Перейти до вмісту

Вагітні. Соромитесь чи гордитесь?

Повідомлень в темі: 157

#41 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 24.05.2009 – 00:12

Вагітні жінки дуже гарні. Цей стан якийсь надзвичайний.Чому соромитись цього: радіти треба,адже незабаром народиться нова людинка, що є частинкою самої тебе і твоєї другої половинки. Людини, яку кохаєш.
  • 0

#42 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 12:47

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:01) писав:

вона наважилась на це і 9 місяців мучиться заради того щоб принести на світ нове життя.
:happy1:Мучуся вже 5 місяців.

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:01) писав:

Деякі жінки комплексують по цьому поводу, вважають себе негарними в такому положенні, намагаються не показувати на очі чоловікам.
Та ще скажи, що вони на вулицю не виходять. :)
Яке мені діло хто що думає? Особливо якісь ліві чоловіки. :unsure:

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:15) писав:

Ну чув думки, одна знайома казала... от буду вагітна ходити, буду така товста негарна, неповоротка...
Повір думки такі є :happy1:
:) Повір, під час вагітності думки зовсім про інше.
  • 0

#43 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.05.2009 – 12:50

Перегляд дописуreyneke (24.05.2009 13:47) писав:

:unsure:Мучуся вже 5 місяців.
Вітаю)) :) :happy1: :)
  • 0

#44 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.05.2009 – 12:55

Основне, щоб під час вагітності жінка не капризувала "не дам тобі, бо не можна" - все можна насправді. Тоді - таґ, розпрекрасна та пречудова. А після пологів вже потерплю, бісь з тим.
  • 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 12:57

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 13:55) писав:

Основне, щоб під час вагітності жінка не капризувала "не дам тобі, бо не можна" - все можна насправді. Тоді - таґ, розпрекрасна та пречудова. А після пологів вже потерплю, бісь з тим.
Ужас який))) по моєму вимагати нічого не можна... якщо двом хочеться - тоді так... чи я не правий?
  • 0

#46 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.05.2009 – 13:02

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 13:55) писав:

Можна тільки, якщо все впорядку зі здоров"ям мами і дитини і жінці дійсно цього хочеться.... Але, думаю. що якщо ви взнаєте що, не дай Бог, є загроза вашій дитині, ви забудете, що вона "має дати", а будете перейматись зовсім іншими проблемами.. Сподіваюсь..
  • 0

#47 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:04

Перегляд дописуФабрегас (24.05.2009 13:57) писав:

Ужас який))) по моєму вимагати нічого не можна... якщо двом хочеться - тоді так... чи я не правий?
А я нічого не вимагаю, я сформулював один із запитів, по якому ітиме відбір, гиги

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:02) писав:

Можна тільки, якщо все впорядку зі здоров"ям мами і дитини і жінці дійсно цього хочеться.... Але, думаю. що якщо ви взнаєте що, не дай Бог, є загроза вашій дитині, ви забудете, що вона "має дати", а будете перейматись зовсім іншими проблемами.. Сподіваюсь..
Имм, я не толерантна людина і моя дружина матиме міцне здоров'я як і я. Тож, загроз не буде. А якщо будуть - я все розумітиму. Але мій набір знань дає мені впевненість, що подібного не трапиться.
  • 0

#48 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:08

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 14:02) писав:

А я нічого не вимагаю, я сформулював один із запитів, по якому ітиме відбір, гиги
Тобто жінка стала вашою дружиною, завагітніла, але "не дає"... І ви посилаєте нафіг? Я правильно зрозуміла? :)

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 14:04) писав:

Имм, я не толерантна людина і моя дружина матиме міцне здоров'я як і я. Тож, загроз не буде. А якщо будуть - я все розумітиму. Але мій набір знань дає мені впевненість, що подібного не трапиться.
Вперше чую, що набір знань чоловіка дає впевненість в тому, що дружина не буде мати проблем...
  • 0

#49 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:12

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:08) писав:

Тобто жінка стала вашою дружиною, завагітніла, але "не дає"... І ви посилаєте нафіг? Я правильно зрозуміла? :)
Неправильно зрозуміли. Цей момент обговорюватиметься до вагітності просто

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:08) писав:

Вперше чую, що набір знань чоловіка дає впевненість в тому, що дружина не буде мати проблем...
Вдруге скажу, що невживання алкоголю/непаління/хороша генетика дружини/хороші умови проживання дають 99,9% відсутності проблем під час вагітності.
  • 0

#50 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:16

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 13:12) писав:

Що обговорюватиметься буде чи не буде секс під час вагітності? І якщо скаже, що не буде, то піде геть?

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 13:12) писав:

Вдруге скажу, що невживання алкоголю/непаління/хороша генетика дружини/хороші умови проживання дають 99,9% відсутності проблем під час вагітності.
Зніміть рожеві окуляри...
  • 0

#51 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:18

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 14:12) писав:

Ви вже склали опитувальний лист для потенційних матерів ваших нащадків?:)
  • 0

#52 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:19

Перегляд дописувеснянка (24.05.2009 13:18) писав:

ага і список аналізів, і карту проживання від народження..
  • 0

#53 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:20

Перегляд дописувеснянка (24.05.2009 14:18) писав:

першим пунктом буде стояти "даєш чи не даєш після того як завагітніла?"
  • 0

#54 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:27

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:16) писав:

Що обговорюватиметься буде чи не буде секс під час вагітності? І якщо скаже, що не буде, то піде геть?
Так, піду! І ножа в спину встромлю, таґ

Перегляд дописувеснянка (24.05.2009 14:18) писав:

Анкета на 1576 питань-відповідей, склав програму, вкінці видає бали. Виберу ту, яка набере найбільше

Останні відповіді не сприймайте, бо іронія (бо ну нах)
З. І. Шановні панни, навіщо ви з хлопчиком базікаєте? Він ж дурний і нічорта в житті не шарить :unsure:
  • 0

#55 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:30

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 14:27) писав:

Так мона і без іронії))) Серйозна тема)) :)
  • 0

#56 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:31

З. І. Шановні панни, навіщо ви з хлопчиком базікаєте? Він ж дурний і нічорта в житті не шарить :)
Дурним ніхто вас не назвав.... Самокритичність і провокація - наше все...
  • 0

#57 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:33

Так, піду! І ножа в спину встромлю, таґ

Анкета на 1576 питань-відповідей, склав програму, вкінці видає бали. Виберу ту, яка набере найбільше

З. І. Шановні панни, навіщо ви з хлопчиком базікаєте? Він ж дурний і нічорта в житті не шарить :)
Та чогож не шарить - дуже навіть шарить.Проте розум не дає певності, що все в житті вийде заплановано,дружина даватиме...і по вухах також,прагматизм тут "нєумєстєн".То знаєте, правильно таки сподіватися на поблажливість жони шодо ваших категоричних я-захцянок під час вагітності, але де певність, що ви відчуєте радість батьківства,коли чекатимете місяць -півтори коли буде можна?
  • 0

#58 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:43

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:16) писав:

Проводив чітке дослідження-спостереження за родичами (скажімо так, за народженням троюрідних братів-сестер), де по обставинах народження, звичках та стану здоров'я батьків, проблемах, власне під час вагітності (бо мама така тринділка - все розкаже, у кого які новини/проблеми, тож майже нічого не упустив, плюз сам на власні очі бачив), тому наразі підстав для розхитування впевненості у написаному собою не маю.

Перегляд дописуВакуОлька (24.05.2009 14:31) писав:

Дурним ніхто вас не назвав.... Самокритичність і провокація - наше все...
Домовились, я лінивий (самокритика) та мізантроп (провокація) - з цього і виходитимемо

Перегляд дописувеснянка (24.05.2009 14:33) писав:

Та чогож не шарить - дуже навіть шарить.Проте розум не дає певності, що все в житті вийде заплановано,дружина даватиме...і по вухах також,прагматизм тут "нєумєстєн".То знаєте, правильно таки сподіватися на поблажливість жони шодо ваших категоричних я-захцянок під час вагітності, але де певність, що ви відчуєте радість батьківства,коли чекатимете місяць -півтори коли буде можна?
Дяка за критику, ґґ. А питання не у впевненості, а у високій імовірності. До прикладу, кажуть, що паління дає високу імовірність захворювання дитини - це не означає, що всі курці народжують інвалідів та всі некурці народжують "суперлюдей", це означає, що у перших частота проблем більша. І т. д. Мінімізувавши ризики за власним бажанням та обговоривши все відкрито з врахованими побажаннями обох сторін, думаю, всі будуть задоволені.
А щодо радості батьківства - думаю, почавши бути батьком із задоволеними потребами до цього, буде значно більше радості, аніж із незадоволеними.
  • 0

#59 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 13:48

Перегляд дописуГетьман (24.05.2009 14:43) писав:

Проводив чітке дослідження-спостереження за родичами (скажімо так, за народженням троюрідних братів-сестер), де по обставинах народження, звичках та стану здоров'я батьків, проблемах, власне під час вагітності (бо мама така тринділка - все розкаже, у кого які новини/проблеми, тож майже нічого не упустив, плюз сам на власні очі бачив), тому наразі підстав для розхитування впевненості у написаному собою не маю.

Домовились, я лінивий (самокритика) та мізантроп (провокація) - з цього і виходитимемо

Дяка за критику, ґґ. А питання не у впевненості, а у високій імовірності. До прикладу, кажуть, що паління дає високу імовірність захворювання дитини - це не означає, що всі курці народжують інвалідів та всі некурці народжують "суперлюдей", це означає, що у перших частота проблем більша. І т. д. Мінімізувавши ризики за власним бажанням та обговоривши все відкрито з врахованими побажаннями обох сторін, думаю, всі будуть задоволені.
А щодо радості батьківства - думаю, почавши бути батьком із задоволеними потребами до цього, буде значно більше радості, аніж із незадоволеними.

Сподіваюся, ви знайдете здорову, генетично добре скомплектовану дівчину без шкідливих звичок,яка розділить вашу впевненість у завтрашньому дні:) і у власному собі.
  • 0

#60 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 24.05.2009 – 18:50

Вчора потрапила на зустріч випускників нашого потоку в універі. Святкували 3 роки закінчення. Одна однокурсниця мала пречудовий вигляд, була з животиком. От є щось в тому станові таке, що відрізняє від інших. Її очі світилися, в універі вона була сірою непомітною мишкою, вчора це була надзвичайно симпатична жінка, мала такий шарм, він нї відходили флюїди. В усіх розмовах вона вживала "ми", і це надавало їй задоринки в розповідях.
Вчора прийшла додому під таким позитивним враженням від тієї вагітної дівчинки, що самій захоілося такого ж стану))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних