Перейти до вмісту

Біг

Повідомлень в темі: 104

#21 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 13.08.2009 – 20:02

А я за здоровий сон тому я бігаю ввечері))
  • 0

#22 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 15.08.2009 – 11:14

Перегляд дописуCastiel (13.08.2009 21:02) писав:

А я за здоровий сон тому я бігаю ввечері))

Дивний вплив бігу. Зранку бігають, щоб пробудитися, набратися енергії. А як він може заспокоїти, щоб скоро заснути?
Пенсіонери з нашого будинку ходять в парк, перед сном, на прогулянку, але вони це бігом не називають :(
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.08.2009 – 11:19

Перегляд дописуMiguel (12.08.2009 19:55) писав:

Куме, тре бігати, бо я обжену і всьо пиво випю... Касандро а ти де бігаєш?
стадіон Динамо, вул. В.Янева

Globetrotter
вранці бігати можна крос але тренуватися краще все таки під вечір.
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.08.2009 – 13:11

Перегляд дописуGlobetrotter (13.08.2009 20:01) писав:

Чим біг зранку дає більше навантаження, ніж ввечері, коли організм змучений, повітря насичене вихлопними газами і т.д.???
Особисто ранковим бігом поправив здоров'я до такої міри, що сміло можу змагатися зі здоровими і на 20 років молодшими :(

Бігати зранку ТРЕБА, хіба що лікар заборонить, але нашіі лікарі краще дорогими ліками нашпигують, ніж здоровий спосіб життя порадять.

Організм після сну ще більш слабкий,ніж після робочого дня,хоча б тому шо він просто РОЗСЛАБЛЕНИЙ.

Для серця шкідливо бігати вранці. ну я не знаю. То вже мені так радили,шо якшо хочу бігати- краще ввечері, бо як я отак вранці бігатиму(а це десь о 5-6-ій), то до лікарні наступного разу можу і не дожити,а МУЧАТИ себе вправами,бо таке їх .. "використання" не несе ніякої користі, -зайве. Це як ,наприклад, в мене дисплазія- мені не вистачає білку. найкраще вживати білок в яйцях,тобто яєчний. Але якшо я більше 3-х яєць на добу їстиму- то мені школи буде набагато більше,ніж користі, бо той білок не буде "усваівацца".

Вихлопні гази- якшо живеш у великому місті,де жвавий дорожній рух 24 години на добу,то насиченість повітря приблизно однакова всю добу)

Ліками мене не шпигують) радять плавати. А я хоч і живу на морі,та плавати не вмію. біда)
  • 0

#25 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 13:33

Перегляд дописуSensssorika (15.08.2009 14:11) писав:

Організм після сну ще більш слабкий,ніж після робочого дня,хоча б тому шо він просто РОЗСЛАБЛЕНИЙ.

Для серця шкідливо бігати вранці. ну я не знаю. То вже мені так радили,шо якшо хочу бігати- краще ввечері, бо як я отак вранці бігатиму(а це десь о 5-6-ій), то до лікарні наступного разу можу і не дожити,а МУЧАТИ себе вправами,бо таке їх .. "використання" не несе ніякої користі, -зайве. Це як ,наприклад, в мене дисплазія- мені не вистачає білку. найкраще вживати білок в яйцях,тобто яєчний. Але якшо я більше 3-х яєць на добу їстиму- то мені школи буде набагато більше,ніж користі, бо той білок не буде "усваівацца".

Вихлопні гази- якшо живеш у великому місті,де жвавий дорожній рух 24 години на добу,то насиченість повітря приблизно однакова всю добу)

Ліками мене не шпигують) радять плавати. А я хоч і живу на морі,та плавати не вмію. біда)

Бігати зранку непогано і навіть добре, якщо в тебе є конкрєтна ціль на період десь менше року і ти її здатен підтримувати своєю волею.

До речі, біг це не єдине що можна придумати за для досягнення свєї мети.
  • 0

#26 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 13:44

Зранку організм не слабкий. Він ще дрімає. Тому потрібно зробити розминку, розбудити його, а тоді вже бігати, завести його для роботи протягом дня.

Може, це через таку особливість організму, але це не стосується загалу. Хоча, навряд, що саме при дисплазії шкідливо бігати вранці. А ті радники, певно і курять і бігали останній раз в школі на фізкультурі, тільки дипломом прикриваються. Бачив я таких неодноразово.

Інтенсивність дорожнього руху протягом дня дуже неоднорідна. З 8 до 18 спостерігається її пік, а вночі прямує до нуля. Ніколи о 2 вночі не поверталися додому? Тільки таксі час від часу прошмигнуть. Тому бігати треба о 6 - 7 ранку.
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 16:12

Перегляд дописуGlobetrotter (15.08.2009 14:44) писав:

А ті радники, певно і курять і бігали останній раз в школі на фізкультурі, тільки дипломом прикриваються. Бачив я таких неодноразово.

МІй радник - легкоатлет із кмс який займається бігом понад 10 років..Суті ж це не змінило?
  • 0

#28 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 18:53

Перегляд дописуKassandra (15.08.2009 17:12) писав:

МІй радник - легкоатлет із кмс який займається бігом понад 10 років..Суті ж це не змінило?
Ще потрібно розрізняти спорт і фізкультуру. Спорт для високих досягнень часто йде на шкоду здоров'ю. Фізкультура має працювати на благо.
Але цікаво послухати професіонала. Він теж радить бігати тільки ввечері?
І що малося на увазі в попередньому пості про крос і тренування. Бігати крос - це НЕ тренування?
Я вважаю і книжки пишуть, що рух на пульсі 0,6 - 0,8 від максимального це якраз тренування на виносливість. І чи це крос, чи біг по стадіону немає жодного значення.

Виходить, що суперечка про ранковий і вечірній біг переходить в релігійну площину - хто в що вірить, те йому і корисне.
  • 0

#29 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2009 – 19:25

Біг зранку є великим навантаженням на серце - оскільки після сну воно ше не працює на повну, а тут зразу біг - відповідно пришвидешення роботи серця (в людей з слабким серцем може бути інфаркт). А протягом дня серце входить в нормальний ритм роботи, і ввечері вже не таке велике навантаження як зранку.
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.08.2009 – 20:01

Перегляд дописуKassandra (15.08.2009 12:19) писав:

стадіон Динамо, вул. В.Янева
Знаю, я туди колись на стрільбу з лука ходив)

Перегляд дописуHalka (15.08.2009 20:25) писав:

Біг зранку є великим навантаженням на серце - оскільки після сну воно ше не працює на повну, а тут зразу біг - відповідно пришвидешення роботи серця (в людей з слабким серцем може бути інфаркт). А протягом дня серце входить в нормальний ритм роботи, і ввечері вже не таке велике навантаження як зранку.
Зарядку (розминку) перед бігом треба робити, і тоді серцю ніц не грозить. Ти ж наєш - ФІЗО...
  • 0

#31 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 20:06

Перегляд дописуMiguel (15.08.2009 21:01) писав:

Зарядку (розминку) перед бігом треба робити, і тоді серцю ніц не грозить. Ти ж наєш - ФІЗО...
Ти стаєш зранку - організм ще не прокинувся,і тут зразу фізичні навантаження. Може і нічого не статися, а може зупинитися серце - і тоді капці!
  • 0

#32 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 20:25

Цікавить такий момент. Чи апологети вечірнього бігу регулярно бігають ввечері, чи тільки підтримують дискусію? І скільки років бігають, хоча б по три рази на тиждень?
Я регулярно бігаю зранку з 2002 року, тобто 8 років. По 8 - 12км за тренування. Нерегулярно вже років з 20. І завжди зранку. Навіть о 5 доводилося вставати. Негативних наслідків жодних, тільки позитив.
А у "вечірників" який досвід і які результати? Поділіться своїми успіхами.
  • 0

#33 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 20:35

Перегляд дописуGlobetrotter (15.08.2009 20:25) писав:

Цікавить такий момент. Чи апологети вечірнього бігу регулярно бігають ввечері, чи тільки підтримують дискусію? І скільки років бігають, хоча б по три рази на тиждень?
Я регулярно бігаю зранку з 2002 року, тобто 8 років. По 8 - 12км за тренування. Нерегулярно вже років з 20. І завжди зранку. Навіть о 5 доводилося вставати. Негативних наслідків жодних, тільки позитив.
А у "вечірників" який досвід і які результати? Поділіться своїми успіхами.
Це добре, що у вас здоров'я міцне, і ваше серце не вимахується. Я особисто бігала і зранку і ввечері, мені ввечері бігається легше, і не просто на серце, а взагаліперед сном. бо зранку ти не встиг прокинутися, як побігав і вже втомився.
  • 0

#34 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 22:21

Перегляд дописуHalka (15.08.2009 21:35) писав:

Це добре, що у вас здоров'я міцне, і ваше серце не вимахується.
То тепер так, а було (коли ще курив, як швець), що мені на шоферській комісії не дали довідки на право керування вантажними автомобілями і направили до кардіолога.
Так що бігайте зранку і буде вам щастя :(
  • 0

#35 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 22:27

Перегляд дописуGlobetrotter (15.08.2009 19:53) писав:

Ще потрібно розрізняти спорт і фізкультуру. Спорт для високих досягнень часто йде на шкоду здоров'ю. Фізкультура має працювати на благо.
Але цікаво послухати професіонала. Він теж радить бігати тільки ввечері?
І що малося на увазі в попередньому пості про крос і тренування. Бігати крос - це НЕ тренування?
Я вважаю і книжки пишуть, що рух на пульсі 0,6 - 0,8 від максимального це якраз тренування на виносливість. І чи це крос, чи біг по стадіону немає жодного значення.

Виходить, що суперечка про ранковий і вечірній біг переходить в релігійну площину - хто в що вірить, те йому і корисне.
Знаєте, мудрий спортсмен себе береже, і його здоров`я - його скарб.
Так,він радив бігати ввечері, за дві годинки до вечері.
Крос - це теж тренування, але тренування бувают різні - той же ж флартек і т.д. а відповідно і різні нагрузки.
І 0,6-0,8 я б не сказала.На витривалість то швидше 0,70-0,85, а 0,5-0,7 - на темп.
З.І.бігаю 5 днів на тиждень.Увечері.
  • 0

#36 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 15.08.2009 – 22:36

Перегляд дописуMiguel (15.08.2009 20:01) писав:

Знаю, я туди колись на стрільбу з лука ходив)

Вау, теж ходила :)

А ось вчора на іншому форумі створила тему про те, що шукаю дівчат - однодумців для спільного бігу в районі Наукової. Ніхто не відгукнувся :( Люди, може, тут хто відгукнеться?
  • 0

#37 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 22:56

Гм, теж в школі стріляв з лука :(

А щодо дівчат, то я далеко не дівчина і запропонувати крім Стрийського парку нічого не можу :)
  • 0

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 22:58

Перегляд дописуФайна цьотка (15.08.2009 23:36) писав:

Вау, теж ходила :)

А ось вчора на іншому форумі створила тему про те, що шукаю дівчат - однодумців для спільного бігу в районі Наукової. Ніхто не відгукнувся :( Люди, може, тут хто відгукнеться?

А наукової яка частина? Кінець чи початок?
  • 0

#39 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 16.08.2009 – 00:22

Перегляд дописуKassandra (15.08.2009 22:58) писав:

А наукової яка частина? Кінець чи початок?

кінець. Десь район 46 школи, там і стадіон є.
  • 0

#40 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.08.2009 – 09:15

Перегляд дописуФайна цьотка (15.08.2009 23:36) писав:

Я не дівчина, але деколи (здебільшого ввечері, після роботи) бігаю по стадіоні Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості... Пулюя 42.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних