і т.д. відразу після них тощо
а бути виховувати дитину вдома самостійно стало раптом ознакою неуспішної жінки, "роки втрачені", "випала з суспільства" і т.д.
хіба це нормально? це вже перегин палиці з боротьбою за права, жінки самі стали заручниками свої перемоги, бо вже в більшості своїй мусять "тримати марку", а не забити на те все і бавити дітей
  • 0

#64 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 22.06.2009 – 20:53

Зарікалася дописувати в цю тему, та таки не витримала. Шановна пані Гелено! Вкажіть мені, будь ласка, хоч одну країну, де справді досягнена рівність прав! Не юридична, а фактична! Чому говорячи про материнство ви забуваєте про батьківство? Бо у Вашому пості роль батька у вихованні дитини взагалі упущена. І знову ж таки, якщо материнство категорія соціальна, а не біологічна, то чому власне саме це жіноче покликання? Якщо жінка не хоче мати дітей, це її право і тільки її. Якщо ви дійсно думаєте, що ідеал для жінки "забити на все і бавити дітей" мені Вас шкода. Хоча якщо таким чином Ви досягнете щастя у житті і самореалізації, то це чудово, але не треба нав"язувати людям у яких інші пріорітети, що це єдиноможливий варіант шляху до щастя.
Перегнули палку, кажете?

Цитата

Жінки становлять абсолютну більшість з 1,3 мільярда найбідніших людей світу
Жінки становлять 75% з 960 мільйонів неписьменних людей у світі
Жінки в середньому отримують на 30-40% нижчу платню, аніж чоловіки
Жінки становлять абсолютна більшість жертв домашнього насильства
Жінки виконують 2/3 роботи в світі і отримують за це лише 5% світових прибутків
Жінки володіють лише 1% власності у світі

Серед найбільш очевидних форм дискримінації жінок ООН називає такі факти:
щогодини у Росії одна жінка гине внаслідок сімейного насильства
щороку в Індії спалюють близько 25 тис. наречених через їх недостатній посаг; родичі молодого роблять це під виглядом самогубства чи нещасного випадку, щоб дати йому змогу одружитись вдруге
у деяких арабських країнах (як от: Йордан, Пакистан, Ливан, Сирія та Ірак) існує практика вбивства родичами згвалтованої жінки задля збереження чести родини
у 28 африканських країнах від 85 до 115 мільонів жінок зазнали ритуального калічення статевих органів, незважаючи на існування законодавчої заборони
зґвалтування все ще залишається однією з форм ведення війни, що використовувалась під час військових сутичок у Мексиці, Руанді, Кувейті, Гаїті, Колумбії, Югославії та інших місцях

• 0

#65 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2009 – 13:43

баби- ще ті відьми,краще з ними не боротися, собі ж безпечніше буде (с)
  • 0

#66 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 18:13

Перегляд дописуAzazelle (22.06.2009 21:53) писав:

Зарікалася дописувати в цю тему, та таки не витримала. Шановна пані Гелено! Вкажіть мені, будь ласка, хоч одну країну, де справді досягнена рівність прав! Не юридична, а фактична!
я говорю в першу чергу про нас, а не про африку чи індію, бо я там не живу
по-друге, я ніколи не стикалася з випадками дискримінації особисто
можливостей в наш час море незалежно від статі, треба їх бачити, а не бачити лише те де їх нема
це як склянка - напівпоряжня чи напівповна, кожен бачить своє <_<

Цитата

Чому говорячи про материнство ви забуваєте про батьківство? Бо у Вашому пості роль батька у вихованні дитини взагалі упущена.
тому що тема про жінок, тому я і писала про материнство
і взалалі з немовлям вдома мусить бути мама, а не тато. думаю здогадаєтеся чому :ggggg:

Цитата

І знову ж таки, якщо материнство категорія соціальна, а не біологічна, то чому власне саме це жіноче покликання?
по вашому соціальна роль і жінки і чоловіка може бути цілком однаковою?
в цитаті йшлося про те, що пріоритети нав*язуються. а ви про що?

Цитата

Якщо ви дійсно думаєте, що ідеал для жінки "забити на все і бавити дітей" мені Вас шкода.
справді? отже бути мамою гірше, ніж робити кар’єру?
власне про це я і кажу - якщо я бавлю дитину і мене це влаштовує ви маєте підставу сказати "мені вас шкода"
то чи не перегнули палицю?

а дарма шкодуєте. я сама собі вибрала своє життя, а власний бізнес в минулому і в майбутьноьму думаю ще повернуся
я можу собі дозволити не трястися за робоче місце, а бавити кілька років дитину, а тоді далі працювати як схочу сама на себе
так що мене все влаштовує і права і обов’язки :) ви ще мене шкодуєте? :happy1:

я лише казала про те, що жінка яка хоче бавити вдома дітей вже ніхто не розуміє в суспільстві, бо вона хоче не того чого має хотіти "сучасна жінка"

Цитата

Хоча якщо таким чином Ви досягнете щастя у житті і самореалізації, то це чудово, але не треба нав"язувати людям у яких інші пріорітети, що це єдиноможливий варіант шляху до щастя. Перегнули палку, кажете?
до речі про нав’язування, в наші часи змінилися цінності, образ жінки змальований рекламою добре промив мізки
це чергова мода на стиль життя, діти в якому лише тягар і перешкода в "релізхації" на "шляху до успіху" тощо
стиль життя пропагується рекламою, змі, мистецтвом тощо
ви впевнені що цей "ваш вибір" вам не нав’язали капанням на мізки з дитинства? ну типу спочатку треба вивчитися, зробити, кар’єру і т.д.?
  • 0

#67 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 19:35

Цитата

я говорю в першу чергу про нас, а не про африку чи індію, бо я там не живу
по-друге, я ніколи не стикалася з випадками дискримінації особисто
можливостей в наш час море незалежно від статі, треба їх бачити, а не бачити лише те де їх нема
це як склянка - напівпоряжня чи напівповна, кожен бачить своє smile.gif

Вам привести статистику по Україні? Наприклад про фізичне насильство в українських сім"ях...

Цитата

Зараз активно піднімається питання досягнення Цілей розвитку тисячоліття, яких всього вісім і третя з них – це досягнення гендерної рівності та посилення ролі жінок. Посилаючись на звіт Фонду популяцій ООН щодо стану світової популяції за 2005 рік, інші сім цілей можуть бути досягнуті лише за умови визначення гендерної рівності та репродуктивного здоров’я як пріоритету в порядку денному кожної країни.

А що ж в Україні? Як говорять експерти, 2007 рік опустив Україну з 48 на 57 місце в глобальному рейтингу гендерної рівності. При цьому лідерами рейтингу залишаються Швеція, Норвегія та Фінляндія. А серед країн СНД нас випередили Молдова (21 місце), Білорусь (23 місце), Казахстан (32 місце), Узбекистан (41 місце) та Росія (45 місце). Глобальний рейтинг гендерної рівності складається на основі оцінки чотирьох основних критеріїв: економічної участі та можливостей (рівень зарплати, рівень зайнятості та можливості доступу до висококваліфікованої праці); рівень освіти (рівень доступу до основної та вищої освіти); політичні повноваження (представництво у владних структурах) та здоров’я і тривалість життя (оцінка тривалості життя та чисельне співвідношення населення за статтю). Згідно з доповіддю, Україна посідає 26 місце за критерієм економічної участі та можливостей, 73 місце – за рівнем доступу до освіти, 74 місце – за критерієм здоров’я і лише 109 місце – за представництвом у владі.
http://familytimes.c...nt/view/323/26/

Цитата

тому що тема про жінок, тому я і писала про материнство
і взалалі з немовлям вдома мусить бути мама, а не тато. думаю здогадаєтеся чому smile.gif
Ні не здогадаюсь. У Норвегії наприклад в декретну відпустку йде спочтаку мама на три місяці, а потім тато.

Цитата

справді? отже бути мамою гірше, ніж робити кар’єру?
власне про це я і кажу - якщо я бавлю дитину і мене це влаштовує ви маєте підставу сказати "мені вас шкода"
то чи не перегнули палицю?

а дарма шкодуєте. я сама собі вибрала своє життя, а власний бізнес в минулому і в майбутьноьму думаю ще повернуся
я можу собі дозволити не трястися за робоче місце, а бавити кілька років дитину, а тоді далі працювати як схочу сама на себе
так що мене все влаштовує і права і обов’язки smile.gif ви ще мене шкодуєте? smile.gif

я лише казала про те, що жінка яка хоче бавити вдома дітей вже ніхто не розуміє в суспільстві, бо вона хоче не того чого має хотіти "сучасна жінка"
Шановна читайте, будь ласка, уважніше. Говорячи про самореалізацію, я далеко не маю на увазі лише кар"єру. Мені вас шкода, я сказала, не тому, що Ви бавите дитину, а через Ваші слова забити на то все. Бавити дитину - це чудово, але не тоді коли до цього зводиться абсолютно все життя жінки. До того ж, якщо Ви уважно читали після цих слів я напиасала .

Цитата

Хоча якщо таким чином Ви досягнете щастя у житті і самореалізації, то це чудово, але не треба нав"язувати людям у яких інші пріорітети, що це єдиноможливий варіант шляху до щастя.

Цитата

до речі про нав’язування, в наші часи змінилися цінності, образ жінки змальований рекламою добре промив мізки
це чергова мода на стиль життя, діти в якому лише тягар і перешкода в "релізхації" на "шляху до успіху" тощо
стиль життя пропагується рекламою, змі, мистецтвом тощо
Ви що пані??? Агов! Подивіться нашу рекламу, де там образ успішної жінки??? Якраз тиражується образ домогосподарки, або жінки як сексуального об"єкта.!

Цитата

ви впевнені що цей "ваш вибір" вам не нав’язали капанням на мізки з дитинства? ну типу спочатку треба вивчитися, зробити, кар’єру і т.д.?
на щастя, в дитинстві мені на мізки не капали, а ростили особистістю, яка сама вибирає, що їй до вподоби. і що значить, "типу спочатку"? Таке враження, що все життя Ви зводите до двох шляхів, або сидіти дома з дітьми, або ставати кар"єристкою. Але життя не можна зводити до цього лише. Про свій власний вибір, я доречі не написала ані слова)) Моя думка така. Кожна людина (підкреслюю саме Людина, а не чоловік чи жінка) має право жити так, як вона хоче. Якщо Ви хочете сидіти дома з дітьми - Ваше право, хочете працювати - Ваше право, хоче поєднувати і те, і інше, теж Ваше право, хочете взагалі нічого не робити - Ваше право! Ось у чому сутність боротьби за права жінок, у тому, щоб у всіх був вибір у житті.
  • 0

#68 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 21:10

Перегляд дописуAzazelle (23.06.2009 20:35) писав:

Вам привести статистику по Україні? Наприклад про фізичне насильство в українських сім"ях...
1. кожна статистика бреше, в будь-яку сторону
2. для цих жінок це варіант норми, вони самі собі обирають чи жити з тим чолвоіком чи ні. в мене не одна така сім’я в родині, то я знаю що кажу - вони можуть це змінити, але не хочуть.
чи то проблема нерівності прав/права на вибір? то звичайна людська дурість
насильство в сім’ї - це проблема виховання, чомусь ті жінки яких б’ють чоловіки б’ють своїх дітей і совість не мучить
давайте поговоримо про права дітей? і про те чому жінки (і чоловіки теж звісно) ввжають нормальним їх лупцювати?

Ні не здогадаюсь. У Норвегії наприклад в декретну відпустку йде спочтаку мама на три місяці, а потім тато.
певно у вас нема дітей <_<
мама годує грудьми, тому розлука хоча би до року небажана. тато маму не замінить, в тому то і річ
можна звичайно і сціджувати молоко і ще якось ускладнити собі життя, але нащо?
чи не краще щоб коло дитини була мама як це і має бути?

я до речі, коли була вагітна думала, що вийду на роботу за 2-3 міс., тобто будемо ходити в офіс по черзі то, я то чоловік
але виявилося, що це не так просто, і є речі важливіші за бізнес. просто то теоретично тяжко пояснити

Шановна читайте, будь ласка, уважніше. Говорячи про самореалізацію, я далеко не маю на увазі лише кар"єру. Мені вас шкода, я сказала, не тому, що Ви бавите дитину, а через Ваші слова забити на то все.
а якраз про те що якщо жінка хоче забити на то все, то їй будуть дорікати і вважати неудачницей (забула укр. відповідник)
я про ставлення суспільства - маятник хитнувся в іншу сторону, тепер материство стало непристижним
а будь-які крайності це зле

Ви що пані??? Агов! !
ви дуже емоційно (з вигуками і багатьма знаками) пишете. буль-ласка, будьте спокійніші...

Ось у чому сутність боротьби за права жінок, у тому, щоб у всіх був вибір у житті.
він є.
він давно є.
от ставлення суспільства не завжди адекватне, але вибір є у всіх і у всьому

Повідомлення відредагував гелена: 23.06.2009 – 21:23

• 0

#69 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 21:40

Що я Вам пані Гелено можу сказати?))) Я звісно могла б прокоментувати кожну Вашу тезу і навести контраргументи, та думаю, що не варто. Тут питання різних поглядів і світоглядів, пріорітетів і системи цінностей. Особисто, я не вважаю функцію дітонародження основною в житті жінки, проте якщо для Вас це так, не маю нічого проти це Ваша справа))). Материнство і ставлення до нього - це особиста справа кожної окремої жінки, і я б не стала підходити до нього з ринково-патріархальними категоріями престижності. Зроблю маленьку репліку щодо насильства в сім"ях. Погоджуюсь - багато в чому це проблема виховання і знову ж таки питання стереотипів, ставлення в першу чергу жінки самої до себе, як до об"єкта. Я не вважаю нормальним коли батьки лупцюють і мучать своїх дітей, тому думаю, що не всім людям взагалі варто їх мати, але це окрема тема. Щодо емоційності, то коли я читаю, щось таке що "возмущает" теж забула слово, мене до глибини душі і є очевидним, то даруйте важко стримати емоції.

Тепер я хотіла б сказати кілька слів безпосередньо по темі. Чомусь більшість уважає, що боротьба жінок за рівні права заключається у прагненні жінки ототожнити себе з чоловіком. Що по суті абсолютно неправильно, патрірхальні установки жорстко визначають, якою має бути жінка, а яким чоловік у тому то і проблема. Боротьба за рівні права починає вимірюватися знову ж таки патріархальними шкалами. Ситуація з гендерною рівністю у світі жахаюча. І страждають від цього як чоловіки так і жінки. ІМХО, рівні права - це в першу чергу можливість ВИБИРАТИ у житті.

Повідомлення відредагував Azazelle: 23.06.2009 – 21:43

• 0

#70 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 22:09

Перегляд дописуAzazelle (23.06.2009 22:40) писав:

Тут питання різних поглядів і світоглядів, пріорітетів і системи цінностей. Особисто, я не вважаю функцію дітонародження основною в житті жінки

а яка функція основна? ви її можете назвати? бо я ні.
мене завжди дивували опитування в школі і ВУЗі типу "розставте в порядку важливості: сім’я, гроші, здоров’я, кар’єра..."
в різний період життя різні пріоритети, це раз. а друге, в житті все важливо, якщо людина цілісна
всьому всій час і кожен період в житті по своєму чудовий і неповторний, так треба виховувати, з тою думкою, з таким ставленням

==============
і чому ви думаєте, що ми з вами геть різні? я так не думаю
навпаки можливо я більш свободолюбива, ніж ви <_<

п.с. вибачте за оффтоп :ggggg:

Повідомлення відредагував гелена: 23.06.2009 – 22:10

• 0

#71 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 22:26

Цитата

а яка функція основна? ви її можете назвати? бо я ні.
Ні, не можу) На щастя) Кожен вирішує сам для себе. Мене коробить коли існування особистості зводять до чогось одного, не важливо до чого.

Цитата

мене завжди дивували опитування в школі і ВУЗі типу "розставте в порядку важливості: сім’я, гроші, здоров’я, кар’єра..."
в різний період життя різні пріоритети, це раз. а друге, в житті все важливо, якщо людина цілісна
всьому всій час і кожен період в житті по своєму чудовий і неповторний, так треба виховувати, з тою думкою, з таким ставленням
Погоджуюсь. Але з застереженням, якщо людину влаштовує те як вона живе, і для неї щось не є важливим зі стандартного переліку, вона теж є цілісною. І взагалі стандартний перелік цінностей не обов"язковий для щастя і реалізації себе аж ніяк.

Цитата

і чому ви думаєте, що ми з вами геть різні? я так не думаю
навпаки можливо я більш свободолюбива, ніж ви smile.gif
я не думаю, що ми різні по тій простій причині, що не маю честі особисто знати пані в житті) про свою чи Вашу свободолюбивість я не сказала ані слова) думаю, ми надто відхились від теми, у власні роздуми. якщо бажаєте подискутувати зі мною - прошу в приват) а як ні, то дякую за дискурс))
соррі за офф.

Повідомлення відредагував Azazelle: 23.06.2009 – 22:30

• 0

#72 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.06.2009 – 16:34

У ХХІ столітті у жінок прав та свободи вибору набагато більше ніж у чоловіків... Жінки вже називають себе "сильным полом" о_О
Треба створювати організацію захисту прав чоловіків від жінок та 7 березня зробити всесвітнім днем чоловіків <_<

Повідомлення відредагував Смачно: 24.06.2009 – 16:35

• 0

#73 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 16:39

Цитата

У ХХІ столітті у жінок прав та свободи вибору набагато більше ніж у чоловіків... Жінки вже називають себе "сильным полом" о_О
Треба створювати організацію захисту прав чоловіків від жінок та 7 березня зробити всесвітнім днем чоловіків rolleyes.gif
Перед тим як писати, почитай хоча б тему і попередні дописи...

Повідомлення відредагував Azazelle: 24.06.2009 – 16:40

• 0

#74 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 17:16

главне шоб кривими права не були, а то все фігня
  • 0

#75 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.10.2009 – 08:03

Перегляд дописуБілий Дракон (3.06.2009 01:38) писав:

Будь-яка боротьба за права з часом перетворюється на якесь химерне зловживання, егоістичне експлотування.
Евреї зі своїм антисимітизмом, негри з расизмом, геї з гомофобією. Вони вже мають більше прав ніж инші люди. Спробуйте звільнити еврея, негра чи гея, вас затаскають по судах.
Феміністок відношу до цієї ж категорії. В США, якщо ти посміхнешся дівчині, то це вже буде приводом для суду за сексуальне домагання. Чи не ідіотизм?

Найгірша комбінація — це жінка негретянка лисбійка юдейської віри.

Додаток: якщо взагалі задивишся на особу жіночої статі тота особамає право поскаржитись правоохоронцям: в усякому випадку такий закон є в них =)))
  • 0

#76 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 09:46

Весь світ не зводиться до США, та й там далеко не все так "радісно" як декому видається. У пості № 64, я вже приводила сумну статистику становища жінки у сучасному світі, а це лише вершина айсбергу. Зрозумійте нарешті, боротьба ЗА права, а не ПРОТИ чоловіків - різниця дуже суттєва.
  • 0

#77 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.10.2009 – 18:36

Перегляд дописуAzazelle (23.10.2009 03:46) писав:

Весь світ не зводиться до США, та й там далеко не все так "радісно" як декому видається. У пості № 64, я вже приводила сумну статистику становища жінки у сучасному світі, а це лише вершина айсбергу. Зрозумійте нарешті, боротьба ЗА права, а не ПРОТИ чоловіків - різниця дуже суттєва.

та то я просто написав відповідь на допис Дракона :happy1:
  • 0

#78 Ім'я якої не називають

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Київ - велике село.

Відправлено 11.03.2010 – 20:22

Рух жінок за емансипацію розпочався з часів Французької революції кінця XVIII ст. Француженка Олімпія де Гуж написала "Декларацію прав жінки та громадянки". Її вимоги полягали в наданні жінкам виборчого права і в доступі їх до всіх посад. З 60-х рр. XIX ст. почали з'являтися численні товариства і спілки, найчастіше створені самими жінками; почали виникати спеціальні жіночі навчальні заклади, що помітно покращували жіночу освіту. Суфражистки (суфражизм - жіночий рух за надання жінкам рівного з чоловіками виборчого права.) проводили галасливі акції і вирізнялися шокуючою поведінкою (носили чоловічий одяг, курили сигари), що викликало у багатьох неприязнь до них. Проте суфражистки привертали все більше уваги до себе постановкою питань про рівноправність жінок. Отака от жіноча натура. Так що - бійтесь нас, мужики.
  • 0

#79 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.03.2010 – 20:27

Перегляд дописуІм'я якої не називають (11.03.2010 20:22) писав:

Отака от жіноча натура. Так що - бійтесь нас, мужики.
І всеодно ви не пісятимете стоячи.
  • 0

#80 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2010 – 21:41

ага знаємо ми ті рівні права.
нєфіг. кіндер кюхен кірхе і не вийожуйтесь.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних