Перейти до вмісту

Як лікувати похмілля?

Повідомлень в темі: 130

#101 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.02.2009 – 19:49

Похмілля - то фіґня, а от як позбутись печії після добрячої п’янки - оце загадка!
  • 0

#102 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 15.02.2009 – 21:30

помітила особливість: ця тема активізується тільки після свят.
он-топ: випийте швепсу. (перевірено не мною, але,кажуть,дієво)
  • 0

#103 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 18:43

Народ, а особливо жіноча половина людства і ті чоловіки, яким аби привід,...Ахтунг, ахтунг!Поставте на видному місці пляшку пива і таблєточку від похмілля.Завтра прийде несподівано і боляче..
  • 0

#104 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.07.2011 – 13:29

Актуальна тема. :) Ага. )

Пийте багато води. Це пов'язано з тим, що після вживання великої кількості алкоголю в організмі відсутня необхідна кількість рідини й мінеральних солей.
Квашена капуста чи будь-який інший солоний продукт (огірочки). Точніше справа не в капусті, а в розсолі. Випиваємо склянку розсолу - і життя вже не таке страшне.
Гарячий бульйон або чай. Але не відразу, як прокинулися, бо буде біда. Гарячі продукти стимулюють обмін речовин в організмі.
Фляга пива і чарочка горілки. Для декого це найефективніший спосіб лікування похмілля. Головний мінус - кількість алкоголю в крові не зменшується, тобто похмільний синдром затягується.
Холодець. Він містить велику кількість жирів, які притуплюють дію алкоголю. До того ж він втамовує голод (а ситість робить організм більш стійким до алкоголю).
Молоко. Випийте після п'янки до сну якомога більше коров'ячого молока. І на ранок похмілля не буде.
Блювота. Як це смішно не звучить, блювота є захисною реакцією організму на дію алкоголю. Ви тоді тверезієте швидше, тому що вчасно видалили із себе алкоголь, до того як він потрапив у кров.
Кава або міцний чай. Кофеїн тонізує організм, призводить серцеві ритми в нормальне русло. Якщо ви не вживаєте каву, то пийте чай.
Швепс. Точніше хінін, який міститься у швепсі. До речі, не всі його можуть вживати цей напій, оскільки через хінін він має неприємний в'язкий смак.
Контрастний душ, ванна із сіллю, відпочинок, м’ятні льодяники теж ідуть тільки на користь.
Лазня. Лікарі запевняють, . що м'яко знімає похмілля сауна, а не баня. Кров циркулює швидше, відповідно стан покращується. Але для "сердечників" цей похмелятор недоречний.
Бджолиний мед. Сто грамів бджолиного меду, і залишки алкоголю будуть нейтралізовані.
Трав'яний відвар. Візьміть 4 столові ложки молодого шипшини, 1 столова ложка звіробою, 2 столові ложки синдри і 3 столові ложки меду. Все залити окропом, настояти. Обов'язково допоможе.
Сире яйце. Збити 1 сире яйце, змішати з 1 столовою ложкою оцту, додати сіль і перець. Випити залпом.
  • 0

#105 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 15:37

Дуже помочне (нещодавно спробувала - діє :)) таке питво: у рівних пропорціях мінералка і кефір. Коли з холодильника - бомба. )

Повідомлення відредагував Маківка: 15.07.2011 – 15:38

• 0

#106 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 15:50

До попереднього допису я додав би:
Пити мінеральну воду, яка містить у своєму складі соду. Наприклад поляну квасову, боржомі. Печінка переробляє алкоголь на оцет, а коли алкоголю забагато, то утворюється альдегід, що насичує кров, тканини. Саме це є значним фактором похмілля. Содовмісні води нейтралізують цей ефект, не буду заглиблюватися в біохімію.
Вжити активоване вугілля навіть цілу упаковку 10 шт, або інший сорбент. Це допоможе вивести з кишечника токсини, що у ньому ще залишилися, які ще всмоктуються у кров, яка через портальну вену потрапляє в печінку, яка і так зайнята переробленням алкоголю.

Маківка (15.07.2011 14:29) писав:

Фляга пива і чарочка горілки. Для декого це найефективніший спосіб лікування похмілля. Головний мінус - кількість алкоголю в крові не зменшується, тобто похмільний синдром затягується.
Кожен засіб із допису щодо боротьби з похмілля має свої як переваги, так і недоліки та застереження. Щодо цього скажу, що вже краще випити трохи горілки, чи пива, якщо це допомагає, ніж терпіти похмілля. Але потрібно знати міру. Ну для когось похмелитися :happy1: означає знову напитися ;) :) :D .
  • 0

#107 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 18:01

Друже Бобер (15.07.2011 16:50) писав:

Ну для когось похмелитися :happy1: означає знову напитися ;) :) :D .
Та коли й пити, то вже якісну горілку. І бажано пивом не завершати гулянку - наступного дня дах зриває. )
  • 0

#108 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 18:20

Маківка (15.07.2011 19:01) писав:

Та коли й пити, то вже якісну горілку. І бажано пивом не завершати гулянку - наступного дня дах зриває. )
Абсолютно згоден, проте не знаю, як вибрати якісну горілку, чи коньяк, чи що би то там не було. Ми завжди купуємо кота в мішку, де навіть виробник не гарантує якості. Якщо вже брати горілку по критерію незнати вже якого бренду, то ніхто не гарантує, що купили підробку.
Однак краще дійсно брати якісну горілку і вживати її в міру, не буде тоді і похмілля.
  • 0

#109 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.07.2011 – 10:39

Друже Бобер (15.07.2011 19:20) писав:

Абсолютно згоден, проте не знаю, як вибрати якісну горілку, чи коньяк, чи що би то там не було. Ми завжди купуємо кота в мішку, де навіть виробник не гарантує якості. Якщо вже брати горілку по критерію незнати вже якого бренду, то ніхто не гарантує, що купили підробку.
Однак краще дійсно брати якісну горілку і вживати її в міру, не буде тоді і похмілля.
Краще пити самогін 60тиградусний,моя бабуся такий робе,що по смаку нагадує коньячний спирт-п'єш п'єш,і не п'янієш,тільки встаєш і повело раму...
  • 0

#110 Anima sola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 16.07.2011 – 18:43

ШАХІСТ (16.07.2011 11:39) писав:

Краще пити самогін 60тиградусний,моя бабуся такий робе,що по смаку нагадує коньячний спирт-п'єш п'єш,і не п'янієш,тільки встаєш і повело раму...

О так моя бабуся теж такий робить... а ще медовуху від якої ноги геть відбирає.... :)

Я чула, що на похмілля добре допомагає так звана шипучка.... вода, цукор, лимонна кислота і сода.... тільки все в невеличких пропорціях.... змішати і все))
  • 0

#111 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.07.2011 – 18:55

Anima sola (16.07.2011 19:43) писав:

Я чула, що на похмілля добре ...
варіант я чула не підходить, тут потрібні поради, випробувані на власному досвіді :)
  • -1

#112 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.07.2011 – 19:06

Ластiвочка (16.07.2011 19:55) писав:

варіант я чула не підходить, тут потрібні поради, випробувані на власному досвіді :)
Я знаю з власного досвіду рецепт який на 100% допомагає запобігти похміллю. Рецепт простий - не вживати алкоголю!
  • 0

#113 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 17.07.2011 – 23:35

Маківка (15.07.2011 14:29) писав:

Актуальна тема. :happy1: Ага. )

Пийте багато води. Це пов'язано з тим, що після вживання великої кількості алкоголю в організмі відсутня необхідна кількість рідини й мінеральних солей.
Квашена капуста чи будь-який інший солоний продукт (огірочки). Точніше справа не в капусті, а в розсолі. Випиваємо склянку розсолу - і життя вже не таке страшне.
Гарячий бульйон або чай. Але не відразу, як прокинулися, бо буде біда. Гарячі продукти стимулюють обмін речовин в організмі.
Холодець. Він містить велику кількість жирів, які притуплюють дію алкоголю. До того ж він втамовує голод (а ситість робить організм більш стійким до алкоголю).
Молоко. Випийте після п'янки до сну якомога більше коров'ячого молока. І на ранок похмілля не буде.
Блювота. Як це смішно не звучить, блювота є захисною реакцією організму на дію алкоголю. Ви тоді тверезієте швидше, тому що вчасно видалили із себе алкоголь, до того як він потрапив у кров.
Кава або міцний чай. Кофеїн тонізує організм, призводить серцеві ритми в нормальне русло. Якщо ви не вживаєте каву, то пийте чай.
Швепс. Точніше хінін, який міститься у швепсі. До речі, не всі його можуть вживати цей напій, оскільки через хінін він має неприємний в'язкий смак.
Контрастний душ, ванна із сіллю, відпочинок, м’ятні льодяники теж ідуть тільки на користь.
Лазня. Лікарі запевняють, . що м'яко знімає похмілля сауна, а не баня. Кров циркулює швидше, відповідно стан покращується. Але для "сердечників" цей похмелятор недоречний.
Бджолиний мед. Сто грамів бджолиного меду, і залишки алкоголю будуть нейтралізовані.
Трав'яний відвар. Візьміть 4 столові ложки молодого шипшини, 1 столова ложка звіробою, 2 столові ложки синдри і 3 столові ложки меду. Все залити окропом, настояти. Обов'язково допоможе.
Сире яйце. Збити 1 сире яйце, змішати з 1 столовою ложкою оцту, додати сіль і перець. Випити залпом.

забула сказати, шо бажано шоб під боком був клозет :)

like.no.other (16.07.2011 20:06) писав:

Я знаю з власного досвіду рецепт який на 100% допомагає запобігти похміллю. Рецепт простий - не вживати алкоголю!
це добре, що з досвідом приходить розуміння того, що не вживання алкоголю впливає на відстуність похмілля

ШАХІСТ (16.07.2011 11:39) писав:

моя бабуся такий робе
яке в твоєї бабусі харизматичне ім'я
  • 0

#114 Белла

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 04:07

Мені допомагає томатний сік.. :gryzin:
  • 0

#115 Крокодилівна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 19:33

Як на мене, кращий засіб, - кефір та мінерально вода. Хоча я ніколи похмілля не відчувала, тож лише чужими знаннями можу поділитися.
  • 0

#116 vladlife

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 27.01.2012 – 11:36

MrGALL (28.05.2006 08:17) писав:

Хто знає дієві засоби проти похмілля? ;)
Я окрім росолу і квашеної капусти нічого не знаю. :angry:

Якщо Ви дійсно хочете знати спосіб позбавитись від похмілля, можу порадити.
Good Morning
Bionic Water - Good Morning Виводить токсини з організму, знімає похмілля.
На власному досвіді переконався - помогае 100%. Але треба вживати під час пиятики, ну і само собою зранку. 15-20хв і ти здоров. 3-4 краплі на 250г чистої негазованої води. Протипоказів немає, ніякої хімії.
  • 0

#117 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.01.2012 – 02:07

MrGALL (28.05.2006 08:17) писав:

Хто знає дієві засоби проти похмілля? :D
Я окрім росолу і квашеної капусти нічого не знаю. :D
Дієвий засіб - не пити.
Допомагає в 100% випадків.
  • 0

#118 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.01.2012 – 03:21

мій рецепт - 1 капля спирту на стакан води. Пити натощак.
  • 0

#119 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2012 – 22:08

Похмілля - лише прояв алкогольного отруєння. Справа у тім що печінка може виробити деяку кількість речовин за участі яких відбувається вивід отруйних речовин з організму людини. Отже боротися треба як зі звичайним отруєнням - великою кількістю рідини (бажано сечо та потогінної), стимуляцією потовиділення, рухом , прийманням ванн і т.п.
  • 0

#120 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.01.2012 – 22:18

І Цвях (28.01.2012 03:21) писав:

мій рецепт - 1 капля спирту на стакан води. Пити натощак.
скіке стаканів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних