Перейти до вмісту

Студент до ВНЗ чи ВНЗ до студента?

Повідомлень в темі: 42

#41 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2009 – 14:25

Перегляд дописуВакуОлька (3.08.2009 15:04) писав:

ну є ж форма навчарня - екстернат... Вчишся вдома і здаєш екзамени для того, щоб був диплом..

Та є... А хто там нормально вчиться? От в чім питання. Навіть для заочників якусь начитку-допомогу проводять, а екстерни взагалі просто приходять і якимось чином здають - зазвичай зовсім не знаннями.
  • 0

#42 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.08.2009 – 14:33

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 14:25) писав:

Та є... А хто там нормально вчиться? От в чім питання. Навіть для заочників якусь начитку-допомогу проводять, а екстерни взагалі просто приходять і якимось чином здають - зазвичай зовсім не знаннями.
Ну, не рівняйте всіх під одну лінійку... Хто справді хоче і знає, що саме ця освіта буде в нагоді і буде годувати його і сім"ю і дасть можливість розвиватись - той вчиться й на екстерні..
  • 0

#43 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2009 – 14:49

Перегляд дописуВакуОлька (3.08.2009 15:33) писав:

Ну, не рівняйте всіх під одну лінійку... Хто справді хоче і знає, що саме ця освіта буде в нагоді і буде годувати його і сім"ю і дасть можливість розвиватись - той вчиться й на екстерні..

Та я не намагаюся повністю всіх включити в свої судження, просто маю, хоч і незначний, досвід роботи з такими студентами, а саме заочниками... Важко. Є відчуття, що в аудиторії те, чим я займаюся, потрібне тільки мені. Всі інші з нетерпінням чекають моменту видачі диплома. Найважливіше тут те, що більшість з них таки за спеціальністю не працюватиме...

Я вважаю, що ці форми освіти - заочний, екстернат, дистанційне навчання - є насправді потрібними і життєво важливими для певних категорій людей, які не мають змоги регулярно відвідувати заняття. Але наразі видається, що ми ще не вийшли на той рівень свідомості, коли вчимося, щоб навчитися, знати і вміти, а не щоб список документів довшим був.

Знайома розповідала. Працювала домогосподаркою в якогось французького олігарха. Коли надійшов час його доньці вступати до ВНЗ, вона провалила вступні іспити. Знайома була в шоці, сказала господареві: "Ви ж особисто знаєте міністра освіти, чому не зателефонуєте йому, щоб доньку прийняли?" А той глянув на неї нерозуміюче і відповів: "Та вона ж нічого не знає!" Хочу, щоб і в нас такий підхід був: знаю, сам вступив - вчитимусь, а ні - то шукатиму щось інше, що більше до душі лежить.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua