Перейти до вмісту

Кохання з розрахунку

Повідомлень в темі: 119

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2009 – 15:27

Перегляд дописуNomad (29.05.2009 16:14) писав:

Нерозумно=нераціонально?
Наша Мати Тереза плакати буде як не дай бог прочитає цей пост твій))
Насправді ти права(з своєї точки зору), але ж існує і інша точка зору, і там тіпа всьо благородно - альтруізм, бажання допомогти без всяких раціональних розрахунків.
В даному випадку "нерозумно= зайве"
Якшо твій альтруїзм завдаватиме комусь..ну скажемо так "болю" чи "незручностей" - то в такому альтруїзмі просто нема сенсу. Хіба що ти сердобольний садист. От і всьо)

Перегляд допису=MAVKA= (29.05.2009 16:21) писав:

Тобто по-твоєму будь-яка допомога вважається "нерозумною"?
А на мою думку справедливо було б сказати правду хлопцеві - "так, я тебе не кохаю." А потім додати - "Але ти мені подобаєшся як людина. Тому давай залишимося друзями. І чим я тобі можу допомогти?"
А не висказувати йому - шо в нього мама хвора і шо він безперспективний. Жорстоко, чи не так?
ну так йопт. Я ж те саме і сказала. АЛЕ! він же може справді їй не подобатися. Взагалі. Може їй збрехати треба було? так,іноді треба і збрехати. Але казати про матір і мат. становище їй справді не варто було- показала себе занадто пихатою дівчиною.
не будь-яка,а лише та,від якої користі менше,ніж врєда. Я ж вже на прикладах пояснила)
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.05.2009 – 15:27

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.05.2009 16:20) писав:

А якщо дівчина вже має сумний досвід - хтось з родичів хворів/помирав? жити було ніде / їсти нічого? І вона просто не хоче повторення?
ну то хай скаже, що "ти мені не подобаєшся" а не "ти безперспективний і в тебе мама хвора"
  • 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.05.2009 – 15:32

Тут ше варіант, звичайно, троха не для мильних опер, але чому б не думати, що дівчина відмовивши так жорстоко хлопцю, тим самим допомоглазагартувала його до життя реального.Ібо сказано - все, що нас не вбиває робить нас сильнішими :happytwo:
  • 0

#24 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.05.2009 – 15:41

та мені щось важко повірити, що навіть остання дурепа буде при відмові говорити про хвору маму. це якось занадто
  • 0

#25 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 15:43

Перегляд дописувеснянка (29.05.2009 16:32) писав:

Тут ше варіант, звичайно, троха не для мильних опер, але чому б не думати, що дівчина відмовивши так жорстоко хлопцю, тим самим допомоглазагартувала його до життя реального.Ібо сказано - все, що нас не вбиває робить нас сильнішими :happytwo:
Загартувала то так, але це не прибільшує її заслуг і тим більше вона це не робила бажаючи його загартувати.

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2009 16:41) писав:

та мені щось важко повірити, що навіть остання дурепа буде при відмові говорити про хвору маму. це якось занадто
Це напевно унікальний екземпляр в свому роді...
  • 0

#26 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 15:47

Перегляд дописуФабрегас (29.05.2009 16:43) писав:

Загартувала то так, але це не прибільшує її заслуг і тим більше вона це не робила бажаючи його загартувати.

Це напевно унікальний екземпляр в свому роді...
А хз з яким таким бажанням вона робила то.Тим не менше хлопака це запам"ятає напевне.Чим не урок?
до того ж такої попси по тб до дідька. :happytwo:
  • 0

#27 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 15:51

Перегляд дописувеснянка (29.05.2009 16:47) писав:

А хз з яким таким бажанням вона робила то.Тим не менше хлопака це запам"ятає напевне.Чим не урок?
до того ж такої попси по тб до дідька. :happytwo:
Звичайно гарний урок - не звязуватись більше з такими дурепами
  • 0

#28 anna-maria-karenina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 16:08

Незнаю як так сталося, але якось ніяк не зустріну саме таких хлопців та дівчат, маю чимало друзів, але кохання (!!!) з розрахунком це щось дивне. Може тому що всі якось надто підірвані, незнаю, але в моєму колі друзівв всі розраховують або на хороший секс або на приємну компанію. Або просто так сталось. Просто ... думати про шлюб коли тобі там ну скажімо 22 роки це для мене трохи сумно ...
  • 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 16:16

Перегляд дописуanna-maria-karenina (29.05.2009 17:08) писав:

Незнаю як так сталося, але якось ніяк не зустріну саме таких хлопців та дівчат, маю чимало друзів, але кохання (!!!) з розрахунком це щось дивне. Може тому що всі якось надто підірвані, незнаю, але в моєму колі друзівв всі розраховують або на хороший секс або на приємну компанію. Або просто так сталось. Просто ... думати про шлюб коли тобі там ну скажімо 22 роки це для мене трохи сумно ...
Це типу твої друзі зустрічаються з представниками протилежної статі і зважають не на кохання з розрахунку а на "або на хороший секс або на приємну компанію. Або просто так сталось"??? Чи я щось не зрозумів)
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.05.2009 – 16:31

Тут такі шановні люди виступають. Я теж скажу, ги.

Перегляд дописуОлеська (29.05.2009 14:23) писав:

В нього шок. В сестри теж. Вони дійсно зараз крутяться як можуть, тим більше мама присмерті. Але ж хіба це привід, щоби відшивати хлопця? Може він з такого дурного інценденту взагалі розчарується в жінках?
По-перше, він дураґ. Ібо шок від такого виключно в дурнів. Так йому через сестру й передайте.
По-друге, краще нехай розчарується - може порозумнішає.
Дуже потішило, як "дівчатка" запереживалися, що хлопу "не дали", ги.

Перегляд допису=MAVKA= (29.05.2009 14:35) писав:

Нормальна дівчина навпаки відчула б відповідальність в такий непростий період, і навіть якщо немає справжніх почуттів - запропонувала б допомогу.
Сексом вона йому допомагатиме, та? Це нормально? Нормально - розвід на розчуленість? Еге...
  • 0

#31 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 29.05.2009 – 16:35

Перегляд дописуzav (29.05.2009 17:31) писав:

Сексом вона йому допомагатиме, та? Це нормально? Нормально - розвід на розчуленість? Еге...

А допомога тільки в сексові заключається? Невже не можна морально підтримати людину? Який же Ви матеріаліст, пане zav..
  • 0

#32 anna-maria-karenina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 16:42

Перегляд дописуФабрегас (29.05.2009 17:16) писав:

Це типу твої друзі зустрічаються з представниками протилежної статі і зважають не на кохання з розрахунку а на "або на хороший секс або на приємну компанію. Або просто так сталось"??? Чи я щось не зрозумів)

Та правильно все зрозумів6 якийсь розрахунок це 19ст. Це гловний меседж.

Перегляд допису=MAVKA= (29.05.2009 17:35) писав:

А допомога тільки в сексові заключається? Невже не можна морально підтримати людину? Який же Ви матеріаліст, пане zav..

Це просто, як кажуть, хто про шо думає. Моральна підтримка теж можна по-різному зрозуміти. )))
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.05.2009 – 17:03

Перегляд допису=MAVKA= (29.05.2009 17:35) писав:

Я нормальний матеріяліст, панно =MAVKA=, ібо не бачу сенсу знайомитися задля моральної підтримки, причому не бачу його ані збоку хлопа, ані з боку дівки.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.05.2009 – 17:28

Перегляд дописуMarcos (29.05.2009 14:33) писав:

з розрахунку може бути шлюб, але не кохання....це щодо назви теми.
Наївний чукотський юноша.)

Перегляд дописуГетьман (29.05.2009 15:01) писав:

Ситуація подана емоційно, однобоко та з огляду на мораль, що не є розумним.
Якщо подавати такі теми (я щодо емоцій) сухо фактами, то розділ треба буде переіменувати.

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2009 16:41) писав:

Так отож. Можна ж відшити хлопця якось м"якше. Ми в свій час відшивали банально, типу: вибач, я люблю іншого і теде.

По-перше, він дураґ. Ібо шок від такого виключно в дурнів. Так йому через сестру й передайте.
По-друге, краще нехай розчарується - може порозумнішає.
Дуже потішило, як "дівчатка" запереживалися, що хлопу "не дали", ги.
Щодо другого, то погоджуюсь.
А що це у Вас "дівчатка" в лапках?) Сумніваєтесь?)

Тут такі шановні люди виступають. Я теж скажу, ги.
Уміють же люди робити двобокі компліменти: і нас, і себе шановними людьми назвали...)))
  • 0

#35 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.05.2009 – 17:34

Перегляд дописуОлеська (29.05.2009 18:28) писав:

Якщо подавати такі теми (я щодо емоцій) сухо фактами, то розділ треба буде переіменувати.
Таґ! Я за перейменування розділу у "Він і вона" чи іншу розважливу та ширшу назву, бо перелік обговорюваних тем явно виходить за межі слова Кохання

Щоб не було офтопом: проти вміння переконувати працює вміння рахувати, тож кохання з розрахунку - це спосіб залишитись як мінімум при своїх
  • 0

#36 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 18:02

Перегляд дописуФабрегас (29.05.2009 15:44) писав:

Це як в анекдоті:
Оголошення. "Вийду заміж під час кризи. Говорю тихо, готую смачно, голова не болить"

;) то як про мене :happytwo: :angry1:

Кохання з розрахунку бути не може. Стосунки - так, шлюб - так. Кожна, дівчина будує стосунки на розрахунках, але чи будуть вони матеріальними, про які говориться...
Ніколи не звертала увагу на багатеньких хлопців, бо я з небагатої сім"ї, вдягаюся далеко не вишукано...і вони на мене теж уваги не звертали ;) Самі ж хлопці тепер теж досить меркантильні ;) В стосунках побудованих на матеріальному розрахунку є багато "якщо" та "але", проте якщо подружжя буде підходити емоційно одне одному, то не бачу в них нічого поганого.
Та й з іншої сторони, хіба не всі (особливо хлопці) в розповідях про себе люблять обмовитися дівчині про ті, чи інші матеріальні цінності,які є у нього, або "шиканути" перед нею машиною ітд.
Бажання показати свої матеріальні можливості викликає в мене скептичну посмішку і відчуття, що тебе намагають купити, що й ще більше відштовхує від людини і ображає.
А розрахунок може бути один: хороші здібності та задатки навіть у бідного хлопця за сприяння розумної дівчини, з часом перетворюються в матеріальні цінності набуті в спільному житті :)
  • 0

#37 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 18:20

Перегляд дописуanna-maria-karenina (29.05.2009 17:42) писав:

Та правильно все зрозумів6 якийсь розрахунок це 19ст. Це гловний меседж.
А на почуття не зважають? Тільки на хорошйи секс і гарну компанію? ))))
  • 0

#38 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 18:23

Перегляд дописуSergiy_K (29.05.2009 19:09) писав:

таке можна робити щоб попалити реакцію
блін..яка ж я наївна, навіть подумати про таке не могла, навіть почала думати, що всі мужики меркантильні...;) :happytwo: значить вони підступні ;)
краще б сприйнялося, якби багатий хлопець представився бідним і спробував завоювати дівчину без грошей, але ж краще і легше з грошима ;) та й буває так лише в казках мабуть..ну і у фільмах там :angry1:

п.с. щодо ситуації в першому дописі: попав хлопець на погано виховану дівчинку та й все. Нехай тішиться, що сказала йому це на початку, а не фальшивила і кривила душею до останнього. Але ж сказати можна по іншому...
  • 0

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 18:26

Перегляд дописуAmili (29.05.2009 19:23) писав:

краще б сприйнялося, якби багатий хлопець представився бідним і спробував завоювати дівчину без грошей, але ж краще і легше з грошима ;) та й буває так лише в казках мабуть..ну і у фільмах там :happytwo:
бачив по тв, мільйонери часто так і роблять) не кажуть про свої статки доки не побачать що справді дівчина з ним зустрічається не через гроші
  • 0

#40 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 18:32

Перегляд дописуФабрегас (29.05.2009 19:26) писав:

бачив по тв, мільйонери часто так і роблять) не кажуть про свої статки доки не побачать що справді дівчина з ним зустрічається не через гроші
мільйонерів на всіх не вистачить ;) тому тре самій заробляти гроші, або робити "мільйонера" з чоловіка, найлегше це зробити, якщо він мільярдер :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних