Перейти до вмісту

Кохання з розрахунку

Повідомлень в темі: 119

#81 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 13:50

Перегляд дописуZoomerMan (31.05.2009 12:44) писав:

А щодо того що жінкам зараз ваще ніж чоловікам - брехня, так само; зараз навпаки в деяких випадках жінкам легше зробити кар"єру. Це так само як нібито в США принижують негрів!

Цитата

Та і в повсякденному житті рядова російська жінка зіштовхується з дискримінацією. Для успішної кар'єри в державній установі або приватній фірмі жінці необхідно бути більш кваліфікованим фахівцем, ніж колеги-чоловіки - адже при інших рівних заслугах перевага завжди віддається сильній статі. За статистикою працюючі жінки більш освічені, ніж чоловіки, але заробітна плата у них майже на третину нижче.
боротьба жінок за свої права
  • 0

#82 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2009 – 13:57

Перегляд дописуБлискавиця (1.06.2009 14:50) писав:

Це не правда - маю реальний приклад...Зараз прохожу стажування в обл раді і о диво в 2 з чьотирох віддлів в яких був саме начальниця а не начальник і отримують вони таку саму зарплату, як начальник!...І в мому відділі начальниця а не начальник!

То просто кляті москалі в них все як не в людей! :prapor3: :gryzin: :happy1:
  • 0

#83 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 15:42

Цитата

В Україні, на жаль, жінки здебільшого не мають такої свободи вибору. Особливо зараз. Жінка в Україні також дуже слабо захищена законодавчо. Бо за виконання будь-якого закону про материнство і шлюб треба боротися і мати для цього купу вільного часу, чого в жінок немає.
Якщо Україна дотримуватиметься стратегії європейських країн, то "шлюби" за розрахунком стануть надзвичайною рідкістю.
все жінки мають і так само як чоловіки. Хто хоче то й має, в моїй компанії з чотирьох керівних посад, три "жіночі" і ні про які утиски і іншу пургу мова не йде.

Тема взагалі не про це, а полізли чорт знає куди. Пані Блискавиця як завжди хилить до " бідних і позбавлених прав жінок" :prapor3:

дотримуйтесь теми.
  • 0

#84 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:10

Там і справді суттєве зміщення не по темі пішло. А топік такий - шо дівчина ж підліток - про який фемінізм і боротьбу за права може йтися?Там просто часто йде шось на кшталт - як бути крутою і відшити хлопця пожорсткіше, а потім похвалитися дівкам за лонгером. У нас тут сусідські дівчата-підлітки відкрито посилають бабцю, коли та просить їх винести сміття..Думаю, то - швидше проблема дорослішанння.
  • 0

#85 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 21:17

ґґґ....як не крути, а тема про розрахунок тісно переплітається із фемінізмом. Бо хіба можна було уявити таку тенденцію

Цитата

як бути крутою і відшити хлопця пожорсткіше, а потім похвалитися дівкам за лонгером.
ще кілька поколінь тому? Хіба це не є ознакою зміни уявлень про стосунки між статями?
Тому, скажімо, в нашого покоління може бути одне уявлення про те, як дівчина мала відреагувати, в наших мам - інше, а в онуків буде не таким, як в усіх попередніх поколінь.
  • 0

#86 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 00:25

коли кохаєш з розрахунку на кохання не розраховуєш (каламбур)
  • 0

#87 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 08:16

Перегляд дописувеснянка (1.06.2009 17:10) писав:

Там і справді суттєве зміщення не по темі пішло. А топік такий - шо дівчина ж підліток - про який фемінізм і боротьбу за права може йтися?Там просто часто йде шось на кшталт - як бути крутою і відшити хлопця пожорсткіше, а потім похвалитися дівкам за лонгером. .
а хіба так не можуть відшити в більш дорослому віці ? Запросто. все від людини залежить
  • 0

#88 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.06.2009 – 08:41

Перегляд дописуОлеська (29.05.2009 14:23) писав:

Така ситуація сталась в моєї знайомої брата. Хлопець закінчує 11-й клас. Високий, симпатичний, недурний, займається професійно бальними танцями. Ніби ідеальний хлопець. Та ось запропонував дівчині зустрічатись. А та йому відмовила, мовляв: в тебе мама тяжко хвора, ти не багатий і взагалі неперспективний, ти мені не потрібний. В нього шок. В сестри теж. Вони дійсно зараз крутяться як можуть, тим більше мама присмерті. Але ж хіба це привід, щоби відшивати хлопця? Може він з такого дурного інценденту взагалі розчарується в жінках?
Якщо би дівчина насправді кохала цього юнака, для неї ці фактори не мали б ніякого значення. Це - не кохання. Та і не можна покохати з розрахунку. Можна вийти заміж (одружитися) з розрахунку.
Для мене головним є те, щоб та людина була розумною, вихованою, поважала мене і любила. А якщо "голова на місці" - то статки можна нажити і заробити. А гнатися за "багатенькими" - це не правильно. В більшості вони самовпевнені, егоїстичні і ще, не дай Бог, в майбутньому пригадають тобі з чим він тебе взяв.
  • 0

#89 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.06.2009 – 09:45

Цитата

Для мене головним є те, щоб та людина була розумною, вихованою, поважала мене і любила.

Це в певній мірі також розрахунок, з перспективою на майбутнє))))))
  • 0

#90 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.06.2009 – 10:09

Перегляд дописуDynkan 113 (3.06.2009 10:45) писав:

Це в певній мірі також розрахунок, з перспективою на майбутнє))))))
Можливо! Але я ж не за це його люблю. За це я звернула на нього увагу в свій час.
  • 0

#91 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.06.2009 – 12:48

Не вірю що за гроші можна смусити себе когось кохати. Це скоріше гроші любити можна, а не людину
  • 0

#92 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 15:24

Перегляд дописуCastiel (3.06.2009 13:48) писав:

Не вірю що за гроші можна смусити себе когось кохати. Це скоріше гроші любити можна, а не людину

Це як ними скористатися, щоб привабити. Тільки грошами авжеж не кожну жінку можливо привабити, але можливостей всіляких з ними набагато більше. Тут потрібен ще й розум... або на крайвипадок допомога іміджмейкерів. ;)
  • 0

#93 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.06.2009 – 13:29

маю друга дитинства, котрий свято вірить в те, що будь-які його відносини з дівчатами безпосередньо пов"язані з його матеріальним становищем... та й подруг він обирає з відповідними статками ... я постійно ссміюсь шо його стосункам потрібен бухгалтер B)
ех, не знаю як в нього все складеться у житті, але дуже надіюсь, шо колись знайдеться якась дівчина, в яку він закохається і розлюбить нарешті гроші ;)
  • 0

#94 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 13:48

Ну, буває ж таке в житті...
Не хотіла з ним зустрічатися? - Інша захоче.
У кожного є право вибору: з ким і чому зустрічатися.
  • 0

#95 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 14:17

Перегляд допису*Киця* (4.06.2009 14:48) писав:

Ну, буває ж таке в житті...
Не хотіла з ним зустрічатися? - Інша захоче.
У кожного є право вибору: з ким і чому зустрічатися.
еммм, та він мій друг дитинства... якось не тойво... не думала про зустрічання, відношусь до нього як до брата, якого в мене ніколи не було B)
так це його справа, просто гроші обмежують його у виборі дівчат... я бачу як він нудиться... бо чим далі, тим більше розчаровується в тих багатих фіфах, а спілкуватись відпадає бажання потім взагалі і з багатими, і з бідними ;)
  • 0

#96 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 14:27

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (4.06.2009 14:29) писав:

маю друга дитинства, котрий свято вірить в те, що будь-які його відносини з дівчатами безпосередньо пов"язані з його матеріальним становищем... та й подруг він обирає з відповідними статками ... я постійно ссміюсь шо його стосункам потрібен бухгалтер :cool2:
ех, не знаю як в нього все складеться у житті, але дуже надіюсь, шо колись знайдеться якась дівчина, в яку він закохається і розлюбить нарешті гроші ;)

Він банкір??????????????? B)
  • 0

#97 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 14:29

Перегляд дописуZoomerMan (4.06.2009 15:27) писав:

Він банкір??????????????? ;)
у свої 19 він вже секретар судових засідань B) ... він вже рік тама працює ... в недалекому майбутньому буде суддею

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 04.06.2009 – 14:30

• 0

#98 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 14:31

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (4.06.2009 15:29) писав:

у свої 19 він вже секретар судових засідань :blink:

О нуто якого йому дивитись на майновий ценз дівчат? - він же ш майбутній суддя! ;) B) :cool2:

Я розумію якби він був мало забезпечений а так - хай вибирає дівчинуякто кажуть для "душі"!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 04.06.2009 – 14:33

• 0

#99 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 14:38

я тож так думаю... але він сліпо переконаний шо треба собі шукати дівчину з неменшими статками B) не вірить, шо порозуміється з біднішою дівчиною... ;)

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 04.06.2009 – 14:39

• 0

#100 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.06.2009 – 15:28

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (4.06.2009 15:38) писав:

я тож так думаю... але він сліпо переконаний шо треба собі шукати дівчину з неменшими статками B) не вірить, шо порозуміється з біднішою дівчиною... ;)
ну доля правди в тому є..рівня шукає собі рівню...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних