Перейти до вмісту

Кохання з розрахунку

Повідомлень в темі: 119

#101 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.06.2009 – 16:06

Розрахунок і кохання це речі несумісні) Коли кохаєш людину-не вимагаєш в неї нічого матеріального,тобі від неї треба лише емоції.
А описаний приклад це звичайний життєвий випадок. Дівчина має певні критерії і по ним шукає собі хлопця. Багато хто шукає собі хлопця з веснушками,зеленими очима,вмінням грати на гітарі - а ця шукала собі заможного,з ким можна бути впевненою в завтрашньому дні і в тому що на себе фатіт. Не можна її звинувачувати в тому що вона шукає для себе тільки кращого-всі шукають,просто в когось вимоги завишені.
  • 0

#102 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 05.06.2009 – 08:21

Нещодавно я почула пісеньку на російській мові (вибачте за цитату на російській!):
"Мудрые советы
И в старых преданиях,
И в песнях поют
Ищи не приданое,
А долю свою
Захочет, подарками
Одарит любой
Но даже на ярмарке
Не купишь любовь"

Вона яскраво дає відповідь на всі запитання.
  • 0

#103 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 11:04

Взагалі деякі мої знайомі хлопці вважають, що в кожній дівчині ще з давніх-давен закладений так званий "ген динамо", тобто дівчата підсвідомо намагаються когось "розвести на бабки", або ж бути поряд тільки з заможними чоловіками, щоб вони могли забезпечити її та їх дітей.
  • 0

#104 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 05.06.2009 – 11:09

Перегляд дописуПанночка (5.06.2009 12:04) писав:

Взагалі деякі мої знайомі хлопці вважають, що в кожній дівчині ще з давніх-давен закладений так званий "ген динамо", тобто дівчата підсвідомо намагаються когось "розвести на бабки", або ж бути поряд тільки з заможними чоловіками, щоб вони могли забезпечити її та їх дітей.

чудовою парою їм будуть чоловіки з "геном шахтар", які по-стахановськи задовільнятимуть їх запити
  • 0

#105 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 11:44

Можливо) але жінки іноді дійсно навіть не подивляться на чоловіка, що одягнений не від Версаче
  • 0

#106 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 12:13

Перегляд дописуПанночка (5.06.2009 12:04) писав:

Світ такий і є. Яке до нього ставлення, такий він і є.

Якщо знайомі хлопці думають про те, як би когось розвести на письку, то нічого дивного не має в тому, що їх хтось розведе на бабки. :)
  • 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.06.2009 – 12:18

Перегляд дописуПанночка (5.06.2009 12:44) писав:

Можливо) але жінки іноді дійсно навіть не подивляться на чоловіка, що одягнений не від Версаче
Справді заможна людина не носить щодня костюми від відомих кутюр"є. Принаймні, закордоном.)
  • 0

#108 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 12:19

Ну це я умовно
  • 0

#109 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 05.06.2009 – 13:12

Перегляд дописуПанночка (5.06.2009 11:44) писав:

Боже збав від чоловіка, одягнутого від Версаче :)
  • 0

#110 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2009 – 21:21

Нуу, любов мусить бут з розумом, це я вже переконалась... Правду моя бабця казала)))
Особисто для мене не показник, що хлопець має зараз (чи його батьки), для мене показник перспективність хлопця яко чоловіка, захисника та людини, яка зможе забезпечити сімю достойним (зауважте, не маю на увазі розкіш) життям.. А така перспективність основана вже на рисах самої людини, відповідно в людині, яку я можу покохати
  • 0

#111 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 23:23

Перегляд дописуLady Erato (5.06.2009 22:21) писав:

Нуу, любов мусить бут з розумом, це я вже переконалась... Правду моя бабця казала)))

Так розум треба перевіряти часом....
  • 0

#112 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.06.2009 – 21:08

Перегляд дописучорно-біла (1.06.2009 11:16) писав:

а такі закиди ставлять чоловіка в позицію приземленого сексиста.
Цікаво. Простий логічний ланцюжок, який ти не змогла спростувати. Сексиста? Хмм...теж цікаво, ніколи ним не був. Наприклад у сім'ї нема якогось приниження жінки, вона має повну свободу дій, рішення приймаються після обговорення, в залежності від їхньої доцільності.
Ти мене поставила в позицію сексиста, те саме, що я тебе можу поставити зараз в позицію комуніста чи орнітолога. Ніякої прив'язки до мого дописа, лиш би щось сказати.

Перегляд дописуbulbashka_aero (1.06.2009 11:32) писав:

Ага. А хлопця соціальне і економічне становище дівчини абсолютно не заохочує. Звісно, що при потребі вибрати між чиєюсь дочкою "з посагом" і просто офіціанткою він вибере офіціантку!
Дивлячись який хлопець, якщо хоче щасливого кохання, то обиратиме не за кількість грошей на рахунку. Якщо в людини пріоритет матеріальне становище, то звісно обиратиме більш багату дівчину. Але це вже кохання до дорогих мобілок, файного авта і т.п. Така дівчина просто, як доповнення до гаманця.
  • 0

#113 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.06.2009 – 12:50

Перегляд дописуyushchenko (6.06.2009 21:08) писав:

Дивлячись який хлопець, якщо хоче щасливого кохання, то обиратиме не за кількість грошей на рахунку. Якщо в людини пріоритет матеріальне становище, то звісно обиратиме більш багату дівчину. Але це вже кохання до дорогих мобілок, файного авта і т.п. Така дівчина просто, як доповнення до гаманця.
Про що і мова! Кожен шукає те, чого потребує! Комусь потрібні гроші, комусь - інші почуття)
  • 0

#114 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.06.2009 – 20:31

Перегляд дописуОгiрок (6.06.2009 00:23) писав:

Так розум треба перевіряти часом....

ну я вже 4 роки перевіряю, думаю навіть маю підстави вважати, що не помилилась.
Проте я маю на увазі, що не варто кидатись в так зване кохання з головою, тобто тримати себе в руках, щоб нікому не зіпсувати життя...
  • 0

#115 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 09.06.2009 – 23:13

"Багаті також плачуть". Коли людина вибирає гроші- нехай потім не розчаровується у своєму виборі. Випадок, почутий сьогодні: хлопець дуже багатий хоче одружитися з дівчиною. Плаття куплене, гості запрошені, ресторан заказаний і все найкраще. Дівчина відмовляється за кілька днів до весілля,мотивуючись тим, що свекруха сує носа в їхню майбутню сім*ю більше, ніж треба. Напевне справа не в свекрусі а просто дівчина зрозуміла, що може зробити помилку і відказалась, поки не пізно.
  • 0

#116 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 09:31

Перегляд дописуРибка (10.06.2009 00:13) писав:

"Багаті також плачуть". Коли людина вибирає гроші- нехай потім не розчаровується у своєму виборі. Випадок, почутий сьогодні: хлопець дуже багатий хоче одружитися з дівчиною. Плаття куплене, гості запрошені, ресторан заказаний і все найкраще. Дівчина відмовляється за кілька днів до весілля,мотивуючись тим, що свекруха сує носа в їхню майбутню сім*ю більше, ніж треба. Напевне справа не в свекрусі а просто дівчина зрозуміла, що може зробити помилку і відказалась, поки не пізно.

А може справа як раз в свекрусі, бо дівчина вже зрозуміла, що розраховувати на заможність хлопця, при такій мамці зовсім не варто.

Перегляд дописуLady Erato (9.06.2009 21:31) писав:

ну я вже 4 роки перевіряю, думаю навіть маю підстави вважати, що не помилилась.
Проте я маю на увазі, що не варто кидатись в так зване кохання з головою, тобто тримати себе в руках, щоб нікому не зіпсувати життя...

Та..., за чотири роки, вже не гріх і помилитися. :)
  • 0

#117 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.10.2009 – 23:24

Я незнаю...ви мене хоч вбийте...або кричіть на весь світ шо я брешу,але так воно є.....
Який би той хлопець багатий не був...чи перспективний...але якщо він мені не до душі..ніколи б з ним не була! Ніколи! Я вже раз так пробувала...думаю собі так:" Та ну його в....ту любов,всі вони козли....тре знайти когось нормального,перспективного,недурного...і бути з ним..." Ну знайшла...ну погуляла 2-3 рази...ну подивилася як він блатує тим своїм баблом...але проблема в тому що лідина він мені ніяка....хоч застрілься!
І ще помітила за собою таку річ,що просто уникаю тих хлопців,які є достатньо заможніми,бо сама з сімї середнім достатком....і чомусь...неможу бути з ним на рівні...мене це ущімляє ІМХО
Хоча подруга,хз,як вона то зробила.....сама мяко кажучи далеко не красуня(та яка там красуня,зрештою,їй голову помити-то подвиг) вийшла заміж будучи з дуже бідної сімї за досить багатого МЧ! І якщо раніше могла одну кофту носити по кілька років,то тепер "ця пані" двічі в одне й те ж неодягається! Воть так...і пофік їй та лЯбов!
Хз...може я не права!
  • 0

#118 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 18:17

Перегляд дописуОлеська (29.05.2009 13:23) писав:

Така ситуація сталась в моєї знайомої брата. Хлопець закінчує 11-й клас. Високий, симпатичний, недурний, займається професійно бальними танцями. Ніби ідеальний хлопець. Та ось запропонував дівчині зустрічатись. А та йому відмовила, мовляв: в тебе мама тяжко хвора, ти не багатий і взагалі неперспективний, ти мені не потрібний. В нього шок. В сестри теж. Вони дійсно зараз крутяться як можуть, тим більше мама присмерті. Але ж хіба це привід, щоби відшивати хлопця? Може він з такого дурного інценденту взагалі розчарується в жінках?
Ну і правильно. Не подобається він їй. Чому вона має даватизустрічатися з ним, якщо не хоче?
  • 0

#119 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.11.2011 – 21:00

Перегляд дописуПацюк (16.11.2011 18:17) писав:

Ну і правильно. Не подобається він їй. Чому вона має даватизустрічатися з ним, якщо не хоче?
ти ніби відповів у свою тему: http://www.tereveni....showtopic=26809 :happy1:
  • 0

#120 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 21:33

Перегляд дописуОлеська (16.11.2011 21:00) писав:

ти ніби відповів у свою тему: http://www.tereveni....showtopic=26809 :happy1:
тоді чого ти критикуєш, красиву молоду дівчину, якій нєфіг дєлать, а зустрічатися з твоїм бідним родичем чи знайомим?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних