Перейти до вмісту

Таємничий космос

Повідомлень в темі: 24

#21 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.10.2009 – 10:57

У величезній величній туманності Лагуна міститься велика кількість молодих зірок і гарячий газ. Хоча туманність Лагуна знаходиться в п'яти тисячах світлових років від нас і складає в розрізі лише сто світлових років, вона настільки велика і яскрава, що її можна побачити без телескопа в напрямі на сузір'я Стрільця.
Зображення
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 13:11

Це прекрасне тріо галактик, що знаходяться в північному сузір'ї Дракона, деколи називають група Дракона. Зліва направо на зображенні: спіральну галактику NGC 5981, яку Ви бачите з ребра, еліптичну галактику NGC 5982 і спіральну галактику NGC 5985, розташовану до нас в анфас.
Зображення

Зображення
Туманність чайка

Повідомлення відредагував Castiel: 08.10.2009 – 13:12

• 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 22:17

Зображення
51-й об'єкт в знаменитому каталозі Шарля Мессье є першою виявленою спіральною туманністю — величезною галактикою з чітким спіральним малюнком. Цю галактику також позначають NGC 5194. У перерізі галактика складає більше 60 тисяч світлових років, а її спіральні рукави і пилові прожилки тягнуться на тлі її супутника, галактики NGC 5195.

Зображення
NGC 253 є одній з найяскравіших спіральних галактик, які ми бачимо, і в той же час однієї з самих запилених. Деякі називають її "галактика срібний долар", тому що в невеликий телескоп вона має відповідну форму.
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 14.02.2010 – 16:04

Зображення
Пульсар В1509-58: "Рука Бога"
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 24.09.2010 – 17:25

Перегляд дописуKatod (30.05.2009 17:48) писав:

це фото з Хабла, там є багато галактик, а деякі з них щей карликові, ну одним словом, хто ахоче скачає і роздивиться
Кластер галактик в сузір'ї Піч ніби натякає що Катод відсмалив

Перегляд дописуCastiel (31.05.2009 19:52) писав:

Сергій, бажано давати пояснення на що дивляться люди.
на те як скурвився пікт.ком

Перегляд дописуCastiel (2.02.2010 23:17) писав:

NGC 253 є одній з найяскравіших спіральних галактик, які ми бачимо, і в той же час однієї з самих запилених. Деякі називають її "галактика срібний долар", тому що в невеликий телескоп вона має відповідну форму.
видно люди мріяли про багацтво, бо ті звьоздочоти в кого бабла хватало назвали її без уяви, по назві сузір"я Скульптор

особливості статевого життя галактик:
:(
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних