Перейти до вмісту

Боротьба жінок за рівні права

Повідомлень в темі: 110

#41 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 14:08

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.06.2009 14:05) писав:

трошки про боротьбу за права жінок у Франції

© Діана Емдін
Французький фемінізм у XX столітті
То що ж виходить - основним героем боротьби за жіночу рівність виступає презерватив? Мда...мусите пам'ятник поставити.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.06.2009 – 14:09

• 0

#42 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2009 – 14:26

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 15:08) писав:

То що ж виходить - основним героем боротьби за жіночу рівність виступає презерватив? Мда...мусите пам'ятник поставити.
обмежена відповідь.
чесно я не є феміністкою. але вдячна тим жінкам, які вибороли для мене право власного вибору, право на навчання, право на самореалізацію, так само як і право на контрацепцію (чому б ні). екстримальні течії фемінізму, приклади яких буди наведені вже в темі і цій, та іншій, про істерику в разі пропускання жінки вперед чи постпання місцем в транспотрі — це вже перебір. але в чому його немає.

я маю право отримувати знання, їх застосовувати і отримувати за це винагороду. я маю право на статеве життя без постійного вагітнення від цього, я маю право отримувати винагороду рівну моїй праці, а не моїй статі.
і ви можете скільки завгодно висміювати цей факт, але жінці дійсно важче знайти роботу і змусити роботодавця платити зп на тому ж рівні, що і чоловіку на тій же посаді.
щодо декрету. жінка б і рада швидше повернутись до роботи, але фіг хто її візьме, поки дитина не виросте до певного віку (років хоча б 7-8).
от за такі права я виступаю. а боротьбу за абсолютну рівність ведуть лише ідіоти, бо це практично не можливо за нормальних умов.
  • 0

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 17:05

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.06.2009 14:26) писав:

обмежена відповідь.
Не обмежена, а лаконічна. І передає скорочений зміст 70% тексту, без зайвих слів.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.06.2009 14:26) писав:

і ви можете скільки завгодно висміювати цей факт, але жінці дійсно важче знайти роботу і змусити роботодавця платити зп на тому ж рівні, що і чоловіку на тій же посаді.
щодо декрету. жінка б і рада швидше повернутись до роботи, але фіг хто її візьме, поки дитина не виросте до певного віку (років хоча б 7-8).
от за такі права я виступаю. а боротьбу за абсолютну рівність ведуть лише ідіоти, бо це практично не можливо за нормальних умов.
Щодо декрету. Законодавство повинне бути таким, щоб ніяким чином бажання мати дітей не завадило кар'єрі жінки, і звичайно завданням виконавчих органів має бути неухильне виконання цих законів.
Якщо існуватиме закон, який заборонятиме дискрімінацію в прийомі на роботу в залежності від сімейного стану і віку дітей, то держава повинна забезпечити умови його виконання. Наприклад, в Франції розвинута система дошкільних установ, які працюють цілодобово. Це може бути платний сервіс, не в тому суть. Проте жінка за таких умов вже починаючи з піврічного віку дитини, може продовжувати свою кар'єру, їй не заважатиме дитина. Такий підхід має багато вигід і для держави і рядового громадянина:
1. Поліпшується демографічна ситуація (жінка може народити дитину, бо нема страху втрати робочого місця)
2. Підвищуються сімейні доходи.
3. З'являються нові робочі місця в системі дошкільних закладів.

Думаю такий французький досвід має ще багато плюсів....

Таке просте рішення одразу знімає ще один негативний фактор в досягненні відносної рівності між статями в соціально-економічному ракурсі.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.06.2009 – 17:10

• 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 00:13

Білий Драконе, ти хоч розумієш різницю, коли кожна 5-та жінка гине від насилля чоловіків, а ти пишеш

Цитата

А скільки гине чоловіків від насилля инших чоловіків?
Це і є найважливіший показник того, що над жінками чоловіки продовджують знущатися, отже є за що боротися.

І між іншим, в нас цієї боротьби, як такої і немає. Бо жінки як були безправні за совку, так нічого і не змінилося. Менталітет у суспільства не змінився. Більшість українських жінок навіть боїться думати про "рівні права", бо вважає, що в них і так достатньо важке життя, щоб ще якісь додаткові права мати. І це правда, бо життя з додатковими правами покращується у цивілізованих країнах, а в нас всі права лиш на папері.
  • 0

#45 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 00:25

хочете рівних прав? ідіть у армію, не сідайте в громадському транспорті і тп і тд, а то рівні права всі хочуть мати, а рівні обов"язки ні, товчете воду в ступі, чесне слово
  • 0

#46 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 08:22

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 18:05) писав:

Не обмежена, а лаконічна. І передає скорочений зміст 70% тексту, без зайвих слів.
ну то для вас. для мене лише 10%

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 18:05) писав:

Щодо декрету. Законодавство повинне бути таким, щоб ніяким чином бажання мати дітей не завадило кар'єрі жінки, і звичайно завданням виконавчих органів має бути неухильне виконання цих законів.
Якщо існуватиме закон, який заборонятиме дискрімінацію в прийомі на роботу в залежності від сімейного стану і віку дітей, то держава повинна забезпечити умови його виконання. Наприклад, в Франції розвинута система дошкільних установ, які працюють цілодобово. Це може бути платний сервіс, не в тому суть. Проте жінка за таких умов вже починаючи з піврічного віку дитини, може продовжувати свою кар'єру, їй не заважатиме дитина. Такий підхід має багато вигід і для держави і рядового громадянина:
1. Поліпшується демографічна ситуація (жінка може народити дитину, бо нема страху втрати робочого місця)
2. Підвищуються сімейні доходи.
3. З'являються нові робочі місця в системі дошкільних закладів.

Думаю такий французький досвід має ще багато плюсів....

Таке просте рішення одразу знімає ще один негативний фактор в досягненні відносної рівності між статями в соціально-економічному ракурсі.
ну так а у Франції один з основних рухів і був. про нього я писала.
ну от! ви теж боритесь за права жінок)))
зрозуміли, просто не зізнаєтесь.
але один нюанс — нема з ким залишити дитину це лише 50% проблеми. діти мають таку схильність багато хворіти в дитинстві. от саме це і лякає роботодавців))

Перегляд дописуВареник (15.06.2009 01:25) писав:

хочете рівних прав? ідіть у армію, не сідайте в громадському транспорті і тп і тд, а то рівні права всі хочуть мати, а рівні обов"язки ні, товчете воду в ступі, чесне слово
а в мене і так є право іти служити і право не сидіти в транспорті)))
до того ж повно жінок в армії та дуже мало жінок, які сидять в транспорті.
я про загальні речі, а ви про наболіле)))
  • 0

#47 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.06.2009 – 09:28

Перегляд дописуВареник (15.06.2009 01:25) писав:

Ага))) Гарна відповідь. Так в дєяких країнах так і є)))) І якщо ти її в дверях пропустиш то на скандал нарвешся)
Не знаю, я якось себе погано в цьому світі не почуваю, права в нас є, такі як і в чоловіків. Що ще? В армію я якось бажання йти не маю, на шахту теж, щоб щось комусь доказати)
  • 0

#48 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.06.2009 – 09:47

Перегляд дописуBlack_angel8 (14.06.2009 13:45) писав:

ага, він типу має вчитись (питання тіки як?) забезпечувати сім*ю... Тобто він має бути для жінки опорою і "добытчиком", а вона хоронителькою домашнього вогнища. От питання тільки в тому, що її вчать, а чоловіків?....
Чого вчать? Забезпечувати сімю? Аби голова була на плечах, тоді і вчитися нема що. А у дівчат, і є кому вчити, а от бажання нема. Чоловік повинен уміти усе: готувати, прибирати, заробляти гроші. І в принципі, жінка теж. А росподіл це вже річ індивідуальна.

Перегляд дописуБлискавиця (15.06.2009 01:13) писав:

Білий Драконе, ти хоч розумієш різницю, коли кожна 5-та жінка гине від насилля чоловіків, а ти пишеш Це і є найважливіший показник того, що над жінками чоловіки продовджують знущатися, отже є за що боротися.
Скажу одне, дуже багато моїх знайомих дівчат, терплять коли їх діймають їхні їхні хлопці. Я кажу їм, та то не життя в гризні, будьте мудрішими. А вони:
ми його любимо і все. То хіба така любов того варта?
  • 0

#49 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 12:49

Перегляд дописуBlack_angel8 (15.06.2009 10:28) писав:

Так в дєяких країнах так і є)))) І якщо ти її в дверях пропустиш то на скандал нарвешся)
то проблема таких психопаток. це не боротьба за права, а ідіотизм.

Перегляд дописуBlack_angel8 (15.06.2009 10:28) писав:

Не знаю, я якось себе погано в цьому світі не почуваю, права в нас є, такі як і в чоловіків. Що ще? В армію я якось бажання йти не маю, на шахту теж, щоб щось комусь доказати)
що за примітивізм? чому якщо боротьба за права, то обов’язково всі жінки мають одразу шахтарями чи військовими стати?
це не є зараз проблемою, вони і так там працюються. невже не бачили?
чомусь всі чоловіки не пройходять курс молодого бійця та молодого шахтаря?
військова повинність залежить від державних законів, а не від статі.

і щодо „себе погано в цьому світі не почуваю“ поговоримо після того, як ви народите дитину і захочете потім роботу знайти. ага.
  • 0

#50 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.06.2009 – 13:30

Перегляд дописуБлискавиця (15.06.2009 01:13) писав:

Білий Драконе, ти хоч розумієш різницю, коли кожна 5-та жінка гине від насилля чоловіків, а ти пишеш Це і є найважливіший показник того, що над жінками чоловіки продовджують знущатися, отже є за що боротися.

І між іншим, в нас цієї боротьби, як такої і немає. Бо жінки як були безправні за совку, так нічого і не змінилося. Менталітет у суспільства не змінився. Більшість українських жінок навіть боїться думати про "рівні права", бо вважає, що в них і так достатньо важке життя, щоб ще якісь додаткові права мати. І це правда, бо життя з додатковими правами покращується у цивілізованих країнах, а в нас всі права лиш на папері.

Скажи будь-ласка якого права в тебе немає що є в мене чоловіка?
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 13:54

Перегляд дописуПанночка (14.06.2009 10:54) писав:

А якщо хлопець, то він нічого не робить по хаті?
Що саме? Посуд не миє? чи кран відремонтувати не може? якшо кран не може- то біда. я таких ччоловіків не люблю,бо це нехазяйновито. все одно шо жінка не вміла б готувати))
у всьому ж іншому- хатня робота це жіноча робота. Я б не хотіла щоб мені мій чоловік за мене,скажімо,підлогу мив би. ну ладно там раз,два,але постійно- на фік я тоді треба?
  • 0

#52 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 15:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.06.2009 09:22) писав:

я про загальні речі, а ви про наболіле)))
я взагалі не до вас конкретно казав, а до деяких осіб, котрі не розуміють, що забагато то нездорово
  • 0

#53 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.06.2009 – 15:43

Перегляд дописуВареник (15.06.2009 16:31) писав:

я взагалі не до вас конкретно казав, а до деяких осіб, котрі не розуміють, що забагато то нездорово

от доречі удмуртські жінки виборюють золото, це видатний момент в історії боротьби жінок за рівні права в Удмуртії
  • 0

#54 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 15.06.2009 – 16:18

Жінки, а скажіть будь-ласка, що саме дозволяє вам відчувати себе жінкою при боротьбі за рівні права?
  • 0

#55 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.06.2009 – 18:34

Перегляд дописуCastiel (15.06.2009 10:47) писав:

Чого вчать? Забезпечувати сімю? Аби голова була на плечах, тоді і вчитися нема що. А у дівчат, і є кому вчити, а от бажання нема. Чоловік повинен уміти усе: готувати, прибирати, заробляти гроші. І в принципі, жінка теж. А росподіл це вже річ індивідуальна.
От про розподіл це якраз і є дуже важливе питання=)

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.06.2009 13:49) писав:

то проблема таких психопаток. це не боротьба за права, а ідіотизм.

що за примітивізм? чому якщо боротьба за права, то обов’язково всі жінки мають одразу шахтарями чи військовими стати?
це не є зараз проблемою, вони і так там працюються. невже не бачили?
чомусь всі чоловіки не пройходять курс молодого бійця та молодого шахтаря?
військова повинність залежить від державних законів, а не від статі.

і щодо „себе погано в цьому світі не почуваю“ поговоримо після того, як ви народите дитину і захочете потім роботу знайти. ага.
А якщо мене влаштовує зараз розподіл в суспільстві і т.д. Ящо жінки ідуть в армію, стають військовими це ЇХ вибір, значить ВОНИ цього захотіли!!!!! Мені якось така альтернатива не подобається.
А якщо ти нормальний спеціаліст, то навіть народивши дитину і вийшовши з декрету повернешся на роботу. Тим більше, я майбутній журналіст, тобто неподієву інформацію, ту ж аналітику, рецензії і т.д. я спокійно зможу писати і вагітною, і коли матиму маля. Так що не бачу тут проблеми.
Тим більше, таке відчуття що в нас всі керівники - чоловіки і вони принципово не хочуть брати жінку після народження.
Особисто я було керівником в одній організації де 90% хлопців. І чомусь не було такого, що я дівчина, значить мене не треба сприймати. Я була керівником, вони моїми підлеглими по-суті. Ми могли щось обговорити, але якихось УТИСКІВ з їх боку не було ніколи!
  • 0

#56 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.06.2009 – 14:30

Перегляд дописуSensssorika (15.06.2009 13:54) писав:

у всьому ж іншому- хатня робота це жіноча робота. Я б не хотіла щоб мені мій чоловік за мене,скажімо,підлогу мив би. ну ладно там раз,два,але постійно- на фік я тоді треба?
Та да. Жінки взагалі непотрібні. Роботи і інкубатори рулять! :)
  • 0

#57 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 14:40

Перегляд дописуТеж пасічник... (15.06.2009 17:18) писав:

Жінки, а скажіть будь-ласка, що саме дозволяє вам відчувати себе жінкою при боротьбі за рівні права?
особисто мені рівність прав у здобутті освіти, у можливості працювати, у можливості вибирати владу, у можливості самій обирати з яким чоловіком створити сім’ю дозволяє відчувати себе людиною. не знаю як решті.

Перегляд дописуBlack_angel8 (15.06.2009 19:34) писав:

От про розподіл це якраз і є дуже важливе питання=)

А якщо мене влаштовує зараз розподіл в суспільстві і т.д. Ящо жінки ідуть в армію, стають військовими це ЇХ вибір, значить ВОНИ цього захотіли!!!!! Мені якось така альтернатива не подобається.
у них є вибір і це головне. уявіть якби ви хотіли стати тим же журнаістом, а вас послали куди подалі, бо то не жіноча справа.

А якщо ти нормальний спеціаліст, то навіть народивши дитину і вийшовши з декрету повернешся на роботу. Тим більше, я майбутній журналіст, тобто неподієву інформацію, ту ж аналітику, рецензії і т.д. я спокійно зможу писати і вагітною, і коли матиму маля. Так що не бачу тут проблеми.
журналісти теж різні бувають. в мене друзі журналісти, які спеціалізуються на політиці та криміналістиці. а це забов’язує мотатись як скаженим по місту та решті країни в будь-який час доби. якось з вагітністю не дуже уживаєтсья.
та і окрім журналістики, шановна, є інші професії.

Тим більше, таке відчуття що в нас всі керівники - чоловіки і вони принципово не хочуть брати жінку після народження.
Особисто я було керівником в одній організації де 90% хлопців. І чомусь не було такого, що я дівчина, значить мене не треба сприймати. Я була керівником, вони моїми підлеглими по-суті. Ми могли щось обговорити, але якихось УТИСКІВ з їх боку не було ніколи!
мова не про несприйняття жінки-начальника. мова про те, що чоловік на тій же посаді отримує більше грошей і чоловік швидше і легше отримає таку посаду.
  • 0

#58 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:23

Згідно з досліджуваннями, саме від того часу, як жінки почали працювати нарівні з чоловіками, погіршилась демографічна ситуація, тобто жінки стали народжувати або пізніше, або менше дітей, або взагалі відмовляються від того, щоб мати дітей.
  • 0

#59 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.06.2009 – 13:40

Перегляд дописуПанночка (16.06.2009 17:23) писав:

Згідно з досліджуваннями, саме від того часу, як жінки почали працювати нарівні з чоловіками, погіршилась демографічна ситуація, тобто жінки стали народжувати або пізніше, або менше дітей, або взагалі відмовляються від того, щоб мати дітей.
Тупикові шляхи вимирають. З часом все вирішиться. Скоро в Европі житимуть лише араби й китайці. А в США латиноамериканці :)
  • 0

#60 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 15:08

Перегляд дописуCastiel (13.06.2009 17:33) писав:

17-22. А для білизни є пралка)))
у тебе явно нема мереживної білизни
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1